www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 25/02/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A

zaterdag 22/02/2020

15:00

Wachtebeke

-Donk5 -1

zondag 23/02/2020

15:00

Dynamo Beervelde

-St.Muide Gent4 -2
.Waarschoot-Watervliet0-0
.

Hansbeke

-VC Boekhoute5 -2
.

Maria-Aalter

-Ertvelde United2-0
.

FC Destelbergen

-St.Kruis-Winkel4 -0

zaterdag 29/02/2020

19:00Zaffelare B8- 0St.Kruis-Winkel-
.St.Muide Gent3- 6Ertvelde United-
19:30Oostakker3 -7Hansbeke-

zondag 01/03/2020

15:00Maria-Aalter6-4Watervliet-
.FC Destelbergen12-1Donk-
.Waarschoot10-10Lochristi B-
.Wachtebeke12 -4VC Boekhoute-
.Dynamo Beervelde12-3Vinkt A-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

23/30

1.FC Destelbergen*61128.-3(0)
2.Lochristi B5277
3.Dynamo Beervelde5077.2
4.Wachtebeke4297
5.Hansbeke40127
6.Ertvelde United3607
7.Waarschoot3477-4.(0)
8.Maria-Aalter3297-1.(0)
9.St.Kruis-Winkel31374.
10.Donk2937
11.Vinkt A2607.3
12.Watervliet*2578
13.VC Boekhoute*2558
14.Zaffelare B17107.-2(0)
15.Oostakker*1408
16.St.Muide Gent8371.
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A --> Ertvelde United

periode 1

10/10

FC Destelbergen27
2.Dynamo Beervelde24
3.Ertvelde United22
4.Lochristi B21
5.Vinkt A16
6.Maria-Aalter16
7.St.Kruis-Winkel15
8.Watervliet14
9.Hansbeke14
10.Wachtebeke13
11.VC Boekhoute13
12.Donk13
13.Waarschoot12
14.Oostakker6
15.Zaffelare B3
16.St.Muide Gent3

periode 2

10/10

FC Destelbergen28
2.Lochristi B25
3.Wachtebeke23
4.Dynamo Beervelde19
5.Waarschoot18
6.Hansbeke17
7.Ertvelde United14
8.St.Kruis-Winkel13
9.Donk13
10.Watervliet10
11.Maria-Aalter10
12.Vinkt A10
13.VC Boekhoute9
14.Oostakker8
15.Zaffelare B7
16.St.Muide Gent2

periode 3

3/10

1.Hansbeke9
2.Zaffelare B7
3.Dynamo Beervelde7
4.Wachtebeke6
5.FC Destelbergen*6
6.Maria-Aalter6
7.Lochristi B6
8.Waarschoot4
9.VC Boekhoute*3
10.Donk3
11.St.Muide Gent3
12.St.Kruis-Winkel3
13.Watervliet*1
14.Oostakker*0
15.Ertvelde United0
16.Vinkt A0

St.Muide Gent

1.Za-31/08/1919:00St.Muide Gent-Oostakker1 -0

3

37
2.Zo-08/09/1915:00Wachtebeke-St.Muide Gent7 -10310
3.Za-14/09/1919:00St.Muide Gent-Waarschoot1 -60313
4.Zo-22/09/1915:00FC Destelbergen-St.Muide Gent4 -10315
5.Za-28/09/1919:00St.Muide Gent-Maria-Aalter1 -30315
6.Za-05/10/1919:00Zaffelare B-St.Muide Gent2 -00315
7.Zo-13/10/1915:00Vinkt A-St.Muide Gent3 -00315
8.Za-19/10/1919:00St.Muide Gent-Dynamo Beervelde1 -90316-
9.Za-26/10/1919:30

Ertvelde United

-St.Muide Gent1 -00316-
10.Zo-03/11/1915:30St.Muide Gent-St.Kruis-Winkel1 -60316-
11.Za-09/11/1919:30Watervliet-St.Muide Gent3 -00316-
12.Za-16/11/1919:00St.Muide Gent-Donk0 -60316-
13.Zo-24/11/1914:30Lochristi B-St.Muide Gent3 -00316-
14.Za-30/11/1919:00St.Muide Gent-VC Boekhoute1 -11415
15.Zo-08/12/1914:30Hansbeke-St.Muide Gent0 -01515
16.Za-14/12/1919:30Oostakker-St.Muide Gent4 -10515
17.Za-21/12/1919:00St.Muide Gent-Wachtebeke2 -30515
18.Zo-12/01/2014:30Waarschoot-St.Muide Gent5 -00516-
19.Za-18/01/2019:00St.Muide Gent-FC Destelbergen1 -40516-
20.Zo-26/01/2015:00Maria-Aalter-St.Muide Gent3 -00516-
21.Za-01/02/2019:00St.Muide Gent-Zaffelare B0 -40516-
22.Za-08/02/2019:00St.Muide Gent-Vinkt A5 -3

3

816-
23.Zo-23/02/2015:00Dynamo Beervelde-St.Muide Gent4 -20816-
24.Za-29/02/2019:00St.Muide Gent-

