www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 18/04/2024
Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A
zaterdag 13/04/2024 |
19:00 | St.Muide Gent | - | St-Laureins B | 3 | - | 0 |
. | Watervliet | - | Belzele Evergem | 4
| - | 2
|
19:30 | Evergem-Center | - | Kaprijke-Bentille | 3
| - | 1 |
zondag 14/04/2024 |
15:00 | Hansbeke A | - | Daring Maria-Aalter | 4
| - | 0 |
. | Waarschoot | - | VV 9000 Gent | 3
| - | 1 |
. | Ursel | - | Machelen a Leie A | 0 | - | 3 |
. | Mariakerke | - | Vinkt A | 4
| - | 2
|
. | Bellem | - | Lotenhulle | 7
| - | 0
|
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Vinkt A | 7 | - |
7 | Hansbeke A | | - | |
. | Kaprijke-Bentille | 1 | - |
0 | Bellem | | - | |
. | VV 9000 Gent | 7 |
- | 12 | St.Muide Gent | | - | |
. | Daring Maria-Aalter | 0 | - | 4 | Belzele Evergem | | - | |
. | Evergem-Center | 6 | - | 1 | Mariakerke | | - | |
. | Machelen a Leie A | 12 | - | 12 | Watervliet | | - | |
. | Lotenhulle | 1 |
- | 12 | Ursel | | - | |
. | St-Laureins B | 9 | - | 6 | Waarschoot | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A --> Bellem
periode 1
10/10 |
| Watervliet | 25 |
2. | Ursel | 24 |
3. | Hansbeke A | 20 |
4. | Evergem-Center | 20 |
5. | Machelen a Leie A | 19 |
6. | Waarschoot | 19 |
7. | Kaprijke-Bentille | 15 |
8. | Mariakerke | 13 |
9. | St.Muide Gent | 11 |
10. | St-Laureins B | 10 |
11. | Vinkt A | 10 |
12. | Daring Maria-Aalter | 9 |
13. | Bellem | 9 |
14. | Lotenhulle | 7 |
15. | Belzele Evergem | 5 |
16. | VV 9000 Gent | 4 |
periode 2
10/10 |
| Watervliet | 28 |
2. | Hansbeke A | 23 |
3. | Machelen a Leie A | 21 |
4. | Bellem | 18 |
5. | Evergem-Center | 18 |
6. | Ursel | 18 |
7. | VV 9000 Gent | 17 |
8. | Kaprijke-Bentille | 15 |
9. | Waarschoot | 13 |
10. | St.Muide Gent | 13 |
11. | Belzele Evergem | 12 |
12. | St-Laureins B | 10 |
13. | Vinkt A | 8 |
14. | Mariakerke | 3 |
15. | Daring Maria-Aalter | 3 |
16. | Lotenhulle | 3 |
periode 3
8/10 |
1. | Machelen a Leie A | 22 | |
2. | Watervliet | 21 | |
3. | Ursel | 21 | |
4. | St.Muide Gent | 19 | |
5. | Waarschoot | 15 | x |
6. | Hansbeke A | 15 | x |
7. | St-Laureins B | 14 | x |
8. | Evergem-Center | 12 | x |
9. | Belzele Evergem | 10 | x |
10. | VV 9000 Gent | 7 | x |
11. | Vinkt A | 7 | x |
12. | Bellem | 5 | x |
13. | Mariakerke | 4 | x |
14. | Kaprijke-Bentille | 4 | x |
15. | Daring Maria-Aalter | 2 | x |
16. | Lotenhulle | 2 | x |
Kaprijke-Bentille
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Kaprijke-Bentille | - | VV 9000 Gent | 4 - | 3 | | 3 | 3 | | 5 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:00 | St-Laureins B | - | Kaprijke-Bentille | 4 - | 4 | | 1 | 4 | | 3 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Kaprijke-Bentille | - | Evergem-Center | 2 - | 5 | | 0 | 4 | | 10 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Bellem | - | Kaprijke-Bentille | 2 - | 2 | | 1 | 5 | | 9 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Kaprijke-Bentille | - | Lotenhulle | 6 - | 1 | | 3 | 8 | | 5 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Ursel | - | Kaprijke-Bentille | 3 - | 0 | | 0 | 8 | | 7 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Kaprijke-Bentille | - | Belzele Evergem | 1 - | 2 | | 0 | 8 | | 8 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Vinkt A | - | Kaprijke-Bentille | 0 - | 2 | | 3 | 11 | | 7 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Kaprijke-Bentille | - | St.Muide Gent | 3 - | 3 | | 1 | 12 | | 7 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Daring Maria-Aalter | - | Kaprijke-Bentille | 4 - | 5 | | 3 | 15 | | 7 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Kaprijke-Bentille | - | Watervliet | 1 - | 4 | | 0 | 15 | | 7 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Hansbeke A | - | Kaprijke-Bentille | 3 - | 0 | | 0 | 15 | | 8 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Kaprijke-Bentille | - | Mariakerke | 3 - | 0 | | 3 | 18 | | 7 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Waarschoot | - | Kaprijke-Bentille | 3 - | 4 | | 3 | 21 | | 7 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Kaprijke-Bentille | - | Machelen a Leie A | 3 - | 1 | | 3 | 24 | | 7 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Belzele Evergem | - | Kaprijke-Bentille | 3 - | 1 | | 0 | 24 | | 8 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Kaprijke-Bentille | - | Vinkt A | 1 - | 0 | | 3 | 27 | | 8 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Kaprijke-Bentille | - | Daring Maria-Aalter | 1 - | 0 | | 3 | 30 | | 6 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Watervliet | - | Kaprijke-Bentille | 4 - | 0 | | 0 | 30 | | 6 | |
18. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Lotenhulle | - | Kaprijke-Bentille | 3 - | 1 | | 0 | 30 | | 7 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Kaprijke-Bentille | - | St-Laureins B | 1 - | 1 | | 1 | 31 | | 7 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Machelen a Leie A | - | Kaprijke-Bentille | 5 - | 1 | | 0 | 31 | | 7 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Kaprijke-Bentille | - | Waarschoot | 0 - | 3 | | 0 | 31 | | 8 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | VV 9000 Gent | - | Kaprijke-Bentille | 1 - | 2 | | 3 | 34 | | 7 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Kaprijke-Bentille | - | Hansbeke A | 0 - | 2 | | 0 | 34 | | 8 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:00 | St.Muide Gent | - | Kaprijke-Bentille | 3 - | 1 | | 0 | 34 | | 8 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Kaprijke-Bentille | - | Ursel | 0 - | 1 | | 0 | 34 | | 8 | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | Evergem-Center | - | Kaprijke-Bentille | 3 - | 1 | | 0 | 34 | | 8 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Kaprijke-Bentille | - | Bellem | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Mariakerke | - | Kaprijke-Bentille | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Bellem
1. | Za-02/09/23 | 19:00 | Watervliet | - | Bellem | 2 - | 0 | | 0 | 0 | | 14 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Bellem | - | Belzele Evergem | 4 - | 1 | | 3 | 3 | | 10 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Waarschoot | - | Bellem | 3 - | 0 | | 0 | 3 | | 12 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Bellem | - | Kaprijke-Bentille | 2 - | 2 | | 1 | 4 | | 10 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Evergem-Center | - | Bellem | 5 - | 1 | | 0 | 4 | | 10 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Bellem | - | St-Laureins B | 2 - | 2 | | 1 | 5 | | 11 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Machelen a Leie A | - | Bellem | 2 - | 0 | | 0 | 5 | | 12 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Bellem | - | Ursel | 1 - | 1 | | 1 | 6 | | 11 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | VV 9000 Gent | - | Bellem | 2 - | 6 | | 3 | 9 | | 12 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Mariakerke | - | Bellem | 4 - | 3 | | 0 | 9 | | 12 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Bellem | - | St.Muide Gent | 6 - | 5 | | 3 | 12 | | 9 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Lotenhulle | - | Bellem | 1 - | 2 | | 3 | 15 | | 7 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Bellem | - | Hansbeke A | 4 - | 3 | | 3 | 18 | | 8 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Daring Maria-Aalter | - | Bellem | 2 - | 3 | | 3 | 21 | | 8 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Bellem | - | Vinkt A | 3 - | 1 | | 3 | 24 | | 8 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:00 | St-Laureins B | - | Bellem | 0 - | 3 | | 3 | 27 | | 7 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Bellem | - | Mariakerke | 1 - | 3 | | 0 | 27 | | 7 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Bellem | - | VV 9000 Gent | 1 - | 2 | | 0 | 27 | | 8 | |
20. | Zo-04/02/24 | 17:00 | Hansbeke A | - | Bellem | 2 - | 0 | | 0 | 27 | | 8 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:00 | St.Muide Gent | - | Bellem | 3 - | 1 | | 0 | 27 | | 8 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Bellem | - | Waarschoot | 2 - | 3 | | 0 | 27 | | 8 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Belzele Evergem | - | Bellem | 4 - | 0 | | 0 | 27 | | 9 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Bellem | - | Daring Maria-Aalter | 1 - | 1 | | 1 | 28 | | 9 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Bellem | - | Watervliet | 0 - | 3 | | 0 | 28 | | 10 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Ursel | - | Bellem | 5 - | 1 | | 0 | 28 | | 10 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Bellem | - | Machelen a Leie A | 2 - | 2 | | 1 | 29 | | 10 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Vinkt A | - | Bellem | 3 - | 2 | | 0 | 29 | | 10 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Bellem | - | Lotenhulle | 7 - | 0 | | 3 | 32 | | 10 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Kaprijke-Bentille | - | Bellem | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Bellem | - | Evergem-Center | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
opgelet: in de onderstaande rangschikkingen werden de strafpunten van Mariakerke niet verrekend
thuiswedstrijden (14/15)
1 | Machelen a Leie A | 35 | +31 |
2 | Watervliet | 34 | +30 |
3 | Ursel | 33 | +27 |
4 | Hansbeke A | 28 | +25 |
5 | Evergem-Center | 26 | +16 |
6 | St.Muide Gent | 25 | +7 |
7 | Waarschoot | 24 | +12 |
8 | Kaprijke-Bentille | 20 | 0 |
9 | Bellem | 20 | +7 |
10 | Mariakerke | 19 | -9 |
11 | Belzele Evergem | 17 | -7 |
12 | St-Laureins B | 17 | +4 |
13 | VV 9000 Gent | 16 | -3 |
14 | Vinkt A | 13 | -6 |
15 | Lotenhulle | 10 | -28 |
16 | Daring Maria-Aalter | 3 | -16 |
alle wedstrijden (28/30)
1 | Watervliet | 74 | +70 |
2 | Ursel | 63 | +44 |
3 | Machelen a Leie A | 62 | +50 |
4 | Hansbeke A | 58 | +48 |
5 | Evergem-Center | 50 | +26 |
6 | Waarschoot | 47 | +17 |
7 | St.Muide Gent | 43 | +7 |
8 | Kaprijke-Bentille | 34 | -17 |
9 | St-Laureins B | 34 | -4 |
10 | Bellem | 32 | -9 |
11 | Mariakerke | 29 | -39 |
12 | VV 9000 Gent | 28 | -14 |
13 | Belzele Evergem | 27 | -24 |
14 | Vinkt A | 25 | -17 |
15 | Daring Maria-Aalter | 14 | -48 |
16 | Lotenhulle | 12 | -90 |
uitwedstrijden (14/15)
1 | Watervliet | 40 | +40 |
2 | Hansbeke A | 30 | +23 |
3 | Ursel | 30 | +17 |
4 | Machelen a Leie A | 27 | +19 |
5 | Evergem-Center | 24 | +10 |
6 | Waarschoot | 23 | +5 |
7 | St.Muide Gent | 18 | 0 |
8 | St-Laureins B | 17 | -8 |
9 | Kaprijke-Bentille | 14 | -17 |
10 | Bellem | 12 | -16 |
11 | Vinkt A | 12 | -11 |
12 | VV 9000 Gent | 12 | -11 |
13 | Daring Maria-Aalter | 11 | -32 |
14 | Mariakerke | 10 | -30 |
15 | Belzele Evergem | 10 | -17 |
16 | Lotenhulle | 2 | -62 |