www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 18/02/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale

zaterdag 15/02/2020

20:00

Aalter

-Ardennen3 -1

zondag 16/02/2020

15:00Exc.Mariakerke-

Bambrugge

2 -3
.Elene-Grotenberge A-HO Kalken A0-0
.Eendr.Zele A-Berlare1-1
.Jong Zulte-

Haasdonk A

0-3
.SK Denderhoutem-Latem1-1
.Adegem-Kruibeke0-0
.Dendermonde-

Voorde-Appelterre

3 -4

zondag 23/02/2020

15:00Ardennen1-9Exc.Mariakerke-
.Voorde-Appelterre8-6Aalter-
.Kruibeke3 -7Dendermonde-
.HO Kalken A6-6Eendr.Zele A-
.Bambrugge9-4Elene-Grotenberge A-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

23/30

1.Bambrugge*51983.
2.Voorde-Appelterre*49981.
3.Elene-Grotenberge A*3948
4.Aalter*36108
5.HO Kalken A*3648.4
6.Eendr.Zele A*3578
7.Dendermonde*3358.-4(1)
8.Jong Zulte3267
9.Exc.Mariakerke*3068
10.SK Denderhoutem3037-3.(1)
11.Ardennen*2868.2
12.Berlare2577
13.Latem2537-2.(1)
14.Adegem2247
15.Haasdonk A1677
16.Kruibeke*1418.-1(1)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale --> Adegem

periode 1

10/10

Voorde-Appelterre25
2.Elene-Grotenberge A22
3.HO Kalken A19
4.Bambrugge18
5.Aalter17
6.Eendr.Zele A17
7.Ardennen15
8.Dendermonde15
9.Jong Zulte14
10.SK Denderhoutem14
11.Latem12
12.Exc.Mariakerke11
13.Adegem10
14.Berlare8
15.Kruibeke7
16.Haasdonk A2

periode 2

10/10

Bambrugge27
2.Exc.Mariakerke19
3.Voorde-Appelterre18
4.Eendr.Zele A17
5.Dendermonde17
6.Elene-Grotenberge A16
7.HO Kalken A16
8.Jong Zulte15
9.Berlare13
10.SK Denderhoutem13
11.Aalter13
12.Ardennen10
13.Latem10
14.Adegem9
15.Haasdonk A7
16.Kruibeke6

periode 3

3/10

1.Haasdonk A7
2.Aalter*6
3.Voorde-Appelterre*6
4.Bambrugge*6
5.Berlare4
6.Ardennen*3
7.Jong Zulte3
8.Latem3
9.Adegem3
SK Denderhoutem3
11.Dendermonde*1
12.Eendr.Zele A*1
13.Elene-Grotenberge A*1
HO Kalken A*1
15.Kruibeke*1
16.Exc.Mariakerke*0

Voorde-Appelterre

1.Za-31/08/1919:30Berlare-Voorde-Appelterre0 -2

3

31
2.Zo-08/09/1916:30Voorde-Appelterre-Haasdonk A3 -0

3

61
3.Zo-15/09/1915:00Jong Zulte-Voorde-Appelterre0 -1

3

92
4.Zo-22/09/1915:00Voorde-Appelterre-Eendr.Zele A2 -1

3

121
5.Zo-29/09/1915:00Elene-Grotenberge A-Voorde-Appelterre5 -20123
6.Zo-06/10/1915:00Voorde-Appelterre-Exc.Mariakerke3 -0

3

152
7.Za-12/10/1919:30Aalter-Voorde-Appelterre1 -11162
8.Zo-20/10/1915:00Voorde-Appelterre-Dendermonde2 -1

3

191
9.Zo-27/10/1915:00

Adegem

-Voorde-Appelterre0 -3

3

221
10.Zo-03/11/1914:30Voorde-Appelterre-Latem4 -3

3

251
11.Zo-10/11/1915:00Kruibeke-Voorde-Appelterre0 -3

3

281
12.Zo-17/11/1914:30Voorde-Appelterre-SK Denderhoutem4 -2

3

311
13.Zo-24/11/1914:30Voorde-Appelterre-Ardennen2 -21321
14.Zo-01/12/1914:30Bambrugge-Voorde-Appelterre4 -20321
15.Zo-08/12/1914:30Voorde-Appelterre-HO Kalken A2 -21332
16.Zo-15/12/1914:30Voorde-Appelterre-Berlare2 -21342
17.Za-04/01/2019:30Haasdonk A-Voorde-Appelterre0 -3

3

372
18.Zo-12/01/2014:30Voorde-Appelterre-Jong Zulte2 -0

3

402
19.Zo-19/01/2015:00Eendr.Zele A-Voorde-Appelterre2 -10402
20.Zo-26/01/2015:00Voorde-Appelterre-Elene-Grotenberge A3 -1

3

432
21.Zo-02/02/2015:00Exc.Mariakerke-Voorde-Appelterre1 -4

3

462
23.Zo-16/02/2015:00Dendermonde-Voorde-Appelterre3 -4

3

492
22.Zo-23/02/2015:00Voorde-Appelterre-Aalter -.
24.Zo-01/03/2015:00Voorde-Appelterre-

