www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 28/03/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:30Berlare-

Voorde-Appelterre

0-2
.Haasdonk A-

Kruibeke

0-1
.SK Denderhoutem-Bambrugge0-0
.Jong Zulte-

Latem

0-1

zondag 01/09/2019

15:00

Eendr.Zele A

-Adegem1-0
.Exc.Mariakerke-

Aalter

0-2
.

Elene-Grotenberge A

-Dendermonde3-2
.

HO Kalken A

-Ardennen2-0

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:30

Latem

-Eendr.Zele A3-1
.

Aalter

-SK Denderhoutem4-2
20:00

Dendermonde

-Exc.Mariakerke3-2

zondag 08/09/2019

15:00Bambrugge-HO Kalken A1-1
.Adegem-Elene-Grotenberge A0-0
.Kruibeke-

Jong Zulte

0-4
.Ardennen-

Berlare

2-4
16:30

Voorde-Appelterre

-Haasdonk A3-0

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30Haasdonk A-

Ardennen

0-3
.

Aalter

-Dendermonde4-0
.Berlare-

Bambrugge

0-2

zondag 15/09/2019

15:00

Eendr.Zele A

-Kruibeke5-0
.Exc.Mariakerke-Adegem0-0
.Jong Zulte-

Voorde-Appelterre

0-1
.SK Denderhoutem-HO Kalken A2-2
.

Elene-Grotenberge A

-Latem3-2

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30Latem-

Exc.Mariakerke

0-1
20:00

Dendermonde

-SK Denderhoutem2-0

zondag 22/09/2019

15:00HO Kalken A-

Berlare

2-4
.Kruibeke-

Elene-Grotenberge A

0-6
.

Ardennen

-Jong Zulte4-3
.Adegem-Aalter2-2
.

Bambrugge

-Haasdonk A6-1
.

Voorde-Appelterre

-Eendr.Zele A2-1

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

20:00Haasdonk A-

HO Kalken A

0-2
.

Dendermonde

-Adegem3-0

zondag 29/09/2019

15:00

Exc.Mariakerke

-Kruibeke2-1
.

Aalter

-Latem4-2
.

Jong Zulte

-Bambrugge2-0
.

Eendr.Zele A

-Ardennen2-1
.

Elene-Grotenberge A

-Voorde-Appelterre5-2
.

SK Denderhoutem

-Berlare2-1

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:00Adegem-

SK Denderhoutem

1-3
19:30Berlare-Haasdonk A3-3
.Latem-

Dendermonde

0-1

zondag 06/10/2019

15:00Bambrugge-Eendr.Zele A2-2
.HO Kalken A-Jong Zulte0-0
.

Kruibeke

-Aalter2-1
.

Voorde-Appelterre

-Exc.Mariakerke3-0
15:30Ardennen-

Elene-Grotenberge A

0-1

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:00

Adegem

-Latem4-0
19:30Aalter-Voorde-Appelterre1-1
20:00

Jong Zulte

-Berlare2-1

zondag 13/10/2019

15:00

Dendermonde

-Kruibeke2-1
.Exc.Mariakerke-

Ardennen

1-2
.Eendr.Zele A-

HO Kalken A

0-1
.

SK Denderhoutem

-Haasdonk A2-1
16:00Elene-Grotenberge A-

Bambrugge

3-4

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:30Haasdonk A-Jong Zulte0-0
.

Latem

-SK Denderhoutem3-0
20:00Berlare-Eendr.Zele A2-2

zondag 20/10/2019

15:00

Bambrugge

-Exc.Mariakerke4-1
.Kruibeke-Adegem0-0
.

Voorde-Appelterre

-Dendermonde2-1
.

Ardennen

-Aalter3-0
16:00

HO Kalken A

-Elene-Grotenberge A2-0

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:30

Latem

-Kruibeke4-0
20:00Dendermonde-

Ardennen

0-1

zondag 27/10/2019

15:00

Aalter

-Bambrugge1-0
.Exc.Mariakerke-HO Kalken A1-1
.Adegem-

Voorde-Appelterre

0-3
.

Eendr.Zele A

-Haasdonk A1-0
.

Elene-Grotenberge A

-Berlare3-2
.SK Denderhoutem-

Jong Zulte

2-3

speeldag 10

periode 1

zondag 03/11/2019

14:30

Bambrugge

-Dendermonde4-3
.

