www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 20/02/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A

zaterdag 15/02/2020

19:30Ertvelde United-

Zaffelare B

3 -4

zondag 16/02/2020

15:00St.Kruis-Winkel-

Maria-Aalter

1 -4
.

Lochristi B

-Wachtebeke1-0
.Donk-

Waarschoot

1-2
16:00Vinkt A-

Hansbeke

2 -4

zaterdag 22/02/2020

15:00Wachtebeke12-2Donk-

zondag 23/02/2020

15:00Waarschoot10-3Watervliet-
.Hansbeke10 -5VC Boekhoute-
.Maria-Aalter6-6Ertvelde United-
.FC Destelbergen12-1St.Kruis-Winkel-
16:00Dynamo Beervelde12-1St.Muide Gent-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

23/30

1.FC Destelbergen**58129-3.(0)
2.Lochristi B5277
3.Dynamo Beervelde*4778
4.Wachtebeke*3998
5.Hansbeke*3798
6.Ertvelde United*36083.
7.Waarschoot*3368.-4(3)
8.St.Kruis-Winkel*3168.4
9.Maria-Aalter*2978.-2(3)
10.Donk*2948
11.Vinkt A2607.2
12.VC Boekhoute**2589
13.Watervliet**2469
14.Zaffelare B17107-1.(1)
15.Oostakker*1408
16.St.Muide Gent*838.1
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A --> Dynamo Beervelde

periode 1

10/10

FC Destelbergen27
2.Dynamo Beervelde24
3.Ertvelde United22
4.Lochristi B21
5.Vinkt A16
6.Maria-Aalter16
7.St.Kruis-Winkel15
8.Watervliet14
9.Hansbeke14
10.Wachtebeke13
11.VC Boekhoute13
12.Donk13
13.Waarschoot12
14.Oostakker6
15.Zaffelare B3
16.St.Muide Gent3

periode 2

10/10

FC Destelbergen28
2.Lochristi B25
3.Wachtebeke23
4.Dynamo Beervelde19
5.Waarschoot18
6.Hansbeke17
7.Ertvelde United14
8.St.Kruis-Winkel13
9.Donk13
10.Watervliet10
11.Maria-Aalter10
12.Vinkt A10
13.VC Boekhoute9
14.Oostakker8
15.Zaffelare B7
16.St.Muide Gent2

periode 3

3/10

1.Zaffelare B7
2.Hansbeke*6
3.Lochristi B6
4.Dynamo Beervelde*4
5.Maria-Aalter*3
6.Wachtebeke*3
7.FC Destelbergen**3
VC Boekhoute**3
9.Donk*3
10.St.Kruis-Winkel*3
11.Waarschoot*3
12.St.Muide Gent*3
13.Ertvelde United*0
14.Watervliet**0
Oostakker*0
16.Vinkt A0

