www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 28/03/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale

zaterdag 07/03/2020

19:30Exc.Mariakerke-

Berlare

0-2
.Latem-Voorde-Appelterre2 -2
20:00Dendermonde-Bambrugge1-1

zondag 08/03/2020

15:00

Aalter

-HO Kalken A2-0
.

Elene-Grotenberge A

-Haasdonk A4 -0
.Eendr.Zele A-

Jong Zulte

2 -4
.

SK Denderhoutem

-Kruibeke3-0
.Adegem-

Ardennen

1 -6

vrijdag 10/07/2020

00:00Berlare-Aalter-PP
.Jong Zulte-Elene-Grotenberge A-PP
.Haasdonk A-Exc.Mariakerke-PP
.HO Kalken A-Dendermonde-PP
.Bambrugge-Adegem-PP
.Ardennen-Latem-PP
.Voorde-Appelterre-Kruibeke-PP
.Eendr.Zele A-SK Denderhoutem-PP

25/30

1.Voorde-Appelterre56105
2.Bambrugge5575
3.Elene-Grotenberge A4575-1.(0)
4.Aalter42951.
5.HO Kalken A4275
6.Dendermonde4075.2
7.SK Denderhoutem3685.-4(1)
8.Jong Zulte3535-3.(3)
9.Eendr.Zele A3515.-2(3)
10.Exc.Mariakerke3335
11.Ardennen3135
12.Latem2965.4
13.Berlare?2875
14.Adegem-22253.
15.Haasdonk A-1975
16.Kruibeke-1415
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale --> Haasdonk A

periode 1

10/10

Voorde-Appelterre25
2.Elene-Grotenberge A22
3.HO Kalken A19
4.Bambrugge18
5.Aalter17
6.Eendr.Zele A17
7.Ardennen15
8.Dendermonde15
9.Jong Zulte14
10.SK Denderhoutem14
11.Latem12
12.Exc.Mariakerke11
13.Adegem10
14.Berlare8
15.Kruibeke7
16.Haasdonk A2

periode 2

10/10

Bambrugge27
2.Exc.Mariakerke19
3.Voorde-Appelterre18
4.Eendr.Zele A17
5.Dendermonde17
6.Elene-Grotenberge A16
7.HO Kalken A16
8.Jong Zulte15
9.Berlare13
10.SK Denderhoutem13
11.Aalter13
12.Ardennen10
13.Latem10
14.Adegem9
15.Haasdonk A7
16.Kruibeke6

periode 3

5/10

1.Voorde-Appelterre13
2.Aalter12
3.Bambrugge10
4.Haasdonk A10
5.SK Denderhoutem9
6.Dendermonde8
7.Berlare7
8.Elene-Grotenberge A7
9.HO Kalken A7
10.Latem7
11.Ardennen6
12.Jong Zulte6
13.Exc.Mariakerke3
14.Adegem3
15.Eendr.Zele A1
16.Kruibeke1

Aalter

1.Zo-01/09/1915:00Exc.Mariakerke-Aalter0 -2

3

31
2.Za-07/09/1919:30Aalter-SK Denderhoutem4 -2

3

62
3.Za-14/09/1919:30Aalter-Dendermonde4 -0

3

91
4.Zo-22/09/1915:00Adegem-Aalter2 -21103
5.Zo-29/09/1915:00Aalter-Latem4 -2

3

132
6.Zo-06/10/1915:00Kruibeke-Aalter2 -10133
7.Za-12/10/1919:30Aalter-Voorde-Appelterre1 -11144
8.Zo-20/10/1915:00Ardennen-Aalter3 -00146
9.Zo-27/10/1915:00Aalter-Bambrugge1 -0

3

173
10.Zo-03/11/1914:30HO Kalken A-Aalter4 -30175
11.Zo-10/11/1914:30Aalter-Berlare0 -60176
12.Za-16/11/1920:00

Haasdonk A

-Aalter2 -3

3

206
13.Zo-24/11/1914:30Aalter-Jong Zulte2 -1

3

235
14.Zo-01/12/1915:00Eendr.Zele A-Aalter1 -00236
15.Zo-08/12/1914:30Aalter-Elene-Grotenberge A1 -40237
16.Za-14/12/1919:30Aalter-Exc.Mariakerke2 -30238
17.Zo-05/01/2014:30SK Denderhoutem-Aalter2 -10239
18.Zo-12/01/2015:00Dendermonde-Aalter0 -1

3

269
19.Za-18/01/2019:30Aalter-Adegem1 -11278
20.Zo-26/01/2015:00Latem-Aalter0 -1

3

308
21.Zo-02/02/2015:00Aalter-Kruibeke6 -0

3

336
23.Za-15/02/2020:00Aalter-Ardennen3 -1

3

364
22.Zo-23/02/2015:00Voorde-Appelterre-Aalter2 -10366
24.Zo-01/03/2016:00Bambrugge-Aalter2 -3

