www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A

zaterdag 21/09/2019

19:30

Oostakker

-St.Kruis-Winkel3 -2

zondag 22/09/2019

15:00

Maria-Aalter

-Zaffelare B4 -1
.Wachtebeke-

Ertvelde United

3 -4
.Hansbeke-Watervliet1-1
.

Lochristi B

-Vinkt A1-0
.

FC Destelbergen

-St.Muide Gent4 -1
.VC Boekhoute-Donk0-0
.Waarschoot-

Dynamo Beervelde

1-2

zaterdag 28/09/2019

19:00St.Muide Gent3- 0Maria-Aalter-
19:30Watervliet6- 0Oostakker-

zondag 29/09/2019

15:00Donk4 -0Hansbeke-
.Dynamo Beervelde6-6FC Destelbergen-
.Ertvelde United6-4Waarschoot-
.St.Kruis-Winkel3-3Wachtebeke-
.Vinkt A3 -0Zaffelare B-
17:00Lochristi B6-0VC Boekhoute-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

4/30

1.FC Destelbergen12
2.Dynamo Beervelde12
3.Ertvelde United9
4.Lochristi B9
5.Waarschoot7
6.Watervliet7
7.Wachtebeke6
8.Donk5
9.Vinkt A4
10.VC Boekhoute4
11.Maria-Aalter4
12.Hansbeke4
13.St.Kruis-Winkel3
14.Oostakker3
15.St.Muide Gent3
16.Zaffelare B0

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A --> St.Muide Gent

periode 1

4/10

1.FC Destelbergen12
2.Dynamo Beervelde12
3.Ertvelde United9
4.Lochristi B9
5.Waarschoot7
6.Watervliet7
7.Wachtebeke6
8.Donk5
9.Vinkt A4
VC Boekhoute4
11.Maria-Aalter4
12.Hansbeke4
13.St.Kruis-Winkel3
14.Oostakker3
15.St.Muide Gent3
16.Zaffelare B0

periode 2

0/10

1.Ertvelde United0
Waarschoot0
FC Destelbergen0
Wachtebeke0
Hansbeke0
St.Kruis-Winkel0
Lochristi B0
Vinkt A0
Dynamo Beervelde0
Donk0
Maria-Aalter0
Watervliet0
VC Boekhoute0
St.Muide Gent0
Zaffelare B0
Oostakker0

periode 3

0/10

1.Ertvelde United0
Waarschoot0
FC Destelbergen0
Wachtebeke0
Hansbeke0
St.Kruis-Winkel0
Lochristi B0
Vinkt A0
Dynamo Beervelde0
Donk0
Maria-Aalter0
Watervliet0
VC Boekhoute0
St.Muide Gent0
Zaffelare B0
Oostakker0

St.Muide Gent

1.Za-31/08/1919:00

St.Muide Gent

-Oostakker1 -0

3

37
2.Zo-08/09/1915:00Wachtebeke-

St.Muide Gent

7 -10310
3.Za-14/09/1919:00

St.Muide Gent

-Waarschoot1 -60313
4.Zo-22/09/1915:00FC Destelbergen-

St.Muide Gent

4 -10315
5.Za-28/09/1919:00

St.Muide Gent

-Maria-Aalter -.
6.Za-05/10/1919:00Zaffelare B-

St.Muide Gent

-.
7.Zo-13/10/1915:00Vinkt A-

St.Muide Gent

-.
8.Za-19/10/1919:00

St.Muide Gent

-Dynamo Beervelde -.
9.Zo-27/10/1900:00Ertvelde United-

St.Muide Gent

-.
10.Zo-03/11/1900:00

St.Muide Gent

-St.Kruis-Winkel -.
11.Zo-10/11/1900:00Watervliet-

St.Muide Gent

-.
12.Zo-17/11/1900:00

St.Muide Gent

-Donk -.
13.Zo-24/11/1900:00Lochristi B-

St.Muide Gent

-.
14.Zo-01/12/1900:00

St.Muide Gent

-VC Boekhoute -.
15.Zo-08/12/1900:00Hansbeke-

St.Muide Gent

-.
16.Zo-15/12/1900:00Oostakker-

St.Muide Gent

-.
17.Zo-05/01/2000:00

St.Muide Gent

-Wachtebeke -.
18.Zo-12/01/2000:00Waarschoot-

St.Muide Gent

-.
19.Zo-19/01/2000:00

St.Muide Gent

-FC Destelbergen -.
20.Zo-26/01/2000:00Maria-Aalter-

St.Muide Gent

-.
21.Zo-02/02/2000:00

St.Muide Gent

-Zaffelare B -.
22.Zo-09/02/2000:00

St.Muide Gent

-Vinkt A -.
23.Zo-16/02/2000:00Dynamo Beervelde-

St.Muide Gent

-.
24.Zo-01/03/2000:00

St.Muide Gent

-Ertvelde United -.
25.Zo-08/03/2000:00St.Kruis-Winkel-

St.Muide Gent

-.
26.Zo-15/03/2000:00

St.Muide Gent

-Watervliet -.
27.Zo-22/03/2000:00Donk-

St.Muide Gent

-.
28.Zo-29/03/2000:00

St.Muide Gent

-Lochristi B -.
29.Zo-19/04/2000:00VC Boekhoute-

St.Muide Gent

-.
30.Zo-26/04/2000:00

St.Muide Gent

-Hansbeke -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Maria-Aalter

1.Zo-01/09/1915:00Maria-Aalter-Waarschoot1 -1119
2.Zo-08/09/1915:00FC Destelbergen-Maria-Aalter2 -00113
3.Zo-15/09/1915:00Vinkt A-Maria-Aalter2 -00114
4.Zo-22/09/1915:00Maria-Aalter-Zaffelare B4 -1

3

411
5.Za-28/09/1919:00

St.Muide Gent

-Maria-Aalter -.
6.Zo-06/10/1915:00Maria-Aalter-Dynamo Beervelde -.
7.Za-12/10/1919:30Ertvelde United-Maria-Aalter -.
8.Zo-20/10/1915:00Maria-Aalter-St.Kruis-Winkel -.
9.Zo-27/10/1900:00Watervliet-Maria-Aalter -.
10.Zo-03/11/1900:00Maria-Aalter-Donk -.
11.Zo-10/11/1900:00Lochristi B-Maria-Aalter -.
12.Zo-17/11/1900:00Maria-Aalter-VC Boekhoute -.
13.Zo-24/11/1900:00Hansbeke-Maria-Aalter -.
14.Zo-01/12/1900:00Maria-Aalter-Oostakker -.
15.Zo-08/12/1900:00Wachtebeke-Maria-Aalter -.
16.Zo-15/12/1900:00Waarschoot-Maria-Aalter -.
17.Zo-05/01/2000:00Maria-Aalter-FC Destelbergen -.
18.Zo-12/01/2000:00Maria-Aalter-Vinkt A -.
19.Zo-19/01/2000:00Zaffelare B-Maria-Aalter -.
20.Zo-26/01/2000:00Maria-Aalter-

St.Muide Gent

-.
21.Zo-02/02/2000:00Dynamo Beervelde-Maria-Aalter -.
22.Zo-09/02/2000:00Maria-Aalter-Ertvelde United -.
23.Zo-16/02/2000:00St.Kruis-Winkel-Maria-Aalter -.
24.Zo-01/03/2000:00Maria-Aalter-Watervliet -.
25.Zo-08/03/2000:00Donk-Maria-Aalter -.
26.Zo-15/03/2000:00Maria-Aalter-Lochristi B -.
27.Zo-22/03/2000:00VC Boekhoute-Maria-Aalter -.
28.Zo-29/03/2000:00Maria-Aalter-Hansbeke -.
29.Zo-19/04/2000:00Oostakker-Maria-Aalter -.
30.Zo-26/04/2000:00Maria-Aalter-Wachtebeke -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (2/15)

1FC Destelbergen66:1+5
2Ertvelde United67:3+4
3Dynamo Beervelde64:1+3
4Lochristi B64:2+2
5Watervliet63:1+2
6Maria-Aalter45:2+3
7VC Boekhoute43:1+2
8Hansbeke44:3+1
9Donk43:2+1
10Wachtebeke310:5+5
11Waarschoot36:2+4
12St.Kruis-Winkel34:3+1
13Vinkt A33:2+1
14Oostakker33:7-4
15St.Muide Gent32:6-4
16Zaffelare B00:12-12

alle wedstrijden (4/30)

1FC Destelbergen1214:2+12
2Dynamo Beervelde1211:2+9
3Ertvelde United913:9+4
4Lochristi B97:3+4
5Waarschoot713:4+9
6Watervliet76:5+1
7Wachtebeke617:7+10
8Donk54:40
9Vinkt A45:50
10VC Boekhoute45:50
11Maria-Aalter45:6-1
12Hansbeke44:9-5
13St.Kruis-Winkel37:9-2
14Oostakker34:12-8
15St.Muide Gent34:17-13
16Zaffelare B01:21-20

uitwedstrijden (2/15)

1FC Destelbergen68:1+7
2Dynamo Beervelde67:1+6
3Waarschoot47:2+5
4Wachtebeke37:2+5
5Lochristi B33:1+2
6Ertvelde United36:60
7Watervliet13:4-1
8Vinkt A12:3-1
9Donk11:2-1
10VC Boekhoute02:4-2
11St.Kruis-Winkel03:6-3
12Oostakker01:5-4
13Maria-Aalter00:4-4
14Hansbeke00:6-6
15Zaffelare B01:9-8
16St.Muide Gent02:11-9