www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 15/10/2019

vbal4

Antwerpen

1ste Provinciale

zaterdag 12/10/2019

19:30Oppuurs-

RC Mechelen

1-6
.Eendr.Zoersel-

De Kempen A

4-6
20:00

Antonia A

-Kontich A3-0
.

Lille

-Ternesse A4-1

zondag 13/10/2019

15:00Berg en Dal-Sint-Dimpna A1-1
.

Wezel A

-RVC Hoboken A2-0
.sGravenw.-Schilde A-

Heikant Berlaar

0-2
.VC Herentals-Nijlen2-2

7/30

  • 1.

    De Kempen A

    18
  • 2.

    Lille

    16
  • 3.

    Heikant Berlaar

    16
  • 4.

    RC Mechelen

    13
  • 5.

    Nijlen

    13
  • 6.

    Antonia A

    12
  • 7.

    Wezel A

    12
  • 8.

    Oppuurs

    11
  • 9.

    Berg en Dal

    10
  • 10.

    Eendr.Zoersel

    8
  • 11.

    Ternesse A

    8
  • 12.

    Kontich A

    5
  • 13.

    Sint-Dimpna A

    5
  • 14.

    sGravenw.-Schilde A

    4
  • 15.

    RVC Hoboken A

    4
  • 16.

    VC Herentals

    2

2de Provinciale A

zaterdag 12/10/2019

20:00Brasschaat-

Mariekerke

1-4

zondag 13/10/2019

15:00Achterbroek-

SK Wilrijk A

0-2
.

Wuustwezel

-Verbr.Zwijndrecht2-0
.Sint Job-

Walem

1-2
.GR Katelijne-

Mortsel OG A

0-3
.VV Duffel-

Loenhout

1-3
.Burcht-FC Turk Sp.3-3
.

Kalmthout

-Rapid Leest2-1

7/30

  • 1.

    Loenhout

    18
  • 2.

    Mariekerke

    15
  • 3.

    Walem

    15
  • 4.

    Wuustwezel

    13
  • 5.

    Rapid Leest

    12
  • 6.

    Mortsel OG A

    12
  • 7.

    SK Wilrijk A

    12
  • 8.

    VV Duffel

    12
  • 9.

    Verbr.Zwijndrecht

    11
  • 10.

    Kalmthout

    10
  • 11.

    Sint Job

    10
  • 12.

    GR Katelijne

    6
  • 13.

    Brasschaat

    4
  • 14.

    Achterbroek

    4
  • 15.

    Burcht

    4
  • 16.

    FC Turk Sp.

    1

2de Provinciale B

zaterdag 12/10/2019

19:30OG Vorselaar-Schriek1-1
20:00

Zandhoven

-Verbr.Balen2-1

zondag 13/10/2019

15:00Retie-Ranst A0-0
.Vlimmeren-Lentezon Beerse1-1
.

Bevel

-Merksplas 3-0
.

White Star

-Herselt3-0
.

Rochus Deurne

-VV Laakdal3-2
.Broechem A-

Weelde

1-4

7/30

  • 1.

    Bevel

    16
  • 2.

    Ranst A

    15
  • 3.

    Zandhoven

    14
  • 4.

    Retie

    14
  • 5.

    Verbr.Balen

    13
  • 6.

    OG Vorselaar

    12
  • 7.

    Weelde

    10
  • 8.

    Schriek

    9
  • 9.

    Rochus Deurne

    8
  • 10.

    Merksplas

    8
  • 11.

    Vlimmeren

    8
  • 12.

    Herselt

    7
  • 13.

    Broechem A

    6
  • 14.

    White Star

    4
  • 15.

    VV Laakdal

    4
  • 16.

    Lentezon Beerse

    2

3de Provinciale A

zaterdag 12/10/2019

20:00

Mariaburg A

-Meer5-2
.

Berchem B

-Meerle1-0
.

Pirates Deurne-BG A

-Brecht6-1

zondag 13/10/2019

15:00

Sint-Jozef

-Berendrecht4-2
.Poppel-Wortel2-2
.Minderhout-

Wijnegem

2-5
.KFC Pulle-

Zandvliet Sport

1-3
.Borsbeek-Dosko1-1

9/32

  • 1.

