www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 08/12/2019

vbal4

Antwerpen

1ste Provinciale

zaterdag 07/12/2019

19:30De Kempen A-Nijlen2-2
.

Wezel A

-Antonia A5-0
20:00Sint-Dimpna A-Kontich A1-1

zondag 08/12/2019

14:30Berg en Dal-VC Herentals4-4
.sGravenw.-Schilde A-

Lille

0-2
.Eendr.Zoersel-

Oppuurs

1-3
.Heikant Berlaar-RC Mechelen2-2
.RVC Hoboken A-Ternesse A2-2

15/30

  • 1.

    Lille

    35
  • 2.

    De Kempen A

    35
  • 3.

    RC Mechelen

    30
  • 4.

    Heikant Berlaar

    30
  • 5.

    Oppuurs

    27
  • 6.

    Berg en Dal

    25
  • 7.

    Nijlen

    24
  • 8.

    Wezel A

    23
  • 9.

    Ternesse A

    17
  • 10.

    Eendr.Zoersel

    15
  • 11.

    Antonia A

    14
  • 12.

    VC Herentals

    14
  • 13.

    Kontich A

    14
  • 14.

    sGravenw.-Schilde A

    12
  • 15.

    Sint-Dimpna A

    10
  • 16.

    RVC Hoboken A

    8

2de Provinciale A

zondag 08/12/2019

14:30

Achterbroek

-Kalmthout3-1
.

Wuustwezel

-Burcht4-1
.Sint Job-

VV Duffel

1-2
.GR Katelijne-

Brasschaat

1-2
.Walem-

Mariekerke

0-1
.Verbr.Zwijndrecht-

Loenhout

2-3
.SK Wilrijk A-FC Turk Sp.0-0
15:00Mortsel OG A-Rapid Leest4-4

15/30

  • 1.

    Wuustwezel

    29
  • 2.

    Mariekerke

    28
  • 3.

    VV Duffel

    27
  • 4.

    Loenhout

    26
  • 5.

    Sint Job

    26
  • 6.

    Walem

    25
  • 7.

    Kalmthout

    25
  • 8.

    Rapid Leest

    24
  • 9.

    SK Wilrijk A

    24
  • 10.

    Verbr.Zwijndrecht

    22
  • 11.

    Mortsel OG A

    22
  • 12.

    Brasschaat

    20
  • 13.

    GR Katelijne

    17
  • 14.

    Achterbroek

    16
  • 15.

    Burcht

    4
  • 16.

    FC Turk Sp.

    2

2de Provinciale B

zaterdag 07/12/2019

19:30Herselt-Weelde2-2

zondag 08/12/2019

14:30Retie-Broechem A1-1
.

Vlimmeren

-Rochus Deurne3-0
.

Bevel

-OG Vorselaar2-0
.White Star-

Zandhoven

1-2
.

Merksplas

-Verbr.Balen3-1
.

Lentezon Beerse

-Schriek8-0
.

Ranst A

-VV Laakdal3-0

15/30

  • 1.

    Bevel

    40
  • 2.

    Ranst A

    34
  • 3.

    Retie

    33
  • 4.

    Zandhoven

    28
  • 5.

    OG Vorselaar

    26
  • 6.

    Merksplas

    25
  • 7.

    Herselt

    23
  • 8.

    Vlimmeren

    21
  • 9.

    Verbr.Balen

    19
  • 10.

    Rochus Deurne

    18
  • 11.

    Lentezon Beerse

    14
  • 12.

    Weelde

    14
  • 13.

    Broechem A

    11
  • 14.

    Schriek

    10
  • 15.

    VV Laakdal

    9
  • 16.

    White Star

    8

3de Provinciale A

zaterdag 07/12/2019

20:00Pirates Deurne-BG A-

Minderhout

2-6
.Brecht-

Meer

0-2
.

Berchem B

-Borsbeek1-0

zondag 08/12/2019

14:30

Berendrecht

-KFC Pulle3-1
.

Ekeren FC

-Mariaburg A3-0
.

Poppel

-Dosko2-0
.Wortel-

Wijnegem

1-4
.

