www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 25/02/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale

zondag 23/02/2020

15:00Ardennen-

Exc.Mariakerke

1 -3
.

Voorde-Appelterre

-Aalter2-1
.Kruibeke-

Dendermonde

2 -10
.

HO Kalken A

-Eendr.Zele A3 -1
.

Bambrugge

-Elene-Grotenberge A2-0

zaterdag 29/02/2020

19:30Berlare9- 1Elene-Grotenberge A-
.Haasdonk A4- 6Eendr.Zele A-

zondag 01/03/2020

15:00HO Kalken A6 -12Exc.Mariakerke-
.Ardennen1-7Dendermonde-
.Voorde-Appelterre10-3Adegem-
.Kruibeke3-3Latem-
.Jong Zulte6 -4SK Denderhoutem-
16:00Bambrugge9-6Aalter-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

23/30

1.Bambrugge5497.-3(0)
2.Voorde-Appelterre52127
3.Elene-Grotenberge A39174.
4.HO Kalken A3977-1.(0)
5.Dendermonde3657
6.Aalter3697
7.Eendr.Zele A3547
8.Exc.Mariakerke3367
9.Jong Zulte3267.2
10.SK Denderhoutem3037.3
11.Ardennen2837-4.(3)
12.Berlare2577.-2(1)
13.Latem2537
14.Adegem2247
15.Haasdonk A16771.
16.Kruibeke1417
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale --> Eendr.Zele A

periode 1

10/10

Voorde-Appelterre25
2.Elene-Grotenberge A22
3.HO Kalken A19
4.Bambrugge18
5.Aalter17
6.Eendr.Zele A17
7.Ardennen15
8.Dendermonde15
9.Jong Zulte14
10.SK Denderhoutem14
11.Latem12
12.Exc.Mariakerke11
13.Adegem10
14.Berlare8
15.Kruibeke7
16.Haasdonk A2

periode 2

10/10

Bambrugge27
2.Exc.Mariakerke19
3.Voorde-Appelterre18
4.Eendr.Zele A17
5.Dendermonde17
6.Elene-Grotenberge A16
7.HO Kalken A16
8.Jong Zulte15
9.Berlare13
10.SK Denderhoutem13
11.Aalter13
12.Ardennen10
13.Latem10
14.Adegem9
15.Haasdonk A7
16.Kruibeke6

periode 3

3/10

1.Voorde-Appelterre9
2.Bambrugge9
3.Haasdonk A7
4.Aalter6
5.Dendermonde4
6.Berlare4
7.HO Kalken A4
8.Exc.Mariakerke3
9.Ardennen3
10.Jong Zulte3
11.Latem3
12.Adegem3
SK Denderhoutem3
14.Eendr.Zele A1
15.Elene-Grotenberge A1
16.Kruibeke1

Haasdonk A

1.Za-31/08/1919:30Haasdonk A-Kruibeke0 -10011
2.Zo-08/09/1916:30Voorde-Appelterre-Haasdonk A3 -00016-
3.Za-14/09/1919:30Haasdonk A-Ardennen0 -30016-
4.Zo-22/09/1915:00Bambrugge-Haasdonk A6 -10016-
5.Za-28/09/1920:00Haasdonk A-HO Kalken A0 -20016-
6.Za-05/10/1919:30Berlare-Haasdonk A3 -31116-
7.Zo-13/10/1915:00SK Denderhoutem-Haasdonk A2 -10116-
8.Za-19/10/1919:30Haasdonk A-Jong Zulte0 -01216-
9.Zo-27/10/1915:00

Eendr.Zele A

-Haasdonk A1 -00216-
10.Zo-03/11/1914:30Haasdonk A-Elene-Grotenberge A1 -30216-
11.Zo-10/11/1914:30Exc.Mariakerke-Haasdonk A0 -2

3

516-
12.Za-16/11/1920:00Haasdonk A-Aalter2 -30516-
13.Za-23/11/1920:00Dendermonde-Haasdonk A1 -11616-
14.Za-30/11/1919:30Haasdonk A-Adegem1 -11716-
15.Za-07/12/1919:30Latem-Haasdonk A1 -11816-
16.Za-14/12/1919:30Kruibeke-Haasdonk A2 -10816-
17.Za-04/01/2019:30Haasdonk A-Voorde-Appelterre0 -30816-
18.Zo-12/01/2014:30Ardennen-Haasdonk A1 -11916-
19.Za-18/01/2019:30Haasdonk A-Bambrugge1 -40916-
20.Zo-26/01/2015:00HO Kalken A-Haasdonk A3 -00916-
21.Za-01/02/2019:30Haasdonk A-Berlare1 -0

3

1216-
22.Za-08/02/2019:30Haasdonk A-SK Denderhoutem1 -111316-
23.Zo-16/02/2015:00Jong Zulte-Haasdonk A0 -3

