www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 19/03/2024
Nationaal : 2de klasse A
zaterdag 16/03/2024 |
19:00 | U23-Essevee B | - | RC Gent | 1 | - | 1 |
19:30 | Torhout | - | Wetteren | 4
| - | 1
|
20:00 | Oudenaarde | - | Eendracht Aalst | 0 | - | 1 |
. | Mandel United | - | Ninove | 0 | - | 1 |
zondag 17/03/2024 |
15:00 | Merelbeke | - | Dikkelvenne | 2 | - | 0 |
. | Olsa Brakel | - | Voorde-Appelterre | 0 | - | 3 |
. | U23-Cercle Brugge B | - | Oostkamp | 5
| - | 1
|
. | Harelbeke | - | Gullegem | 2
| - | 3
|
. | Zelzate | - | Sparta Petegem | 3
| - | 1 |
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Oostkamp | 5 | - |
6 | U23-Essevee B | | - | |
20:00 | Torhout | 10 | - |
7 | Zelzate | | - | |
. | RC Gent | 5 |
- |
6 | Dikkelvenne | | - | |
. | Mandel United | 4 | - | 6 | U23-Cercle Brugge B | | - | |
. | Ninove | 12 | - | 2 | Harelbeke | | - | |
. | Gullegem | 6 | - | 4 | Olsa Brakel | | - | |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Voorde-Appelterre | 7 |
- | 4 | Oudenaarde | | - | |
. | Wetteren | 4 | - | 10 | Merelbeke | | - | |
. | Sparta Petegem | 7 | - | 12 | Eendracht Aalst | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
nog te spelen wedstrijden
periode 1
10/10 |
| Eendracht Aalst | 20 |
2. | Gullegem | 18 |
3. | Voorde-Appelterre | 17 |
4. | Ninove | 17 |
5. | Merelbeke | 16 |
6. | Olsa Brakel | 16 |
7. | Oudenaarde | 16 |
8. | U23-Cercle Brugge B | 15 |
9. | Oostkamp | 15 |
10. | Zelzate | 14 |
11. | RC Gent | 13 |
12. | Dikkelvenne | 13 |
13. | Harelbeke | 12 |
14. | Mandel United | 11 |
15. | Wetteren | 10 |
16. | Sparta Petegem | 9 |
17. | Torhout | 8 |
18. | U23-Essevee B | 6 |
periode 2
12/12 |
| Oostkamp | 25 |
2. | U23-Essevee B | 23 |
3. | Dikkelvenne | 23 |
4. | Ninove | 20 |
5. | Eendracht Aalst | 20 |
6. | Torhout | 18 |
7. | U23-Cercle Brugge B | 17 |
8. | Mandel United | 17 |
9. | Harelbeke | 17 |
10. | Voorde-Appelterre | 17 |
11. | Sparta Petegem | 16 |
12. | Merelbeke | 15 |
13. | Oudenaarde | 15 |
14. | Olsa Brakel | 14 |
15. | RC Gent | 14 |
16. | Wetteren | 11 |
17. | Zelzate | 10 |
18. | Gullegem | 9 |
periode 3
6/12 |
1. | Merelbeke | 14 |
2. | Gullegem | 13 |
3. | Eendracht Aalst | 12 |
4. | Ninove | 12 |
5. | Torhout | 12 |
6. | Dikkelvenne | 10 |
7. | Zelzate | 9 |
8. | U23-Cercle Brugge B | 9 |
9. | Voorde-Appelterre | 8 |
10. | Mandel United | 8 |
11. | U23-Essevee B | 7 |
12. | Oudenaarde | 7 |
13. | Wetteren | 7 |
14. | RC Gent | 6 |
15. | Olsa Brakel | 5 |
16. | Sparta Petegem | 4 |
17. | Oostkamp | 3 |
18. | Harelbeke | 2 |
verzameld uit alle reeksen