www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A

zaterdag 21/09/2019

19:30

Oostakker

-St.Kruis-Winkel3 -2

zondag 22/09/2019

15:00

Maria-Aalter

-Zaffelare B4 -1
.Wachtebeke-

Ertvelde United

3 -4
.Hansbeke-Watervliet1-1
.

Lochristi B

-Vinkt A1-0
.

FC Destelbergen

-St.Muide Gent4 -1
.VC Boekhoute-Donk0-0
.Waarschoot-

Dynamo Beervelde

1-2

zaterdag 28/09/2019

19:00St.Muide Gent3- 0Maria-Aalter-
19:30Watervliet6- 0Oostakker-

zondag 29/09/2019

15:00Donk4 -0Hansbeke-
.Dynamo Beervelde6-6FC Destelbergen-
.Ertvelde United6-4Waarschoot-
.St.Kruis-Winkel3-3Wachtebeke-
.Vinkt A3 -0Zaffelare B-
17:00Lochristi B6-0VC Boekhoute-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

4/30

1.FC Destelbergen12
2.Dynamo Beervelde12
3.Ertvelde United9
4.Lochristi B9
5.Waarschoot7
6.Watervliet7
7.Wachtebeke6
8.Donk5
9.Vinkt A4
10.VC Boekhoute4
11.Maria-Aalter4
12.Hansbeke4
13.St.Kruis-Winkel3
14.Oostakker3
15.St.Muide Gent3
16.Zaffelare B0

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A --> Wachtebeke

periode 1

4/10

1.FC Destelbergen12
2.Dynamo Beervelde12
3.Ertvelde United9
4.Lochristi B9
5.Waarschoot7
6.Watervliet7
7.Wachtebeke6
8.Donk5
9.Vinkt A4
VC Boekhoute4
11.Maria-Aalter4
12.Hansbeke4
13.St.Kruis-Winkel3
14.Oostakker3
15.St.Muide Gent3
16.Zaffelare B0

periode 2

0/10

1.Ertvelde United0
Waarschoot0
FC Destelbergen0
Wachtebeke0
Hansbeke0
St.Kruis-Winkel0
Lochristi B0
Vinkt A0
Dynamo Beervelde0
Donk0
Maria-Aalter0
Watervliet0
VC Boekhoute0
St.Muide Gent0
Zaffelare B0
Oostakker0

periode 3

0/10

1.Ertvelde United0
Waarschoot0
FC Destelbergen0
Wachtebeke0
Hansbeke0
St.Kruis-Winkel0
Lochristi B0
Vinkt A0
Dynamo Beervelde0
Donk0
Maria-Aalter0
Watervliet0
VC Boekhoute0
St.Muide Gent0
Zaffelare B0
Oostakker0

St.Kruis-Winkel

1.Zo-01/09/1915:00St.Kruis-Winkel-Lochristi B0 -30015
2.Zo-08/09/1915:00VC Boekhoute-St.Kruis-Winkel3 -10014
3.Zo-15/09/1915:00St.Kruis-Winkel-Hansbeke4 -0

3

311
4.Za-21/09/1919:30Oostakker-St.Kruis-Winkel3 -20313
5.Zo-29/09/1915:00St.Kruis-Winkel-

Wachtebeke

-.
6.Zo-06/10/1915:00Waarschoot-St.Kruis-Winkel -.
7.Zo-13/10/1915:00St.Kruis-Winkel-FC Destelbergen -.
8.Zo-20/10/1915:00Maria-Aalter-St.Kruis-Winkel -.
9.Zo-27/10/1900:00St.Kruis-Winkel-Zaffelare B -.
10.Zo-03/11/1900:00St.Muide Gent-St.Kruis-Winkel -.
11.Zo-10/11/1900:00St.Kruis-Winkel-Dynamo Beervelde -.
12.Zo-17/11/1900:00Ertvelde United-St.Kruis-Winkel -.
13.Zo-24/11/1900:00Vinkt A-St.Kruis-Winkel -.
14.Zo-01/12/1900:00St.Kruis-Winkel-Watervliet -.
15.Zo-08/12/1900:00Donk-St.Kruis-Winkel -.
16.Zo-15/12/1900:00Lochristi B-St.Kruis-Winkel -.
17.Zo-05/01/2000:00St.Kruis-Winkel-VC Boekhoute -.
18.Zo-12/01/2000:00Hansbeke-St.Kruis-Winkel -.
19.Zo-19/01/2000:00St.Kruis-Winkel-Oostakker -.
20.Zo-26/01/2000:00

