www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 13/06/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A

speeldag 1

zaterdag 31/08/2019

19:00

St.Muide Gent

-Oostakker1-0
.Zaffelare B-

Wachtebeke

0-6
19:30

Watervliet

-Donk2-1
.

Ertvelde United

-VC Boekhoute3-2

zondag 01/09/2019

15:00St.Kruis-Winkel-

Lochristi B

0-3
.

Dynamo Beervelde

-Hansbeke2-0
.Vinkt A-

FC Destelbergen

1-2
.Maria-Aalter-Waarschoot1-1

speeldag 2

zaterdag 07/09/2019

19:30Oostakker-

Dynamo Beervelde

0-5
.Donk-Vinkt A2-2

zondag 08/09/2019

15:00

Wachtebeke

-St.Muide Gent7-1
.

Lochristi B

-Watervliet3-2
.

FC Destelbergen

-Maria-Aalter2-0
.

VC Boekhoute

-St.Kruis-Winkel3-1
.

Hansbeke

-Ertvelde United3-2
.

Waarschoot

-Zaffelare B5-0

speeldag 3

zaterdag 14/09/2019

19:00Zaffelare B-

FC Destelbergen

0-6
.St.Muide Gent-

Waarschoot

1-6
19:30

Watervliet

-VC Boekhoute1-0
.

Ertvelde United

-Oostakker4-1

zondag 15/09/2019

15:00

Donk

-Lochristi B1-0
.

St.Kruis-Winkel

-Hansbeke4-0
.

Dynamo Beervelde

-Wachtebeke2-1
.

Vinkt A

-Maria-Aalter2-0

speeldag 4

zaterdag 21/09/2019

19:30

Oostakker

-St.Kruis-Winkel3-2

zondag 22/09/2019

15:00

Maria-Aalter

-Zaffelare B4-1
.Wachtebeke-

Ertvelde United

3-4
.Hansbeke-Watervliet1-1
.

Lochristi B

-Vinkt A1-0
.

FC Destelbergen

-St.Muide Gent4-1
.VC Boekhoute-Donk0-0
.Waarschoot-

Dynamo Beervelde

1-2

speeldag 5

zaterdag 28/09/2019

19:00St.Muide Gent-

Maria-Aalter

1-3
19:30

Watervliet

-Oostakker2-1

zondag 29/09/2019

15:00Donk-Hansbeke1-1
.

Dynamo Beervelde

-FC Destelbergen2-1
.Ertvelde United-Waarschoot1-1
.St.Kruis-Winkel-

Wachtebeke

0-1
16:00

Vinkt A

-Zaffelare B2-0
17:00Lochristi B-

VC Boekhoute

1-3

speeldag 6

zaterdag 05/10/2019

19:00

Zaffelare B

-St.Muide Gent2-0
19:30Oostakker-

Donk

0-2

zondag 06/10/2019

15:00

FC Destelbergen

-Ertvelde United1-0
.

Maria-Aalter

-Dynamo Beervelde2-0
.VC Boekhoute-

Vinkt A

1-6
.Hansbeke-

Lochristi B

2-4
.

Wachtebeke

-Watervliet1-0
.Waarschoot-

St.Kruis-Winkel

1-2

speeldag 7

zaterdag 12/10/2019

19:30Watervliet-Waarschoot0-0
.

Ertvelde United

-Maria-Aalter3-1

zondag 13/10/2019

15:00Donk-Wachtebeke0-0
.VC Boekhoute-

Hansbeke

1-2
.St.Kruis-Winkel-

FC Destelbergen

1-4
.

Vinkt A

-St.Muide Gent3-0
16:00

Dynamo Beervelde

-Zaffelare B3-1
17:00

Lochristi B

-Oostakker3-0

speeldag 8

zaterdag 19/10/2019

19:00Zaffelare B-

Ertvelde United

1-4
.St.Muide Gent-

Dynamo Beervelde

1-9
19:30Oostakker-

VC Boekhoute

1-3

zondag 20/10/2019

15:00

FC Destelbergen

-Watervliet3-2
.Maria-Aalter-

St.Kruis-Winkel

2-3
.