HO Kalken A

-Aalter4-3
.Berlare-

Exc.Mariakerke

2-3
.Haasdonk A-

Elene-Grotenberge A

1-3
.Jong Zulte-

Eendr.Zele A

0-1
.Kruibeke-

SK Denderhoutem

1-3
.

Voorde-Appelterre

-Latem4-3
.Ardennen-

Adegem

2-3

speeldag 11

periode 2

zaterdag 09/11/2019

19:30Latem-Ardennen2-2

zondag 10/11/2019

14:30Aalter-

Berlare

0-6
.Exc.Mariakerke-

Haasdonk A

0-2
.Adegem-

Bambrugge

0-1
.

SK Denderhoutem

-Eendr.Zele A4-2
15:00Kruibeke-

Voorde-Appelterre

0-3
.Dendermonde-

HO Kalken A

1-2
16:00

Elene-Grotenberge A

-Jong Zulte3-1

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:30Berlare-

Dendermonde

0-3
20:00Haasdonk A-

Aalter

2-3

zondag 17/11/2019

14:30

Bambrugge

-Latem3-0
.

HO Kalken A

-Adegem2-0
.

Jong Zulte

-Exc.Mariakerke3-2
.

Voorde-Appelterre

-SK Denderhoutem4-2
.Ardennen-

Kruibeke

0-1
15:00

Eendr.Zele A

-Elene-Grotenberge A2-0

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

19:30

Latem

-HO Kalken A4-0
20:00Dendermonde-Haasdonk A1-1

zondag 24/11/2019

14:30Exc.Mariakerke-Eendr.Zele A2-2
.

Aalter

-Jong Zulte2-1
.

Adegem

-Berlare4-2
.Voorde-Appelterre-Ardennen2-2
.

SK Denderhoutem

-Elene-Grotenberge A2-0
15:00Kruibeke-

Bambrugge

1-6

speeldag 14

periode 2

zaterdag 30/11/2019

18:00Berlare-

Latem

0-1
19:30Jong Zulte-

Dendermonde

2-3
.Haasdonk A-Adegem1-1

zondag 01/12/2019

14:30

Bambrugge

-Voorde-Appelterre4-2
.

HO Kalken A

-Kruibeke7-0
.

Elene-Grotenberge A

-Exc.Mariakerke6-1
15:00

Eendr.Zele A

-Aalter1-0
18:00SK Denderhoutem-Ardennen3-3

speeldag 15

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:30Latem-Haasdonk A1-1
20:00

Dendermonde

-Eendr.Zele A1-0

zondag 08/12/2019

14:30

Exc.Mariakerke

-SK Denderhoutem2-1
.Aalter-

Elene-Grotenberge A

1-4
.Adegem-

Jong Zulte

0-3
.Voorde-Appelterre-HO Kalken A2-2
.Ardennen-

Bambrugge

0-3
15:00Kruibeke-

Berlare

0-5

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

19:30Aalter-

Exc.Mariakerke

2-3
.

Kruibeke

-Haasdonk A2-1
.Latem-

Jong Zulte

0-4
20:00

Dendermonde

-Elene-Grotenberge A4-2

zondag 15/12/2019

14:30Ardennen-

HO Kalken A

1-5
.Voorde-Appelterre-Berlare2-2
.

Adegem

-Eendr.Zele A1-0
.

Bambrugge

-SK Denderhoutem2-1

speeldag 17

periode 2

zaterdag 21/12/2019

14:30HO Kalken A-

Bambrugge

1-3

zondag 22/12/2019

14:30

Elene-Grotenberge A

-Adegem3-0

zaterdag 04/01/2020

19:30Haasdonk A-

Voorde-Appelterre

0-3
.Berlare-

Ardennen

2-4
.

Exc.Mariakerke

-Dendermonde3-1

zondag 05/01/2020

14:30

SK Denderhoutem

-Aalter2-1
.

Jong Zulte

-Kruibeke1-0
15:00Eendr.Zele A-Latem1-1

speeldag 18

periode 2

zaterdag 11/01/2020

19:30Latem-Elene-Grotenberge A2-2

zondag 12/01/2020

14:30Adegem-

Exc.Mariakerke

0-2
.

Bambrugge

-Berlare2-0
.Ardennen-Haasdonk A1-1
.

