www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 08/12/2019

vbal4

Brabant

1ste Provinciale

zaterdag 07/12/2019

20:00OHR Huldenberg A-

Aarschot A

0-1
.Bierbeek A-

Diest

0-3

zondag 08/12/2019

14:30Meise A-Melsbroek A2-2
.Kampenhout-Liedekerke A0-0
.

Rhode-De Hoek A

-Woluwe-Zaventem A4-0
.

Tervuren-Duisburg A

-Kester-Gooik A4-1
.Grimbergen A-Borght-Humbeek A-
15:00

Out-Hoegaarden A

-Bertem-Leefdaal A5-2

14/30

  • 1.

    Diest

    33
  • 2.

    Kampenhout

    31
  • 3.

    Bierbeek A

    27
  • 4.

    Bertem-Leefdaal A

    22
  • 5.

    Aarschot A

    22
  • 6.

    Liedekerke A

    20
  • 7.

    Rhode-De Hoek A

    20
  • 8.

    Out-Hoegaarden A

    19
  • 9.

    Grimbergen A*

    18
  • 10.

    Tervuren-Duisburg A

    18
  • 11.

    Melsbroek A

    16
  • 12.

    OHR Huldenberg A

    15
  • 13.

    Borght-Humbeek A*

    13
  • 14.

    Meise A

    12
  • 15.

    Kester-Gooik A

    11
  • 16.

    Woluwe-Zaventem A

    8

2de Provinciale A

zaterdag 07/12/2019

19:30Herent A-

Holsbeek A

1-2
20:00

Rotselaar A

-Perk A4-0
20:15

Kessel-Lo 2000 A

-Zoutleeuw3-1

zondag 08/12/2019

14:30Rap.Wezemaal A-Keiberg A2-2
.KVC Haacht A-Elewijt A1-1
.

Averbode-Okselaar A

-Butsel A3-1
15:00Haasrode A-

Veltem A

2-4
.Bekkevoort A-

Houtem-Oplinter A

0-1

14/30

  • 1.

    Rotselaar A

    33
  • 2.

    Houtem-Oplinter A

    29
  • 3.

    Veltem A

    29
  • 4.

    Perk A

    24
  • 5.

    Herent A

    24
  • 6.

    Averbode-Okselaar A

    23
  • 7.

    Holsbeek A

    23
  • 8.

    Elewijt A

    23
  • 9.

    Butsel A

    19
  • 10.

    Kessel-Lo 2000 A

    15
  • 11.

    Keiberg A

    15
  • 12.

    Rap.Wezemaal A

    14
  • 13.

    Haasrode A

    13
  • 14.

    Bekkevoort A

    9
  • 15.

    Zoutleeuw

    9
  • 16.

    KVC Haacht A

    8

2de Provinciale B

zaterdag 07/12/2019

20:00Groot-Dilbeek A-Hoeilaart A2-2
20:30

Euro.90 Kraainem A

-Vossem A6-2

zondag 08/12/2019

14:30

Huizingen A

-Herne A2-1
.

Nossegem A

-Schepdaal5-1
.Boka United A-Mazenzele Opwijk A0-0
.

Leeuw A

-Sterrebeek3-1
15:00Asse-Zellik A-

Wambeek Ternat A

0-1
.

De Leeuwkens A

-Lennik3-1

14/30

  • 1.

    Wambeek Ternat A

    33
  • 2.

    Boka United A

    29
  • 3.

    Groot-Dilbeek A

    26
  • 4.

    Nossegem A

    26
  • 5.

    Euro.90 Kraainem A

    25
  • 6.

    De Leeuwkens A

    25
  • 7.

    Mazenzele Opwijk A

    22
  • 8.

    Asse-Zellik A

    19
  • 9.

    Leeuw A

    16
  • 10.

    Huizingen A

    16
  • 11.

    Schepdaal

    16
  • 12.

    Hoeilaart A

    15
  • 13.

