www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 19/02/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A

zaterdag 15/02/2020

19:30Ertvelde United-

Zaffelare B

3 -4

zondag 16/02/2020

15:00St.Kruis-Winkel-

Maria-Aalter

1 -4
.

Lochristi B

-Wachtebeke1-0
.Donk-

Waarschoot

1-2
16:00Vinkt A-

Hansbeke

2 -4

zaterdag 22/02/2020

15:00Wachtebeke12-2Donk-

zondag 23/02/2020

15:00Waarschoot10-3Watervliet-
.Hansbeke10 -5VC Boekhoute-
.Maria-Aalter6-6Ertvelde United-
.FC Destelbergen12-1St.Kruis-Winkel-
16:00Dynamo Beervelde12-1St.Muide Gent-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

23/30

1.FC Destelbergen**58129
2.Lochristi B5277.-1(0)
3.Dynamo Beervelde*4778
4.Wachtebeke*39983.
5.Hansbeke*3798.1
6.Ertvelde United*3608
7.Waarschoot*3368.4
8.St.Kruis-Winkel*3168-4.(0)
9.Maria-Aalter*2978
10.Donk*2948-2.(0)
11.Vinkt A26072.
12.VC Boekhoute**2589
13.Watervliet**2469.-3(0)
14.Zaffelare B17107
15.Oostakker*1408
16.St.Muide Gent*838
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A --> Oostakker

periode 1

10/10

FC Destelbergen27
2.Dynamo Beervelde24
3.Ertvelde United22
4.Lochristi B21
5.Vinkt A16
6.Maria-Aalter16
7.St.Kruis-Winkel15
8.Watervliet14
9.Hansbeke14
10.Wachtebeke13
11.VC Boekhoute13
12.Donk13
13.Waarschoot12
14.Oostakker6
15.Zaffelare B3
16.St.Muide Gent3

periode 2

10/10

FC Destelbergen28
2.Lochristi B25
3.Wachtebeke23
4.Dynamo Beervelde19
5.Waarschoot18
6.Hansbeke17
7.Ertvelde United14
8.St.Kruis-Winkel13
9.Donk13
10.Watervliet10
11.Maria-Aalter10
12.Vinkt A10
13.VC Boekhoute9
14.Oostakker8
15.Zaffelare B7
16.St.Muide Gent2

periode 3

3/10

1.Zaffelare B7
2.Hansbeke*6
3.Lochristi B6
4.Dynamo Beervelde*4
5.Maria-Aalter*3
6.Wachtebeke*3
7.FC Destelbergen**3
VC Boekhoute**3
9.Donk*3
10.St.Kruis-Winkel*3
11.Waarschoot*3
12.St.Muide Gent*3
13.Ertvelde United*0
14.Watervliet**0
Oostakker*0
16.Vinkt A0

Oostakker

1.Za-31/08/1919:00St.Muide Gent-

Oostakker

1 -00013
2.Za-07/09/1919:30

Oostakker

-Dynamo Beervelde0 -50015
3.Za-14/09/1919:30Ertvelde United-

Oostakker

4 -10015
4.Za-21/09/1919:30

Oostakker

-St.Kruis-Winkel3 -2

3

314
5.Za-28/09/1919:30Watervliet-

Oostakker

2 -10314
6.Za-05/10/1919:30

Oostakker

-Donk0 -20314
7.Zo-13/10/1917:00Lochristi B-

Oostakker

3 -00314
8.Za-19/10/1919:30

Oostakker

-VC Boekhoute1 -30314
9.Zo-27/10/1915:00Hansbeke-

Oostakker

3 -4

3

614
10.Zo-03/11/1914:30

Oostakker

-Vinkt A0 -40614
11.Za-09/11/1919:30

Oostakker

-Wachtebeke3 -31714
12.Zo-17/11/1914:30Waarschoot-

Oostakker

1 -11814
13.Za-23/11/1919:30

Oostakker

-FC Destelbergen0 -90814
14.Zo-01/12/1914:30Maria-Aalter-

Oostakker

2 -10814
15.Za-07/12/1919:30

Oostakker

-Zaffelare B3 -0

3

1114
16.Za-14/12/1919:30

Oostakker

-St.Muide Gent4 -1

3

1414
17.Zo-05/01/2014:30Dynamo Beervelde-

Oostakker

7 -001414
18.Za-11/01/2019:30

Oostakker

-Ertvelde United1 -601414
19.Zo-19/01/2015:00St.Kruis-Winkel-

Oostakker

4 -001414
20.Zo-26/01/2015:00

Oostakker

-Watervliet0 -301414
21.Zo-02/02/2015:00Donk-

Oostakker

2 -001414
22.Za-08/02/2019:30

Oostakker

-Lochristi B1 -201415
24.Za-29/02/2019:30

Oostakker

-Hansbeke -.
25.Zo-08/03/2015:00Vinkt A-

Oostakker

-.
26.Zo-15/03/2015:30Wachtebeke-

Oostakker

-.
27.Za-21/03/2019:30

Oostakker

-Waarschoot -.
28.Zo-29/03/2000:00FC Destelbergen-

Oostakker

-.
23.Zo-05/04/2000:00VC Boekhoute-

Oostakker

-.
29.Zo-19/04/2000:00

Oostakker

-Maria-Aalter -.
30.Zo-26/04/2000:00Zaffelare B-

Oostakker

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Hansbeke

1.Zo-01/09/1915:00Dynamo Beervelde-Hansbeke2 -00014
2.Zo-08/09/1915:00Hansbeke-Ertvelde United3 -2

