www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 03/04/2020

vbal4

Brabant

1ste Provinciale

24/30

  • 1.

    Diest

    49
  • 2.

    Rhode-De Hoek A

    48
  • 3.

    Kampenhout

    46
  • 4.

    Grimbergen A

    44
  • 5.

    Bertem-Leefdaal A

    40
  • 6.

    Bierbeek A

    37
  • 7.

    Aarschot A

    36
  • 8.

    Liedekerke A

    35
  • 9.

    Tervuren-Duisburg A

    32
  • 10.

    Out-Hoegaarden A

    30
  • 11.

    Melsbroek A

    30
  • 12.

    Borght-Humbeek A

    29
  • 13.

    OHR Huldenberg A

    26
  • 14.

    Kester-Gooik A

    25
  • 15.

    Meise A

    14
  • 16.

    Woluwe-Zaventem A

    12

2de Provinciale A

24/30

  • 1.

    Houtem-Oplinter A

    49
  • 2.

    Veltem A

    49
  • 3.

    Rotselaar A

    47
  • 4.

    Averbode-Okselaar A

    45
  • 5.

    Herent A

    45
  • 6.

    Perk A

    42
  • 7.

    Elewijt A

    37
  • 8.

    Holsbeek A

    34
  • 9.

    Kessel-Lo 2000 A

    32
  • 10.

    Butsel A

    31
  • 11.

    Keiberg A

    31
  • 12.

    Haasrode A

    25
  • 13.

    KVC Haacht A

    24
  • 14.

    Rap.Wezemaal A

    19
  • 15.

    Bekkevoort A

    15
  • 16.

    Zoutleeuw

    9

2de Provinciale B

24/30

  • 1.

    Wambeek Ternat A*

    51
  • 2.

    Boka United A

    50
  • 3.

    De Leeuwkens A

    43
  • 4.

    Euro.90 Kraainem A

    42
  • 5.

    Groot-Dilbeek A

    37
  • 6.

    Schepdaal

    37
  • 7.

    Nossegem A

    36
  • 8.

    Huizingen A

    35
  • 9.

    Mazenzele Opwijk A

    34
  • 10.

    Hoeilaart A

    31
  • 11.

    Asse-Zellik A

    30
  • 12.

    Leeuw A*

    27
  • 13.

    Herne A

    25
  • 14.

    Lennik

    22
  • 15.

    Vossem A

    21
  • 16.

    Sterrebeek

    12

3de Provinciale A

27/32

  • 1.

    Vissenaken

    53
  • 2.

    Geetbets*

    52
  • 3.

    Boutersem United A

    49
  • 4.

    RWL Sport A*

    49
  • 5.

    Glabbeek A**

    46
  • 6.

    Kortenaken*

    44
  • 7.

    Binkom*

    44
  • 8.

    Lubbeek A

    43
  • 9.

    KDN.United*

    42
  • 10.

    Langdorp*

    37
  • 11.

    Meensel-Kiezegem

    31
  • 12.

    Drieslinter*

    30
  • 13.

    Scherpenheuvel*

    30
  • 14.

    Rummen*

    25
  • 15.

    Korbeek**

    15
  • 16.

    Testelt*

    15
  • 17.

    Budingen*

    13

3de Provinciale B

27/32

  • 1.

    Baal

    64
  • 2.

    Tielt-Winge A*

    57
  • 3.

    NV Keerbergen

    52
  • 4.

    Eendr.Eizer**

    49
  • 5.

    Haacht Statie*

    46
  • 6.

    Berg-Op

    38
  • 7.

    Moorsel

    37
  • 8.

    Tildonk**

    36
  • 9.

    Meerbeek**

    36
  • 10.

    Bierbeek B

    36
  • 11.

    KV Tremelo*

    36
  • 12.

    Haasrode B*

    35
  • 13.

    Rotselaar B*

    32
  • 14.

    Steenokkerzeel*

    27
  • 15.

    Betekom B*

    23
  • 16.

    Erps-Kwerps*

    17
  • 17.

    Hoeilaart B*

    7

3de Provinciale C

26/30

  • 1.

    Beigem A**

    49
  • 2.

    Machelen A***

    48
  • 3.

    Infinity Vilvoorde*

    48
  • 4.

    Steenhuffel A**

    45
  • 5.

    Diegem B*

    45
  • 6.

    SJ Londerzeel*

    45
  • 7.

    Malderen*

    43
  • 8.

    Kobbegem*

    42
  • 9.

    Zemst**

    39
  • 10.