Hansbeke

-Vinkt A2-1
.Wachtebeke-

Lochristi B

1-3
.Waarschoot-

Donk

0-1

speeldag 9

zaterdag 26/10/2019

16:30

Lochristi B

-Waarschoot4-3
19:30

Ertvelde United

-St.Muide Gent1-0
.Watervliet-

Maria-Aalter

0-1

zondag 27/10/2019

15:00Donk-

FC Destelbergen

0-1
.

VC Boekhoute

-Wachtebeke1-0
.Hansbeke-

Oostakker

3-4
.

St.Kruis-Winkel

-Zaffelare B2-1
.Vinkt A-

Dynamo Beervelde

2-4

speeldag 10

zondag 03/11/2019

14:30

FC Destelbergen

-Lochristi B3-0
.

Maria-Aalter

-Donk2-0
.Zaffelare B-

Watervliet

0-6
.Dynamo Beervelde-

Ertvelde United

2-3
.Oostakker-

Vinkt A

0-4
.Wachtebeke-

Hansbeke

3-4
.

Waarschoot

-VC Boekhoute4-1
15:30St.Muide Gent-

St.Kruis-Winkel

1-6

speeldag 11

zaterdag 09/11/2019

19:30Oostakker-Wachtebeke3-3
.

Watervliet

-St.Muide Gent3-0

zondag 10/11/2019

14:30

Donk

-Zaffelare B5-2
.

Lochristi B

-Maria-Aalter2-0
.VC Boekhoute-

FC Destelbergen

0-7
.Hansbeke-

Waarschoot

0-2
.St.Kruis-Winkel-

Dynamo Beervelde

2-3
.Vinkt A-

Ertvelde United

0-4

speeldag 12

zaterdag 16/11/2019

19:00Zaffelare B-

Lochristi B

2-5
.St.Muide Gent-

Donk

0-6
19:30Ertvelde United-

St.Kruis-Winkel

1-2

zondag 17/11/2019

14:30

FC Destelbergen

-Hansbeke5-1
.

Maria-Aalter

-VC Boekhoute3-1
.Dynamo Beervelde-Watervliet2-2
.

Wachtebeke

-Vinkt A4-1
.Waarschoot-Oostakker1-1

speeldag 13

zaterdag 23/11/2019

19:30Oostakker-

FC Destelbergen

0-9
.Watervliet-

Ertvelde United

0-1

zondag 24/11/2019

14:30Donk-

Dynamo Beervelde

1-5
.

Lochristi B

-St.Muide Gent3-0
.

VC Boekhoute

-Zaffelare B1-0
.

Hansbeke

-Maria-Aalter1-0
.Wachtebeke-Waarschoot2-2
.

Vinkt A

-St.Kruis-Winkel2-1

speeldag 14

zaterdag 30/11/2019

19:00St.Muide Gent-VC Boekhoute1-1
.Zaffelare B-

Hansbeke

1-2

zondag 01/12/2019

14:30

FC Destelbergen

-Wachtebeke6-0
.

Maria-Aalter

-Oostakker2-1
.

Dynamo Beervelde

-Lochristi B4-3
.Ertvelde United-Donk1-1
.

St.Kruis-Winkel

-Watervliet2-1
.Vinkt A-

Waarschoot

0-2

speeldag 15

zaterdag 07/12/2019

19:30

Oostakker

-Zaffelare B3-0

zondag 08/12/2019

14:30Donk-St.Kruis-Winkel2-2
.

Lochristi B

-Ertvelde United3-1
.VC Boekhoute-

Dynamo Beervelde

0-3
.Hansbeke-St.Muide Gent0-0
.

Wachtebeke

-Maria-Aalter2-1
.Waarschoot-FC Destelbergen1-1
.Watervliet-

Vinkt A

2-3

speeldag 16

zaterdag 14/12/2019

19:30

Oostakker

-St.Muide Gent4-1

zondag 15/12/2019

14:30

Donk

-Watervliet1-0
.

Waarschoot

-Maria-Aalter5-2
.

Wachtebeke

-Zaffelare B4-1
.

