www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 20/02/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale

zaterdag 15/02/2020

20:00

Aalter

-Ardennen3 -1

zondag 16/02/2020

15:00Exc.Mariakerke-

Bambrugge

2 -3
.Elene-Grotenberge A-HO Kalken A0-0
.Eendr.Zele A-Berlare1-1
.Jong Zulte-

Haasdonk A

0-3
.SK Denderhoutem-Latem1-1
.Adegem-Kruibeke0-0
.Dendermonde-

Voorde-Appelterre

3 -4

zondag 23/02/2020

15:00Ardennen1-9Exc.Mariakerke-
.Voorde-Appelterre8-6Aalter-
.Kruibeke3 -7Dendermonde-
.HO Kalken A6-6Eendr.Zele A-
.Bambrugge9-4Elene-Grotenberge A-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

23/30

1.Bambrugge*5198
2.Voorde-Appelterre*49984.
3.Elene-Grotenberge A*3948-4.(0)
4.Aalter*36108-2.(0)
5.HO Kalken A*3648
6.Eendr.Zele A*3578
7.Dendermonde*3358.1
8.Jong Zulte3267
9.Exc.Mariakerke*3068.-3(0)
10.SK Denderhoutem30373.
11.Ardennen*2868
12.Berlare2577
13.Latem2537.2
14.Adegem2247-1.(1)
15.Haasdonk A1677
16.Kruibeke*1418
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale --> Kruibeke

periode 1

10/10

Voorde-Appelterre25
2.Elene-Grotenberge A22
3.HO Kalken A19
4.Bambrugge18
5.Aalter17
6.Eendr.Zele A17
7.Ardennen15
8.Dendermonde15
9.Jong Zulte14
10.SK Denderhoutem14
11.Latem12
12.Exc.Mariakerke11
13.Adegem10
14.Berlare8
15.Kruibeke7
16.Haasdonk A2

periode 2

10/10

Bambrugge27
2.Exc.Mariakerke19
3.Voorde-Appelterre18
4.Eendr.Zele A17
5.Dendermonde17
6.Elene-Grotenberge A16
7.HO Kalken A16
8.Jong Zulte15
9.Berlare13
10.SK Denderhoutem13
11.Aalter13
12.Ardennen10
13.Latem10
14.Adegem9
15.Haasdonk A7
16.Kruibeke6

periode 3

3/10

1.Haasdonk A7
2.Aalter*6
3.Voorde-Appelterre*6
4.Bambrugge*6
5.Berlare4
6.Ardennen*3
7.Jong Zulte3
8.Latem3
9.Adegem3
SK Denderhoutem3
11.Dendermonde*1
12.Eendr.Zele A*1
13.Elene-Grotenberge A*1
HO Kalken A*1
15.Kruibeke*1
16.Exc.Mariakerke*0

Kruibeke

1.Za-31/08/1919:30Haasdonk A-

Kruibeke

0 -1

3

35
2.Zo-08/09/1915:00

Kruibeke

-Jong Zulte0 -40310
3.Zo-15/09/1915:00Eendr.Zele A-

Kruibeke

5 -00312
4.Zo-22/09/1915:00

Kruibeke

-Elene-Grotenberge A0 -60313
5.Zo-29/09/1915:00Exc.Mariakerke-

Kruibeke

2 -10314
6.Zo-06/10/1915:00

Kruibeke

-Aalter2 -1

3

614
7.Zo-13/10/1915:00Dendermonde-

Kruibeke

2 -10614
8.Zo-20/10/1915:00

Kruibeke

-Adegem0 -01714
9.Za-26/10/1919:30Latem-

Kruibeke

4 -00714
10.Zo-03/11/1914:30

Kruibeke

-SK Denderhoutem1 -30715
11.Zo-10/11/1915:00

Kruibeke

-Voorde-Appelterre0 -30715
12.Zo-17/11/1914:30Ardennen-

Kruibeke

0 -1

3

1014
13.Zo-24/11/1915:00

Kruibeke

-Bambrugge1 -601015
14.Zo-01/12/1914:30HO Kalken A-

Kruibeke

7 -001015
15.Zo-08/12/1915:00

Kruibeke

-Berlare0 -501015
16.Za-14/12/1919:30

Kruibeke

-Haasdonk A2 -1

3

1315
17.Zo-05/01/2014:30Jong Zulte-

Kruibeke

1 -001315
18.Zo-12/01/2015:00

Kruibeke

-Eendr.Zele A1 -701315
19.Zo-19/01/2015:00Elene-Grotenberge A-

Kruibeke

4 -001315
20.Zo-26/01/2015:00

Kruibeke

-Exc.Mariakerke0 -501315
21.Zo-02/02/2015:00Aalter-

Kruibeke

6 -001315
23.Zo-16/02/2015:00Adegem-

Kruibeke

0 -011416-
22.Zo-23/02/2015:00

Kruibeke

-Dendermonde -.
24.Zo-01/03/2015:00

Kruibeke

-Latem -.
25.Zo-08/03/2015:00SK Denderhoutem-

Kruibeke

-.
26.Zo-15/03/2015:00Voorde-Appelterre-

Kruibeke

-.
27.Zo-22/03/2015:00

Kruibeke

-Ardennen -.
28.Zo-29/03/2000:00Bambrugge-

Kruibeke

-.
29.Zo-19/04/2000:00

Kruibeke

-HO Kalken A -.
30.Zo-26/04/2000:00Berlare-

Kruibeke

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Dendermonde

1.Zo-01/09/1915:00Elene-Grotenberge A-Dendermonde3 -20010
2.Za-07/09/1920:00Dendermonde-Exc.Mariakerke3 -2