    Lennik

    13
  • 14.

    Vossem A

    12
  • 15.

    Herne A

    11
  • 16.

    Sterrebeek

    10

3de Provinciale A

zaterdag 07/12/2019

19:30Vissenaken-Geetbets2-2

zondag 08/12/2019

14:30Kortenaken-

Boutersem United A

1-2
.Korbeek-

Binkom

0-3
.Drieslinter-

Glabbeek A

1-3
.Budingen-

RWL Sport A

0-2
.

Rummen

-Scherpenheuvel4-1
.

KDN.United

-Lubbeek A1-0
.Testelt-

Langdorp

1-2

16/32

  • 1.

    Vissenaken

    33
  • 2.

    Geetbets

    32
  • 3.

    RWL Sport A

    32
  • 4.

    Glabbeek A

    31
  • 5.

    Boutersem United A

    31
  • 6.

    Binkom

    31
  • 7.

    Langdorp

    30
  • 8.

    Kortenaken

    26
  • 9.

    KDN.United

    24
  • 10.

    Lubbeek A

    21
  • 11.

    Rummen

    21
  • 12.

    Meensel-Kiezegem

    20
  • 13.

    Drieslinter

    18
  • 14.

    Scherpenheuvel

    14
  • 15.

    Korbeek

    9
  • 16.

    Testelt

    7
  • 17.

    Budingen

    5

3de Provinciale B

zaterdag 07/12/2019

19:30Betekom B-

Tildonk

2-3
.

Haasrode B

-Tielt-Winge A2-0
20:30

KV Tremelo

-Hoeilaart B2-0

zondag 08/12/2019

14:30

Moorsel

-Haacht Statie3-2
.

Berg-Op

-Steenokkerzeel3-1
.

Baal

-Eendr.Eizer1-0
.Erps-Kwerps-Meerbeek2-2
15:00Bierbeek B-Rotselaar B2-2

16/32

  • 1.

    Baal

    37
  • 2.

    NV Keerbergen

    33
  • 3.

    Tielt-Winge A

    33
  • 4.

    Tildonk

    29
  • 5.

    Haacht Statie

    27
  • 6.

    Haasrode B

    25
  • 7.

    Eendr.Eizer

    24
  • 8.

    Bierbeek B

    24
  • 9.

    Moorsel

    24
  • 10.

    Meerbeek*

    24
  • 11.

    Rotselaar B

    23
  • 12.

    KV Tremelo

    20
  • 13.

    Berg-Op*

    17
  • 14.

    Steenokkerzeel

    14
  • 15.

    Erps-Kwerps

    13
  • 16.

    Betekom B

    10
  • 17.

    Hoeilaart B

    4

3de Provinciale C

zaterdag 07/12/2019

19:30Mollem-

Infinity Vilvoorde

1-6
20:00

SJ Londerzeel

-Kobbegem4-1

zondag 08/12/2019

14:30Machelen A-

Malderen

0-1
.Asse-Terheide A-

Steenhuffel A

1-4
.

Zemst

-Eppegem B3-1
.

Delta Londerzeel A

-Melsbroek B4-2
.Borght-Humbeek B-Diegem B0-0

16/30

  • 1.

    Diegem B*

    30
  • 2.

    Machelen A*

    29
  • 3.

    Steenhuffel A*

    29
  • 4.

    Beigem A*

    29
  • 5.

    Kobbegem

    27
  • 6.

    Infinity Vilvoorde*

    27
  • 7.

    SJ Londerzeel*

    25
  • 8.

    Malderen*

    24
  • 9.

    Delta Londerzeel A*

    24
  • 10.

    Zemst*

    23
  • 11.

    Asse-Terheide A*

    20
  • 12.

    Ramsdonk*

    16
  • 13.

    Melsbroek B*

    15
  • 14.

    Borght-Humbeek B

    15
  • 15.

    Eppegem B*

    9
  • 16.

    Mollem*

    0
  • 17.

    Tange

    AMC

3de Provinciale D

zaterdag 07/12/2019

19:00Huizingen B-Eizeringen1-1
19:30Oetingen-Pepingen-Halle B0-0
20:00Ritterklub A-

Borchtlombeek A

2-5

zondag 08/12/2019

14:30Zuun A-

Beersel Drogenb.A

2-4
.Negenmanneke-

Tollembeek

1-2
.

Galmaarden A

-Hekelgem A2-0
15:00

Dworp

-Wambeek Ternat B2-1
17:00

Wemmel A

-Lembeek A5-1

16/32

  • 1.

    Galmaarden A

    41
  • 2.

    Borchtlombeek A

    39
  • 3.

    Relegem

    34
  • 4.

    Wemmel A

    33
  • 5.

    Beersel Drogenb.A

    33
  • 6.

    Tollembeek

    29
  • 7.

    Ritterklub A

    28
  • 8.

    Oetingen

    23
  • 9.

    Hekelgem A

    23
  • 10.

    Negenmanneke

    22
  • 11.

    Zuun A

    21
  • 12.

    Pepingen-Halle B

    17
  • 13.

    Huizingen B

    16
  • 14.

    Eizeringen

    16
  • 15.

    Lembeek A

    12
  • 16.

    Wambeek Ternat B

    3
  • 17.

    Dworp

    3

4de Provinciale A

zondag 08/12/2019

14:30

Atlas Linter

-Halle VV2-0
.Heide Linter-Meldert-
.

Lovenjoel

-Goetsenhoven3-2
.Butsel B-

Bunsbeek

3-4
.Waanrode-

Houtem-Oplinter B

1-2
.

Orsmaal

-Neerwinden3-2
17:30

Out-Hoegaarden B

-Boutersem United B10-1

14/28

  • 1.

    Houtem-Oplinter B

    34
  • 2.

    Waanrode*

    29
  • 3.

    Orsmaal*

    29
  • 4.

    Out-Hoegaarden B*

    26
  • 5.

    Atlas Linter*

    25
  • 6.

    Heide Linter**

    23
  • 7.

    Neerwinden*

    20
  • 8.

    Meldert**

    20
  • 9.

    Goetsenhoven*

    17
  • 10.

    Halle VV*

    17
  • 11.

    Glabbeek B*

    9
  • 12.

    Bunsbeek*

    7
  • 13.

    Boutersem United B*

    7
  • 14.

    Lovenjoel*

    7
  • 15.

    Butsel B*

    5

4de Provinciale B

zaterdag 07/12/2019

18:00Kessel-Lo 2000 B-

Sp.Molenbeek

2-3
19:30

RWL Sport B

-Rap.Wezemaal B2-1
.

Bekkevoort B

-Lubbeek B2-1
.Keiberg B-Aarschot B-PP

zondag 08/12/2019

14:00Averbode-Okselaar B-

Zichem

1-2
14:30

Holsbeek B

-Tielt-Winge B4-0
.

Deurne

-Begijnendijk1-0

13/28

  • 1.

    Zichem

    32
  • 2.

    RWL Sport B

    27
  • 3.

    Sp.Molenbeek

    24
  • 4.

    Kessel-Lo 2000 B

    24
  • 5.

    Tielt-Winge B

    23
  • 6.

    Holsbeek B

    21
  • 7.

    Deurne

    20
  • 8.

    Rap.Wezemaal B

    18
  • 9.

    Begijnendijk

    16
  • 10.

    Aarschot B*

    16
  • 11.

    Sparta Schaffen

    13
  • 12.

    Keiberg B

    11
  • 13.

    Averbode-Okselaar B

    10
  • 14.

    Bekkevoort B

    10
  • 15.

