www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 19/03/2024
West-Vlaanderen : 4de Provinciale B
zaterdag 16/03/2024 |
19:30 | Hertsberge | - | Zwevezele | 4
| - | 4
|
. | Varsenare B | - | Blankenberge B | 6
| - | 1
|
zondag 17/03/2024 |
15:00 | Sint-Joris | - | Damme | 0
| - | 6
|
. | Aartrijke | - | Wenduine | 0 | - | 2 |
. | Beernem B | - | Oostkamp B | 0 | - | 1 |
. | Ruddervoorde B | - | Steenbrugge | 0 | - | 2 |
. | Heist B | - | Torhout B | 1
| - | 4
|
woensdag 20/03/2024 |
20:00 | E.Brugge | 6 | - |
6 | Beernem B | | - | |
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Wenduine | 9 | - |
0 | Hertsberge | | - | |
20:00 | Damme | 9 |
- | 0 | E.Brugge | | - | |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Oostkamp B | 12 | - | 3 | Heist B | | - | |
. | Zwevezele | 9 | - | 4 | Sint-Joris | | - | |
. | Steenbrugge | 10 | - | 6 | Aartrijke | | - | |
. | Blankenberge B | 3 |
- | 0 | Ruddervoorde B | | - | |
. | Torhout B | 12 | - | 12 | Varsenare B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
nog te spelen wedstrijden
periode 1
10/10 |
| Torhout B | 28 |
2. | Varsenare B | 24 |
3. | Damme | 20 |
4. | Steenbrugge | 19 |
5. | Beernem B | 19 |
6. | Aartrijke | 18 |
7. | Heist B | 16 |
8. | Wenduine | 14 |
9. | Sint-Joris | 14 |
10. | Oostkamp B | 12 |
11. | Zwevezele | 12 |
12. | Blankenberge B | 10 |
13. | Hertsberge | 9 |
14. | E.Brugge | 8 |
15. | Ruddervoorde B | 6 |
periode 2
-/- |
| Varsenare B | 9/9 | 30 |
2. | Torhout B | 10/10 | 24 |
3. | Oostkamp B | 8/8 | 21 |
4. | Beernem B | 9/9 | 19 |
5. | Wenduine | 10/10 | 19 |
6. | Zwevezele | 10/10 | 17 |
7. | Sint-Joris | 9/9 | 16 |
8. | Damme | 9/9 | 14 |
9. | Aartrijke | 9/9 | 14 |
10. | Steenbrugge | 9/9 | 12 |
11. | E.Brugge | 9/9 | 10 |
12. | Heist B | 10/10 | 7 |
13. | Ruddervoorde B | 10/10 | 7 |
14. | Blankenberge B | 10/10 | 4 |
15. | Hertsberge | 9/9 | 2 |
periode 3
-/- |
1. | Damme | 5/9 | 17 |
2. | Varsenare B | 5/10 | 15 |
3. | Torhout B | 4/9 | 13 |
4. | Aartrijke | 5/10 | 10 |
5. | Oostkamp B | 5/10 | 10 |
6. | Steenbrugge | 5/10 | 7 |
7. | Wenduine | 5/9 | 7 |
8. | Blankenberge B | 5/9 | 7 |
9. | Zwevezele | 4/9 | 6 |
10. | Hertsberge | 5/10 | 4 |
11. | Sint-Joris | 4/9 | 4 |
12. | Ruddervoorde B | 5/9 | 3 |
13. | Heist B | 4/9 | 1 |
14. | E.Brugge | 3/9 | 0 |
15. | Beernem B | 4/9 | 0 |
verzameld uit alle reeksen