    Poppel

    21
  • 2.

    Zandvliet Sport

    20
  • 3.

    Ekeren FC*

    19
  • 4.

    Berchem B*

    18
  • 5.

    Mariaburg A*

    15
  • 6.

    Minderhout*

    13
  • 7.

    Dosko*

    12
  • 8.

    Borsbeek

    11
  • 9.

    Sint-Jozef

    11
  • 10.

    Wortel

    10
  • 11.

    Meer*

    9
  • 12.

    Wijnegem*

    8
  • 13.

    Berendrecht*

    7
  • 14.

    KFC Pulle*

    7
  • 15.

    Pirates Deurne-BG A

    7
  • 16.

    Brecht

    5
  • 17.

    Meerle

    5

3de Provinciale B

zaterdag 12/10/2019

19:30FC Putte-

Schelle

0-2
20:00Kontich B-

Aartselaar A

1-4
.Hooikt-

Bonheiden

2-4

zondag 13/10/2019

15:00

Branst

-Tisselt3-0
.

Leest United

-Hombeek4-3
.

Willebroekse

-Hove Sp.5-1
.FCM Hallaar-KSK Wavria A2-2
.

Katelijne A

-Nielse2-0

7/30

  • 1.

    Willebroekse

    18
  • 2.

    Bonheiden

    18
  • 3.

    FCM Hallaar

    17
  • 4.

    Katelijne A

    15
  • 5.

    Branst

    12
  • 6.

    FC Putte

    12
  • 7.

    Schelle

    12
  • 8.

    KSK Wavria A

    12
  • 9.

    Tisselt

    10
  • 10.

    Hove Sp.

    10
  • 11.

    Aartselaar A

    9
  • 12.

    Hooikt

    5
  • 13.

    Hombeek

    4
  • 14.

    Leest United

    4
  • 15.

    Kontich B

    3
  • 16.

    Nielse

    0

3de Provinciale C

zaterdag 12/10/2019

19:30

Rauw

-Linda Olen4-0
.

Kasterlee

-Noordstar2-0
.

Olmen

-Exc.Bouwel6-2
.KFC Mol-

Poederlee

1-5

zondag 13/10/2019

15:00

Excelsior Vorst

-Flandria6-1
.

Beekhoek

-Zwaneven4-1
.Gierle-

Arendonk Sport

0-3
.

FC Turnhout B

-Herenthout3-1

7/30

  • 1.

    Olmen

    18
  • 2.

    Arendonk Sport

    17
  • 3.

    Zwaneven

    16
  • 4.

    Excelsior Vorst

    16
  • 5.

    Beekhoek

    15
  • 6.

    Exc.Bouwel

    13
  • 7.

    Kasterlee

    13
  • 8.

    Poederlee

    11
  • 9.

    Flandria

    10
  • 10.

    Rauw

    9
  • 11.

    KFC Mol

    6
  • 12.

    Linda Olen

    6
  • 13.

    FC Turnhout B

    6
  • 14.

    Noordstar

    5
  • 15.

    Herenthout

    1
  • 16.

    Gierle

    0

4de Provinciale A

zaterdag 12/10/2019

19:30

Noorse A

-Heibos2-1
.Horendonk-

Exc.Essen

1-3
.

sGravenw.-Schilde B

-Mariaburg B7-0
20:00Maria t.Heide-

Gooreind

2-3
.

Olympic Essen

-Putte SK2-1

zondag 13/10/2019

15:00

FC Merksem

-City Pirates B3-1
.

Wildert

-St.Lenaarts B5-0
.Schoten-

Ekeren Donk

1-12

9/32

  • 1.

    FC Merksem

    24
  • 2.

    Gooreind*

    21
  • 3.

    Exc.Essen*

    20
  • 4.

    Maria t.Heide

    18
  • 5.

    Nieuwmoer*

    14
  • 6.

    Wildert

    14
  • 7.

    Putte SK*

    13
  • 8.

    Ekeren Donk*

    13
  • 9.

    St.Lenaarts B*

    12
  • 10.

    sGravenw.-Schilde B

    11
  • 11.

    Heibos*

    10
  • 12.

    City Pirates B*

    8
  • 13.

    Olympic Essen

    8
  • 14.

    Mariaburg B*

    7
  • 15.

    Noorse A

    7
  • 16.

    Horendonk

    6
  • 17.

    Schoten

    0

4de Provinciale B

zaterdag 12/10/2019

19:30RVC Hoboken B-

Lippelo

1-2
20:00Pirates Deurne-BG B-

Wintam

1-2

zondag 13/10/2019

15:00SK Wilrijk B-

Oxaco-Boechout A

2-5
.Tub.Borgerhout-

Antwerpen Noord

2-4
.

Sint-Amands

-Hingene5-2
.

Oxford Hemiksem

-K Boechoutse VV4-0
.Maccabi-

Kalfort Puursica

0-2
.

Aartselaar B

-Ternesse B4-1

9/32

  • 1.

    Wintam

    25
  • 2.

    Lippelo*

    22
  • 3.

    Oxford Hemiksem*

    21
  • 4.

    SK Wilrijk B

    16
  • 5.

    Oxaco-Boechout A*

    15
  • 6.

    K Boechoutse VV

    15
  • 7.

    Kalfort Puursica*

    15
  • 8.

    Pirates Deurne-BG B*

    12
  • 9.

    RVC Hoboken B

    12
  • 10.

    Mortsel OG B*

    11
  • 11.

    Sint-Amands*

    10
  • 12.

    Antwerpen Noord

    10
  • 13.

    Aartselaar B

    10
  • 14.

    Maccabi

    9
  • 15.

    Hingene

    6
  • 16.

    Ternesse B*

    3
  • 17.

    Tub.Borgerhout*

    0

4de Provinciale C

zaterdag 12/10/2019

19:30KFC Duffel B-

Rita Berlaar

0-5

zondag 13/10/2019

15:00Rumst-KSK Wavria B3-3
.

Grasheide

-Katelijne B5-0
.Heffen-Elzestraat2-2
.Blaasveld-

Muizen

2-4
.Reet-Rijmenam0-0
.

Lint

-SC Mechelen A3-1
.Peulis-

BO Beerzel

1-2
.Suraye Mechelen-

Heindonk

1-4

9/34

  • 1.

    BO Beerzel

    22
  • 2.

    Peulis

    21
  • 3.

    Elzestraat

    19
  • 4.

    Lint

    18
  • 5.

    Rijmenam

    18
  • 6.

    Grasheide

    17
  • 7.

    Rita Berlaar

    15
  • 8.

    Rumst

    15
  • 9.

    Reet

    15
  • 10.

    Heffen

    13
  • 11.

    SC Mechelen A

    10
  • 12.

    Heindonk

    10
  • 13.

    Suraye Mechelen

    10
  • 14.

    Blaasveld

    9
  • 15.

    Muizen

    8
  • 16.

    Katelijne B

    4
  • 17.

    KSK Wavria B

    1
  • 18.

    KFC Duffel B

    0

4de Provinciale D

zaterdag 12/10/2019

19:30Ramsel-

Wezel B

1-2
.

KSK Herentals

-Wiekevorst5-1
.Rosselaar-Hulsen -

Tongerlo

1-5

zondag 13/10/2019

15:00

Immer Voort

-Sint-Dimpna B2-1
.Booischot-

Netezonen

0-1
.Alberta-

Punt-Larum

1-3
.

Oevel

-Olen United5-1
.

Zammel

-Ezaart2-1

9/32

  • 1.

    KSK Herentals

    22
  • 2.

    Punt-Larum

    22
  • 3.

    Oevel

    20
  • 4.

    Netezonen

    19
  • 5.

    Wezel B*

    18
  • 6.

    Zammel

    13
  • 7.

    Ezaart*

    12
  • 8.

    Tongerlo

    12
  • 9.

    Olen United*

    12
  • 10.

    Alberta*

    12
  • 11.

    Booischot*

    10
  • 12.

    Sint-Dimpna B

    10
  • 13.

    Ramsel

    9
  • 14.

    Immer Voort*

    9
  • 15.

    Heultje*

    6
  • 16.

    Wiekevorst*

    3
  • 17.

    Rosselaar-Hulsen *

    1

4de Provinciale E

zaterdag 12/10/2019

19:30Pulderbos-

Alberta Schilde

2-3

zondag 13/10/2019

15:00Kessel United-HIH Turnhout2-2
.Oosthoven-

Grobbendonk

0-3
.

Oostmalle

-Antonia B4-2
.

De Kempen B

-Westmalle2-0
.Molenkring-

Emblem

2-4
.

Halle

-Oelegem4-0
.Ranst B-

Oud Turnhout

0-8

9/32

  • 1.

    De Kempen B**

    21
  • 2.

    Grobbendonk

    20
  • 3.

    Halle*

    20
  • 4.

    Oud Turnhout*

    19
  • 5.

    Oostmalle

    18
  • 6.

    Pulderbos*

    15
  • 7.

    Alberta Schilde

    13
  • 8.

    Oelegem

    11
  • 9.

    Oosthoven*

    10
  • 10.

    Antonia B

    9
  • 11.

    Emblem*

    9
  • 12.

    Ranst B

    9
  • 13.

    Wechelderzande*

    8
  • 14.

    Westmalle*

    7
  • 15.

    HIH Turnhout

    7
  • 16.

    Molenkring*

    3
  • 17.

    Kessel United*

    2
productiefst
4BWintam47
4BLippelo36
4BOxford Hemiksem35
4CBO Beerzel33
4AFC Merksem32
4CPeulis30
4CGrasheide30
4AExc.Essen29
4CElzestraat29
1De Kempen A28
3APoppel28
4EOostmalle28
minste tegendoelpunten
3ABerchem B3
4EDe Kempen B4
4EOud Turnhout4
1Heikant Berlaar5
2BBevel5
4BLippelo6
2AWuustwezel7
2BRanst A7
2BOG Vorselaar7
3BKatelijne A7
3BKSK Wavria A7
4AGooreind7
4EHalle7
geen enkele wedstrijd verloren
1Nijlen
2BRanst A
3APoppel
3ABerchem B
3BFCM Hallaar
3BKatelijne A
3CArendonk Sport
4AExc.Essen
4BWintam
4BLippelo
4CElzestraat
4EDe Kempen B
4EHalle
langste reeks overwinningen
4AFC Merksem7
4BWintam7
4EDe Kempen B7
4BOxford Hemiksem6
1Heikant Berlaar5
1De Kempen A5
3BWillebroekse5
4AExc.Essen5
4BLippelo5
4EOud Turnhout5
langste reeks zonder nederlaag
3APoppel9
4BWintam9
4CElzestraat9
3ABerchem B8
4AExc.Essen8
4BLippelo8
4EOostmalle8
4EHalle8
1Nijlen7
2BRanst A7
3AZandvliet Sport7
3BKatelijne A7
3BFCM Hallaar7
3CArendonk Sport7
4AFC Merksem7
4CRijmenam7
4EOud Turnhout7
4EDe Kempen B7
minste verliespunten
4EDe Kempen B0
4BWintam2
4BLippelo2
1De Kempen A3
2ALoenhout3
3BWillebroekse3
3BBonheiden3
3COlmen3
4AFC Merksem3
4AGooreind3
4BOxford Hemiksem3
minste verliespunten uit
1De Kempen A0
1Lille0
2ALoenhout0
2AMortsel OG A0
3APoppel0
4AGooreind0
4BWintam0
4CPeulis0
4EDe Kempen B0
3AZandvliet Sport2
3AMariaburg A2
3BFCM Hallaar2
3BKatelijne A2
3CArendonk Sport2
3CExcelsior Vorst2
4AExc.Essen2
4BLippelo2
4CReet2
4DOevel2
4DBooischot2
4EHalle2
4EOud Turnhout2
hoogste scores
4ASchoten -Ekeren Donk1-12
4ANoorse A -Exc.Essen2-10
4CElzestraat -KFC Duffel B12-0
1Eendr.Zoersel -De Kempen A4-6
4BLippelo -Hingene10-0
4CPeulis -KFC Duffel B10-0
4CGrasheide -KFC Duffel B10-0
4CKSK Wavria B -Reet4-6
4EKessel United -Oostmalle2-8
4EAntonia B -Molenkring6-4