www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale

zaterdag 21/09/2019

19:30Latem-

Exc.Mariakerke

0-1
20:00

Dendermonde

-SK Denderhoutem2-0

zondag 22/09/2019

15:00HO Kalken A-

Berlare

2 -4
.Kruibeke-

Elene-Grotenberge A

0 -6
.

Ardennen

-Jong Zulte4 -3
.Adegem-Aalter2 -2
.

Bambrugge

-Haasdonk A6 -1
.

Voorde-Appelterre

-Eendr.Zele A2-1

zaterdag 28/09/2019

20:00Haasdonk A0- 2HO Kalken A-
.Dendermonde6- 1Adegem-

zondag 29/09/2019

15:00Exc.Mariakerke1 -3Kruibeke-
.Aalter6-3Latem-
.Jong Zulte0-4Bambrugge-
.Eendr.Zele A6-3Ardennen-
.Elene-Grotenberge A6 -6Voorde-Appelterre-
.SK Denderhoutem2-6Berlare-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

4/30

1.Voorde-Appelterre12
2.Elene-Grotenberge A10
3.Aalter10
4.Bambrugge8
5.Eendr.Zele A6
6.Latem6
7.Ardennen6
8.Berlare6
9.Dendermonde6
10.HO Kalken A5
11.Exc.Mariakerke4
12.Jong Zulte3
13.Kruibeke3
14.Adegem3
15.SK Denderhoutem2
16.Haasdonk A0

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale --> HO Kalken A

periode 1

4/10

1.Voorde-Appelterre12
2.Aalter10
Elene-Grotenberge A10
4.Bambrugge8
5.Eendr.Zele A6
6.Latem6
7.Ardennen6
8.Berlare6
9.Dendermonde6
10.HO Kalken A5
11.Exc.Mariakerke4
12.Jong Zulte3
13.Kruibeke3
14.Adegem3
15.SK Denderhoutem2
16.Haasdonk A0

periode 2

0/10

1.Bambrugge0
Eendr.Zele A0
Aalter0
Exc.Mariakerke0
Elene-Grotenberge A0
Voorde-Appelterre0
Jong Zulte0
HO Kalken A0
Ardennen0
Dendermonde0
Adegem0
Latem0
SK Denderhoutem0
Kruibeke0
Haasdonk A0
Berlare0

periode 3

0/10

1.Bambrugge0
Eendr.Zele A0
Aalter0
Exc.Mariakerke0
Elene-Grotenberge A0
Voorde-Appelterre0
Jong Zulte0
HO Kalken A0
Ardennen0
Dendermonde0
Adegem0
Latem0
SK Denderhoutem0
Kruibeke0
Haasdonk A0
Berlare0

Haasdonk A

1.Za-31/08/1919:30Haasdonk A-Kruibeke0 -10011
2.Zo-08/09/1916:30Voorde-Appelterre-Haasdonk A3 -00016-
3.Za-14/09/1919:30Haasdonk A-Ardennen0 -30016-
4.Zo-22/09/1915:00Bambrugge-Haasdonk A6 -10016-
5.Za-28/09/1920:00Haasdonk A-

HO Kalken A

-.
6.Za-05/10/1919:30Berlare-Haasdonk A -.
7.Zo-13/10/1915:00SK Denderhoutem-Haasdonk A -.
8.Za-19/10/1919:30Haasdonk A-Jong Zulte -.
9.Zo-27/10/1900:00Eendr.Zele A-Haasdonk A -.
10.Zo-03/11/1900:00Haasdonk A-Elene-Grotenberge A -.
11.Zo-10/11/1900:00Exc.Mariakerke-Haasdonk A -.
12.Zo-17/11/1900:00Haasdonk A-Aalter -.
13.Zo-24/11/1900:00Dendermonde-Haasdonk A -.
14.Zo-01/12/1900:00Haasdonk A-Adegem -.
15.Zo-08/12/1900:00Latem-Haasdonk A -.
16.Zo-15/12/1900:00Kruibeke-Haasdonk A -.
17.Zo-05/01/2000:00Haasdonk A-Voorde-Appelterre -.
18.Zo-12/01/2000:00Ardennen-Haasdonk A -.
19.Zo-19/01/2000:00Haasdonk A-Bambrugge -.
20.Zo-26/01/2000:00

HO Kalken A

-Haasdonk A -.
21.Zo-02/02/2000:00Haasdonk A-Berlare -.
22.Zo-09/02/2000:00Haasdonk A-SK Denderhoutem -.
23.Zo-16/02/2000:00Jong Zulte-Haasdonk A -.
24.Zo-01/03/2000:00Haasdonk A-Eendr.Zele A -.
25.Zo-08/03/2000:00Elene-Grotenberge A-Haasdonk A -.
26.Zo-15/03/2000:00Haasdonk A-Exc.Mariakerke -.
27.Zo-22/03/2000:00Aalter-Haasdonk A -.
28.Zo-29/03/2000:00Haasdonk A-Dendermonde -.
29.Zo-19/04/2000:00Adegem-Haasdonk A -.
30.Zo-26/04/2000:00Haasdonk A-Latem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

HO Kalken A

1.Zo-01/09/1915:00

HO Kalken A

-Ardennen2 -0

3

33
2.Zo-08/09/1915:00Bambrugge-

HO Kalken A

1 -1144
3.Zo-15/09/1915:00SK Denderhoutem-

HO Kalken A

2 -2156
4.Zo-22/09/1915:00

HO Kalken A

-Berlare2 -40510
5.Za-28/09/1920:00Haasdonk A-

HO Kalken A

-.
6.Zo-06/10/1915:00

HO Kalken A

-Jong Zulte -.
7.Zo-13/10/1915:00Eendr.Zele A-

HO Kalken A

-.
8.Zo-20/10/1916:00

HO Kalken A

-Elene-Grotenberge A -.
9.Zo-27/10/1900:00Exc.Mariakerke-

HO Kalken A

-.
10.Zo-03/11/1900:00

HO Kalken A

-Aalter -.
11.Zo-10/11/1900:00Dendermonde-

HO Kalken A

-.
12.Zo-17/11/1900:00

HO Kalken A

-Adegem -.
13.Zo-24/11/1900:00Latem-

HO Kalken A

-.
14.Zo-01/12/1900:00

HO Kalken A

-Kruibeke -.
15.Zo-08/12/1900:00Voorde-Appelterre-

HO Kalken A

-.
16.Zo-15/12/1900:00Ardennen-

HO Kalken A

-.
17.Zo-05/01/2000:00

HO Kalken A

-Bambrugge -.
18.Zo-12/01/2000:00

HO Kalken A

-SK Denderhoutem -.
19.Zo-19/01/2000:00Berlare-

HO Kalken A

-.
20.Zo-26/01/2000:00

HO Kalken A

-Haasdonk A -.
21.Zo-02/02/2000:00Jong Zulte-

HO Kalken A

-.
22.Zo-09/02/2000:00

HO Kalken A

-Eendr.Zele A -.
23.Zo-16/02/2000:00Elene-Grotenberge A-

HO Kalken A

-.
24.Zo-01/03/2000:00

HO Kalken A

-Exc.Mariakerke -.
25.Zo-08/03/2000:00Aalter-

HO Kalken A

-.
26.Zo-15/03/2000:00

HO Kalken A

-Dendermonde -.
27.Zo-22/03/2000:00Adegem-

HO Kalken A

-.
28.Zo-29/03/2000:00

HO Kalken A

-Latem -.
29.Zo-19/04/2000:00Kruibeke-

HO Kalken A

-.
30.Zo-26/04/2000:00

HO Kalken A

-Voorde-Appelterre -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (2/15)

1Aalter68:2+6
2Eendr.Zele A66:0+6
3Voorde-Appelterre65:1+4
4Dendermonde65:2+3
5Elene-Grotenberge A66:4+2
6Bambrugge47:2+5
7Latem33:2+1
8HO Kalken A34:40
9Ardennen36:7-1
10Adegem22:20
.SK Denderhoutem22:20
12Exc.Mariakerke10:2-2
13Jong Zulte00:2-2
14Haasdonk A00:4-4
.Berlare00:4-4
16Kruibeke00:10-10

alle wedstrijden (4/30)

1Voorde-Appelterre128:1+7
2Elene-Grotenberge A1012:4+8
3Aalter1012:4+8
4Bambrugge89:2+7
5Eendr.Zele A68:5+3
6Latem66:5+1
7Ardennen69:90
8Berlare68:80
9Dendermonde67:9-2
10HO Kalken A57:70
11Exc.Mariakerke43:5-2
12Jong Zulte37:6+1
13Kruibeke31:15-14
14Adegem32:3-1
15SK Denderhoutem24:8-4
16Haasdonk A01:13-12

uitwedstrijden (2/15)

1Berlare68:4+4
2Voorde-Appelterre63:0+3
3Elene-Grotenberge A46:0+6
4Aalter44:2+2
5Bambrugge42:0+2
6Jong Zulte37:4+3
7Ardennen33:2+1
8Exc.Mariakerke33:30
.Latem33:30
10Kruibeke31:5-4
11HO Kalken A23:30
12Adegem10:1-1
13Eendr.Zele A02:5-3
14SK Denderhoutem02:6-4
15Dendermonde02:7-5
16Haasdonk A01:9-8