www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 22/02/2020

vbal4

Brabant

1ste Provinciale

zondag 23/02/2020

14:30Tervuren-Duisburg A-Borght-Humbeek A-
15:00Rhode-De Hoek A-Kampenhout-
.Bertem-Leefdaal A-Liedekerke A-
.Aarschot A-Diest-

donderdag 27/02/2020

20:00Kester-Gooik A-Melsbroek A-

22/30

  • 1.

    Kampenhout*

    46
  • 2.

    Diest*

    40
  • 3.

    Rhode-De Hoek A*

    39
  • 4.

    Liedekerke A*

    35
  • 5.

    Bierbeek A*

    35
  • 6.

    Grimbergen A*

    35
  • 7.

    Bertem-Leefdaal A*

    34
  • 8.

    Aarschot A*

    32
  • 9.

    Out-Hoegaarden A*

    29
  • 10.

    Tervuren-Duisburg A*

    28
  • 11.

    Melsbroek A*

    26
  • 12.

    Borght-Humbeek A*

    23
  • 13.

    OHR Huldenberg A

    23
  • 14.

    Kester-Gooik A*

    18
  • 15.

    Meise A

    13
  • 16.

    Woluwe-Zaventem A*

    12

2de Provinciale A

zondag 23/02/2020

15:00Bekkevoort A-KVC Haacht A-
.Averbode-Okselaar A-Kessel-Lo 2000 A-
.Perk A-Elewijt A-
.Holsbeek A-Keiberg A-

22/30

  • 1.

    Rotselaar A

    47
  • 2.

    Houtem-Oplinter A

    46
  • 3.

    Veltem A

    45
  • 4.

    Herent A

    42
  • 5.

    Averbode-Okselaar A*

    41
  • 6.

    Perk A*

    38
  • 7.

    Holsbeek A*

    33
  • 8.

    Butsel A

    30
  • 9.

    Elewijt A*

    30
  • 10.

    Kessel-Lo 2000 A*

    26
  • 11.

    Keiberg A*

    25
  • 12.

    Haasrode A

    21
  • 13.

    Rap.Wezemaal A

    18
  • 14.

    KVC Haacht A*

    15
  • 15.

    Bekkevoort A*

    13
  • 16.

    Zoutleeuw

    9

2de Provinciale B

donderdag 20/02/2020

20:30

De Leeuwkens A

-Euro.90 Kraainem A3-0

zondag 23/02/2020

15:00Sterrebeek-Herne A-
.Nossegem A-Groot-Dilbeek A-
.Lennik-Hoeilaart A-
.Mazenzele Opwijk A-Vossem A-
17:00Asse-Zellik A-Schepdaal-

woensdag 26/02/2020

20:30Boka United A-Huizingen A-

22/30

  • 1.

    Wambeek Ternat A*

    45
  • 2.

    Boka United A*

    44
  • 3.

    Euro.90 Kraainem A

    39
  • 4.

    De Leeuwkens A

    39
  • 5.

    Nossegem A*

    33
  • 6.

    Mazenzele Opwijk A*

    33
  • 7.

    Groot-Dilbeek A*

    31
  • 8.

    Huizingen A*

    29
  • 9.

    Schepdaal*

    28
  • 10.

    Asse-Zellik A*

    26
  • 11.

    Hoeilaart A*

    25
  • 12.

    Leeuw A*

    24
  • 13.

    Herne A*

    22
  • 14.

    Vossem A*

    20
  • 15.

    Lennik*

    19
  • 16.

    Sterrebeek*

    12

3de Provinciale A

zondag 23/02/2020

14:30Scherpenheuvel-Langdorp-
15:00RWL Sport A-Boutersem United A-
.Meensel-Kiezegem-Lubbeek A-
.Rummen-KDN.United-
.Budingen-Testelt-
.Drieslinter-Kortenaken-
.Korbeek-Vissenaken-

24/32

  • 1.

    Vissenaken

    46
  • 2.

    Geetbets

    46
  • 3.

    RWL Sport A*

    46
  • 4.

    Glabbeek A

    45
  • 5.

    Boutersem United A

    44
  • 6.

    Kortenaken

    40
  • 7.

    Binkom

    40
  • 8.

    Lubbeek A

    38
  • 9.

    KDN.United*

    38
  • 10.

    Langdorp

    37
  • 11.

    Meensel-Kiezegem

    30
  • 12.

