www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 25/02/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale

zondag 23/02/2020

15:00Ardennen-

Exc.Mariakerke

1 -3
.

Voorde-Appelterre

-Aalter2-1
.Kruibeke-

Dendermonde

2 -10
.

HO Kalken A

-Eendr.Zele A3 -1
.

Bambrugge

-Elene-Grotenberge A2-0

zaterdag 29/02/2020

19:30Berlare9- 1Elene-Grotenberge A-
.Haasdonk A4- 6Eendr.Zele A-

zondag 01/03/2020

15:00HO Kalken A6 -12Exc.Mariakerke-
.Ardennen1-7Dendermonde-
.Voorde-Appelterre10-3Adegem-
.Kruibeke3-3Latem-
.Jong Zulte6 -4SK Denderhoutem-
16:00Bambrugge9-6Aalter-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

23/30

1.Bambrugge5497-4.(3)
2.Voorde-Appelterre52127
3.Elene-Grotenberge A3917.3
4.HO Kalken A3977.-3(3)
5.Dendermonde3657
6.Aalter3697
7.Eendr.Zele A35472.
8.Exc.Mariakerke33674.
9.Jong Zulte3267
10.SK Denderhoutem3037.1
11.Ardennen2837
12.Berlare2577-2.(0)
13.Latem2537
14.Adegem2247
15.Haasdonk A1677.-1(0)
16.Kruibeke1417
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale --> Jong Zulte

periode 1

10/10

Voorde-Appelterre25
2.Elene-Grotenberge A22
3.HO Kalken A19
4.Bambrugge18
5.Aalter17
6.Eendr.Zele A17
7.Ardennen15
8.Dendermonde15
9.Jong Zulte14
10.SK Denderhoutem14
11.Latem12
12.Exc.Mariakerke11
13.Adegem10
14.Berlare8
15.Kruibeke7
16.Haasdonk A2

periode 2

10/10

Bambrugge27
2.Exc.Mariakerke19
3.Voorde-Appelterre18
4.Eendr.Zele A17
5.Dendermonde17
6.Elene-Grotenberge A16
7.HO Kalken A16
8.Jong Zulte15
9.Berlare13
10.SK Denderhoutem13
11.Aalter13
12.Ardennen10
13.Latem10
14.Adegem9
15.Haasdonk A7
16.Kruibeke6

periode 3

3/10

1.Voorde-Appelterre9
2.Bambrugge9
3.Haasdonk A7
4.Aalter6
5.Dendermonde4
6.Berlare4
7.HO Kalken A4
8.Exc.Mariakerke3
9.Ardennen3
10.Jong Zulte3
11.Latem3
12.Adegem3
SK Denderhoutem3
14.Eendr.Zele A1
15.Elene-Grotenberge A1
16.Kruibeke1

