www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 15/10/2019

vbal4

Brabant

1ste Provinciale

zaterdag 12/10/2019

20:00OHR Huldenberg A-

Bierbeek A

0-3

zondag 13/10/2019

14:30

Tervuren-Duisburg A

-Meise A1-0
15:00

Kester-Gooik A

-Borght-Humbeek A3-1
.

Aarschot A

-Melsbroek A2-0
.Bertem-Leefdaal A-

Diest

1-4
.Woluwe-Zaventem A-

Liedekerke A

0-3
.

Out-Hoegaarden A

-Kampenhout2-0
.

Grimbergen A

-Rhode-De Hoek A3-0

7/30

  • 1.

    Aarschot A

    16
  • 2.

    Kampenhout

    16
  • 3.

    Diest

    14
  • 4.

    Out-Hoegaarden A

    14
  • 5.

    Bertem-Leefdaal A

    13
  • 6.

    Liedekerke A

    12
  • 7.

    Bierbeek A

    11
  • 8.

    Meise A

    9
  • 9.

    Tervuren-Duisburg A

    9
  • 10.

    Grimbergen A

    8
  • 11.

    Melsbroek A

    8
  • 12.

    OHR Huldenberg A

    6
  • 13.

    Kester-Gooik A

    5
  • 14.

    Borght-Humbeek A

    5
  • 15.

    Woluwe-Zaventem A

    4
  • 16.

    Rhode-De Hoek A

    2

2de Provinciale A

zaterdag 12/10/2019

19:30Haasrode A-

Averbode-Okselaar A

1-5
.

Houtem-Oplinter A

-Elewijt A3-0
.Herent A-Rap.Wezemaal A1-1
20:00

Rotselaar A

-KVC Haacht A3-1

zondag 13/10/2019

15:00

Holsbeek A

-Veltem A2-0
.

Perk A

-Keiberg A4-1
.

Butsel A

-Zoutleeuw5-1
.Bekkevoort A-Kessel-Lo 2000 A2-2

7/30

  • 1.

    Houtem-Oplinter A

    16
  • 2.

    Veltem A

    15
  • 3.

    Rotselaar A

    15
  • 4.

    Elewijt A

    12
  • 5.

    Herent A

    12
  • 6.

    Perk A

    11
  • 7.

    Averbode-Okselaar A

    10
  • 8.

    Rap.Wezemaal A

    10
  • 9.

    Keiberg A

    9
  • 10.

    Butsel A

    8
  • 11.

    Holsbeek A

    8
  • 12.

    Haasrode A

    8
  • 13.

    Bekkevoort A

    7
  • 14.

    Kessel-Lo 2000 A

    7
  • 15.

    KVC Haacht A

    4
  • 16.

    Zoutleeuw

    1

2de Provinciale B

zondag 13/10/2019

15:00Sterrebeek-

Wambeek Ternat A

1-2
.

Mazenzele Opwijk A

-Herne A2-0
.

Lennik

-Vossem A3-0
.

Schepdaal

-Hoeilaart A4-3
.De Leeuwkens A-

Groot-Dilbeek A

0-1
.

Boka United A

-Euro.90 Kraainem A2-0
.Leeuw A-Huizingen A2-2
.Asse-Zellik A-

Nossegem A

0-2

7/30

  • 1.

    Boka United A

    18
  • 2.

    Wambeek Ternat A

    18
  • 3.

    Groot-Dilbeek A

    13
  • 4.

    Nossegem A

    12
  • 5.

    Asse-Zellik A

    12
  • 6.

    Leeuw A

    11
  • 7.

    Mazenzele Opwijk A

    11
  • 8.

    Schepdaal

    10
  • 9.

    Herne A

    9
  • 10.

    De Leeuwkens A*

    8
  • 11.

    Euro.90 Kraainem A

    8
  • 12.

    Sterrebeek

    7
  • 13.

    Hoeilaart A

    6
  • 14.

