www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 13/06/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale

zondag 26/04/2020

00:00SK Denderhoutem-Exc.Mariakerke - PP
.Elene-Grotenberge A-Aalter - PP
.Eendr.Zele A-Dendermonde - PP
.Jong Zulte-Adegem - PP
.Haasdonk A-Latem - PP
.Berlare-Kruibeke - PP
.HO Kalken A-Voorde-Appelterre - PP
.Bambrugge-Ardennen - PP

25/25

Voorde-Appelterre56
2.Bambrugge55
3.Elene-Grotenberge A45
4.Aalter42
5.HO Kalken A42
6.Dendermonde40
7.SK Denderhoutem36
8.Jong Zulte35
9.Eendr.Zele A35
10.Exc.Mariakerke33
11.Ardennen31
12.Latem29
13.Berlare28
14.Adegem22
15.Haasdonk A19
16.Kruibeke14

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale --> Berlare

Berlare

1.Za-31/08/1919:30

Berlare

-Voorde-Appelterre0 -20014
2.Zo-08/09/1915:00Ardennen-

Berlare

2 -4

3

38
3.Za-14/09/1919:30

Berlare

-Bambrugge0 -20310
4.Zo-22/09/1915:00HO Kalken A-

Berlare

2 -4

3

68
5.Zo-29/09/1915:00SK Denderhoutem-

Berlare

2 -10611
6.Za-05/10/1919:30

Berlare

-Haasdonk A3 -31710
7.Za-12/10/1920:00Jong Zulte-

Berlare

2 -10711
8.Za-19/10/1920:00

Berlare

-Eendr.Zele A2 -21812
9.Zo-27/10/1915:00Elene-Grotenberge A-

Berlare

3 -20812
10.Zo-03/11/1914:30

Berlare

-Exc.Mariakerke2 -30814
11.Zo-10/11/1914:30Aalter-

Berlare

0 -6

3

1112
12.Za-16/11/1919:30

Berlare

-Dendermonde0 -301112
13.Zo-24/11/1914:30Adegem-

Berlare

4 -201114
14.Za-30/11/1918:00

Berlare

-Latem0 -101114
15.Zo-08/12/1915:00Kruibeke-

Berlare

0 -5

3

1413
16.Zo-15/12/1914:30Voorde-Appelterre-

Berlare

2 -211514
17.Za-04/01/2019:30

Berlare

-Ardennen2 -401514
18.Zo-12/01/2014:30Bambrugge-

Berlare

2 -001514
19.Za-18/01/2020:00

Berlare

-HO Kalken A1 -0

3

1813
20.Zo-26/01/2015:00

Berlare

-SK Denderhoutem2 -0

3

2113
21.Za-01/02/2019:30Haasdonk A-

Berlare

1 -002113
22.Za-08/02/2019:30

Berlare

-Jong Zulte3 -1

3

2412
23.Zo-16/02/2015:00Eendr.Zele A-

Berlare

1 -112512
24.Za-29/02/2019:30

Berlare

-Elene-Grotenberge A1 -202513
25.Za-07/03/2019:30Exc.Mariakerke-

Berlare

0 -2

3

2813
26.Zo-15/03/2000:00

Berlare

-Aalter -PP.13
27.Zo-22/03/2000:00Dendermonde-

Berlare

-PP.13
28.Zo-29/03/2000:00

Berlare

-Adegem -PP.13
29.Zo-19/04/2000:00Latem-

Berlare

-PP.13
30.Zo-26/04/2000:00

Berlare

-Kruibeke -PP.13

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (13/15)

1Voorde-Appelterre33+18
2Elene-Grotenberge A*28+22
3Bambrugge*26+17
4Aalter26+10
5HO Kalken A*25+16
6Eendr.Zele A*23+8
7SK Denderhoutem23+8
8Dendermonde21+6
9Latem17+6
10Jong Zulte*15-5
11Exc.Mariakerke15-2
12Adegem13-9
13Berlare*11-7
14Haasdonk A*9-11
15Ardennen*7-17
16Kruibeke7-43

alle wedstrijden (25/25)

1Voorde-Appelterre56+28
2Bambrugge55+33
3Elene-Grotenberge A45+23
4Aalter42+8
5HO Kalken A42+16
6Dendermonde40+15
7SK Denderhoutem36+3
8Jong Zulte35+2
9Eendr.Zele A35+6
10Exc.Mariakerke33-5
11Ardennen31-8
12Latem29-7
13Berlare28+2
14Adegem22-19
15Haasdonk A19-24
16Kruibeke14-73

uitwedstrijden (13/15)

1Bambrugge29+16
2Ardennen24+9
3Voorde-Appelterre*23+10
4Jong Zulte20+7
5Dendermonde*19+9
6Exc.Mariakerke*18-3
7Berlare17+9
8Elene-Grotenberge A17+1
9HO Kalken A170
10Aalter*16-2
11SK Denderhoutem*13-5
12Eendr.Zele A12-2
13Latem*12-13
14Haasdonk A10-13
15Adegem*9-10
16Kruibeke*7-30