Jong Zulte

1.Za-31/08/1919:30

Jong Zulte

-Latem0 -10011
2.Zo-08/09/1915:00Kruibeke-

Jong Zulte

0 -4

3

36
3.Zo-15/09/1915:00

Jong Zulte

-Voorde-Appelterre0 -1038
4.Zo-22/09/1915:00Ardennen-

Jong Zulte

4 -30312
5.Zo-29/09/1915:00

Jong Zulte

-Bambrugge2 -0

3

69
6.Zo-06/10/1915:00HO Kalken A-

Jong Zulte

0 -0179
7.Za-12/10/1920:00

Jong Zulte

-Berlare2 -1

3

108
8.Za-19/10/1919:30Haasdonk A-

Jong Zulte

0 -01118
9.Zo-27/10/1915:00SK Denderhoutem-

Jong Zulte

2 -3

3

148
10.Zo-03/11/1914:30

Jong Zulte

-Eendr.Zele A0 -10149
11.Zo-10/11/1916:00Elene-Grotenberge A-

Jong Zulte

3 -101410
12.Zo-17/11/1914:30

Jong Zulte

-Exc.Mariakerke3 -2

3

178
13.Zo-24/11/1914:30Aalter-

Jong Zulte

2 -10179
14.Za-30/11/1919:30

Jong Zulte

-Dendermonde2 -301711
15.Zo-08/12/1914:30Adegem-

Jong Zulte

0 -3

3

209
16.Za-14/12/1919:30Latem-

Jong Zulte

0 -4

3

237
17.Zo-05/01/2014:30

Jong Zulte

-Kruibeke1 -0

3

266
18.Zo-12/01/2014:30Voorde-Appelterre-

Jong Zulte

2 -00268
19.Zo-19/01/2016:00

Jong Zulte

-Ardennen0 -102610
20.Zo-26/01/2015:00Bambrugge-

Jong Zulte

0 -1

3

299
21.Zo-02/02/2015:00

Jong Zulte

-HO Kalken A1 -0

3

328
22.Za-08/02/2019:30Berlare-

Jong Zulte

3 -10328
23.Zo-16/02/2015:00

Jong Zulte

-Haasdonk A0 -30328
24.Zo-01/03/2015:00

Jong Zulte

-SK Denderhoutem -.
25.Zo-08/03/2015:00Eendr.Zele A-

Jong Zulte

-.
26.Za-14/03/2019:30

Jong Zulte

-Elene-Grotenberge A -.
27.Zo-22/03/2015:00Exc.Mariakerke-

Jong Zulte

-.
28.Zo-29/03/2015:00

Jong Zulte

-Aalter -.
29.Zo-19/04/2015:00Dendermonde-

Jong Zulte

-.
30.Zo-26/04/2015:00

Jong Zulte

-Adegem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

SK Denderhoutem

1.Za-31/08/1919:30SK Denderhoutem-Bambrugge0 -0118
2.Za-07/09/1919:30Aalter-SK Denderhoutem4 -20113
3.Zo-15/09/1915:00SK Denderhoutem-HO Kalken A2 -21214
4.Za-21/09/1920:00Dendermonde-SK Denderhoutem2 -00215
5.Zo-29/09/1915:00SK Denderhoutem-Berlare2 -1

3

513
6.Za-05/10/1919:00Adegem-SK Denderhoutem1 -3

3

88
7.Zo-13/10/1915:00SK Denderhoutem-Haasdonk A2 -1

3

117
8.Za-19/10/1919:30Latem-SK Denderhoutem3 -001110
9.Zo-27/10/1915:00SK Denderhoutem-

Jong Zulte

2 -301111
10.Zo-03/11/1914:30Kruibeke-SK Denderhoutem1 -3

3

1410
11.Zo-10/11/1914:30SK Denderhoutem-Eendr.Zele A4 -2

3

177
12.Zo-17/11/1914:30Voorde-Appelterre-SK Denderhoutem4 -20179
13.Zo-24/11/1914:30SK Denderhoutem-Elene-Grotenberge A2 -0

3

207
14.Zo-01/12/1918:00SK Denderhoutem-Ardennen3 -31218
15.Zo-08/12/1914:30Exc.Mariakerke-SK Denderhoutem2 -10218
16.Zo-15/12/1914:30Bambrugge-SK Denderhoutem2 -10219
17.Zo-05/01/2014:30SK Denderhoutem-Aalter2 -1

3

248
18.Zo-12/01/2014:30HO Kalken A-SK Denderhoutem2 -3

3

277
19.Zo-19/01/2015:00SK Denderhoutem-Dendermonde2 -30277
20.Zo-26/01/2015:00Berlare-SK Denderhoutem2 -002710
21.Zo-02/02/2015:00SK Denderhoutem-Adegem0 -012810
22.Za-08/02/2019:30Haasdonk A-SK Denderhoutem1 -112910
23.Zo-16/02/2015:00SK Denderhoutem-Latem1 -113010
24.Zo-01/03/2015:00

Jong Zulte

-SK Denderhoutem -.
25.Zo-08/03/2015:00SK Denderhoutem-Kruibeke -.
26.Zo-15/03/2015:00Eendr.Zele A-SK Denderhoutem -.
27.Zo-22/03/2015:00SK Denderhoutem-Voorde-Appelterre -.
28.Zo-29/03/2015:00Elene-Grotenberge A-SK Denderhoutem -.
29.Zo-19/04/2015:00Ardennen-SK Denderhoutem -.
30.Zo-26/04/2015:00SK Denderhoutem-Exc.Mariakerke -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/15)

1Voorde-Appelterre3031:15+16
2Bambrugge*2630:12+18
3Elene-Grotenberge A*2533:15+18
4Eendr.Zele A*2317:7+10
5Aalter2329:21+8
6HO Kalken A*2228:14+14
7Dendermonde2022:16+6
8SK Denderhoutem2022:17+5
9Latem1621:15+6
10Jong Zulte*1511:13-2
11Exc.Mariakerke1519:190
12Adegem1313:17-4
13Berlare*1115:21-6
14Ardennen*714:27-13
15Kruibeke79:51-42
16Haasdonk A*67:21-14

alle wedstrijden (23/30)

1Bambrugge5458:24+34
2Voorde-Appelterre5257:31+26
3Elene-Grotenberge A3952:34+18
4HO Kalken A3944:28+16
5Dendermonde3650:39+11
6Aalter3644:39+5
7Eendr.Zele A3539:28+11
8Exc.Mariakerke3342:43-1
9Jong Zulte3232:29+3
10SK Denderhoutem3038:41-3
11Ardennen2835:44-9
12Berlare2543:42+1
13Latem2534:42-8
14Adegem2220:32-12
15Haasdonk A1621:44-23
16Kruibeke1413:82-69

uitwedstrijden (12/15)

1Bambrugge2828:12+16
2Voorde-Appelterre*2226:16+10
3Ardennen2121:17+4
4Exc.Mariakerke*1823:24-1
5Jong Zulte1721:16+5
6HO Kalken A1716:14+2
7Dendermonde*1628:23+5
8Berlare1428:21+7
9Elene-Grotenberge A1419:190
10Aalter*1315:18-3
11Eendr.Zele A1222:21+1
12SK Denderhoutem*1016:24-8
13Haasdonk A1014:23-9
14Latem*913:27-14
15Adegem*97:15-8
16Kruibeke*74:31-27