Hansbeke

-Dynamo Beervelde2-1
.VC Boekhoute-

Ertvelde United

0-3
.

Lochristi B

-St.Kruis-Winkel5-2
.

FC Destelbergen

-Vinkt A3-1

speeldag 17

zaterdag 21/12/2019

19:00St.Muide Gent-

Wachtebeke

2-3

zaterdag 04/01/2020

19:00

Zaffelare B

-Waarschoot2-0
19:30Ertvelde United-Hansbeke1-1

zondag 05/01/2020

14:30Maria-Aalter-

FC Destelbergen

0-2
.Vinkt A-Donk2-2
.

St.Kruis-Winkel

-VC Boekhoute3-0
.

Dynamo Beervelde

-Oostakker7-0
.Watervliet-

Lochristi B

0-2

speeldag 18

zaterdag 11/01/2020

19:30Oostakker-

Ertvelde United

1-6

zondag 12/01/2020

14:30

VC Boekhoute

-Watervliet1-0
.

Lochristi B

-Donk2-0
.

FC Destelbergen

-Zaffelare B3-0
.

Waarschoot

-St.Muide Gent5-0
.

Wachtebeke

-Dynamo Beervelde3-2
.

Hansbeke

-St.Kruis-Winkel1-0
.Maria-Aalter-

Vinkt A

1-2

speeldag 19

zaterdag 18/01/2020

19:00St.Muide Gent-

FC Destelbergen

1-4
19:30Ertvelde United-

Wachtebeke

2-4
20:00Zaffelare B-Maria-Aalter2-2

zondag 19/01/2020

15:00Vinkt A-

Lochristi B

0-3
.Donk-VC Boekhoute0-0
.

Watervliet

-Hansbeke2-0
.

St.Kruis-Winkel

-Oostakker4-0
.

Dynamo Beervelde

-Waarschoot1-0

speeldag 20

zaterdag 25/01/2020

19:00

Zaffelare B

-Vinkt A2-1

zondag 26/01/2020

15:00Oostakker-

Watervliet

0-3
.

Hansbeke

-Donk2-0
.VC Boekhoute-Lochristi B1-1
.

Maria-Aalter

-St.Muide Gent3-0
.

FC Destelbergen

-Dynamo Beervelde2-1
.

Waarschoot

-Ertvelde United2-1
.

Wachtebeke

-St.Kruis-Winkel3-1

speeldag 21

zaterdag 01/02/2020

19:00St.Muide Gent-

Zaffelare B

0-4
19:30Ertvelde United-

FC Destelbergen

0-2
.Vinkt A-

VC Boekhoute

0-2

zondag 02/02/2020

15:00

Dynamo Beervelde

-Maria-Aalter2-1
.Lochristi B-

Hansbeke

0-3
.

Donk

-Oostakker2-0
.Watervliet-

Wachtebeke

1-4
.

St.Kruis-Winkel

-Waarschoot3-1

speeldag 22

zaterdag 08/02/2020

19:00Zaffelare B-Dynamo Beervelde2-2
.

St.Muide Gent

-Vinkt A5-3
19:30Oostakker-

Lochristi B

1-2

zaterdag 22/02/2020

15:00

Wachtebeke

-Donk5-1

zondag 23/02/2020

15:00Waarschoot-Watervliet0-0
.

Hansbeke

-VC Boekhoute5-2
.

Maria-Aalter

-Ertvelde United2-0
.

FC Destelbergen

-St.Kruis-Winkel4-0

speeldag 23

zaterdag 15/02/2020

19:30Ertvelde United-

Zaffelare B

3-4

zondag 16/02/2020

15:00St.Kruis-Winkel-

Maria-Aalter

1-4
.

Lochristi B

-Wachtebeke1-0
.Donk-

Waarschoot

1-2
16:00Vinkt A-

Hansbeke

2-4

zondag 23/02/2020

15:00

Dynamo Beervelde

-St.Muide Gent4-2

zondag 05/04/2020

00:00VC Boekhoute-Oostakker-PP
.Watervliet-FC Destelbergen-PP

speeldag 24

zaterdag 29/02/2020

19:00Zaffelare B-

St.Kruis-Winkel

0-1
.