Sint-Jozef

-Meerle1-0

16/32

  • 1.

    Ekeren FC

    36
  • 2.

    Minderhout

    35
  • 3.

    Zandvliet Sport

    34
  • 4.

    Poppel

    33
  • 5.

    Berchem B

    29
  • 6.

    Mariaburg A

    28
  • 7.

    Sint-Jozef

    28
  • 8.

    Wijnegem

    25
  • 9.

    Meer

    24
  • 10.

    Wortel

    17
  • 11.

    Dosko

    16
  • 12.

    Berendrecht

    15
  • 13.

    Brecht

    14
  • 14.

    Borsbeek

    12
  • 15.

    KFC Pulle

    12
  • 16.

    Meerle

    11
  • 17.

    Pirates Deurne-BG A

    8

3de Provinciale B

zaterdag 07/12/2019

19:30FC Putte-

FCM Hallaar

2-4
20:00Kontich B-

Katelijne A

3-4

zondag 08/12/2019

14:30

Branst

-Willebroekse1-0
.

Leest United

-Hooikt4-2
.

Hombeek

-Nielse7-1
.

Tisselt

-Bonheiden2-1
.

Schelle

-Hove Sp.4-0
.

Aartselaar A

-KSK Wavria A4-2

15/30

  • 1.

    Bonheiden

    36
  • 2.

    Tisselt

    34
  • 3.

    Willebroekse

    31
  • 4.

    FC Putte

    30
  • 5.

    FCM Hallaar

    30
  • 6.

    Schelle

    28
  • 7.

    Katelijne A

    28
  • 8.

    KSK Wavria A

    27
  • 9.

    Branst

    22
  • 10.

    Aartselaar A

    19
  • 11.

    Hooikt

    19
  • 12.

    Leest United

    15
  • 13.

    Hove Sp.

    11
  • 14.

    Kontich B

    9
  • 15.

    Hombeek

    8
  • 16.

    Nielse

    0

3de Provinciale C

zaterdag 07/12/2019

19:30Flandria-Zwaneven0-0
.

Rauw

-Kasterlee1-0
.Olmen-Beekhoek1-1
.KFC Mol-

FC Turnhout B

0-5

zondag 08/12/2019

14:30

Excelsior Vorst

-Gierle2-0
.Linda Olen-

Herenthout

0-1
.Exc.Bouwel-

Noordstar

0-3
.Poederlee-

Arendonk Sport

0-3

15/30

  • 1.

    Arendonk Sport

    36
  • 2.

    Beekhoek

    35
  • 3.

    Zwaneven

    35
  • 4.

    Olmen

    32
  • 5.

    FC Turnhout B

    25
  • 6.

    Excelsior Vorst

    23
  • 7.

    Poederlee

    22
  • 8.

    Noordstar

    20
  • 9.

    Exc.Bouwel

    20
  • 10.

    Rauw

    20
  • 11.

    Kasterlee

    19
  • 12.

    Flandria

    15
  • 13.

    KFC Mol

    13
  • 14.

    Herenthout

    11
  • 15.

    Linda Olen

    10
  • 16.

    Gierle

    9

4de Provinciale A

zaterdag 07/12/2019

19:30

sGravenw.-Schilde B

-Wildert1-0
.

Exc.Essen

-Putte SK2-0
.

Gooreind

-St.Lenaarts B2-0
.Noorse A-

Nieuwmoer

0-1

zondag 08/12/2019

14:30

Horendonk

-Schoten5-0
.

FC Merksem

-Olympic Essen6-0
.Mariaburg B-

Ekeren Donk

3-6
.City Pirates B-

Heibos

1-2

16/32

  • 1.

    FC Merksem

    40
  • 2.

    Exc.Essen

    39
  • 3.

    Nieuwmoer

    35
  • 4.

    Gooreind

    35
  • 5.

    Heibos

    28
  • 6.

    Maria t.Heide

    27
  • 7.

    Putte SK

    26
  • 8.

    sGravenw.-Schilde B

    24
  • 9.