    Lennik

    6
  • 15.

    Vossem A

    5
  • 16.

    Huizingen A*

    3

3de Provinciale A

zaterdag 12/10/2019

20:15Glabbeek A-

Boutersem United A

0-5

zondag 13/10/2019

14:30

Scherpenheuvel

-Lubbeek A3-0
15:00Korbeek-

Geetbets

1-2
.Drieslinter-

Vissenaken

0-1
.Budingen-

Kortenaken

2-3
.

Rummen

-Testelt5-1
.RWL Sport A-Langdorp3-3
.

Binkom

-Meensel-Kiezegem3-0

9/32

  • 1.

    Geetbets

    18
  • 2.

    RWL Sport A*

    18
  • 3.

    Binkom*

    17
  • 4.

    Vissenaken

    17
  • 5.

    Glabbeek A*

    15
  • 6.

    Rummen*

    14
  • 7.

    KDN.United*

    13
  • 8.

    Kortenaken

    13
  • 9.

    Meensel-Kiezegem

    13
  • 10.

    Boutersem United A

    12
  • 11.

    Langdorp

    12
  • 12.

    Lubbeek A

    11
  • 13.

    Scherpenheuvel*

    10
  • 14.

    Drieslinter*

    9
  • 15.

    Testelt

    6
  • 16.

    Korbeek*

    4
  • 17.

    Budingen*

    1

3de Provinciale B

zaterdag 12/10/2019

18:00Betekom B-

Meerbeek

1-2
.

Rotselaar B

-Hoeilaart B5-2
20:00

Bierbeek B

-Haasrode B5-1

zondag 13/10/2019

15:00Moorsel-

Erps-Kwerps

0-1
.Berg-Op-KV Tremelo2-2
.

Baal

-NV Keerbergen5-2
.Haacht Statie-Tielt-Winge A2-2
.

Tildonk

-Eendr.Eizer4-0

9/32

  • 1.

    Baal

    20
  • 2.

    Bierbeek B

    19
  • 3.

    Tielt-Winge A*

    18
  • 4.

    Meerbeek*

    16
  • 5.

    NV Keerbergen

    16
  • 6.

    Haacht Statie

    15
  • 7.

    KV Tremelo*

    13
  • 8.

    Moorsel

    13
  • 9.

    Rotselaar B

    13
  • 10.

    Haasrode B*

    11
  • 11.

    Tildonk*

    10
  • 12.

    Eendr.Eizer*

    9
  • 13.

    Erps-Kwerps*

    8
  • 14.

    Betekom B

    7
  • 15.

    Berg-Op

    7
  • 16.

    Steenokkerzeel*

    5
  • 17.

    Hoeilaart B*

    3

3de Provinciale C

zaterdag 12/10/2019

19:30Mollem-

Delta Londerzeel A

0-1
20:00

Steenhuffel A

-Ramsdonk2-1

zondag 13/10/2019

14:30

Machelen A

-Borght-Humbeek B6-0
15:00Beigem A-

Diegem B

0-1
.

Asse-Terheide A

-SJ Londerzeel1-0
.

Zemst

-Tange7-0
.

Infinity Vilvoorde

-Kobbegem1-0
.

Malderen

-Melsbroek B1-0

9/32

  • 1.

    Infinity Vilvoorde

    20
  • 2.

    Steenhuffel A

    19
  • 3.

    Beigem A

    17
  • 4.

    Delta Londerzeel A

    17
  • 5.

    Diegem B*

    16
  • 6.

    Malderen

    16
  • 7.

    Machelen A*

    14
  • 8.

    Kobbegem*

    14
  • 9.

    Asse-Terheide A*

    14
  • 10.

    Zemst*

    12
  • 11.

    Melsbroek B*

    11
  • 12.

    SJ Londerzeel

    9
  • 13.

    Borght-Humbeek B

    8
  • 14.

    Ramsdonk*

    6
  • 15.

    Tange

    4
  • 16.