3

1615
24.Za-29/02/2019:30Haasdonk A-

Eendr.Zele A

-.
25.Zo-08/03/2015:00Elene-Grotenberge A-Haasdonk A -.
26.Za-14/03/2020:00Haasdonk A-Exc.Mariakerke -.
27.Za-21/03/2019:30Aalter-Haasdonk A -.
28.Za-28/03/2019:30Haasdonk A-Dendermonde -.
29.Zo-19/04/2015:00Adegem-Haasdonk A -.
30.Zo-26/04/2015:00Haasdonk A-Latem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Eendr.Zele A

1.Zo-01/09/1915:00

Eendr.Zele A

-Adegem1 -0

3

37
2.Za-07/09/1919:30Latem-

Eendr.Zele A

3 -1039
3.Zo-15/09/1915:00

Eendr.Zele A

-Kruibeke5 -0

3

64
4.Zo-22/09/1915:00Voorde-Appelterre-

Eendr.Zele A

2 -1065
5.Zo-29/09/1915:00

Eendr.Zele A

-Ardennen2 -1

3

94
6.Zo-06/10/1915:00Bambrugge-

Eendr.Zele A

2 -21105
7.Zo-13/10/1915:00

Eendr.Zele A

-HO Kalken A0 -10109
8.Za-19/10/1920:00Berlare-

Eendr.Zele A

2 -21119
9.Zo-27/10/1915:00

Eendr.Zele A

-Haasdonk A1 -0

3

149
10.Zo-03/11/1914:30Jong Zulte-

Eendr.Zele A

0 -1

3

176
11.Zo-10/11/1914:30SK Denderhoutem-

Eendr.Zele A

4 -20175
12.Zo-17/11/1915:00

Eendr.Zele A

-Elene-Grotenberge A2 -0

3

205
13.Zo-24/11/1914:30Exc.Mariakerke-

Eendr.Zele A

2 -21216
14.Zo-01/12/1915:00

Eendr.Zele A

-Aalter1 -0

3

245
15.Za-07/12/1920:00Dendermonde-

Eendr.Zele A

1 -00246
16.Zo-15/12/1914:30Adegem-

Eendr.Zele A

1 -00246
17.Zo-05/01/2015:00

Eendr.Zele A

-Latem1 -11257
18.Zo-12/01/2015:00Kruibeke-

Eendr.Zele A

1 -7

3

286
19.Zo-19/01/2015:00

Eendr.Zele A

-Voorde-Appelterre2 -1

3

316
20.Zo-26/01/2015:00Ardennen-

Eendr.Zele A

0 -3

3

345
21.Zo-02/02/2015:00

Eendr.Zele A

-Bambrugge1 -20345
23.Zo-16/02/2015:00

Eendr.Zele A

-Berlare1 -11356
22.Zo-23/02/2015:00HO Kalken A-

Eendr.Zele A

3 -10357
24.Za-29/02/2019:30Haasdonk A-

Eendr.Zele A

-.
25.Zo-08/03/2015:00

Eendr.Zele A

-Jong Zulte -.
26.Zo-15/03/2015:00

Eendr.Zele A

-SK Denderhoutem -.
27.Zo-22/03/2015:00Elene-Grotenberge A-

Eendr.Zele A

-.
28.Zo-29/03/2015:00

Eendr.Zele A

-Exc.Mariakerke -.
29.Zo-19/04/2015:00Aalter-

Eendr.Zele A

-.
30.Zo-26/04/2015:00

Eendr.Zele A

-Dendermonde -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/15)

1Voorde-Appelterre3031:15+16
2Bambrugge*2630:12+18
3Elene-Grotenberge A*2533:15+18
4Eendr.Zele A*2317:7+10
5Aalter2329:21+8
6HO Kalken A*2228:14+14
7Dendermonde2022:16+6
8SK Denderhoutem2022:17+5
9Latem1621:15+6
10Jong Zulte*1511:13-2
11Exc.Mariakerke1519:190
12Adegem1313:17-4
13Berlare*1115:21-6
14Ardennen*714:27-13
15Kruibeke79:51-42
16Haasdonk A*67:21-14

alle wedstrijden (23/30)

1Bambrugge5458:24+34
2Voorde-Appelterre5257:31+26
3Elene-Grotenberge A3952:34+18
4HO Kalken A3944:28+16
5Dendermonde3650:39+11
6Aalter3644:39+5
7Eendr.Zele A3539:28+11
8Exc.Mariakerke3342:43-1
9Jong Zulte3232:29+3
10SK Denderhoutem3038:41-3
11Ardennen2835:44-9
12Berlare2543:42+1
13Latem2534:42-8
14Adegem2220:32-12
15Haasdonk A1621:44-23
16Kruibeke1413:82-69

uitwedstrijden (12/15)

1Bambrugge2828:12+16
2Voorde-Appelterre*2226:16+10
3Ardennen2121:17+4
4Exc.Mariakerke*1823:24-1
5Jong Zulte1721:16+5
6HO Kalken A1716:14+2
7Dendermonde*1628:23+5
8Berlare1428:21+7
9Elene-Grotenberge A1419:190
10Aalter*1315:18-3
11Eendr.Zele A1222:21+1
12SK Denderhoutem*1016:24-8
13Haasdonk A1014:23-9
14Latem*913:27-14
15Adegem*97:15-8
16Kruibeke*74:31-27