    Ekeren Donk

    23
  • 10.

    Wildert

    21
  • 11.

    St.Lenaarts B

    20
  • 12.

    Olympic Essen

    19
  • 13.

    Noorse A

    17
  • 14.

    City Pirates B

    15
  • 15.

    Horendonk

    12
  • 16.

    Mariaburg B

    9
  • 17.

    Schoten

    0

4de Provinciale B

zaterdag 07/12/2019

19:30K Boechoutse VV-

Kalfort Puursica

1-2
20:00

Pirates Deurne-BG B

-Maccabi2-0

zondag 08/12/2019

14:30Tub.Borgerhout-

Aartselaar B

0-1
.

Sint-Amands

-RVC Hoboken B4-1
.

Oxford Hemiksem

-Mortsel OG B6-0
.

Wintam

-Lippelo3-2
.

Hingene

-Ternesse B6-1
.Antwerpen Noord-

Oxaco-Boechout A

1-6

16/32

  • 1.

    Wintam

    43
  • 2.

    Oxford Hemiksem

    40
  • 3.

    Lippelo

    33
  • 4.

    Sint-Amands

    30
  • 5.

    Oxaco-Boechout A

    29
  • 6.

    SK Wilrijk B

    29
  • 7.

    K Boechoutse VV

    28
  • 8.

    Kalfort Puursica

    27
  • 9.

    Pirates Deurne-BG B

    24
  • 10.

    Aartselaar B

    22
  • 11.

    RVC Hoboken B

    19
  • 12.

    Mortsel OG B

    18
  • 13.

    Maccabi

    17
  • 14.

    Antwerpen Noord

    13
  • 15.

    Hingene

    11
  • 16.

    Tub.Borgerhout

    6
  • 17.

    Ternesse B

    3

4de Provinciale C

zaterdag 07/12/2019

19:30KFC Duffel B-

Lint

0-4
20:00Rita Berlaar-

BO Beerzel

0-3

zondag 08/12/2019

14:30

Grasheide

-Peulis4-1
.Heffen-Reet1-1
.Blaasveld-

Heindonk

0-1
.

Muizen

-Rijmenam3-0
.Elzestraat-

SC Mechelen A

0-2
.

Katelijne B

-KSK Wavria B1-0
.Rumst-Suraye Mechelen-ST

17/34

  • 1.

    BO Beerzel

    42
  • 2.

    Lint

    36
  • 3.

    Elzestraat

    35
  • 4.

    SC Mechelen A

    34
  • 5.

    Reet

    32
  • 6.

    Rita Berlaar

    29
  • 7.

    Rijmenam

    28
  • 8.

    Grasheide

    26
  • 9.

    Heindonk

    25
  • 10.

    Rumst*

    25
  • 11.

    Peulis

    23
  • 12.

    Heffen

    23
  • 13.

    Suraye Mechelen*

    20
  • 14.

    Muizen

    16
  • 15.

    Katelijne B

    14
  • 16.

    KSK Wavria B

    13
  • 17.

    Blaasveld

    9
  • 18.

    KFC Duffel B

    0

4de Provinciale D

zaterdag 07/12/2019

18:00Sint-Dimpna B-

Wiekevorst

0-1
19:30Rosselaar-Hulsen -

Heultje

0-3

zondag 08/12/2019

14:30

Immer Voort

-Ramsel1-0
.

Booischot

-Zammel3-0
.Alberta-

Oevel

0-1
.Tongerlo-Olen United2-2
.Punt-Larum-

Ezaart

2-3
.

Netezonen

-Wezel B1-0

16/32

  • 1.

    Netezonen

    40
  • 2.

    Punt-Larum

    37
  • 3.

    Oevel

    37
  • 4.

    KSK Herentals

    33
  • 5.

    Ezaart

    29
  • 6.

    Olen United

    27
  • 7.

    Wezel B

    25
  • 8.

    Zammel

    25
  • 9.

    Alberta

    24
  • 10.

    Booischot

    22
  • 11.

    Immer Voort

    22
  • 12.

    Tongerlo

    21
  • 13.