St.Muide Gent

-Ertvelde United5-4
19:30Oostakker-

Hansbeke

2-3

zondag 01/03/2020

15:00Maria-Aalter-

Watervliet

1-3
.FC Destelbergen-

Donk

2-3
.Waarschoot-Lochristi B2-2
.

Dynamo Beervelde

-Vinkt A2-1
.

Wachtebeke

-VC Boekhoute2-1

speeldag 25

zaterdag 07/03/2020

19:30Ertvelde United-

Dynamo Beervelde

0-3
.

Watervliet

-Zaffelare B3-0

zondag 08/03/2020

15:00

Lochristi B

-FC Destelbergen2-0
.Donk-Maria-Aalter3-3
.

St.Kruis-Winkel

-St.Muide Gent6-0
.Vinkt A-Oostakker0-0
.Hansbeke-

Wachtebeke

0-2
.VC Boekhoute-

Waarschoot

0-2

speeldag 26

zondag 15/03/2020

00:00St.Muide Gent-Watervliet-PP
.Zaffelare B-Donk-PP
.Ertvelde United-Vinkt A-PP
.Maria-Aalter-Lochristi B-PP
.FC Destelbergen-VC Boekhoute-PP
.Waarschoot-Hansbeke-PP
.Dynamo Beervelde-St.Kruis-Winkel-PP
.Wachtebeke-Oostakker-PP

speeldag 27

zondag 22/03/2020

00:00Donk-St.Muide Gent-PP
.Watervliet-Dynamo Beervelde-PP
.Oostakker-Waarschoot-PP
.Hansbeke-FC Destelbergen-PP
.VC Boekhoute-Maria-Aalter-PP
.St.Kruis-Winkel-Ertvelde United-PP
.Vinkt A-Wachtebeke-PP
.Lochristi B-Zaffelare B-PP

speeldag 28

zondag 29/03/2020

00:00Zaffelare B-VC Boekhoute-PP
.St.Muide Gent-Lochristi B-PP
.Ertvelde United-Watervliet-PP
.Dynamo Beervelde-Donk-PP
.Maria-Aalter-Hansbeke-PP
.FC Destelbergen-Oostakker-PP
.Waarschoot-Wachtebeke-PP
.St.Kruis-Winkel-Vinkt A-PP

speeldag 29

zondag 19/04/2020

00:00Wachtebeke-FC Destelbergen-PP
.Oostakker-Maria-Aalter-PP
.Hansbeke-Zaffelare B-PP
.VC Boekhoute-St.Muide Gent-PP
.Lochristi B-Dynamo Beervelde-PP
.Donk-Ertvelde United-PP
.Watervliet-St.Kruis-Winkel-PP
.Waarschoot-Vinkt A-PP

speeldag 30

zondag 26/04/2020

00:00Zaffelare B-Oostakker-PP
.St.Muide Gent-Hansbeke-PP
.Vinkt A-Watervliet-PP
.St.Kruis-Winkel-Donk-PP
.Ertvelde United-Lochristi B-PP
.Dynamo Beervelde-VC Boekhoute-PP
.Maria-Aalter-Wachtebeke-PP
.FC Destelbergen-Waarschoot-PP

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

25/25

1

2

3

4

5

6

7

FC Destelbergen*63,5420,83+62,580,219,38+32,2940,62
2.xDynamo Beervelde5618+40738+2240
3.xLochristi B5618+27587+1128
4.xWachtebeke4815+24646+624
5.xHansbeke43130436-321
6.xWaarschoot3810+20495+622
7.xSt.Kruis-Winkel3712+5515-523
8.xErtvelde United3611+8537+1033
9.xMaria-Aalter3310+1413-818
10.xDonk3380364-117
11.xWatervliet*32,299,38+8,3337,53,12+5,2120,83
12.xVinkt A278-8414025
13.xVC Boekhoute*26,047,29-2526,043,12-8,3316,67
14.xZaffelare B175-45282-2414
15.xOostakker*15,624,17-47,9227,081,04-21,888,33
16.xSt.Muide Gent113-70240-405

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden