www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 19/02/2017

vbal4

Oost-Vlaanderen

1ste Provinciale

zaterdag 18/02/2017

19:30

Aalter

-Lovendegem3-0

zondag 19/02/2017

14:30Avanti Stekene A-

Maldegem

1-2
15:00Robur A-Voorde0-0
.Kruibeke-

Ardennen

0-2
.Appelterre A-

Melsele A

0-2
.Lochristi A-

Elene-Grotenberge A

1-2
.

Bambrugge

-E.Buggenhout A2-0
.Kemzeke-KVV Zelzate3-3

24/30

  • 1.

    Melsele A

    56
  • 2.

    KVV Zelzate

    41
  • 3.

    Avanti Stekene A

    39
  • 4.

    Elene-Grotenberge A

    38
  • 5.

    Aalter

    37
  • 6.

    Appelterre A

    36
  • 7.

    Lochristi A

    35
  • 8.

    Bambrugge*

    34
  • 9.

    Voorde*

    32
  • 10.

    Robur A*

    32
  • 11.

    Kemzeke

    29
  • .

    Ardennen

    29
  • 13.

    Maldegem*

    27
  • 14.

    Kruibeke

    23
  • 15.

    E.Buggenhout A

    21
  • 16.

    Lovendegem

    19

2de Provinciale A

zaterdag 18/02/2017

19:00Evergem Center-

Waarschoot

0-4
19:30De Pinte-

Drongen

0-2
.Latem-

Merendree

2-4
20:00Meetjesland-Jong Zulte2-2

zondag 19/02/2017

15:00Kleit-

Lembeke

2-3
.Belzele-

Adegem

0-3
.St.Kruis-Winkel-Zeveren2-2
.

Zomergem

-Sleidinge3-1

24/30

  • 1.

    Drongen

    60
  • 2.

    De Pinte

    49
  • 3.

    Merendree

    39
  • 4.

    Jong Zulte

    37
  • 5.

    Meetjesland

    36
  • .

    Zeveren

    36
  • 7.

    Kleit

    36
  • 8.

    Evergem Center

    35
  • 9.

    Belzele

    29
  • 10.

    Sleidinge*

    26
  • .

    Adegem

    26
  • 12.

    Zomergem

    25
  • 13.

    Waarschoot

    23
  • 14.

    Latem*

    21
  • 15.

    St.Kruis-Winkel

    21
  • 16.

    Lembeke

    20

2de Provinciale B

zaterdag 18/02/2017

19:30FC Kluisbergen A-

Gavere-Asper

0-5
.Windeke-

Kluisbergen Sp.A

1-4
.Vurste-Semmerzake-

Burst

0-4
20:00

Sottegem A

-SK Denderhoutem1-0

zondag 19/02/2017

15:00

TK.Meldert

-E.Houtem2-0
.Eine-Winnik2-2
.

SV Geraardsbergen

-Osta Meerbeke1-0
.

Lebeke-Aalst

-Munkzwalm4-1

24/30

  • 1.

    Sottegem A

    53
  • 2.

    Windeke

    46
  • 3.

    TK.Meldert

    44
  • 4.

    Burst

    40
  • 5.

    Gavere-Asper

    40
  • 6.

    Eine

    38
  • 7.

    SV Geraardsbergen

    37
  • 8.

    Kluisbergen Sp.A

    36
  • 9.

    SK Denderhoutem

    35
  • 10.

    Munkzwalm

    32
  • 11.

    Osta Meerbeke

    31
  • 12.

    Lebeke-Aalst*

    24
  • .

    E.Houtem

    24
  • 14.

    Winnik

    23
  • 15.

    Vurste-Semmerzake*

    21
  • 16.

    FC Kluisbergen A

    16

2de Provinciale C

zaterdag 18/02/2017

20:00Haasdonk A-Bazel0-0

zondag 19/02/2017

15:00

Schoonaarde

-HO Kalken A1-0
.

Heikant

-Doorslaar3-0
.Sp.Waasmunster-Vrasene0-0
.Grembergen-Edeboys1-1
.

KVV Schelde

-Massemen6-0
16:00Dynamo Beervelde A-Dendermonde0-0
.

Sinaai

-FC Moerbeke2-1

24/30

  • 1.

    HO Kalken A

    57
  • 2.

    Sinaai

    53
  • 3.

    Dendermonde

    50
  • 4.

    Grembergen*

    48
  • 5.

    Heikant

    47
  • 6.

    Sp.Waasmunster

    39
  • 7.

    FC Moerbeke

    32
  • .

    Bazel

    32
  • .

    Vrasene

    32
  • 10.

    Doorslaar

    30
  • 11.

    Haasdonk A

    28
  • 12.

    Edeboys

    28
  • 13.

    Schoonaarde

    25
  • 14.

    KVV Schelde

    22
  • 15.

    Dynamo Beervelde A

    10
  • 16.

    Massemen*

    8

3de Provinciale A

zondag 19/02/2017

15:00Poesele A-

Maria-Aalter

0-1
.Assenede-Nevele1-1
.

Bellem

-Knesselare5-0
.Vinkt-

Watervliet

1-2
.DKW Evergem-Bassevelde1-1
.St.Laureins-Hansbeke1-1
.Kaprijke-Bentille-Balgerhoeke3-3
.AK Middelburg-

Ursel A

0-6

24/30

  • 1.

    Bellem

    61
  • 2.

    Watervliet

    54
  • 3.

    Assenede

    47
  • 4.

    Poesele A

    46
  • 5.

    Vinkt

    45
  • 6.

    DKW Evergem

    40
  • 7.

    Knesselare

    34
  • .

    Ursel A

    34
  • .

    St.Laureins

    34
  • 10.

    Hansbeke

    33
  • 11.

    Maria-Aalter

    31
  • 12.

    Nevele

    29
  • 13.

    Bassevelde

    22
  • 14.

    Kaprijke-Bentille

    17
  • 15.

    AK Middelburg

    14
  • 16.

    Balgerhoeke

    5

3de Provinciale B

zondag 19/02/2017

15:00Vinderhoute-

St.Muide Gent A

0-4
.

Laarne-Kalken A

-VSV.Gent4-1
.Eksaarde-

Zaffelare A

0-1
.Cercle Melle-Lochristi B1-1
.HT.Zwijnaarde-

Heusden A

2-4
.Daknam-

VC.Zwijnaarde

1-3
.St.Denijs-

Exc.Mariakerke

1-2
.FC Destelbergen-Wachtebeke1-1

24/30

  • 1.

    Exc.Mariakerke

    62
  • 2.

    VC.Zwijnaarde

    54
  • 3.

    Laarne-Kalken A

    40
  • 4.

    Zaffelare A

    39
  • 5.

    VSV.Gent

    38
  • 6.

    Cercle Melle

    35
  • 7.

    St.Muide Gent A

    34
  • .

    FC Destelbergen*

    34
  • 9.

    HT.Zwijnaarde

    33
  • 10.

    Wachtebeke

    32
  • 11.

    St.Denijs

    29
  • 12.

    Eksaarde*

    28
  • 13.

    Heusden A

    24
  • 14.

    Daknam

    23
  • 15.

    Lochristi B

    18
  • 16.

    Vinderhoute

    4

3de Provinciale C

zaterdag 18/02/2017

19:00

Michelbeke A

-Boekel4-2
19:30Bevere-

Nazareth-Eke A

1-2
.

Oudenhove

-Melsen4-0

zondag 19/02/2017

15:00Balegem-

Machelen

0-10
.Moortsele-Zingem3-3
.

Gijzel-Oosterzele

-Horebeke2-0
.

Wortegem

-Sottegem B5-2
.

Velzeke

-Nokere-Kruishoutem A4-1

24/30

  • 1.

    Machelen

    59
  • 2.

    Gijzel-Oosterzele

    54
  • 3.

