www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 25/02/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A

zaterdag 22/02/2020

15:00

Wachtebeke

-Donk5 -1

zondag 23/02/2020

15:00

Dynamo Beervelde

-St.Muide Gent4 -2
.Waarschoot-Watervliet0-0
.

Hansbeke

-VC Boekhoute5 -2
.

Maria-Aalter

-Ertvelde United2-0
.

FC Destelbergen

-St.Kruis-Winkel4 -0

zaterdag 29/02/2020

19:00Zaffelare B8- 0St.Kruis-Winkel-
.St.Muide Gent3- 6Ertvelde United-
19:30Oostakker3 -7Hansbeke-

zondag 01/03/2020

15:00Maria-Aalter6-4Watervliet-
.FC Destelbergen12-1Donk-
.Waarschoot10-10Lochristi B-
.Wachtebeke12 -4VC Boekhoute-
.Dynamo Beervelde12-3Vinkt A-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

23/30

1.FC Destelbergen*61128
2.Lochristi B5277-2.(0)
3.Dynamo Beervelde5077
4.Wachtebeke4297
5.Hansbeke401272.
6.Ertvelde United3607
7.Waarschoot3477
8.Maria-Aalter3297
9.St.Kruis-Winkel3137.-4(3)
10.Donk2937.-1(3)
11.Vinkt A26074.
12.Watervliet*2578-3.(3)
13.VC Boekhoute*2558.1
14.Zaffelare B17107
15.Oostakker*1408.3
16.St.Muide Gent837
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A --> Wachtebeke

periode 1

10/10

FC Destelbergen27
2.Dynamo Beervelde24
3.Ertvelde United22
4.Lochristi B21
5.Vinkt A16
6.Maria-Aalter16
7.St.Kruis-Winkel15
8.Watervliet14
9.Hansbeke14
10.Wachtebeke13
11.VC Boekhoute13
12.Donk13
13.Waarschoot12
14.Oostakker6
15.Zaffelare B3
16.St.Muide Gent3

periode 2

10/10

FC Destelbergen28
2.Lochristi B25
3.Wachtebeke23
4.Dynamo Beervelde19
5.Waarschoot18
6.Hansbeke17
7.Ertvelde United14
8.St.Kruis-Winkel13
9.Donk13
10.Watervliet10
11.Maria-Aalter10
12.Vinkt A10
13.VC Boekhoute9
14.Oostakker8
15.Zaffelare B7
16.St.Muide Gent2

periode 3

3/10

1.Hansbeke9
2.Zaffelare B7
3.Dynamo Beervelde7
4.Wachtebeke6
5.FC Destelbergen*6
6.Maria-Aalter6
7.Lochristi B6
8.Waarschoot4
9.VC Boekhoute*3
10.Donk3
11.St.Muide Gent3
12.St.Kruis-Winkel3
13.Watervliet*1
14.Oostakker*0
15.Ertvelde United0
16.Vinkt A0

Wachtebeke

1.Za-31/08/1919:00Zaffelare B-

Wachtebeke

0 -6

3

31
2.Zo-08/09/1915:00

Wachtebeke

-St.Muide Gent7 -1

3

61
3.Zo-15/09/1915:00Dynamo Beervelde-

Wachtebeke

2 -1064
4.Zo-22/09/1915:00

Wachtebeke

-Ertvelde United3 -4067
5.Zo-29/09/1915:00St.Kruis-Winkel-

Wachtebeke

0 -1

3

95
6.Zo-06/10/1915:00

Wachtebeke

-Watervliet1 -0

3

123
7.Zo-13/10/1915:00Donk-

Wachtebeke

0 -01134
8.Zo-20/10/1915:00

Wachtebeke

-Lochristi B1 -30135
9.Zo-27/10/1915:00VC Boekhoute-

Wachtebeke

1 -00135
10.Zo-03/11/1914:30

Wachtebeke

-Hansbeke3 -401310
11.Za-09/11/1919:30Oostakker-

Wachtebeke

3 -311411
12.Zo-17/11/1914:30

Wachtebeke

-Vinkt A4 -1

3

179
13.Zo-24/11/1914:30

Wachtebeke

-Waarschoot2 -21189
14.Zo-01/12/1914:30FC Destelbergen-

Wachtebeke

6 -001812
15.Zo-08/12/1914:30

Wachtebeke

-Maria-Aalter2 -1

3

218
16.Zo-15/12/1914:30

Wachtebeke

-Zaffelare B4 -1

3

245
17.Za-21/12/1919:00St.Muide Gent-

Wachtebeke

2 -3

3

275
18.Zo-12/01/2014:30

Wachtebeke

-Dynamo Beervelde3 -2

3

305
19.Za-18/01/2019:30Ertvelde United-

Wachtebeke

2 -4

3

335
20.Zo-26/01/2015:00

Wachtebeke

-St.Kruis-Winkel3 -1

3

365
21.Zo-02/02/2015:00Watervliet-

Wachtebeke

1 -4

3

394
23.Zo-16/02/2015:00Lochristi B-

Wachtebeke

1 -00394
22.Za-22/02/2015:00

Wachtebeke

-Donk5 -1

3

424
24.Zo-01/03/2015:00

Wachtebeke

-VC Boekhoute -.
25.Zo-08/03/2015:00Hansbeke-

Wachtebeke

-.
26.Zo-15/03/2015:30

Wachtebeke

-Oostakker -.
27.Zo-22/03/2015:00Vinkt A-

Wachtebeke

-.
28.Zo-29/03/2015:00Waarschoot-

Wachtebeke

-.
29.Zo-19/04/2015:00

Wachtebeke

-FC Destelbergen -.
30.Zo-26/04/2015:00Maria-Aalter-

Wachtebeke

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

VC Boekhoute

1.Za-31/08/1919:30Ertvelde United-VC Boekhoute3 -20010
2.Zo-08/09/1915:00VC Boekhoute-St.Kruis-Winkel3 -1

