www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 25/02/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A

zaterdag 22/02/2020

15:00

Wachtebeke

-Donk5 -1

zondag 23/02/2020

15:00

Dynamo Beervelde

-St.Muide Gent4 -2
.Waarschoot-Watervliet0-0
.

Hansbeke

-VC Boekhoute5 -2
.

Maria-Aalter

-Ertvelde United2-0
.

FC Destelbergen

-St.Kruis-Winkel4 -0

zaterdag 29/02/2020

19:00Zaffelare B8- 0St.Kruis-Winkel-
.St.Muide Gent3- 6Ertvelde United-
19:30Oostakker3 -7Hansbeke-

zondag 01/03/2020

15:00Maria-Aalter6-4Watervliet-
.FC Destelbergen12-1Donk-
.Waarschoot10-10Lochristi B-
.Wachtebeke12 -4VC Boekhoute-
.Dynamo Beervelde12-3Vinkt A-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

23/30

1.FC Destelbergen*61128
2.Lochristi B52772.
3.Dynamo Beervelde5077.-3(3)
4.Wachtebeke4297
5.Hansbeke401274.
6.Ertvelde United3607-2.(3)
7.Waarschoot3477
8.Maria-Aalter3297
9.St.Kruis-Winkel3137.-1(3)
10.Donk2937.1
11.Vinkt A2607
12.Watervliet*2578
13.VC Boekhoute*2558.3
14.Zaffelare B17107
15.Oostakker*1408
16.St.Muide Gent837-4.(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A --> FC Destelbergen

periode 1

10/10

FC Destelbergen27
2.Dynamo Beervelde24
3.Ertvelde United22
4.Lochristi B21
5.Vinkt A16
6.Maria-Aalter16
7.St.Kruis-Winkel15
8.Watervliet14
9.Hansbeke14
10.Wachtebeke13
11.VC Boekhoute13
12.Donk13
13.Waarschoot12
14.Oostakker6
15.Zaffelare B3
16.St.Muide Gent3

periode 2

10/10

FC Destelbergen28
2.Lochristi B25
3.Wachtebeke23
4.Dynamo Beervelde19
5.Waarschoot18
6.Hansbeke17
7.Ertvelde United14
8.St.Kruis-Winkel13
9.Donk13
10.Watervliet10
11.Maria-Aalter10
12.Vinkt A10
13.VC Boekhoute9
14.Oostakker8
15.Zaffelare B7
16.St.Muide Gent2

periode 3

3/10

1.Hansbeke9
2.Zaffelare B7
3.Dynamo Beervelde7
4.Wachtebeke6
5.FC Destelbergen*6
6.Maria-Aalter6
7.Lochristi B6
8.Waarschoot4
9.VC Boekhoute*3
10.Donk3
11.St.Muide Gent3
12.St.Kruis-Winkel3
13.Watervliet*1
14.Oostakker*0
15.Ertvelde United0
16.Vinkt A0