3

396
25.Zo-08/03/2015:00Aalter-HO Kalken A2 -0

3

424
26.Vr-10/07/2000:00Berlare-Aalter -PP.
27.Di-28/07/2000:00Aalter-

Haasdonk A

-.
28.Wo-29/07/2000:00Jong Zulte-Aalter -.
29.Do-30/07/2000:00Aalter-Eendr.Zele A -.
30.Vr-31/07/2000:00Elene-Grotenberge A-Aalter -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Haasdonk A

1.Za-31/08/1919:30

Haasdonk A

-Kruibeke0 -10011
2.Zo-08/09/1916:30Voorde-Appelterre-

Haasdonk A

3 -00016-
3.Za-14/09/1919:30

Haasdonk A

-Ardennen0 -30016-
4.Zo-22/09/1915:00Bambrugge-

Haasdonk A

6 -10016-
5.Za-28/09/1920:00

Haasdonk A

-HO Kalken A0 -20016-
6.Za-05/10/1919:30Berlare-

Haasdonk A

3 -31116-
7.Zo-13/10/1915:00SK Denderhoutem-

Haasdonk A

2 -10116-
8.Za-19/10/1919:30

Haasdonk A

-Jong Zulte0 -01216-
9.Zo-27/10/1915:00Eendr.Zele A-

Haasdonk A

1 -00216-
10.Zo-03/11/1914:30

Haasdonk A

-Elene-Grotenberge A1 -30216-
11.Zo-10/11/1914:30Exc.Mariakerke-

Haasdonk A

0 -2

3

516-
12.Za-16/11/1920:00

Haasdonk A

-Aalter2 -30516-
13.Za-23/11/1920:00Dendermonde-

Haasdonk A

1 -11616-
14.Za-30/11/1919:30

Haasdonk A

-Adegem1 -11716-
15.Za-07/12/1919:30Latem-

Haasdonk A

1 -11816-
16.Za-14/12/1919:30Kruibeke-

Haasdonk A

2 -10816-
17.Za-04/01/2019:30

Haasdonk A

-Voorde-Appelterre0 -30816-
18.Zo-12/01/2014:30Ardennen-

Haasdonk A

1 -11916-
19.Za-18/01/2019:30

Haasdonk A

-Bambrugge1 -40916-
20.Zo-26/01/2015:00HO Kalken A-

Haasdonk A

3 -00916-
21.Za-01/02/2019:30

Haasdonk A

-Berlare1 -0

3

1216-
22.Za-08/02/2019:30

Haasdonk A

-SK Denderhoutem1 -111316-
23.Zo-16/02/2015:00Jong Zulte-

Haasdonk A

0 -3

3

1615
24.Za-29/02/2019:30

Haasdonk A

-Eendr.Zele A3 -0

3

1915
25.Zo-08/03/2015:00Elene-Grotenberge A-

Haasdonk A

4 -001915
26.Vr-10/07/2000:00

Haasdonk A

-Exc.Mariakerke -PP.
27.Di-28/07/2000:00Aalter-

Haasdonk A

-.
28.Wo-29/07/2000:00

Haasdonk A

-Dendermonde -.
29.Do-30/07/2000:00Adegem-

Haasdonk A

-.
30.Vr-31/07/2000:00

Haasdonk A

-Latem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (13/15)

1Voorde-Appelterre3334:16+18
2Elene-Grotenberge A*2837:15+22
3Bambrugge*2632:15+17
4Aalter2631:21+10
5HO Kalken A*2531:15+16
6Eendr.Zele A*2319:11+8
7SK Denderhoutem2325:17+8
8Dendermonde2123:17+6
9Latem1723:17+6
10Jong Zulte*1513:18-5
11Exc.Mariakerke1519:21-2
12Adegem1314:23-9
13Berlare*1116:23-7
14Haasdonk A*910:21-11
15Ardennen*715:32-17
16Kruibeke79:52-43

alle wedstrijden (25/30)

1Voorde-Appelterre5662:34+28
2Bambrugge5561:28+33
3Elene-Grotenberge A4558:35+23
4Aalter4249:41+8
5HO Kalken A4247:31+16
6Dendermonde4056:41+15
7SK Denderhoutem3646:43+3
8Jong Zulte3538:36+2
9Eendr.Zele A3541:35+6
10Exc.Mariakerke3343:48-5
11Ardennen3142:50-8
12Latem2937:44-7
13Berlare2846:44+2
14Adegem2222:41-19
15Haasdonk A1924:48-24
16Kruibeke1413:86-73

uitwedstrijden (13/15)

1Bambrugge2929:13+16
2Ardennen2427:18+9
3Voorde-Appelterre*2328:18+10
4Jong Zulte2025:18+7
5Dendermonde*1933:24+9
6Exc.Mariakerke*1824:27-3
7Berlare1730:21+9
8Elene-Grotenberge A1721:20+1
9HO Kalken A1716:160
10Aalter*1618:20-2
11SK Denderhoutem*1321:26-5
12Eendr.Zele A1222:24-2
13Latem*1214:27-13
14Haasdonk A1014:27-13
15Adegem*98:18-10
16Kruibeke*74:34-30