    Drieslinter*

    29
  • 13.

    Rummen*

    24
  • 14.

    Scherpenheuvel*

    23
  • 15.

    Korbeek**

    12
  • 16.

    Budingen*

    12
  • 17.

    Testelt

    11

3de Provinciale B

zondag 23/02/2020

15:00Haacht Statie-Meerbeek-
.Steenokkerzeel-Hoeilaart B-
.Tildonk-Baal-
.Berg-Op-NV Keerbergen-
.Moorsel-Haasrode B-

25/32

  • 1.

    Baal*

    57
  • 2.

    Tielt-Winge A*

    54
  • 3.

    NV Keerbergen*

    46
  • 4.

    Eendr.Eizer**

    43
  • 5.

    Haacht Statie*

    40
  • 6.

    KV Tremelo*

    35
  • 7.

    Moorsel*

    34
  • 8.

    Tildonk***

    33
  • 9.

    Meerbeek***

    33
  • 10.

    Bierbeek B

    33
  • 11.

    Haasrode B**

    32
  • 12.

    Rotselaar B

    32
  • 13.

    Berg-Op*

    32
  • 14.

    Steenokkerzeel**

    21
  • 15.

    Betekom B*

    17
  • 16.

    Erps-Kwerps*

    17
  • 17.

    Hoeilaart B**

    7

3de Provinciale C

donderdag 20/02/2020

20:30

Machelen A

-Delta Londerzeel A2-1

zondag 23/02/2020

14:30Eppegem B-Ramsdonk-
15:00Malderen-Diegem B-
.Infinity Vilvoorde-Melsbroek B-

24/30

  • 1.

    SJ Londerzeel

    44
  • 2.

    Beigem A**

    43
  • 3.

    Machelen A***

    42
  • 4.

    Steenhuffel A*

    42
  • 5.

    Diegem B**

    42
  • 6.

    Kobbegem*

    39
  • 7.

    Infinity Vilvoorde**

    39
  • 8.

    Zemst**

    37
  • 9.

    Malderen**

    37
  • 10.

    Delta Londerzeel A

    37
  • 11.

    Asse-Terheide A**

    27
  • 12.

    Melsbroek B**

    24
  • 13.

    Ramsdonk**

    22
  • 14.

    Borght-Humbeek B**

    18
  • 15.

    Eppegem B***

    12
  • 16.

    Mollem**

    3
  • 17.

    Tange

    AMC

3de Provinciale D

donderdag 20/02/2020

20:00

Zuun A

-Huizingen B1-0

zondag 23/02/2020

15:00Tollembeek-Borchtlombeek A-
.Lembeek A-Hekelgem A-
.Beersel Drogenb.A-Wemmel A-
.Oetingen-Galmaarden A-
.Dworp-Ritterklub A-

25/32

  • 1.

    Wemmel A*

    57
  • 2.

    Galmaarden A*

    56
  • 3.

    Borchtlombeek A*

    52
  • 4.

    Relegem

    48
  • 5.

    Beersel Drogenb.A*

    44
  • 6.

    Tollembeek**

    41
  • 7.

    Oetingen**

    36
  • 8.

    Ritterklub A**

    33
  • 9.

    Hekelgem A***

    33
  • 10.

    Negenmanneke*

    32
  • 11.

    Zuun A*

    30
  • 12.

    Lembeek A**

    26
  • 13.

    Huizingen B

    23
  • 14.

    Pepingen-Halle B*

    23
  • 15.

    Eizeringen

    21
  • 16.

    Wambeek Ternat B*

    11
  • 17.

    Dworp**

    10

4de Provinciale A

zondag 23/02/2020

15:00Waanrode-Heide Linter-
.Butsel B-Lovenjoel-
.Orsmaal-Bunsbeek-
.Houtem-Oplinter B-Goetsenhoven-
16:00Glabbeek B-Meldert-

woensdag 26/02/2020

20:00Out-Hoegaarden B-Neerwinden-

20/28

  • 1.

    Houtem-Oplinter B

    48
  • 2.

    Waanrode

    45
  • 3.

    Orsmaal*

    40
  • 4.

    Out-Hoegaarden B*

    39
  • 5.

    Heide Linter*

    35
  • 6.

    Atlas Linter*

    35
  • 7.

    Neerwinden**

    33
  • 8.

    Meldert*

    31
  • 9.

    Goetsenhoven*

    29
  • 10.