3

39
3.Zo-15/09/1915:00St.Kruis-Winkel-Hansbeke4 -00312
4.Zo-22/09/1915:00Hansbeke-Watervliet1 -11412
5.Zo-29/09/1915:00Donk-Hansbeke1 -11512
6.Zo-06/10/1915:00Hansbeke-Lochristi B2 -40513
7.Zo-13/10/1915:00VC Boekhoute-Hansbeke1 -2

3

811
8.Zo-20/10/1915:00Hansbeke-Vinkt A2 -1

3

119
9.Zo-27/10/1915:00Hansbeke-

Oostakker

3 -401112
10.Zo-03/11/1914:30Wachtebeke-Hansbeke3 -4

3

149
11.Zo-10/11/1914:30Hansbeke-Waarschoot0 -201412
12.Zo-17/11/1914:30FC Destelbergen-Hansbeke5 -101412
13.Zo-24/11/1914:30Hansbeke-Maria-Aalter1 -0

3

1711
14.Za-30/11/1919:00Zaffelare B-Hansbeke1 -2

3

207
15.Zo-08/12/1914:30Hansbeke-St.Muide Gent0 -01219
16.Zo-15/12/1914:30Hansbeke-Dynamo Beervelde2 -1

3

246
17.Za-04/01/2019:30Ertvelde United-Hansbeke1 -11257
18.Zo-12/01/2014:30Hansbeke-St.Kruis-Winkel1 -0

3

286
19.Zo-19/01/2015:00Watervliet-Hansbeke2 -00287
20.Zo-26/01/2015:00Hansbeke-Donk2 -0

3

316
21.Zo-02/02/2015:00Lochristi B-Hansbeke0 -3

3

346
23.Zo-16/02/2016:00Vinkt A-Hansbeke2 -4

3

375
22.Zo-23/02/2015:00Hansbeke-VC Boekhoute -.
24.Za-29/02/2019:30

Oostakker

-Hansbeke -.
25.Zo-08/03/2015:00Hansbeke-Wachtebeke -.
26.Zo-15/03/2015:00Waarschoot-Hansbeke -.
27.Zo-22/03/2015:00Hansbeke-FC Destelbergen -.
28.Zo-29/03/2000:00Maria-Aalter-Hansbeke -.
29.Zo-19/04/2000:00Hansbeke-Zaffelare B -.
30.Zo-26/04/2000:00St.Muide Gent-Hansbeke -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/15)

1FC Destelbergen**3032:6+26
2Lochristi B3028:14+14
3Dynamo Beervelde**2527:12+15
4Wachtebeke*2233:20+13
5Hansbeke*2017:15+2
6Maria-Aalter**1920:11+9
7St.Kruis-Winkel*1822:18+4
8Waarschoot**1725:11+14
9Donk1716:15+1
10Watervliet*1613:130
11Ertvelde United*1520:19+1
12VC Boekhoute*149:23-14
13Vinkt A1316:24-8
14Zaffelare B*1114:34-20
15Oostakker1016:40-24
16St.Muide Gent*714:45-31

alle wedstrijden (23/30)

1FC Destelbergen**5871:12+59
2Lochristi B5254:29+25
3Dynamo Beervelde*4764:30+34
4Wachtebeke*3955:38+17
5Hansbeke*3735:37-2
6Ertvelde United*3649:35+14
7Waarschoot*3345:27+18
8St.Kruis-Winkel*3144:42+2
9Maria-Aalter*2935:34+1
10Donk*2929:26+3
11Vinkt A2640:47-7
12VC Boekhoute**2522:40-18
13Watervliet**2430:27+3
14Zaffelare B1728:69-41
15Oostakker*1424:69-45
16St.Muide Gent*817:80-63

uitwedstrijden (12/15)

1FC Destelbergen*2839:6+33
2Dynamo Beervelde2237:18+19
3Lochristi B*2226:15+11
4Ertvelde United*2129:16+13
5Wachtebeke*1722:18+4
6Hansbeke*1718:22-4
7Waarschoot1620:16+4
8Vinkt A*1324:23+1
9St.Kruis-Winkel*1322:24-2
10Donk**1213:11+2
11VC Boekhoute**1113:17-4
12Maria-Aalter1015:23-8
13Watervliet**817:14+3
14Zaffelare B614:35-21
15Oostakker**48:29-21
16St.Muide Gent*13:35-32