    Eppegem B*

    3
  • 17.

    Mollem*

    3

3de Provinciale D

zaterdag 12/10/2019

19:30Pepingen-Halle B-

Hekelgem A

1-2
.Wambeek Ternat B-

Borchtlombeek A

0-4
.Dworp-

Huizingen B

0-1

zondag 13/10/2019

15:00

Zuun A

-Eizeringen4-0
.

Negenmanneke

-Ritterklub A1-0
.Wemmel A-

Galmaarden A

1-4
.

Tollembeek

-Relegem4-2
.

Beersel Drogenb.A

-Lembeek A2-0

9/32

  • 1.

    Galmaarden A

    27
  • 2.

    Relegem

    21
  • 3.

    Borchtlombeek A

    21
  • 4.

    Beersel Drogenb.A

    19
  • 5.

    Ritterklub A

    16
  • 6.

    Wemmel A

    15
  • 7.

    Hekelgem A*

    15
  • 8.

    Oetingen*

    12
  • 9.

    Huizingen B

    12
  • 10.

    Tollembeek*

    12
  • 11.

    Eizeringen

    11
  • 12.

    Zuun A*

    10
  • 13.

    Negenmanneke*

    10
  • 14.

    Pepingen-Halle B*

    7
  • 15.

    Wambeek Ternat B*

    3
  • 16.

    Lembeek A*

    1
  • 17.

    Dworp*

    0

4de Provinciale A

zaterdag 12/10/2019

18:00Glabbeek B-

Halle VV

1-2
19:30Boutersem United B-

Neerwinden

2-7

zondag 13/10/2019

15:00

Houtem-Oplinter B

-Meldert5-4
.Bunsbeek-

Goetsenhoven

1-3
.

Waanrode

-Lovenjoel9-0
.

Orsmaal

-Butsel B7-0
17:30

Out-Hoegaarden B

-Atlas Linter6-0

7/28

  • 1.

    Orsmaal

    19
  • 2.

    Houtem-Oplinter B

    17
  • 3.

    Waanrode

    16
  • 4.

    Out-Hoegaarden B

    14
  • 5.

    Heide Linter*

    13
  • 6.

    Neerwinden*

    10
  • 7.

    Goetsenhoven*

    10
  • 8.

    Halle VV*

    10
  • 9.

    Atlas Linter*

    8
  • 10.

    Meldert**

    7
  • 11.

    Glabbeek B

    4
  • 12.

    Butsel B

    4
  • 13.

    Bunsbeek*

    3
  • 14.

    Boutersem United B*

    1
  • 15.

    Lovenjoel

    0

4de Provinciale B

zaterdag 12/10/2019

19:30Bekkevoort B-

Kessel-Lo 2000 B

0-3
.Sparta Schaffen-Deurne2-2
.Keiberg B-Holsbeek B1-1
.Lubbeek B-Begijnendijk1-1
.

RWL Sport B

-Averbode-Okselaar B4-2

zondag 13/10/2019

15:00Aarschot B-

Rap.Wezemaal B

0-3
.

Zichem

-Sp.Molenbeek2-1

7/28

  • 1.

    RWL Sport B*

    16
  • 2.

    Rap.Wezemaal B

    16
  • 3.

    Deurne

    14
  • 4.

    Sp.Molenbeek*

    13
  • 5.

    Kessel-Lo 2000 B

    13
  • 6.

    Zichem*

    13
  • 7.

    Tielt-Winge B*

    11
  • 8.

    Holsbeek B

    8
  • 9.

    Begijnendijk*

    7
  • 10.

    Aarschot B*

    6
  • 11.

    Sparta Schaffen

    6
  • 12.

    Lubbeek B*

    5
  • 13.

    Bekkevoort B

    4
  • 14.

    Averbode-Okselaar B

    3
  • 15.