Voorde-Appelterre

-Jong Zulte2-0
.HO Kalken A-

SK Denderhoutem

2-3
15:00Kruibeke-

Eendr.Zele A

1-7
.Dendermonde-

Aalter

0-1

speeldag 19

periode 2

zaterdag 18/01/2020

19:30Aalter-Adegem1-1
.Haasdonk A-

Bambrugge

1-4
20:00

Berlare

-HO Kalken A1-0

zondag 19/01/2020

15:00

Exc.Mariakerke

-Latem5-0
.SK Denderhoutem-

Dendermonde

2-3
.

Elene-Grotenberge A

-Kruibeke4-0
.

Eendr.Zele A

-Voorde-Appelterre2-1
16:00Jong Zulte-

Ardennen

0-1

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

15:00Kruibeke-

Exc.Mariakerke

0-5
.Latem-

Aalter

0-1
.Adegem-Dendermonde1-1
.

HO Kalken A

-Haasdonk A3-0
.Bambrugge-

Jong Zulte

0-1
.Ardennen-

Eendr.Zele A

0-3
.

Voorde-Appelterre

-Elene-Grotenberge A3-1
.

Berlare

-SK Denderhoutem2-0

speeldag 21

periode 3

zaterdag 01/02/2020

19:30

Haasdonk A

-Berlare1-0

zondag 02/02/2020

15:00Eendr.Zele A-

Bambrugge

1-2
.

Jong Zulte

-HO Kalken A1-0
.SK Denderhoutem-Adegem0-0
.Dendermonde-Latem2-2
.

Aalter

-Kruibeke6-0
.Exc.Mariakerke-

Voorde-Appelterre

1-4
.Elene-Grotenberge A-

Ardennen

0-1

speeldag 22

periode 3

zaterdag 08/02/2020

19:30

Berlare

-Jong Zulte3-1
.Haasdonk A-SK Denderhoutem1-1
.Latem-Adegem2-2

zondag 23/02/2020

15:00Ardennen-

Exc.Mariakerke

1-3
.

Voorde-Appelterre

-Aalter2-1
.Kruibeke-

Dendermonde

2-10
.

HO Kalken A

-Eendr.Zele A3-1
.

Bambrugge

-Elene-Grotenberge A2-0

speeldag 23

periode 3

zaterdag 15/02/2020

20:00

Aalter

-Ardennen3-1

zondag 16/02/2020

15:00Exc.Mariakerke-

Bambrugge

2-3
.Elene-Grotenberge A-HO Kalken A0-0
.Eendr.Zele A-Berlare1-1
.Jong Zulte-

Haasdonk A

0-3
.SK Denderhoutem-Latem1-1
.Adegem-Kruibeke0-0
.Dendermonde-

Voorde-Appelterre

3-4

speeldag 24

periode 3

zaterdag 29/02/2020

19:30Berlare-

Elene-Grotenberge A

1-2
.

Haasdonk A

-Eendr.Zele A3-0

zondag 01/03/2020

15:00

HO Kalken A

-Exc.Mariakerke3-1
.Ardennen-

Dendermonde

1-5
.

Voorde-Appelterre

-Adegem3-1
.Kruibeke-

Latem

0-1
.Jong Zulte-

SK Denderhoutem

2-5
16:00Bambrugge-

Aalter

2-3

speeldag 25

periode 3

zaterdag 07/03/2020

19:30Exc.Mariakerke-

Berlare

0-2
.Latem-Voorde-Appelterre2-2
20:00Dendermonde-Bambrugge1-1

zondag 08/03/2020

15:00

Aalter

-HO Kalken A2-0
.

Elene-Grotenberge A

-Haasdonk A4-0
.Eendr.Zele A-

Jong Zulte

2-4
.

SK Denderhoutem

-Kruibeke3-0
.Adegem-

Ardennen

1-6

speeldag 26

periode 3

vrijdag 10/07/2020

00:00Berlare-Aalter-PP
.Jong Zulte-Elene-Grotenberge A-PP
.Haasdonk A-Exc.Mariakerke-PP
.HO Kalken A-Dendermonde-PP
.Bambrugge-Adegem-PP
.Ardennen-Latem-PP
.Voorde-Appelterre-Kruibeke-PP
.Eendr.Zele A-SK Denderhoutem-PP