    Ramsel

    15
  • 14.

    Sint-Dimpna B

    14
  • 15.

    Heultje

    12
  • 16.

    Wiekevorst

    6
  • 17.

    Rosselaar-Hulsen

    4

4de Provinciale E

zaterdag 07/12/2019

19:30Pulderbos-

Oud Turnhout

1-3
.

Grobbendonk

-HIH Turnhout2-1
.

Wechelderzande

-Molenkring4-2

zondag 08/12/2019

14:30Kessel United-

Ranst B

0-1
.

Oosthoven

-Halle3-1
.Oostmalle-

De Kempen B

2-3
.

Alberta Schilde

-Westmalle3-2
.Antonia B-Emblem1-1

16/32

  • 1.

    Halle

    39
  • 2.

    De Kempen B*

    34
  • 3.

    Grobbendonk

    34
  • 4.

    Oosthoven

    32
  • 5.

    Oud Turnhout

    30
  • 6.

    Oostmalle

    29
  • 7.

    Alberta Schilde

    27
  • 8.

    Pulderbos*

    24
  • 9.

    Antonia B

    20
  • 10.

    Wechelderzande

    19
  • 11.

    Oelegem

    18
  • 12.

    Westmalle

    16
  • 13.

    Emblem

    16
  • 14.

    Ranst B

    15
  • 15.

    HIH Turnhout

    11
  • 16.

    Kessel United

    11
  • 17.

    Molenkring

    4
productiefst
4BWintam87
4BOxford Hemiksem70
4CBO Beerzel69
4AFC Merksem61
1De Kempen A56
4BLippelo54
4EGrobbendonk54
3BTisselt53
4DOevel52
3CArendonk Sport48
4BOxaco-Boechout A48
minste tegendoelpunten
2BBevel12
4ANieuwmoer13
4EHalle13
1Lille14
3CArendonk Sport14
4AHeibos14
2BRanst A15
3ABerchem B15
4CLint15
1Heikant Berlaar16
3CZwaneven16
4AExc.Essen16
4EDe Kempen B16
langste reeks overwinningen
2BBevel9
4DNetezonen9
3BTisselt8
4BWintam8
4CSC Mechelen A8
3AMinderhout7
3CBeekhoek7
4AExc.Essen7
4ANieuwmoer7
4AFC Merksem7
4EDe Kempen B7
langste reeks zonder nederlaag
4BLippelo15
4CElzestraat15
4EHalle15
4AExc.Essen12
4CBO Beerzel12
1De Kempen A11
4EOostmalle11
2BRetie10
3APoppel10
4ANieuwmoer10
4BWintam10
4EDe Kempen B10
minste verliespunten
2BBevel5
4BWintam5
4AFC Merksem8
4BOxford Hemiksem8
4DNetezonen8
3BBonheiden9
3CArendonk Sport9
4AExc.Essen9
4CBO Beerzel9
4EHalle9
3CBeekhoek10
3CZwaneven10
1De Kempen A10
1Lille10
minste verliespunten thuis
2BBevel0
3BKSK Wavria A0
3CZwaneven0
4APutte SK0
3COlmen2
4AFC Merksem2
4BWintam2
4BOxford Hemiksem2
4DNetezonen2
4EHalle2
1Nijlen3
3BBonheiden3
3BWillebroekse3
3BSchelle3
4CRijmenam3
4EDe Kempen B3
minste verliespunten uit
3CArendonk Sport2
4AExc.Essen2
1Lille3
1De Kempen A3
2BRetie3
3BFC Putte3
4BWintam3
4DPunt-Larum3
4EAlberta Schilde3
3AZandvliet Sport4
4DOevel4
4EOud Turnhout4
hoogste scores
4CBO Beerzel -KFC Duffel B15-1
4ASchoten -Ekeren Donk1-12
4ANoorse A -Exc.Essen2-10
4BTernesse B -Wintam2-10
4CElzestraat -KFC Duffel B12-0
3ADosko -KFC Pulle5-6
4BLippelo -Tub.Borgerhout8-3
4EOelegem -Antonia B9-2