Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A(2019-2020)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

19/30

1

2

3

4

5

6

7

1.FC Destelbergen5217+56678+3137
2.Lochristi B4515+26506+1023
3.Dynamo Beervelde4314+34597+2034
4.Ertvelde United3611+18457+1428
5.Wachtebeke3310+13484+218
6.St.Kruis-Winkel289+5394021
7.Hansbeke288-9263-911
8.Waarschoot277+18403+517
9.Vinkt A2680344+420
10.Donk266+4263+413
11.Maria-Aalter237-4272-1010
12.Watervliet216+3261014
13.VC Boekhoute216-20192-611
14.xOostakker144-39231-198
15.xZaffelare B72-47160-266
16.xSt.Muide Gent51-58120-293

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.FC Destelbergen19171167 : 11+5652
2.Lochristi B19150450 : 24+2645
3.Dynamo Beervelde19141459 : 25+3443
4.Ertvelde United19113545 : 27+1836
5.Wachtebeke19103648 : 35+1333
6.St.Kruis-Winkel1991939 : 34+528
7.Hansbeke1984726 : 35-928
8.Waarschoot1976640 : 22+1827
9.Vinkt A1982934 : 34026
10.Donk1968526 : 22+426
11.Maria-Aalter19721027 : 31-423
12.Watervliet19631026 : 23+321
13.VC Boekhoute19631019 : 39-2021
14.Oostakker19421323 : 62-3914
15.Zaffelare B19211616 : 63-477
16.St.Muide Gent19121612 : 70-585