speeldag 27

periode 3

dinsdag 28/07/2020

00:00Aalter-Haasdonk A-
.Latem-Bambrugge-
.Adegem-HO Kalken A-
.Dendermonde-Berlare-
.Exc.Mariakerke-Jong Zulte-
.Elene-Grotenberge A-Eendr.Zele A-
.SK Denderhoutem-Voorde-Appelterre-
.Kruibeke-Ardennen-

speeldag 28

periode 3

woensdag 29/07/2020

00:00Berlare-Adegem-
.Haasdonk A-Dendermonde-
.Eendr.Zele A-Exc.Mariakerke-
.Jong Zulte-Aalter-
.HO Kalken A-Latem-
.Bambrugge-Kruibeke-
.Ardennen-Voorde-Appelterre-
.Elene-Grotenberge A-SK Denderhoutem-

speeldag 29

periode 3

donderdag 30/07/2020

00:00Voorde-Appelterre-Bambrugge-
.Kruibeke-HO Kalken A-
.Latem-Berlare-
.Adegem-Haasdonk A-
.Dendermonde-Jong Zulte-
.Aalter-Eendr.Zele A-
.Exc.Mariakerke-Elene-Grotenberge A-
.Ardennen-SK Denderhoutem-

speeldag 30

periode 3

vrijdag 31/07/2020

00:00SK Denderhoutem-Exc.Mariakerke-
.Elene-Grotenberge A-Aalter-
.Eendr.Zele A-Dendermonde-
.Jong Zulte-Adegem-
.Haasdonk A-Latem-
.Berlare-Kruibeke-
.HO Kalken A-Voorde-Appelterre-
.Bambrugge-Ardennen-

25/30

1.Voorde-Appelterre56105
2.Bambrugge5575
3.Elene-Grotenberge A4575
4.Aalter4295
5.HO Kalken A4275
6.Dendermonde4075
7.SK Denderhoutem3685
8.Jong Zulte3535
9.Eendr.Zele A3515
10.Exc.Mariakerke3335
11.Ardennen3135
12.Latem2965
13.Berlare?2875
14.Adegem-2225
15.Haasdonk A-1975
16.Kruibeke-1415
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

25/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Voorde-Appelterre5617+28627+1028
2.Bambrugge5517+33619+1629
3.Elene-Grotenberge A4514+23585+121
4.Aalter4213+8495-218
5.HO Kalken A4212+16474016
6.xDendermonde4012+15566+933
7.xSK Denderhoutem3610+3464-521
8.xJong Zulte3511+2386+725
9.xEendr.Zele A3510+6413-222
10.xExc.Mariakerke3310-5436-324
11.xArdennen319-8427+927
12.xLatem297-7373-1314
13.xBerlare288+2465+930
14.xAdegem224-19221-108
15.xHaasdonk A194-24242-1314
16.xKruibeke144-73132-304

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Voorde-Appelterre258+1223
2.Elene-Grotenberge A227+1227
3.HO Kalken A195+617
4.Bambrugge185+923
5.Aalter175+622
6.Eendr.Zele A175+516
7.Ardennen155+218
8.Dendermonde155017
9.Jong Zulte144+414
10.SK Denderhoutem144-216
11.Latem124018
12.Exc.Mariakerke113-711
13.Adegem102-410
14.Berlare82-419
15.Kruibeke72-216
16.Haasdonk A20-186

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Bambrugge279+2128
2.Exc.Mariakerke196+825
3.Voorde-Appelterre185+924
4.Eendr.Zele A175+920
5.Dendermonde175+418
6.Elene-Grotenberge A165+925
7.HO Kalken A165+924
8.Jong Zulte155+316
9.Berlare134+420
10.SK Denderhoutem134-120
11.Aalter134-812
12.Ardennen102-814
13.Latem102-811
14.Adegem92-88
15.Haasdonk A71-910
16.Kruibeke62-345

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

5/10

1

2

3

4

1.Voorde-Appelterre134+715
2.Aalter124+1015
3.Bambrugge103+310
4.Haasdonk A103+38
5.SK Denderhoutem92+610
6.Dendermonde82+1121
7.Berlare72+27
8.Elene-Grotenberge A72+26
9.HO Kalken A72+16
10.Latem71+18
11.Ardennen62-210
12.Jong Zulte62-58
13.Exc.Mariakerke31-67
14.Adegem30-74
15.Eendr.Zele A10-85
16.Kruibeke10-182

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing