www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 28/03/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale

zaterdag 07/03/2020

19:30Exc.Mariakerke-

Berlare

0-2
.Latem-Voorde-Appelterre2 -2
20:00Dendermonde-Bambrugge1-1

zondag 08/03/2020

15:00

Aalter

-HO Kalken A2-0
.

Elene-Grotenberge A

-Haasdonk A4 -0
.Eendr.Zele A-

Jong Zulte

2 -4
.

SK Denderhoutem

-Kruibeke3-0
.Adegem-

Ardennen

1 -6

vrijdag 10/07/2020

00:00Berlare-Aalter-PP
.Jong Zulte-Elene-Grotenberge A-PP
.Haasdonk A-Exc.Mariakerke-PP
.HO Kalken A-Dendermonde-PP
.Bambrugge-Adegem-PP
.Ardennen-Latem-PP
.Voorde-Appelterre-Kruibeke-PP
.Eendr.Zele A-SK Denderhoutem-PP

25/30

1.Voorde-Appelterre56105-2.(0)
2.Bambrugge5575
3.Elene-Grotenberge A4575
4.Aalter4295
5.HO Kalken A4275.1
6.Dendermonde4075
7.SK Denderhoutem3685
8.Jong Zulte35354.
9.Eendr.Zele A3515
10.Exc.Mariakerke3335
11.Ardennen3135.-1(0)
12.Latem2965-4.(1)
13.Berlare?28752.
14.Adegem-2225
15.Haasdonk A-1975.3
16.Kruibeke-1415.-3(1)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale --> Adegem

periode 1

10/10

Voorde-Appelterre25
2.Elene-Grotenberge A22
3.HO Kalken A19
4.Bambrugge18
5.Aalter17
6.Eendr.Zele A17
7.Ardennen15
8.Dendermonde15
9.Jong Zulte14
10.SK Denderhoutem14
11.Latem12
12.Exc.Mariakerke11
13.Adegem10
14.Berlare8
15.Kruibeke7
16.Haasdonk A2

periode 2

10/10

Bambrugge27
2.Exc.Mariakerke19
3.Voorde-Appelterre18
4.Eendr.Zele A17
5.Dendermonde17
6.Elene-Grotenberge A16
7.HO Kalken A16
8.Jong Zulte15
9.Berlare13
10.SK Denderhoutem13
11.Aalter13
12.Ardennen10
13.Latem10
14.Adegem9
15.Haasdonk A7
16.Kruibeke6

periode 3

5/10

1.Voorde-Appelterre13
2.Aalter12
3.Bambrugge10
4.Haasdonk A10
5.SK Denderhoutem9
6.Dendermonde8
7.Berlare7
8.Elene-Grotenberge A7
9.HO Kalken A7
10.Latem7
11.Ardennen6
12.Jong Zulte6
13.Exc.Mariakerke3
14.Adegem3
15.Eendr.Zele A1
16.Kruibeke1