    Lubbeek B

    8

4de Provinciale C

zaterdag 07/12/2019

18:00Tremelo B-

Kortenberg

0-2
19:00Wijgmaal B-

OHR Huldenberg B

0-1
19:30

SC Keerbergen

-Veltem B2-1
20:00Vossem B-

KVC Haacht B

0-2
.

Plenke Werchter

-Moorsel6-1
.

Bertem-Leefdaal B

-Werchter4-0

zondag 08/12/2019

14:30

Hever

-Boortmeerbeek3-0
17:00Tervuren-Duisburg B-Herent B-

14/30

  • 1.

    Boortmeerbeek

    32
  • 2.

    Herent B*

    31
  • 3.

    SC Keerbergen

    28
  • 4.

    OHR Huldenberg B

    27
  • 5.

    Werchter

    26
  • 6.

    Tervuren-Duisburg B*

    25
  • 7.

    Kortenberg

    25
  • 8.

    Bertem-Leefdaal B

    23
  • 9.

    Wijgmaal B

    22
  • 10.

    Veltem B

    21
  • 11.

    Plenke Werchter

    19
  • 12.

    KVC Haacht B

    12
  • 13.

    Hever

    9
  • 14.

    Tremelo B

    9
  • 15.

    Vossem B

    8
  • 16.

    Moorsel

    2

4de Provinciale D

zaterdag 07/12/2019

18:30Perk B-Hofstade0-0
19:00Beigem B-

Wezembeek

2-5
19:30

Grimbergen B

-Vilvoorde City4-3

zondag 08/12/2019

14:30

Weerde

-Nossegem B5-0F1
.

Peutie

-Woluwe-Zaventem B3-2
.Elewijt B-

Eur.90 Kraainem B

0-6
17:30Haren-

Machelen B

3-4

14/28

  • 1.

    Grimbergen B

    34
  • 2.

    Perk B*

    26
  • 3.

    Weerde*

    26
  • 4.

    Peutie*

    26
  • 5.

    Wezembeek*

    25
  • 6.

    Vilvoorde City*

    22
  • 7.

    Beigem B*

    21
  • 8.

    Hofstade*

    20
  • 9.

    Woluwe-Zaventem B*

    19
  • 10.

    Machelen B*

    18
  • 11.

    Eur.90 Kraainem B*

    16
  • 12.

    Haren*

    11
  • 13.

    Vilvoorde United*

    10
  • 14.

    Elewijt B*

    7
  • 15.

    Nossegem B*

    4

4de Provinciale E

zaterdag 07/12/2019

18:00

Liedekerke B

-Hekelgem B2-1
20:00Meise B-Ritterklub B2-2
.Mazenzele Opwijk B-

Kapelle o/d Bos

1-3

zondag 08/12/2019

12:30Asse-Terheide B-Steenhuffel B-PP
.

Delta Londerzeel B

-Merchtem United3-1
14:00

Wemmel B

-De Leeuwkens B1-0
14:30Essene-

Boskant Peizegem

1-3
15:00Strombeek-

Asse-Zellik B

1-2

14/30

  • 1.

    Kapelle o/d Bos

    40
  • 2.

    Meise B

    31
  • 3.

    Boskant Peizegem

    28
  • 4.

    Strombeek

    27
  • 5.

    Steenhuffel B*

    25
  • 6.

    Delta Londerzeel B

    23
  • 7.

    Asse-Terheide B*

    22
  • 8.

    Wemmel B*

    19
  • 9.

    Ritterklub B

    18
  • 10.

    Liedekerke B

    17
  • 11.

    De Leeuwkens B

    14
  • 12.

    Asse-Zellik B

    14
  • 13.

    Mazenzele Opwijk B

    13
  • 14.

    Merchtem United

    8
  • 15.

    Hekelgem B

    7
  • 16.

    Essene*

    7

4de Provinciale F

zaterdag 07/12/2019

19:00

Herne B

-Borchtlombeek B3-2
.Rhode-De Hoek B-Leeuw B2-2
.Kester-Gooik B-

Boka United B

2-4
19:30Ol.Anderlecht-

Groot-Dilbeek B

0-3
.Zuun B-

Beersel Drogenb.B

1-4
20:00Lembeek B-

Brucom

0-1
.