    Delta Londerzeel A

    38
  • 11.

    Asse-Terheide A**

    33
  • 12.

    Melsbroek B*

    24
  • 13.

    Ramsdonk*

    23
  • 14.

    Borght-Humbeek B**

    18
  • 15.

    Eppegem B**

    13
  • 16.

    Mollem**

    6
  • 17.

    Tange

    AMC

3de Provinciale D

27/32

  • 1.

    Wemmel A*

    63
  • 2.

    Galmaarden A*

    60
  • 3.

    Borchtlombeek A

    56
  • 4.

    Relegem

    52
  • 5.

    Tollembeek*

    50
  • 6.

    Beersel Drogenb.A

    45
  • 7.

    Oetingen*

    40
  • 8.

    Hekelgem A*

    40
  • 9.

    Ritterklub A

    36
  • 10.

    Negenmanneke*

    35
  • 11.

    Zuun A*

    32
  • 12.

    Pepingen-Halle B*

    29
  • 13.

    Lembeek A*

    26
  • 14.

    Eizeringen

    24
  • 15.

    Huizingen B

    23
  • 16.

    Dworp*

    14
  • 17.

    Wambeek Ternat B*

    11

4de Provinciale A

23/28

  • 1.

    Houtem-Oplinter B

    53
  • 2.

    Waanrode

    51
  • 3.

    Out-Hoegaarden B*

    45
  • 4.

    Heide Linter*

    44
  • 5.

    Orsmaal*

    40
  • 6.

    Neerwinden**

    37
  • 7.

    Goetsenhoven*

    36
  • 8.

    Atlas Linter**

    35
  • 9.

    Meldert*

    34
  • 10.

    Glabbeek B

    24
  • 11.

    Halle VV*

    23
  • 12.

    Bunsbeek*

    14
  • 13.

    Boutersem United B*

    11
  • 14.

    Butsel B**

    11
  • 15.

    Lovenjoel*

    7

4de Provinciale B

23/28

  • 1.

    Zichem*

    51
  • 2.

    Kessel-Lo 2000 B

    47
  • 3.

    Sp.Molenbeek*

    46
  • 4.

    RWL Sport B*

    46
  • 5.

    Tielt-Winge B*

    42
  • 6.

    Deurne

    35
  • 7.

    Holsbeek B*

    31
  • 8.

    Sparta Schaffen

    31
  • 9.

    Begijnendijk*

    29
  • 10.

    Rap.Wezemaal B*

    29
  • 11.

    Aarschot B*

    26
  • 12.

    Averbode-Okselaar B

    24
  • 13.

    Keiberg B

    16
  • 14.

    Bekkevoort B

    11
  • 15.

    Lubbeek B*

    10

4de Provinciale C

24/30

  • 1.

    Herent B

    59
  • 2.

    Boortmeerbeek*

    52
  • 3.

    Werchter

    52
  • 4.

    Bertem-Leefdaal B

    46
  • 5.

    SC Keerbergen*

    45
  • 6.

    Kortenberg

    44
  • 7.

    OHR Huldenberg B

    42
  • 8.

    Wijgmaal B

    39
  • 9.

    Veltem B

    37
  • 10.

    Tervuren-Duisburg B

    29
  • 11.

    KVC Haacht B

    24
  • 12.

    Plenke Werchter

    24
  • 13.

    Tremelo B

    21
  • 14.

    Vossem B*

    11
  • 15.

    Hever*

    9
  • 16.

    Moorsel

    5

4de Provinciale D

23/28

  • 1.

    Grimbergen B

    59
  • 2.

    Wezembeek

    47
  • 3.

    Weerde*

    44
  • 4.

    Hofstade

    43
  • 5.

    Vilvoorde City

    42
  • 6.

    Perk B*

    40
  • 7.

    Woluwe-Zaventem B*

    36
  • 8.

    Eur.90 Kraainem B*

    33
  • 9.

    Beigem B*

    32
  • 10.

    Peutie*

    31
  • 11.

    Machelen B*

    26
  • 12.

    Elewijt B*

    13
  • 13.

    Vilvoorde United

    13
  • 14.

    Nossegem B

    13
  • 15.

    Haren*

    12

4de Provinciale E

24/30

  • 1.

    Kapelle o/d Bos

    65
  • 2.

    Meise B

    58
  • 3.

    Strombeek*

    51
  • 4.

    Boskant Peizegem*

    44
  • 5.

    Steenhuffel B*

    38
  • 6.

    Delta Londerzeel B

    34
  • 7.

    De Leeuwkens B*

    30
  • 8.

    Asse-Terheide B

    30
  • 9.

    Ritterklub B*

    30
  • 10.

    Wemmel B*

    29
  • 11.

    Liedekerke B

    29
  • 12.

    Mazenzele Opwijk B

    29
  • 13.

    Asse-Zellik B

    24
  • 14.

    Merchtem United

    21
  • 15.

    Essene

    17
  • 16.

    Hekelgem B

    10

4de Provinciale F

24/30

  • 1.

    Vlezenbeek*

    54
  • 2.

    Itna Itterbeek*

    50
  • 3.

    Linkebeek

    49
  • 4.

    Rhode-De Hoek B

    48
  • 5.

    Herne B

    44
  • 6.

    Groot-Dilbeek B*

    44
  • 7.

    Galmaarden B

    40
  • 8.

    Boka United B*

    39
  • 9.

    Beersel Drogenb.B

    38
  • 10.

    Leeuw B

    36
  • 11.

    Kester-Gooik B

    30
  • 12.

    Zuun B

    22
  • 13.

    Borchtlombeek B*

    21
  • 14.

    Brucom*

    18
  • 15.

    Lembeek B

    6
  • 16.

    Ol.Anderlecht

    -2
productiefst
4DGrimbergen B110
4AWaanrode100
3DWemmel A90
4FLinkebeek90
4CKortenberg82
4FHerne B82
4FVlezenbeek81
3BBaal80
4EKapelle o/d Bos79
4FItna Itterbeek78
4FGroot-Dilbeek B78
minste tegendoelpunten
2BWambeek Ternat A19
3CBeigem A19
4EKapelle o/d Bos19
4AHoutem-Oplinter B20
2BDe Leeuwkens A21
3CMachelen A21
1Kampenhout22
4CHerent B22
4DGrimbergen B22
3DGalmaarden A23
4EMeise B23
geen enkele wedstrijd verloren
4AHoutem-Oplinter B
langste reeks overwinningen
3DWemmel A13
4DGrimbergen B13
4EKapelle o/d Bos12
4CHerent B11
3DGalmaarden A9
3DBorchtlombeek A9
langste reeks zonder nederlaag
3BBaal24
4AHoutem-Oplinter B23
4EKapelle o/d Bos21
2BWambeek Ternat A17
4BZichem17
minste verliespunten
4EKapelle o/d Bos7
4DGrimbergen B10
4CHerent B13
4EMeise B14
3DWemmel A15
4BZichem15
4FVlezenbeek15
4AHoutem-Oplinter B16
3BBaal17
4CBoortmeerbeek17
2BWambeek Ternat A18
3DGalmaarden A18
4AWaanrode18
4EStrombeek18
minste verliespunten thuis
4CHerent B2
4DGrimbergen B2
4FItna Itterbeek2
3BTielt-Winge A4
4EKapelle o/d Bos4
4EMeise B4
4CBoortmeerbeek5
4CWerchter5
4CBertem-Leefdaal B5
4FLinkebeek5
3BBaal6
3DWemmel A6
3DBorchtlombeek A6
4AHoutem-Oplinter B6
4AOut-Hoegaarden B6
4BRWL Sport B6
4EStrombeek6
minste verliespunten uit
4EKapelle o/d Bos3
1Diest6
4BZichem6
4FVlezenbeek6
3DGalmaarden A7
4AWaanrode7
3CBeigem A8
4DGrimbergen B8
3DWemmel A9
2BWambeek Ternat A10
4AHoutem-Oplinter B10
4DHofstade10
4EMeise B10
hoogste scores
4DGrimbergen B -Haren16-0
4FGroot-Dilbeek B -Lembeek B14-1
3CMelsbroek B -Mollem12-1
4AOut-Hoegaarden B -Lovenjoel12-1
4FVlezenbeek -Lembeek B13-0
het aantal ...
... totaal te spelen wedstrijden :3126
... wedstrijden met uitslag :2508
... thuiszeges :1198(47,8%)
... uitzeges :876(34,9%)
... draws :433(17,3%)
... F2 uitslagen :1
het aantal wedstrijden ...
... zonder goals :80(3,2%)
... met één goal :216(8,6%)
... met twee goals :360(14,4%)
... met drie goals :435(17,3%)
... met vier goals :483(19,3%)
... met vijf goals :371(14,8%)
... met zes goals :250(10,0%)
... met zeven goals :153(6,1%)
... met meer dan zeven goals :159(6,3%)