Adegem

1.Zo-01/09/1915:00Eendr.Zele A-

Adegem

1 -00013
2.Zo-08/09/1915:00

Adegem

-Elene-Grotenberge A0 -01112
3.Zo-15/09/1915:00Exc.Mariakerke-

Adegem

0 -01213
4.Zo-22/09/1915:00

Adegem

-Aalter2 -21314
5.Za-28/09/1920:00Dendermonde-

Adegem

3 -00315
6.Za-05/10/1919:00

Adegem

-SK Denderhoutem1 -30315
7.Za-12/10/1919:00

Adegem

-Latem4 -0

3

615
8.Zo-20/10/1915:00Kruibeke-

Adegem

0 -01715
9.Zo-27/10/1915:00

Adegem

-Voorde-Appelterre0 -30715
10.Zo-03/11/1914:30Ardennen-

Adegem

2 -3

3

1013
11.Zo-10/11/1914:30

Adegem

-Bambrugge0 -101014
12.Zo-17/11/1914:30HO Kalken A-

Adegem

2 -001015
13.Zo-24/11/1914:30

Adegem

-Berlare4 -2

3

1312
14.Za-30/11/1919:30Haasdonk A-

Adegem

1 -111412
15.Zo-08/12/1914:30

Adegem

-Jong Zulte0 -301414
16.Zo-15/12/1914:30

Adegem

-Eendr.Zele A1 -0

3

1713
17.Zo-22/12/1914:30Elene-Grotenberge A-

Adegem

3 -001713
18.Zo-12/01/2014:30

Adegem

-Exc.Mariakerke0 -201713
19.Za-18/01/2019:30Aalter-

Adegem

1 -111814
20.Zo-26/01/2015:00

Adegem

-Dendermonde1 -111914
21.Zo-02/02/2015:00SK Denderhoutem-

Adegem

0 -012014
22.Za-08/02/2019:30Latem-

Adegem

2 -212114
23.Zo-16/02/2015:00

Adegem

-Kruibeke0 -012214
24.Zo-01/03/2015:00Voorde-Appelterre-

Adegem

3 -102214
25.Zo-08/03/2015:00

Adegem

-Ardennen1 -602214
26.Vr-10/07/2000:00Bambrugge-

Adegem

-PP.
27.Di-28/07/2000:00

Adegem

-HO Kalken A -.
28.Wo-29/07/2000:00Berlare-

Adegem

-.
29.Do-30/07/2000:00

Adegem

-Haasdonk A -.
30.Vr-31/07/2000:00Jong Zulte-

Adegem

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

HO Kalken A

1.Zo-01/09/1915:00HO Kalken A-Ardennen2 -0

3

33
2.Zo-08/09/1915:00Bambrugge-HO Kalken A1 -1144
3.Zo-15/09/1915:00SK Denderhoutem-HO Kalken A2 -2156
4.Zo-22/09/1915:00HO Kalken A-Berlare2 -40510
5.Za-28/09/1920:00Haasdonk A-HO Kalken A0 -2

3

87
6.Zo-06/10/1915:00HO Kalken A-Jong Zulte0 -0197
7.Zo-13/10/1915:00Eendr.Zele A-HO Kalken A0 -1

3

126
8.Zo-20/10/1916:00HO Kalken A-Elene-Grotenberge A2 -0

3

155
9.Zo-27/10/1915:00Exc.Mariakerke-HO Kalken A1 -11164
10.Zo-03/11/1914:30HO Kalken A-Aalter4 -3

3

193
11.Zo-10/11/1915:00Dendermonde-HO Kalken A1 -2

3

223
12.Zo-17/11/1914:30HO Kalken A-

Adegem

2 -0

3

253
13.Za-23/11/1919:30Latem-HO Kalken A4 -00254
14.Zo-01/12/1914:30HO Kalken A-Kruibeke7 -0

3

284
15.Zo-08/12/1914:30Voorde-Appelterre-HO Kalken A2 -21294
16.Zo-15/12/1914:30Ardennen-HO Kalken A1 -5

3

323
17.Za-21/12/1914:30HO Kalken A-Bambrugge1 -30324
18.Zo-12/01/2014:30HO Kalken A-SK Denderhoutem2 -30324
19.Za-18/01/2020:00Berlare-HO Kalken A1 -00324
20.Zo-26/01/2015:00HO Kalken A-Haasdonk A3 -0

3

354
21.Zo-02/02/2015:00Jong Zulte-HO Kalken A1 -00354
23.Zo-16/02/2015:00Elene-Grotenberge A-HO Kalken A0 -01365
22.Zo-23/02/2015:00HO Kalken A-Eendr.Zele A3 -1

3

394
24.Zo-01/03/2015:00HO Kalken A-Exc.Mariakerke3 -1

3

424
25.Zo-08/03/2015:00Aalter-HO Kalken A2 -00425
26.Vr-10/07/2000:00HO Kalken A-Dendermonde -PP.
27.Di-28/07/2000:00

Adegem

-HO Kalken A -.
28.Wo-29/07/2000:00HO Kalken A-Latem -.
29.Do-30/07/2000:00Kruibeke-HO Kalken A -.
30.Vr-31/07/2000:00HO Kalken A-Voorde-Appelterre -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (13/15)

1Voorde-Appelterre3334:16+18
2Elene-Grotenberge A*2837:15+22
3Bambrugge*2632:15+17
4Aalter2631:21+10
5HO Kalken A*2531:15+16
6Eendr.Zele A*2319:11+8
7SK Denderhoutem2325:17+8
8Dendermonde2123:17+6
9Latem1723:17+6
10Jong Zulte*1513:18-5
11Exc.Mariakerke1519:21-2
12Adegem1314:23-9
13Berlare*1116:23-7
14Haasdonk A*910:21-11
15Ardennen*715:32-17
16Kruibeke79:52-43

alle wedstrijden (25/30)

1Voorde-Appelterre5662:34+28
2Bambrugge5561:28+33
3Elene-Grotenberge A4558:35+23
4Aalter4249:41+8
5HO Kalken A4247:31+16
6Dendermonde4056:41+15
7SK Denderhoutem3646:43+3
8Jong Zulte3538:36+2
9Eendr.Zele A3541:35+6
10Exc.Mariakerke3343:48-5
11Ardennen3142:50-8
12Latem2937:44-7
13Berlare2846:44+2
14Adegem2222:41-19
15Haasdonk A1924:48-24
16Kruibeke1413:86-73

uitwedstrijden (13/15)

1Bambrugge2929:13+16
2Ardennen2427:18+9
3Voorde-Appelterre*2328:18+10
4Jong Zulte2025:18+7
5Dendermonde*1933:24+9
6Exc.Mariakerke*1824:27-3
7Berlare1730:21+9
8Elene-Grotenberge A1721:20+1
9HO Kalken A1716:160
10Aalter*1618:20-2
11SK Denderhoutem*1321:26-5
12Eendr.Zele A1222:24-2
13Latem*1214:27-13
14Haasdonk A1014:27-13
15Adegem*98:18-10
16Kruibeke*74:34-30