3

36
3.Za-14/09/1919:30Watervliet-VC Boekhoute1 -00310
4.Zo-22/09/1915:00VC Boekhoute-Donk0 -01410
5.Zo-29/09/1917:00Lochristi B-VC Boekhoute1 -3

3

78
6.Zo-06/10/1915:00VC Boekhoute-Vinkt A1 -60711
7.Zo-13/10/1915:00VC Boekhoute-Hansbeke1 -20712
8.Za-19/10/1919:30Oostakker-VC Boekhoute1 -3

3

1011
9.Zo-27/10/1915:00VC Boekhoute-

Wachtebeke

1 -0

3

138
10.Zo-03/11/1914:30Waarschoot-VC Boekhoute4 -101311
11.Zo-10/11/1914:30VC Boekhoute-FC Destelbergen0 -701313
12.Zo-17/11/1914:30Maria-Aalter-VC Boekhoute3 -101313
13.Zo-24/11/1914:30VC Boekhoute-Zaffelare B1 -0

3

1613
14.Za-30/11/1919:00St.Muide Gent-VC Boekhoute1 -111713
15.Zo-08/12/1914:30VC Boekhoute-Dynamo Beervelde0 -301713
16.Zo-15/12/1914:30VC Boekhoute-Ertvelde United0 -301713
17.Zo-05/01/2014:30St.Kruis-Winkel-VC Boekhoute3 -001713
18.Zo-12/01/2014:30VC Boekhoute-Watervliet1 -0

3

2012
19.Zo-19/01/2015:00Donk-VC Boekhoute0 -012113
20.Zo-26/01/2015:00VC Boekhoute-Lochristi B1 -112213
21.Za-01/02/2019:30Vinkt A-VC Boekhoute0 -2

3

2512
22.Zo-23/02/2015:00Hansbeke-VC Boekhoute5 -202513
24.Zo-01/03/2015:00

Wachtebeke

-VC Boekhoute -.
25.Zo-08/03/2015:00VC Boekhoute-Waarschoot -.
26.Zo-15/03/2015:00FC Destelbergen-VC Boekhoute -.
27.Zo-22/03/2015:00VC Boekhoute-Maria-Aalter -.
28.Za-28/03/2019:00Zaffelare B-VC Boekhoute -.
23.Zo-05/04/2015:00VC Boekhoute-Oostakker -.
29.Zo-19/04/2015:00VC Boekhoute-St.Muide Gent -.
30.Zo-26/04/2015:00Dynamo Beervelde-VC Boekhoute -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/15)

1FC Destelbergen*3336:6+30
2Lochristi B3028:14+14
3Dynamo Beervelde*2831:14+17
4Wachtebeke2538:21+17
5Hansbeke2322:17+5
6Maria-Aalter*2222:11+11
7St.Kruis-Winkel*1822:18+4
8Waarschoot*1825:11+14
9Donk1716:15+1
10Watervliet*1613:130
11Ertvelde United*1520:19+1
12VC Boekhoute*149:23-14
13Vinkt A1316:24-8
14Zaffelare B*1114:34-20
15Oostakker1016:40-24
16St.Muide Gent*714:45-31

alle wedstrijden (23/30)

1FC Destelbergen*6175:12+63
2Lochristi B5254:29+25
3Dynamo Beervelde5068:32+36
4Wachtebeke4260:39+21
5Hansbeke4040:39+1
6Ertvelde United3649:37+12
7Waarschoot3445:27+18
8Maria-Aalter3237:34+3
9St.Kruis-Winkel3144:46-2
10Donk2930:31-1
11Vinkt A2640:47-7
12Watervliet*2530:27+3
13VC Boekhoute*2524:45-21
14Zaffelare B1728:69-41
15Oostakker*1424:69-45
16St.Muide Gent819:84-65

uitwedstrijden (12/15)

1FC Destelbergen*2839:6+33
2Dynamo Beervelde2237:18+19
3Lochristi B*2226:15+11
4Ertvelde United2129:18+11
5Wachtebeke*1722:18+4
6Hansbeke*1718:22-4
7Waarschoot1620:16+4
8Vinkt A*1324:23+1
9St.Kruis-Winkel1322:28-6
10Donk*1214:16-2
11VC Boekhoute*1115:22-7
12Maria-Aalter1015:23-8
13Watervliet*917:14+3
14Zaffelare B614:35-21
15Oostakker**48:29-21
16St.Muide Gent15:39-34