www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 19/03/2024
Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale D
zaterdag 16/03/2024 |
15:30 | Houtem B | - | Smetlede | 1 | - | 1 | |
zondag 17/03/2024 |
15:00 | Aaigem | - | Kerksken-Haaltert | 0 | - | 2 | |
. | Herzele-Ressegem A | - | Hofstade |
| - |
| ST |
. | Erembodegem | - | Oudegem | 0 | - | 3 | |
. | Doggen | - | Sint-Antelinks A | 1
| - | 6
| |
. | OB Lebbeke | - | Winnik A | 0 | - | 0 | |
. | Vlierzele | - | Nederhasselt A | 3
| - | 1 | |
zaterdag 23/03/2024 |
19:00 | Kerksken-Haaltert | 6 | - |
7 | Herzele-Ressegem A | | - | |
. | Winnik A | 7 | - | 3 | Vlierzele | | - | |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Nederhasselt A | 9 |
- | 4 | Doggen | | - | |
. | Hofstade | 6 | - | 0 | Houtem B | | - | |
. | Sint-Antelinks A | 10 | - | 12 | Ninove B | | - | |
. | Oudegem | 3 | - | 3 | Aaigem | | - | |
. | Smetlede | 12 |
- | 6 | OB Lebbeke | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
nog te spelen wedstrijden
periode 1
-/- |
| Ninove B | 10/10 | 28 |
2. | Sint-Antelinks A | 10/10 | 26 |
3. | Nederhasselt A | 9/9 | 23 |
4. | Herzele-Ressegem A | 9/9 | 23 |
5. | Winnik A | 9/9 | 20 |
6. | Smetlede | 9/9 | 14 |
7. | Hofstade | 9/9 | 14 |
8. | Doggen | 10/10 | 12 |
9. | Vlierzele | 9/9 | 12 |
10. | OB Lebbeke | 9/9 | 11 |
11. | Oudegem | 10/10 | 10 |
12. | Kerksken-Haaltert | 9/9 | 8 |
13. | Houtem B | 9/9 | 8 |
14. | Aaigem | 9/9 | 4 |
15. | Erembodegem | 10/10 | 3 |
periode 2
-/- |
| Nederhasselt A | 10/10 | 25 |
2. | Sint-Antelinks A | 9/9 | 22 |
3. | Vlierzele | 9/9 | 20 |
4. | Ninove B | 9/9 | 20 |
5. | Smetlede | 9/9 | 19 |
6. | Winnik A | 10/10 | 19 |
7. | Erembodegem | 9/9 | 13 |
8. | Doggen | 9/9 | 12 |
9. | Kerksken-Haaltert | 10/10 | 12 |
10. | Aaigem | 10/10 | 10 |
11. | Oudegem | 8/8 | 10 |
12. | Houtem B | 10/10 | 9 |
13. | Herzele-Ressegem A | 9/9 | 9 |
14. | OB Lebbeke | 9/9 | 6 |
15. | Hofstade | 10/10 | 3 |
periode 3
-/- |
1. | Sint-Antelinks A | 5/9 | 17 | |
2. | Ninove B | 4/9 | 10 | |
3. | Herzele-Ressegem A | 4/10 | 9 | |
4. | Winnik A | 5/9 | 9 | |
5. | Kerksken-Haaltert | 4/9 | 9 | |
6. | Hofstade | 4/9 | 8 | |
7. | OB Lebbeke | 5/10 | 8 | |
8. | Vlierzele | 5/10 | 7 | |
9. | Smetlede | 5/10 | 7 | |
10. | Oudegem | 5/10 | 7 | |
11. | Doggen | 3/9 | 4 | |
12. | Nederhasselt A | 4/9 | 3 | |
13. | Houtem B | 5/9 | 1 | x |
14. | Aaigem | 3/9 | 0 | |
15. | Erembodegem | 5/9 | 0 | x |
verzameld uit alle reeksen