Ertvelde United

-.
25.Zo-08/03/2015:00St.Kruis-Winkel-St.Muide Gent -.
26.Za-14/03/2019:00St.Muide Gent-Watervliet -.
27.Za-21/03/2019:00Donk-St.Muide Gent -.
28.Za-28/03/2019:00St.Muide Gent-Lochristi B -.
29.Zo-19/04/2015:00VC Boekhoute-St.Muide Gent -.
30.Za-25/04/2019:00St.Muide Gent-Hansbeke -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Ertvelde United

1.Za-31/08/1919:30

Ertvelde United

-VC Boekhoute3 -2

3

34
2.Zo-08/09/1915:00Hansbeke-

Ertvelde United

3 -2037
3.Za-14/09/1919:30

Ertvelde United

-Oostakker4 -1

3

65
4.Zo-22/09/1915:00Wachtebeke-

Ertvelde United

3 -4

3

93
5.Zo-29/09/1915:00

Ertvelde United

-Waarschoot1 -11103
6.Zo-06/10/1915:00FC Destelbergen-

Ertvelde United

1 -00106
7.Za-12/10/1919:30

Ertvelde United

-Maria-Aalter3 -1

3

136
8.Za-19/10/1919:00Zaffelare B-

Ertvelde United

1 -4

3

164
9.Za-26/10/1919:30

Ertvelde United

-St.Muide Gent1 -0

3

194
10.Zo-03/11/1914:30Dynamo Beervelde-

Ertvelde United

2 -3

3

223
11.Zo-10/11/1914:30Vinkt A-

Ertvelde United

0 -4

3

253
12.Za-16/11/1919:30

Ertvelde United

-St.Kruis-Winkel1 -20254
13.Za-23/11/1919:30Watervliet-

Ertvelde United

0 -1

3

284
14.Zo-01/12/1914:30

Ertvelde United

-Donk1 -11294
15.Zo-08/12/1914:30Lochristi B-

Ertvelde United

3 -10294
16.Zo-15/12/1914:30VC Boekhoute-

Ertvelde United

0 -3

3

324
17.Za-04/01/2019:30

Ertvelde United

-Hansbeke1 -11334
18.Za-11/01/2019:30Oostakker-

Ertvelde United

1 -6

3

364
19.Za-18/01/2019:30

Ertvelde United

-Wachtebeke2 -40364
20.Zo-26/01/2015:00Waarschoot-

Ertvelde United

2 -10364
21.Za-01/02/2019:30

Ertvelde United

-FC Destelbergen0 -20365
23.Za-15/02/2019:30

Ertvelde United

-Zaffelare B3 -40366
22.Zo-23/02/2015:00Maria-Aalter-

Ertvelde United

2 -00366
24.Za-29/02/2019:00St.Muide Gent-

Ertvelde United

-.
25.Za-07/03/2019:30

Ertvelde United

-Dynamo Beervelde -.
26.Za-14/03/2019:30

Ertvelde United

-Vinkt A -.
27.Zo-22/03/2015:00St.Kruis-Winkel-

Ertvelde United

-.
28.Za-28/03/2019:30

Ertvelde United

-Watervliet -.
29.Zo-19/04/2015:00Donk-

Ertvelde United

-.
30.Zo-26/04/2015:00

Ertvelde United

-Lochristi B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/15)

1FC Destelbergen*3336:6+30
2Lochristi B3028:14+14
3Dynamo Beervelde*2831:14+17
4Wachtebeke2538:21+17
5Hansbeke2322:17+5
6Maria-Aalter*2222:11+11
7St.Kruis-Winkel*1822:18+4
8Waarschoot*1825:11+14
9Donk1716:15+1
10Watervliet*1613:130
11Ertvelde United*1520:19+1
12VC Boekhoute*149:23-14
13Vinkt A1316:24-8
14Zaffelare B*1114:34-20
15Oostakker1016:40-24
16St.Muide Gent*714:45-31

alle wedstrijden (23/30)

1FC Destelbergen*6175:12+63
2Lochristi B5254:29+25
3Dynamo Beervelde5068:32+36
4Wachtebeke4260:39+21
5Hansbeke4040:39+1
6Ertvelde United3649:37+12
7Waarschoot3445:27+18
8Maria-Aalter3237:34+3
9St.Kruis-Winkel3144:46-2
10Donk2930:31-1
11Vinkt A2640:47-7
12Watervliet*2530:27+3
13VC Boekhoute*2524:45-21
14Zaffelare B1728:69-41
15Oostakker*1424:69-45
16St.Muide Gent819:84-65

uitwedstrijden (12/15)

1FC Destelbergen*2839:6+33
2Dynamo Beervelde2237:18+19
3Lochristi B*2226:15+11
4Ertvelde United2129:18+11
5Wachtebeke*1722:18+4
6Hansbeke*1718:22-4
7Waarschoot1620:16+4
8Vinkt A*1324:23+1
9St.Kruis-Winkel1322:28-6
10Donk*1214:16-2
11VC Boekhoute*1115:22-7
12Maria-Aalter1015:23-8
13Watervliet*917:14+3
14Zaffelare B614:35-21
15Oostakker**48:29-21
16St.Muide Gent15:39-34