Linkebeek

-Itna Itterbeek5-3

zondag 08/12/2019

14:30

Vlezenbeek

-Galmaarden B4-0

14/30

  • 1.

    Vlezenbeek

    34
  • 2.

    Galmaarden B

    31
  • 3.

    Itna Itterbeek

    31
  • 4.

    Herne B

    28
  • 5.

    Rhode-De Hoek B

    26
  • 6.

    Linkebeek

    24
  • 7.

    Groot-Dilbeek B

    23
  • 8.

    Beersel Drogenb.B

    23
  • 9.

    Kester-Gooik B

    20
  • 10.

    Boka United B

    18
  • 11.

    Leeuw B

    17
  • 12.

    Borchtlombeek B

    16
  • 13.

    Brucom

    15
  • 14.

    Zuun B

    5
  • 15.

    Lembeek B

    3
  • 16.

    Ol.Anderlecht

    -2
productiefst
4DGrimbergen B60
3DWemmel A56
4FGalmaarden B53
3DBorchtlombeek A52
4AWaanrode52
3DGalmaarden A51
3DRelegem50
4FVlezenbeek50
4FGroot-Dilbeek B50
3DBeersel Drogenb.A49
4CKortenberg49
4EKapelle o/d Bos49
minste tegendoelpunten
4EKapelle o/d Bos9
3DGalmaarden A10
1Diest11
1Kampenhout11
2BDe Leeuwkens A12
3CBeigem A12
4AHoutem-Oplinter B12
3BTielt-Winge A13
4BZichem13
2BWambeek Ternat A14
2BEuro.90 Kraainem A14
4EMeise B14
geen enkele wedstrijd verloren
4AHoutem-Oplinter B
4EKapelle o/d Bos
langste reeks overwinningen
4EKapelle o/d Bos12
3DGalmaarden A9
3DBorchtlombeek A9
3AVissenaken8
langste reeks zonder nederlaag
3BTielt-Winge A15
4AHoutem-Oplinter B14
4EKapelle o/d Bos14
2BWambeek Ternat A13
3BBaal13
4EMeise B13
4FItna Itterbeek13
3ARWL Sport A10
3DGalmaarden A10
minste verliespunten
4EKapelle o/d Bos2
3DGalmaarden A7
4BZichem7
4AHoutem-Oplinter B8
4CHerent B8
4DGrimbergen B8
4FVlezenbeek8
1Diest9
2ARotselaar A9
2BWambeek Ternat A9
3DBorchtlombeek A9
minste verliespunten thuis
3DBorchtlombeek A0
4CHerent B0
4CTervuren-Duisburg B0
4DGrimbergen B0
1Kampenhout2
2AVeltem A2
3DGalmaarden A2
3DRelegem2
4AHoutem-Oplinter B2
4AHeide Linter2
4CBoortmeerbeek2
4DPeutie2
4EKapelle o/d Bos2
4FItna Itterbeek2
minste verliespunten uit
4EKapelle o/d Bos0
4BZichem2
4DWeerde2
4FVlezenbeek3
1Diest4
2ARotselaar A4
1Bierbeek A5
2BWambeek Ternat A5
2BBoka United A5
3DGalmaarden A5
3DBeersel Drogenb.A5
4AWaanrode5
4AOrsmaal5
hoogste scores
4FGroot-Dilbeek B -Lembeek B14-1
3CMelsbroek B -Mollem12-1
4AOut-Hoegaarden B -Lovenjoel12-1
4FVlezenbeek -Lembeek B13-0
4BDeurne -Rap.Wezemaal B11-1
4FRhode-De Hoek B -Lembeek B12-0
4FBeersel Drogenb.B -Ol.Anderlecht9-3