    Halle VV

    22
  • 11.

    Glabbeek B

    18
  • 12.

    Bunsbeek*

    10
  • 13.

    Boutersem United B

    8
  • 14.

    Butsel B*

    8
  • 15.

    Lovenjoel

    7

4de Provinciale B

donderdag 20/02/2020

20:00

Kessel-Lo 2000 B

-RWL Sport B7-2

zondag 23/02/2020

14:00Averbode-Okselaar B-Kessel-Lo 2000 B-
15:00Aarschot B-Tielt-Winge B-

21/28

  • 1.

    Zichem*

    45
  • 2.

    Sp.Molenbeek*

    43
  • 3.

    Kessel-Lo 2000 B*

    41
  • 4.

    RWL Sport B*

    40
  • 5.

    Tielt-Winge B***

    33
  • 6.

    Holsbeek B

    30
  • 7.

    Begijnendijk*

    29
  • 8.

    Deurne

    29
  • 9.

    Sparta Schaffen

    28
  • 10.

    Rap.Wezemaal B

    26
  • 11.

    Aarschot B**

    25
  • 12.

    Averbode-Okselaar B*

    20
  • 13.

    Keiberg B*

    16
  • 14.

    Bekkevoort B

    10
  • 15.

    Lubbeek B*

    10

4de Provinciale C

zondag 23/02/2020

15:00Hever-Bertem-Leefdaal B-
.Kortenberg-Werchter-
.KVC Haacht B-OHR Huldenberg B-

22/30

  • 1.

    Herent B

    56
  • 2.

    Boortmeerbeek*

    52
  • 3.

    Werchter*

    45
  • 4.

    SC Keerbergen*

    41
  • 5.

    Kortenberg*

    40
  • 6.

    Bertem-Leefdaal B*

    39
  • 7.

    OHR Huldenberg B*

    38
  • 8.

    Wijgmaal B

    35
  • 9.

    Veltem B

    35
  • 10.

    Tervuren-Duisburg B

    29
  • 11.

    Plenke Werchter

    23
  • 12.

    KVC Haacht B*

    19
  • 13.

    Tremelo B

    18
  • 14.

    Vossem B

    10
  • 15.

    Hever*

    9
  • 16.

    Moorsel

    2

4de Provinciale D

zondag 23/02/2020

15:00Peutie-Beigem B-
.Eur.90 Kraainem B-Wezembeek-
.Weerde-Perk B-
16:30Machelen B-Vilvoorde City-

21/28

  • 1.

    Grimbergen B

    55
  • 2.

    Wezembeek*

    44
  • 3.

    Vilvoorde City*

    41
  • 4.

    Perk B**

    37
  • 5.

    Hofstade

    37
  • 6.

    Woluwe-Zaventem B

    35
  • 7.

    Weerde**

    35
  • 8.

    Peutie**

    30
  • 9.

    Eur.90 Kraainem B*

    29
  • 10.

    Beigem B**

    27
  • 11.

    Machelen B**

    22
  • 12.

    Haren*

    12
  • 13.

    Vilvoorde United

    10
  • 14.

    Elewijt B*

    10
  • 15.

    Nossegem B

    10

4de Provinciale E

donderdag 20/02/2020

20:00

Asse-Zellik B

-Essene2-1

zondag 23/02/2020

15:00Essene-Meise B-
.Wemmel B-Asse-Terheide B-
.Strombeek-De Leeuwkens B-
.Boskant Peizegem-Kapelle o/d Bos-
.Delta Londerzeel B-Asse-Zellik B-

22/30

  • 1.

    Kapelle o/d Bos*

    59
  • 2.

    Meise B**

    46
  • 3.

    Strombeek**

    42
  • 4.

    Boskant Peizegem**

    38
  • 5.

    Steenhuffel B*

    38
  • 6.

    De Leeuwkens B*

    27
  • 7.

    Asse-Terheide B*

    27
  • 8.

    Ritterklub B*

    27
  • 9.

    Liedekerke B*

    26
  • 10.

    Mazenzele Opwijk B

    26
  • 11.

    Delta Londerzeel B*

    25
  • 12.

    Wemmel B(4*)

    22
  • 13.

    Merchtem United

    21
  • 14.

    Asse-Zellik B**

    20
  • 15.

    Essene*

    17
  • 16.

    Hekelgem B

    10

4de Provinciale F

zondag 23/02/2020

15:00Vlezenbeek-Rhode-De Hoek B-
.Groot-Dilbeek B-Itna Itterbeek-
.Borchtlombeek B-Leeuw B-

22/30

  • 1.

    Vlezenbeek**

    47
  • 2.

    Itna Itterbeek**

    47
  • 3.

    Linkebeek

    45
  • 4.

    Rhode-De Hoek B*

    44
  • 5.

    Herne B

    41
  • 6.

    Beersel Drogenb.B

    38
  • 7.

    Galmaarden B

    37
  • 8.

    Boka United B*

    36
  • 9.

    Groot-Dilbeek B**

    35
  • 10.

    Leeuw B*

    30
  • 11.

    Kester-Gooik B

    27
  • 12.

    Borchtlombeek B**

    20
  • 13.

    Brucom*

    18
  • 14.

    Zuun B

    16
  • 15.

    Lembeek B

    3
  • 16.

    Ol.Anderlecht

    -2
productiefst
4DGrimbergen B105
3DWemmel A86
4FLinkebeek86
4AWaanrode85
4FHerne B77
4CKortenberg76
4CHerent B74
3BBaal73
4FItna Itterbeek72
3DBorchtlombeek A71
4FKester-Gooik B71
minste tegendoelpunten
4EKapelle o/d Bos13
1Kampenhout16
4AHoutem-Oplinter B16
3CBeigem A17
4CHerent B17
2BDe Leeuwkens A18
2BWambeek Ternat A19
3CMachelen A20
4DGrimbergen B20
3DGalmaarden A21
4EMeise B21
geen enkele wedstrijd verloren
4AHoutem-Oplinter B
4EKapelle o/d Bos
langste reeks overwinningen
4DGrimbergen B12
4EKapelle o/d Bos12
3DWemmel A11
4CHerent B11
3DGalmaarden A9
3DBorchtlombeek A9
3AVissenaken8
4BSp.Molenbeek8
4CBoortmeerbeek8
4CKortenberg8
langste reeks zonder nederlaag
3BBaal21
4EKapelle o/d Bos21
4AHoutem-Oplinter B20
2BWambeek Ternat A17
3BTielt-Winge A15
4BZichem15
4EMeise B15
1Kampenhout14
minste verliespunten
4EKapelle o/d Bos4
4DGrimbergen B8
4CHerent B10
4CBoortmeerbeek11
4AHoutem-Oplinter B12
4FVlezenbeek13
4FItna Itterbeek13
4EMeise B14
3BBaal15
3DWemmel A15
4AWaanrode15
4BZichem15
minste verliespunten thuis
4DGrimbergen B0
4CHerent B2
4CBoortmeerbeek2
4FItna Itterbeek2
4AOut-Hoegaarden B3
3BBaal4
3BTielt-Winge A4
4AHoutem-Oplinter B4
4EKapelle o/d Bos4
4EMeise B4
2ARotselaar A5
3ARWL Sport A5
4CWerchter5
4CSC Keerbergen5
4CBertem-Leefdaal B5
4DPeutie5
4FLinkebeek5
minste verliespunten uit
4EKapelle o/d Bos0
3DGalmaarden A5
1Diest6
4BZichem6
4DWezembeek6
4FVlezenbeek6
4AWaanrode7
2BBoka United A8
3CBeigem A8
4AHoutem-Oplinter B8
4BSp.Molenbeek8
4CHerent B8
4DGrimbergen B8
4DPerk B8
hoogste scores
4DGrimbergen B -Haren16-0
4FGroot-Dilbeek B -Lembeek B14-1
3CMelsbroek B -Mollem12-1
4AOut-Hoegaarden B -Lovenjoel12-1
4FVlezenbeek -Lembeek B13-0
het aantal ...
... totaal te spelen wedstrijden :3126
... wedstrijden met uitslag :2245
... thuiszeges :1081(48,2%)
... uitzeges :778(34,7%)
... draws :385(17,1%)
... F2 uitslagen :1
het aantal wedstrijden ...
... zonder goals :73(3,3%)
... met één goal :196(8,7%)
... met twee goals :318(14,2%)
... met drie goals :389(17,3%)
... met vier goals :427(19,0%)
... met vijf goals :338(15,1%)
... met zes goals :225(10,0%)
... met zeven goals :135(6,0%)
... met meer dan zeven goals :143(6,4%)