Dynamo Beervelde

1.Zo-01/09/1915:00

Dynamo Beervelde

-Hansbeke2 -0

3

33
2.Za-07/09/1919:30Oostakker-

Dynamo Beervelde

0 -5

3

62
3.Zo-15/09/1915:00

Dynamo Beervelde

-Wachtebeke2 -1

3

92
4.Zo-22/09/1915:00Waarschoot-

Dynamo Beervelde

1 -2

3

122
5.Zo-29/09/1915:00

Dynamo Beervelde

-FC Destelbergen2 -1

3

151
6.Zo-06/10/1915:00Maria-Aalter-

Dynamo Beervelde

2 -00152
7.Zo-13/10/1916:00

Dynamo Beervelde

-Zaffelare B3 -1

3

182
8.Za-19/10/1919:00St.Muide Gent-

Dynamo Beervelde

1 -9

3

211
9.Zo-27/10/1915:00Vinkt A-

Dynamo Beervelde

2 -4

3

241
10.Zo-03/11/1914:30

Dynamo Beervelde

-Ertvelde United2 -30242
11.Zo-10/11/1914:30St.Kruis-Winkel-

Dynamo Beervelde

2 -3

3

272
12.Zo-17/11/1914:30

Dynamo Beervelde

-Watervliet2 -21282
13.Zo-24/11/1914:30Donk-

Dynamo Beervelde

1 -5

3

312
14.Zo-01/12/1914:30

Dynamo Beervelde

-Lochristi B4 -3

3

342
15.Zo-08/12/1914:30VC Boekhoute-

Dynamo Beervelde

0 -3

3

372
16.Zo-15/12/1914:30Hansbeke-

Dynamo Beervelde

2 -10372
17.Zo-05/01/2014:30

Dynamo Beervelde

-Oostakker7 -0

3

402
18.Zo-12/01/2014:30Wachtebeke-

Dynamo Beervelde

3 -20403
19.Zo-19/01/2015:00

Dynamo Beervelde

-Waarschoot1 -0

3

433
20.Zo-26/01/2015:00FC Destelbergen-

Dynamo Beervelde

2 -10433
21.Zo-02/02/2015:00

Dynamo Beervelde

-Maria-Aalter2 -1

3

462
22.Za-08/02/2019:00Zaffelare B-

Dynamo Beervelde

2 -21473
23.Zo-23/02/2016:00

Dynamo Beervelde

-St.Muide Gent -.
24.Zo-01/03/2015:00

Dynamo Beervelde

-Vinkt A -.
25.Za-07/03/2019:30Ertvelde United-

Dynamo Beervelde

-.
26.Zo-15/03/2015:00

Dynamo Beervelde

-St.Kruis-Winkel -.
27.Za-21/03/2019:30Watervliet-

Dynamo Beervelde

-.
28.Zo-29/03/2000:00

Dynamo Beervelde

-Donk -.
29.Zo-19/04/2000:00Lochristi B-

Dynamo Beervelde

-.
30.Zo-26/04/2000:00

Dynamo Beervelde

-VC Boekhoute -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

St.Muide Gent

1.Za-31/08/1919:00St.Muide Gent-Oostakker1 -0

3

37
2.Zo-08/09/1915:00Wachtebeke-St.Muide Gent7 -10310
3.Za-14/09/1919:00St.Muide Gent-Waarschoot1 -60313
4.Zo-22/09/1915:00FC Destelbergen-St.Muide Gent4 -10315
5.Za-28/09/1919:00St.Muide Gent-Maria-Aalter1 -30315
6.Za-05/10/1919:00Zaffelare B-St.Muide Gent2 -00315
7.Zo-13/10/1915:00Vinkt A-St.Muide Gent3 -00315
8.Za-19/10/1919:00St.Muide Gent-

Dynamo Beervelde

1 -90316-
9.Za-26/10/1919:30Ertvelde United-St.Muide Gent1 -00316-
10.Zo-03/11/1915:30St.Muide Gent-St.Kruis-Winkel1 -60316-
11.Za-09/11/1919:30Watervliet-St.Muide Gent3 -00316-
12.Za-16/11/1919:00St.Muide Gent-Donk0 -60316-
13.Zo-24/11/1914:30Lochristi B-St.Muide Gent3 -00316-
14.Za-30/11/1919:00St.Muide Gent-VC Boekhoute1 -11415
15.Zo-08/12/1914:30Hansbeke-St.Muide Gent0 -01515
16.Za-14/12/1919:30Oostakker-St.Muide Gent4 -10515
17.Za-21/12/1919:00St.Muide Gent-Wachtebeke2 -30515
18.Zo-12/01/2014:30Waarschoot-St.Muide Gent5 -00516-
19.Za-18/01/2019:00St.Muide Gent-FC Destelbergen1 -40516-
20.Zo-26/01/2015:00Maria-Aalter-St.Muide Gent3 -00516-
21.Za-01/02/2019:00St.Muide Gent-Zaffelare B0 -40516-
22.Za-08/02/2019:00St.Muide Gent-Vinkt A5 -3

3

816-
23.Zo-23/02/2016:00

Dynamo Beervelde

-St.Muide Gent -.
24.Za-29/02/2019:00St.Muide Gent-Ertvelde United -.
25.Zo-08/03/2015:00St.Kruis-Winkel-St.Muide Gent -.
26.Za-14/03/2019:00St.Muide Gent-Watervliet -.
27.Za-21/03/2019:00Donk-St.Muide Gent -.
28.Zo-29/03/2000:00St.Muide Gent-Lochristi B -.
29.Zo-19/04/2000:00VC Boekhoute-St.Muide Gent -.
30.Zo-26/04/2000:00St.Muide Gent-Hansbeke -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/15)

1FC Destelbergen**3032:6+26
2Lochristi B3028:14+14
3Dynamo Beervelde**2527:12+15
4Wachtebeke*2233:20+13
5Hansbeke*2017:15+2
6Maria-Aalter**1920:11+9
7St.Kruis-Winkel*1822:18+4
8Waarschoot**1725:11+14
9Donk1716:15+1
10Watervliet*1613:130
11Ertvelde United*1520:19+1
12VC Boekhoute*149:23-14
13Vinkt A1316:24-8
14Zaffelare B*1114:34-20
15Oostakker1016:40-24
16St.Muide Gent*714:45-31

alle wedstrijden (23/30)

1FC Destelbergen**5871:12+59
2Lochristi B5254:29+25
3Dynamo Beervelde*4764:30+34
4Wachtebeke*3955:38+17
5Hansbeke*3735:37-2
6Ertvelde United*3649:35+14
7Waarschoot*3345:27+18
8St.Kruis-Winkel*3144:42+2
9Maria-Aalter*2935:34+1
10Donk*2929:26+3
11Vinkt A2640:47-7
12VC Boekhoute**2522:40-18
13Watervliet**2430:27+3
14Zaffelare B1728:69-41
15Oostakker*1424:69-45
16St.Muide Gent*817:80-63

uitwedstrijden (12/15)

1FC Destelbergen*2839:6+33
2Dynamo Beervelde2237:18+19
3Lochristi B*2226:15+11
4Ertvelde United*2129:16+13
5Wachtebeke*1722:18+4
6Hansbeke*1718:22-4
7Waarschoot1620:16+4
8Vinkt A*1324:23+1
9St.Kruis-Winkel*1322:24-2
10Donk**1213:11+2
11VC Boekhoute**1113:17-4
12Maria-Aalter1015:23-8
13Watervliet**817:14+3
14Zaffelare B614:35-21
15Oostakker**48:29-21
16St.Muide Gent*13:35-32