    Keiberg B

    2

4de Provinciale C

zaterdag 12/10/2019

18:00Tremelo B-Bertem-Leefdaal B0-0
.Moorsel-Veltem B4-4
19:30

SC Keerbergen

-Hever7-1
20:00Plenke Werchter-

Tervuren-Duisburg B

2-4
.Vossem B-

Wijgmaal B

0-4

zondag 13/10/2019

15:00KVC Haacht B-

Herent B

2-3
.Kortenberg-

OHR Huldenberg B

3-4
.Boortmeerbeek-Werchter2-2

7/30

  • 1.

    Boortmeerbeek

    19
  • 2.

    OHR Huldenberg B

    17
  • 3.

    Werchter

    17
  • 4.

    Herent B

    16
  • 5.

    SC Keerbergen

    15
  • 6.

    Wijgmaal B

    13
  • 7.

    Veltem B

    12
  • 8.

    Bertem-Leefdaal B

    11
  • 9.

    Tervuren-Duisburg B*

    10
  • 10.

    Kortenberg

    10
  • 11.

    Plenke Werchter

    6
  • 12.

    KVC Haacht B

    3
  • 13.

    Moorsel

    2
  • 14.

    Tremelo B

    2
  • 15.

    Vossem B

    1
  • 16.

    Hever*

    0

4de Provinciale D

zaterdag 12/10/2019

18:00

Woluwe-Zaventem B

-Wezembeek4-1
19:00Vilvoorde United-

Perk B

3-5
20:00

Eur.90 Kraainem B

-Vilvoorde City7-0

zondag 13/10/2019

14:30Elewijt B-

Beigem B

0-2
15:00

Hofstade

-Nossegem B4-1
.Peutie-Weerde4-4
.Haren-Grimbergen B2-2

7/28

  • 1.

    Hofstade

    18
  • 2.

    Grimbergen B

    16
  • 3.

    Wezembeek

    13
  • 4.

    Perk B*

    12
  • 5.

    Vilvoorde City

    12
  • 6.

    Peutie*

    11
  • 7.

    Woluwe-Zaventem B

    10
  • 8.

    Weerde*

    10
  • 9.

    Eur.90 Kraainem B

    9
  • 10.

    Machelen B*

    9
  • 11.

    Vilvoorde United

    7
  • 12.

    Beigem B*

    6
  • 13.

    Haren*

    5
  • 14.

    Elewijt B*

    3
  • 15.

    Nossegem B

    1

4de Provinciale E

zaterdag 12/10/2019

18:00Liedekerke B-Asse-Terheide B3-3
19:30Hekelgem B-

Kapelle o/d Bos

0-5
20:00

De Leeuwkens B

-Steenhuffel B4-1
.Merchtem United-Asse-Zellik B-?

zondag 13/10/2019

15:00Boskant Peizegem-

Ritterklub B

1-4
.Essene-Mazenzele Opwijk B3-3
.Delta Londerzeel B-

Meise B

0-1
.

Strombeek

-Wemmel B4-2

7/30

  • 1.

    Kapelle o/d Bos

    21
  • 2.

    Meise B

    18
  • 3.

    Strombeek

    15
  • 4.

    Asse-Terheide B

    13
  • 5.

    Steenhuffel B

    12
  • 6.

    Boskant Peizegem

    12
  • 7.

    De Leeuwkens B

    10
  • 8.

    Ritterklub B

    10
  • 9.

    Delta Londerzeel B

    10
  • 10.

    Asse-Zellik B*

    7
  • 11.

    Wemmel B

    7
  • 12.

    Essene

    7
  • 13.

    Liedekerke B

    7
  • 14.

    Hekelgem B

    3
  • 15.

    Mazenzele Opwijk B

    3
  • 16.

    Merchtem United*

    1

4de Provinciale F

zaterdag 12/10/2019

19:00

Herne B

-Rhode-De Hoek B3-1
19:30Zuun B-

Lembeek B

2-3
.

Galmaarden B

-Leeuw B3-0
19:45Ol.Anderlecht-

Linkebeek

2-3

zondag 13/10/2019

15:00

Borchtlombeek B

-Beersel Drogenb.B3-2
.Groot-Dilbeek B-Boka United B1-1
.Brucom-Itna Itterbeek1-1
.Vlezenbeek-

Kester-Gooik B

2-4

7/30

  • 1.

    Galmaarden B

    16
  • 2.

    Beersel Drogenb.B

    15
  • 3.

    Vlezenbeek

    15
  • 4.

    Itna Itterbeek

    15
  • 5.

    Kester-Gooik B

    14
  • 6.

    Linkebeek

    14
  • 7.

    Borchtlombeek B

    13
  • 8.

    Groot-Dilbeek B

    11
  • 9.

    Rhode-De Hoek B

    9
  • 10.

    Herne B

    9
  • 11.

    Boka United B

    8
  • 12.

    Leeuw B

    7
  • 13.

    Brucom

    7
  • 14.

    Zuun B

    4
  • 15.

    Lembeek B

    3
  • 16.

    Ol.Anderlecht

    -9
productiefst
4EKapelle o/d Bos35
3BBierbeek B33
3DGalmaarden A33
3DRelegem33
3DWemmel A30
4AWaanrode30
3DBeersel Drogenb.A29
4AOrsmaal29
3CSteenhuffel A27
3DBorchtlombeek A27
4FKester-Gooik B27
minste tegendoelpunten
3BTielt-Winge A4
3DGalmaarden A4
2BBoka United A5
2BWambeek Ternat A5
2BEuro.90 Kraainem A5
4EMeise B5
1Aarschot A6
1Meise A6
2BDe Leeuwkens A6
4BRWL Sport B6
4EKapelle o/d Bos6
geen enkele wedstrijd verloren
2ARotselaar A
3ARWL Sport A
3BTielt-Winge A
3DGalmaarden A
4AOrsmaal
4AHoutem-Oplinter B
4BRWL Sport B
4CBoortmeerbeek
4COHR Huldenberg B
4CWerchter
4EKapelle o/d Bos
4FItna Itterbeek
langste reeks overwinningen
3DGalmaarden A9
4EKapelle o/d Bos7
2BWambeek Ternat A6
4CBoortmeerbeek6
4EMeise B6
langste reeks zonder nederlaag
3DGalmaarden A9
3ARWL Sport A8
3BTielt-Winge A8
2ARotselaar A7
3CBeigem A7
4AOrsmaal7
4AHoutem-Oplinter B7
4COHR Huldenberg B7
4CWerchter7
4CBoortmeerbeek7
4EKapelle o/d Bos7
4FItna Itterbeek7
minste verliespunten
3DGalmaarden A0
4EKapelle o/d Bos0
4AOrsmaal2
4BRWL Sport B2
4CBoortmeerbeek2
2BBoka United A3
2BWambeek Ternat A3
4DHofstade3
4EMeise B3
4AHoutem-Oplinter B4
4COHR Huldenberg B4
4CWerchter4
minste verliespunten uit
1Aarschot A0
2BBoka United A0
2BAsse-Zellik A0
3DGalmaarden A0
4BRWL Sport B0
4CBoortmeerbeek0
4DHofstade0
4EKapelle o/d Bos0
1Diest2
3ABinkom2
3CBeigem A2
4AOrsmaal2
4AHoutem-Oplinter B2
4BZichem2
4BTielt-Winge B2
4DWeerde2
4FKester-Gooik B2
hoogste scores
4BDeurne -Rap.Wezemaal B11-1
4FBeersel Drogenb.B -Ol.Anderlecht9-3
4FRhode-De Hoek B -Lembeek B12-0
3BBierbeek B -Berg-Op9-2
3CBeigem A -Tange11-0
3DBeersel Drogenb.A -Hekelgem A9-2
4AHeide Linter -Lovenjoel11-0
4FGroot-Dilbeek B -Zuun B8-3