Adegem

-.
25.Za-07/03/2019:30Latem-Voorde-Appelterre -.
26.Zo-15/03/2015:00Voorde-Appelterre-Kruibeke -.
27.Zo-22/03/2015:00SK Denderhoutem-Voorde-Appelterre -.
28.Zo-29/03/2000:00Ardennen-Voorde-Appelterre -.
29.Zo-19/04/2000:00Voorde-Appelterre-Bambrugge -.
30.Zo-26/04/2000:00HO Kalken A-Voorde-Appelterre -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Adegem

1.Zo-01/09/1915:00Eendr.Zele A-

Adegem

1 -00013
2.Zo-08/09/1915:00

Adegem

-Elene-Grotenberge A0 -01112
3.Zo-15/09/1915:00Exc.Mariakerke-

Adegem

0 -01213
4.Zo-22/09/1915:00

Adegem

-Aalter2 -21314
5.Za-28/09/1920:00Dendermonde-

Adegem

3 -00315
6.Za-05/10/1919:00

Adegem

-SK Denderhoutem1 -30315
7.Za-12/10/1919:00

Adegem

-Latem4 -0

3

615
8.Zo-20/10/1915:00Kruibeke-

Adegem

0 -01715
9.Zo-27/10/1915:00

Adegem

-Voorde-Appelterre0 -30715
10.Zo-03/11/1914:30Ardennen-

Adegem

2 -3

3

1013
11.Zo-10/11/1914:30

Adegem

-Bambrugge0 -101014
12.Zo-17/11/1914:30HO Kalken A-

Adegem

2 -001015
13.Zo-24/11/1914:30

Adegem

-Berlare4 -2

3

1312
14.Za-30/11/1919:30Haasdonk A-

Adegem

1 -111412
15.Zo-08/12/1914:30

Adegem

-Jong Zulte0 -301414
16.Zo-15/12/1914:30

Adegem

-Eendr.Zele A1 -0

3

1713
17.Zo-22/12/1914:30Elene-Grotenberge A-

Adegem

3 -001713
18.Zo-12/01/2014:30

Adegem

-Exc.Mariakerke0 -201713
19.Za-18/01/2019:30Aalter-

Adegem

1 -111814
20.Zo-26/01/2015:00

Adegem

-Dendermonde1 -111914
21.Zo-02/02/2015:00SK Denderhoutem-

Adegem

0 -012014
22.Za-08/02/2019:30Latem-

Adegem

2 -212114
23.Zo-16/02/2015:00

Adegem

-Kruibeke0 -012214
24.Zo-01/03/2015:00Voorde-Appelterre-

Adegem

-.
25.Zo-08/03/2015:00

Adegem

-Ardennen -.
26.Zo-15/03/2015:00Bambrugge-

Adegem

-.
27.Zo-22/03/2015:00

Adegem

-HO Kalken A -.
28.Zo-29/03/2000:00Berlare-

Adegem

-.
29.Zo-19/04/2000:00

Adegem

-Haasdonk A -.
30.Zo-26/04/2000:00Jong Zulte-

Adegem

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/15)

1Voorde-Appelterre*2729:14+15
2Elene-Grotenberge A*2533:15+18
3Bambrugge**2328:12+16
4Eendr.Zele A*2317:7+10
5Aalter2329:21+8
6Dendermonde2022:16+6
7SK Denderhoutem2022:17+5
8HO Kalken A**1925:13+12
9Latem1621:15+6
10Jong Zulte*1511:13-2
11Exc.Mariakerke1519:190
12Adegem1313:17-4
13Berlare*1115:21-6
14Ardennen**713:24-11
15Kruibeke*77:41-34
16Haasdonk A*67:21-14

alle wedstrijden (23/30)

1Bambrugge*5156:24+32
2Voorde-Appelterre*4955:30+25
3Elene-Grotenberge A*3952:32+20
4Aalter*3643:37+6
5HO Kalken A*3641:27+14
6Eendr.Zele A*3538:25+13
7Dendermonde*3340:37+3
8Jong Zulte3232:29+3
9Exc.Mariakerke*3039:42-3
10SK Denderhoutem3038:41-3
11Ardennen*2834:41-7
12Berlare2543:42+1
13Latem2534:42-8
14Adegem2220:32-12
15Haasdonk A1621:44-23
16Kruibeke*1411:72-61

uitwedstrijden (12/15)

1Bambrugge2828:12+16
2Voorde-Appelterre*2226:16+10
3Ardennen2121:17+4
4Jong Zulte1721:16+5
5HO Kalken A1716:14+2
6Exc.Mariakerke**1520:23-3
7Berlare1428:21+7
8Elene-Grotenberge A*1419:17+2
9Aalter**1314:16-2
10Dendermonde**1318:21-3
11Eendr.Zele A*1221:18+3
12SK Denderhoutem*1016:24-8
13Haasdonk A1014:23-9
14Latem*913:27-14
15Adegem*97:15-8
16Kruibeke*74:31-27