FC Destelbergen

1.Zo-01/09/1915:00Vinkt A-

FC Destelbergen

1 -2

3

35
2.Zo-08/09/1915:00

FC Destelbergen

-Maria-Aalter2 -0

3

64
3.Za-14/09/1919:00Zaffelare B-

FC Destelbergen

0 -6

3

91
4.Zo-22/09/1915:00

FC Destelbergen

-St.Muide Gent4 -1

3

121
5.Zo-29/09/1915:00Dynamo Beervelde-

FC Destelbergen

2 -10122
6.Zo-06/10/1915:00

FC Destelbergen

-Ertvelde United1 -0

3

151
7.Zo-13/10/1915:00St.Kruis-Winkel-

FC Destelbergen

1 -4

3

181
8.Zo-20/10/1915:00

FC Destelbergen

-Watervliet3 -2

3

212
9.Zo-27/10/1915:00Donk-

FC Destelbergen

0 -1

3

242
10.Zo-03/11/1914:30

FC Destelbergen

-Lochristi B3 -0

3

271
11.Zo-10/11/1914:30VC Boekhoute-

FC Destelbergen

0 -7

3

301
12.Zo-17/11/1914:30

FC Destelbergen

-Hansbeke5 -1

3

331
13.Za-23/11/1919:30Oostakker-

FC Destelbergen

0 -9

3

361
14.Zo-01/12/1914:30

FC Destelbergen

-Wachtebeke6 -0

3

391
15.Zo-08/12/1914:30Waarschoot-

FC Destelbergen

1 -11401
16.Zo-15/12/1914:30

FC Destelbergen

-Vinkt A3 -1

3

431
17.Zo-05/01/2014:30Maria-Aalter-

FC Destelbergen

0 -2

3

461
18.Zo-12/01/2014:30

FC Destelbergen

-Zaffelare B3 -0

3

491
19.Za-18/01/2019:00St.Muide Gent-

FC Destelbergen

1 -4

3

521
20.Zo-26/01/2015:00

FC Destelbergen

-Dynamo Beervelde2 -1

3

551
21.Za-01/02/2019:30Ertvelde United-

FC Destelbergen

0 -2

3

581
22.Zo-23/02/2015:00

FC Destelbergen

-St.Kruis-Winkel4 -0

3

611
24.Zo-01/03/2015:00

FC Destelbergen

-Donk -.
25.Zo-08/03/2015:00Lochristi B-

FC Destelbergen

-.
26.Zo-15/03/2015:00

FC Destelbergen

-VC Boekhoute -.
27.Zo-22/03/2015:00Hansbeke-

FC Destelbergen

-.
28.Zo-29/03/2015:00

FC Destelbergen

-Oostakker -.
23.Zo-05/04/2015:00Watervliet-

FC Destelbergen

-.
29.Zo-19/04/2015:00Wachtebeke-

FC Destelbergen

-.
30.Zo-26/04/2015:00

FC Destelbergen

-Waarschoot -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Donk

1.Za-31/08/1919:30Watervliet-Donk2 -10012
2.Za-07/09/1919:30Donk-Vinkt A2 -21112
3.Zo-15/09/1915:00Donk-Lochristi B1 -0

3

49
4.Zo-22/09/1915:00VC Boekhoute-Donk0 -0158
5.Zo-29/09/1915:00Donk-Hansbeke1 -11611
6.Za-05/10/1919:30Oostakker-Donk0 -2

3

99
7.Zo-13/10/1915:00Donk-Wachtebeke0 -01109
8.Zo-20/10/1915:00Waarschoot-Donk0 -1

3

137
9.Zo-27/10/1915:00Donk-

FC Destelbergen

0 -10139
10.Zo-03/11/1914:30Maria-Aalter-Donk2 -001312
11.Zo-10/11/1914:30Donk-Zaffelare B5 -2

3

168
12.Za-16/11/1919:00St.Muide Gent-Donk0 -6

3

196
13.Zo-24/11/1914:30Donk-Dynamo Beervelde1 -50197
14.Zo-01/12/1914:30Ertvelde United-Donk1 -11209
15.Zo-08/12/1914:30Donk-St.Kruis-Winkel2 -212111
16.Zo-15/12/1914:30Donk-Watervliet1 -0

3

248
17.Zo-05/01/2014:30Vinkt A-Donk2 -21258
18.Zo-12/01/2014:30Lochristi B-Donk2 -002510
19.Zo-19/01/2015:00Donk-VC Boekhoute0 -012610
20.Zo-26/01/2015:00Hansbeke-Donk2 -002611
21.Zo-02/02/2015:00Donk-Oostakker2 -0

3

299
23.Zo-16/02/2015:00Donk-Waarschoot1 -202910
22.Za-22/02/2015:00Wachtebeke-Donk5 -102910
24.Zo-01/03/2015:00

FC Destelbergen

-Donk -.
25.Zo-08/03/2015:00Donk-Maria-Aalter -.
26.Za-14/03/2019:00Zaffelare B-Donk -.
27.Za-21/03/2019:00Donk-St.Muide Gent -.
28.Zo-29/03/2015:00Dynamo Beervelde-Donk -.
29.Zo-19/04/2015:00Donk-Ertvelde United -.
30.Zo-26/04/2015:00St.Kruis-Winkel-Donk -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/15)

1FC Destelbergen*3336:6+30
2Lochristi B3028:14+14
3Dynamo Beervelde*2831:14+17
4Wachtebeke2538:21+17
5Hansbeke2322:17+5
6Maria-Aalter*2222:11+11
7St.Kruis-Winkel*1822:18+4
8Waarschoot*1825:11+14
9Donk1716:15+1
10Watervliet*1613:130
11Ertvelde United*1520:19+1
12VC Boekhoute*149:23-14
13Vinkt A1316:24-8
14Zaffelare B*1114:34-20
15Oostakker1016:40-24
16St.Muide Gent*714:45-31

alle wedstrijden (23/30)

1FC Destelbergen*6175:12+63
2Lochristi B5254:29+25
3Dynamo Beervelde5068:32+36
4Wachtebeke4260:39+21
5Hansbeke4040:39+1
6Ertvelde United3649:37+12
7Waarschoot3445:27+18
8Maria-Aalter3237:34+3
9St.Kruis-Winkel3144:46-2
10Donk2930:31-1
11Vinkt A2640:47-7
12Watervliet*2530:27+3
13VC Boekhoute*2524:45-21
14Zaffelare B1728:69-41
15Oostakker*1424:69-45
16St.Muide Gent819:84-65

uitwedstrijden (12/15)

1FC Destelbergen*2839:6+33
2Dynamo Beervelde2237:18+19
3Lochristi B*2226:15+11
4Ertvelde United2129:18+11
5Wachtebeke*1722:18+4
6Hansbeke*1718:22-4
7Waarschoot1620:16+4
8Vinkt A*1324:23+1
9St.Kruis-Winkel1322:28-6
10Donk*1214:16-2
11VC Boekhoute*1115:22-7
12Maria-Aalter1015:23-8
13Watervliet*917:14+3
14Zaffelare B614:35-21
15Oostakker**48:29-21
16St.Muide Gent15:39-34