Wachtebeke

-St.Kruis-Winkel -.
21.Zo-02/02/2000:00St.Kruis-Winkel-Waarschoot -.
22.Zo-09/02/2000:00FC Destelbergen-St.Kruis-Winkel -.
23.Zo-16/02/2000:00St.Kruis-Winkel-Maria-Aalter -.
24.Zo-01/03/2000:00Zaffelare B-St.Kruis-Winkel -.
25.Zo-08/03/2000:00St.Kruis-Winkel-St.Muide Gent -.
26.Zo-15/03/2000:00Dynamo Beervelde-St.Kruis-Winkel -.
27.Zo-22/03/2000:00St.Kruis-Winkel-Ertvelde United -.
28.Zo-29/03/2000:00St.Kruis-Winkel-Vinkt A -.
29.Zo-19/04/2000:00Watervliet-St.Kruis-Winkel -.
30.Zo-26/04/2000:00St.Kruis-Winkel-Donk -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Wachtebeke

1.Za-31/08/1919:00Zaffelare B-

Wachtebeke

0 -6

3

31
2.Zo-08/09/1915:00

Wachtebeke

-St.Muide Gent7 -1

3

61
3.Zo-15/09/1915:00Dynamo Beervelde-

Wachtebeke

2 -1064
4.Zo-22/09/1915:00

Wachtebeke

-Ertvelde United3 -4067
5.Zo-29/09/1915:00St.Kruis-Winkel-

Wachtebeke

-.
6.Zo-06/10/1915:00

Wachtebeke

-Watervliet -.
7.Zo-13/10/1915:00Donk-

Wachtebeke

-.
8.Zo-20/10/1915:00

Wachtebeke

-Lochristi B -.
9.Zo-27/10/1900:00VC Boekhoute-

Wachtebeke

-.
10.Zo-03/11/1900:00

Wachtebeke

-Hansbeke -.
11.Zo-10/11/1900:00Oostakker-

Wachtebeke

-.
12.Zo-17/11/1900:00

Wachtebeke

-Vinkt A -.
13.Zo-24/11/1900:00

Wachtebeke

-Waarschoot -.
14.Zo-01/12/1900:00FC Destelbergen-

Wachtebeke

-.
15.Zo-08/12/1900:00

Wachtebeke

-Maria-Aalter -.
16.Zo-15/12/1900:00

Wachtebeke

-Zaffelare B -.
17.Zo-05/01/2000:00St.Muide Gent-

Wachtebeke

-.
18.Zo-12/01/2000:00

Wachtebeke

-Dynamo Beervelde -.
19.Zo-19/01/2000:00Ertvelde United-

Wachtebeke

-.
20.Zo-26/01/2000:00

Wachtebeke

-St.Kruis-Winkel -.
21.Zo-02/02/2000:00Watervliet-

Wachtebeke

-.
22.Zo-09/02/2000:00

Wachtebeke

-Donk -.
23.Zo-16/02/2000:00Lochristi B-

Wachtebeke

-.
24.Zo-01/03/2000:00

Wachtebeke

-VC Boekhoute -.
25.Zo-08/03/2000:00Hansbeke-

Wachtebeke

-.
26.Zo-15/03/2000:00

Wachtebeke

-Oostakker -.
27.Zo-22/03/2000:00Vinkt A-

Wachtebeke

-.
28.Zo-29/03/2000:00Waarschoot-

Wachtebeke

-.
29.Zo-19/04/2000:00

Wachtebeke

-FC Destelbergen -.
30.Zo-26/04/2000:00Maria-Aalter-

Wachtebeke

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (2/15)

1FC Destelbergen66:1+5
2Ertvelde United67:3+4
3Dynamo Beervelde64:1+3
4Lochristi B64:2+2
5Watervliet63:1+2
6Maria-Aalter45:2+3
7VC Boekhoute43:1+2
8Hansbeke44:3+1
9Donk43:2+1
10Wachtebeke310:5+5
11Waarschoot36:2+4
12St.Kruis-Winkel34:3+1
13Vinkt A33:2+1
14Oostakker33:7-4
15St.Muide Gent32:6-4
16Zaffelare B00:12-12

alle wedstrijden (4/30)

1FC Destelbergen1214:2+12
2Dynamo Beervelde1211:2+9
3Ertvelde United913:9+4
4Lochristi B97:3+4
5Waarschoot713:4+9
6Watervliet76:5+1
7Wachtebeke617:7+10
8Donk54:40
9Vinkt A45:50
10VC Boekhoute45:50
11Maria-Aalter45:6-1
12Hansbeke44:9-5
13St.Kruis-Winkel37:9-2
14Oostakker34:12-8
15St.Muide Gent34:17-13
16Zaffelare B01:21-20

uitwedstrijden (2/15)

1FC Destelbergen68:1+7
2Dynamo Beervelde67:1+6
3Waarschoot47:2+5
4Wachtebeke37:2+5
5Lochristi B33:1+2
6Ertvelde United36:60
7Watervliet13:4-1
8Vinkt A12:3-1
9Donk11:2-1
10VC Boekhoute02:4-2
11St.Kruis-Winkel03:6-3
12Oostakker01:5-4
13Maria-Aalter00:4-4
14Hansbeke00:6-6
15Zaffelare B01:9-8
16St.Muide Gent02:11-9