3

37
3.Za-14/09/1919:30Aalter-Dendermonde4 -00311
4.Za-21/09/1920:00Dendermonde-SK Denderhoutem2 -0

3

69
5.Za-28/09/1920:00Dendermonde-Adegem3 -0

3

95
6.Za-05/10/1919:30Latem-Dendermonde0 -1

3

124
7.Zo-13/10/1915:00Dendermonde-

Kruibeke

2 -1

3

153
8.Zo-20/10/1915:00Voorde-Appelterre-Dendermonde2 -10153
9.Za-26/10/1920:00Dendermonde-Ardennen0 -10156
10.Zo-03/11/1914:30Bambrugge-Dendermonde4 -30158
11.Zo-10/11/1915:00Dendermonde-HO Kalken A1 -20159
12.Za-16/11/1919:30Berlare-Dendermonde0 -3

3

187
13.Za-23/11/1920:00Dendermonde-Haasdonk A1 -11198
14.Za-30/11/1919:30Jong Zulte-Dendermonde2 -3

3

227
15.Za-07/12/1920:00Dendermonde-Eendr.Zele A1 -0

3

255
16.Za-14/12/1920:00Dendermonde-Elene-Grotenberge A4 -2

3

285
17.Za-04/01/2019:30Exc.Mariakerke-Dendermonde3 -10285
18.Zo-12/01/2015:00Dendermonde-Aalter0 -10285
19.Zo-19/01/2015:00SK Denderhoutem-Dendermonde2 -3

3

315
20.Zo-26/01/2015:00Adegem-Dendermonde1 -11326
21.Zo-02/02/2015:00Dendermonde-Latem2 -21337
23.Zo-16/02/2015:00Dendermonde-Voorde-Appelterre3 -40337
22.Zo-23/02/2015:00

Kruibeke

-Dendermonde -.
24.Zo-01/03/2015:00Ardennen-Dendermonde -.
25.Za-07/03/2020:00Dendermonde-Bambrugge -.
26.Zo-15/03/2015:00HO Kalken A-Dendermonde -.
27.Zo-22/03/2015:00Dendermonde-Berlare -.
28.Zo-29/03/2000:00Haasdonk A-Dendermonde -.
29.Zo-19/04/2000:00Dendermonde-Jong Zulte -.
30.Zo-26/04/2000:00Eendr.Zele A-Dendermonde -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/15)

1Voorde-Appelterre*2729:14+15
2Elene-Grotenberge A*2533:15+18
3Bambrugge**2328:12+16
4Eendr.Zele A*2317:7+10
5Aalter2329:21+8
6Dendermonde2022:16+6
7SK Denderhoutem2022:17+5
8HO Kalken A**1925:13+12
9Latem1621:15+6
10Jong Zulte*1511:13-2
11Exc.Mariakerke1519:190
12Adegem1313:17-4
13Berlare*1115:21-6
14Ardennen**713:24-11
15Kruibeke*77:41-34
16Haasdonk A*67:21-14

alle wedstrijden (23/30)

1Bambrugge*5156:24+32
2Voorde-Appelterre*4955:30+25
3Elene-Grotenberge A*3952:32+20
4Aalter*3643:37+6
5HO Kalken A*3641:27+14
6Eendr.Zele A*3538:25+13
7Dendermonde*3340:37+3
8Jong Zulte3232:29+3
9Exc.Mariakerke*3039:42-3
10SK Denderhoutem3038:41-3
11Ardennen*2834:41-7
12Berlare2543:42+1
13Latem2534:42-8
14Adegem2220:32-12
15Haasdonk A1621:44-23
16Kruibeke*1411:72-61

uitwedstrijden (12/15)

1Bambrugge2828:12+16
2Voorde-Appelterre*2226:16+10
3Ardennen2121:17+4
4Jong Zulte1721:16+5
5HO Kalken A1716:14+2
6Exc.Mariakerke**1520:23-3
7Berlare1428:21+7
8Elene-Grotenberge A*1419:17+2
9Aalter**1314:16-2
10Dendermonde**1318:21-3
11Eendr.Zele A*1221:18+3
12SK Denderhoutem*1016:24-8
13Haasdonk A1014:23-9
14Latem*913:27-14
15Adegem*97:15-8
16Kruibeke*74:31-27