    Oudenhove*

    46
  • 4.

    Zingem

    45
  • 5.

    Wortegem

    43
  • 6.

    Nokere-Kruishoutem A

    41
  • 7.

    Bevere

    37
  • 8.

    Nazareth-Eke A

    33
  • .

    Michelbeke A

    33
  • 10.

    Moortsele

    32
  • 11.

    Sottegem B*

    28
  • 12.

    Boekel

    28
  • 13.

    Velzeke

    23
  • 14.

    Horebeke

    21
  • 15.

    Balegem

    7
  • .

    Melsen

    7

3de Provinciale D

zondag 19/02/2017

15:00

St.Denderleeuw

-Zandbergen5-4
.Sint-Antelinks-Wilskr.Idegem1-1
.Bonanza-Moerbeke-G'bergen1-1
.

Mere

-Kerksken6-1
.Elene-Grotenberge B-Erembodegem1-1
.Haaltert-

Hofstade

1-4
.

Borsbeke

-Baardegem4-1
.Doggen-

Nederhasselt

1-4

24/30

  • 1.

    Borsbeke

    57
  • 2.

    Nederhasselt

    49
  • 3.

    Hofstade*

    46
  • 4.

    St.Denderleeuw

    43
  • 5.

    Erembodegem*

    42
  • 6.

    Doggen

    38
  • 7.

    Baardegem

    35
  • .

    Bonanza*

    35
  • 9.

    Mere

    35
  • .

    Elene-Grotenberge B

    35
  • 11.

    Kerksken

    34
  • 12.

    Moerbeke-G'bergen

    29
  • 13.

    Haaltert

    24
  • 14.

    Zandbergen*

    20
  • 15.

    Sint-Antelinks

    9
  • 16.

    Wilskr.Idegem

    2

3de Provinciale E

zaterdag 18/02/2017

19:30St.Pauwels-

Kieldrecht

1-3
20:00Melsele B-WB.St.Niklaas1-1
.

YB.Beveren

-Sombeke5-0
.SKB.St.Niklaas-Wichelen2-2

zondag 19/02/2017

15:00Oudegem-Overmere1-1
.

Klinge

-Robur B2-1
.

Rangers Opdorp

-Verrebroek5-0
.

KV St.Gillis

-SK Gerda2-1

24/30

  • 1.

    YB.Beveren

    58
  • 2.

    KV St.Gillis

    55
  • 3.

    Kieldrecht

    45
  • 4.

    Rangers Opdorp

    44
  • 5.

    SK Gerda

    42
  • 6.

    Melsele B

    40
  • 7.

    WB.St.Niklaas*

    39
  • 8.

    Overmere*

    32
  • 9.

    Robur B

    31
  • 10.

    Oudegem

    31
  • 11.

    Klinge

    29
  • 12.

    SKB.St.Niklaas

    26
  • 13.

    St.Pauwels

    23
  • 14.

    Wichelen

    21
  • 15.

    Verrebroek

    12
  • 16.

    Sombeke

    6

4de Provinciale A

zaterdag 18/02/2017

19:00St.Muide Gent B-

FC Dampoort

3-6
.Poesele B-

Donk

2-8
19:30

Ertvelde United

-VV.9000 Gent4-0

zondag 19/02/2017

15:00Ursel B-Jago St.Amandsberg1-1
.

Avrasya Gent

-SK Merelbeke6-0
.

Tenstar Melle

-VC Boekhoute1-0
.

Heusden B

-Oostakker4-0

23/28

  • 1.

    Ertvelde United

    56
  • 2.

    Donk*

    54
  • 3.

    VV.9000 Gent

    48
  • 4.

    VC Boekhoute*

    45
  • .

    VS Destelbergen*

    45
  • 6.

    Tenstar Melle*

    44
  • 7.

    Avrasya Gent***

    36
  • 8.

    Heusden B**

    27
  • 9.

    Oostakker

    25
  • 10.

    Jago St.Amandsberg*

    23
  • 11.

    Ursel B**

    20
  • 12.

    Poesele B*

    16
  • 13.

    St.Muide Gent B*

    13
  • 14.

    SK Merelbeke*

    11
  • 15.

    FC Dampoort

    9

4de Provinciale B

zaterdag 18/02/2017

15:00Ophasselt B-

FC Kluisbergen B

0-2
19:00Nazareth-Eke B-

Mater

0-6
19:30Kluisbergen Sp. B-

Olsene

3-4

zondag 19/02/2017

15:00Nokere-Kruishoutem B-Huise-Ouwegem1-1
.Zevergem-Bottelare2-2
.

Volkegem A

-Ronse2-1

22/26

  • 1.

    Olsene*

    58
  • 2.

    Bottelare*

    47
  • 3.

    Maarkedal(4*)

    41
  • .

    Nokere-Kruishoutem B*

    41
  • 5.

    Zevergem*

    38
  • 6.

    Volkegem A*

    37
  • 7.

    Huise-Ouwegem**

    30
  • 8.

    Kluisbergen Sp. B**

    28
  • 9.

    FC Kluisbergen B**

    23
  • 10.

    Mater

    19
  • 11.

    Ronse*

    18
  • 12.

    Nazareth-Eke B*

    17
  • 13.

    Petegem Schelde***

    11
  • 14.

    Ophasselt B**

    1

4de Provinciale C

zondag 19/02/2017

15:00Jong Geraarsbergen-Michelbeke B1-1
.Strijpen-

Ophasselt A

1-4
.

Zegelsem

-Deftinge3-1
.Neigem-Volkegem B1-1
.Herzele-Ressegem-Okegem2-2
.Opbrakel-

Everbeek

1-2
.

Aaigem

-Appelterre B11-1

23/28

  • 1.

    St.Goriks*

    57
  • 2.

    Herzele-Ressegem*

    53
  • 3.

    Neigem*

    47
  • 4.

    Aaigem*

    46
  • 5.

    Okegem*

    42
  • 6.

    Deftinge*

    39
  • 7.

    Ophasselt A

    33
  • 8.

    Everbeek

    30
  • 9.

    Opbrakel*

    23
  • .

    Volkegem B

    23
  • 11.

    Strijpen*

    20
  • .

    Jong Geraarsbergen*

    20
  • 13.

    Michelbeke B*

    20
  • 14.

    Zegelsem*

    19
  • 15.

    Appelterre B

    1

4de Provinciale D

zondag 19/02/2017

15:00

Nieuwerkerken

-Laarne-Kalken B2-1
.

HO.Kalken B

-Baasrode5-3
.

Gijzegem

-Bavegem5-0
.

Oranje-Blauw@Wieze

-Vlierzele3-1
.Smetlede-

S.Moorsel

1-2
.

Edeboys B

-Jong Lede B4-2

22/26

  • 1.

    Gijzegem*

    59
  • 2.

    Oranje-Blauw@Wieze**

    50
  • 3.

    Vlierzele**

    45
  • 4.

    HO.Kalken B

    42
  • 5.

    S.Moorsel**

    32
  • 6.

    Nieuwerkerken**

    30
  • 7.

    Edeboys B*

    27
  • 8.

    Herdersem***

    26
  • 9.

    Smetlede*

    25
  • .

    Baasrode***

    25
  • .

    Jong Lede B**

    25
  • 12.

    Laarne-Kalken B**

    14
  • 13.

    E.Buggenhout B*

    4
  • 14.

    Bavegem**

    3

4de Provinciale E

zaterdag 18/02/2017

20:00Hoogeinde-

PD Kruibeke

2-3
.Bosdam Beveren-

Kallo

0-3

zondag 19/02/2017

15:00

Meerdonk

-Eendr.Zele B2-1
.

Tielrode

-Dynamo Beervelde B5-2
.Hamme-Zogge-

SVH.Waasmunster

1-2
16:30Avanti Stekene B-

Haasdonk B

1-3

21/26

  • 1.

    Kallo

    59
  • 2.

    Hamme-Zogge

    46
  • 3.

    SVH.Waasmunster

    43
  • 4.

    Bosdam Beveren

    39
  • 5.

    PD Kruibeke

    35
  • 6.

    Meerdonk

    33
  • 7.

    Rupelmonde

    30
  • .

    Eendr.Zele B*

    30
  • 9.

    Tielrode

    27
  • 10.

    Zaffelare B*

    24
  • 11.

    Avanti Stekene B

    17
  • 12.

    Haasdonk B

    14
  • 13.

    Hoogeinde

    10
  • 14.

    Dynamo Beervelde B

    5
productiefst
4ADonk93
4DGijzegem90
4AErtvelde United82
3CMachelen81
3AWatervliet80
3ABellem77
3DBorsbeke77
4CSt.Goriks77
4EKallo77
3CGijzel-Oosterzele76
4CNeigem76
minste tegendoelpunten
4BBottelare13
4DGijzegem13
3BExc.Mariakerke18
2ADrongen19
2CGrembergen19
3DBorsbeke19
4AErtvelde United19
4CSt.Goriks19
2CDendermonde20
2CHO Kalken A21
4BOlsene21
4DOranje-Blauw@Wieze21
geen enkele wedstrijd verloren
3BExc.Mariakerke
3BVC.Zwijnaarde
4DGijzegem
4EKallo
langste reeks overwinningen
4DGijzegem13
4EHamme-Zogge12
2CHO Kalken A11
3EYB.Beveren11
3BExc.Mariakerke10
4CSt.Goriks10
2ADrongen9
3EKV St.Gillis9
4ADonk9
4EKallo9
langste reeks zonder nederlaag
3BExc.Mariakerke24
3BVC.Zwijnaarde24
4DGijzegem21
4EKallo21
3EYB.Beveren20
4BOlsene17
2AEvergem Center16
2BSottegem A16
minste verliespunten
4DGijzegem4
4EKallo4
4BOlsene5
4CSt.Goriks9
3BExc.Mariakerke10
4DOranje-Blauw@Wieze10
3ABellem11
2ADrongen12
4ADonk12
3CMachelen13
4AErtvelde United13
4BMaarkedal13
4CHerzele-Ressegem13
minste verliespunten thuis
2CHO Kalken A2
3BExc.Mariakerke2
3CGijzel-Oosterzele2
4AErtvelde United2
4BOlsene2
4DGijzegem2
4EKallo2
4DOranje-Blauw@Wieze3
2ADrongen5
2ADe Pinte5
2BSottegem A5
3CMachelen5
3DBorsbeke5
3EKV St.Gillis5
4ADonk5
4CSt.Goriks5
4DVlierzele5
minste verliespunten uit
4DGijzegem2
4EKallo2
3AWatervliet3
4BOlsene3
1Melsele A4
4CSt.Goriks4
3ABellem5
3EYB.Beveren5
2CGrembergen6
4BMaarkedal6
4CHerzele-Ressegem6
hoogste scores
4COkegem -Appelterre B19-0
4BMaarkedal -Ophasselt B15-0
4ASt.Muide Gent B -VV.9000 Gent4-10
4CSt.Goriks -Appelterre B14-0
3CMelsen -Machelen2-11
3CGijzel-Oosterzele -Melsen12-1
4CAppelterre B -Aaigem4-9
het aantal ...
... totaal te spelen wedstrijden :3126
... wedstrijden met uitslag :2481
... thuiszeges :1124(45,3%)
... uitzeges :892(36,0%)
... draws :465(18,7%)
het aantal wedstrijden ...
... zonder goals :81(3,3%)
... met één goal :210(8,5%)
... met twee goals :405(16,3%)
... met drie goals :479(19,3%)
... met vier goals :476(19,2%)
... met vijf goals :338(13,6%)
... met zes goals :218(8,8%)
... met zeven goals :123(5,0%)
... met meer dan zeven goals :151(6,1%)