vbal4

www.vbal4.be : het seizoensgebonden archief

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 03/06/2016

Liège : 3de Provinciale D

zondag 24/04/2016

15:00

Butgenbach

-Walhorn3-2
.Oudler-

K.Recht

0-6
.

Plombières

-La Calamine B2-1
.

Hautes Fagnes

-Pepinster4-2
.Bullange-

Faymonville

2-3
.Goé-Xhoffraix B2-2
.Emmels-

Fc.Eupen

1-2
.Spa-

Elsenborn

0-7
Dit voetbalseizoen is afgelopen. Het werd uitgespreid
over een totaal van 255 opeenvolgende dagen.
De openingswedstrijd was op vrijdag 14/08/2015,
de laatste wedstrijden op zondag 24/04/2016.

vbal4 heeft op het einde van elke dag (jawel, 255 keer)
de rangschikking berekend.
Rechts zie je voor elke ploeg afzonderlijk het aantal dagen dat
het eerste en laatste stond.

30/30

Fc.Eupen741692
2.K.Recht70892
3.Walhorn6508
4.Faymonville5710
5.La Calamine B56016
6.Butgenbach5172
7.Hautes Fagnes4810
8.Plombières4409
9.Emmels4101
10.Elsenborn3501
11.Bullange33111
12.Oudler2952
13.Pepinster26142
14.Xhoffraix B21051
15.Goé18023
16.Spa90220

het aantal dagen op de eerste plaats

en het aantal dagen op de laatste plaats

periode 1

10/10

K.Recht24
2.Fc.Eupen23
3.Walhorn18
4.Butgenbach18
5.Bullange18
6.Emmels17
7.Faymonville16
8.La Calamine B16
9.Elsenborn15
10.Hautes Fagnes15
11.Plombières14
12.Oudler11
13.Pepinster7
14.Goé5
15.Xhoffraix B3
16.Spa3

periode 2

10/10

Faymonville24
2.Fc.Eupen23
3.Walhorn23
4.K.Recht21
5.La Calamine B20
6.Butgenbach18
7.Emmels16
8.Hautes Fagnes14
9.Elsenborn14
10.Plombières13
11.Bullange11
12.Goé10
13.Xhoffraix B8
14.Spa5
15.Pepinster4
16.Oudler3

periode 3

10/10

Fc.Eupen28
2.K.Recht25
3.Walhorn24
4.La Calamine B20
5.Hautes Fagnes19
6.Faymonville17
7.Plombières17
8.Butgenbach15
9.Pepinster15
10.Oudler15
11.Xhoffraix B10
12.Emmels8
13.Elsenborn6
14.Bullange4
15.Goé3
16.Spa1

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (30/30)

  • Fc.Eupen

    16
  • K.Recht

    20
  • Walhorn

    25
  • Faymonville

    33
  • La Calamine B

    34
  • Butgenbach

    39
  • Hautes Fagnes

    42
  • Plombières

    46
  • Emmels

    49
  • Elsenborn

    55
  • Bullange

    57
  • Oudler

    61
  • Pepinster

    64
  • Xhoffraix B

    69
  • Goé

    72
  • Spa

    81

thuis (15/15)

  • K.Recht

    6
  • Fc.Eupen

    7
  • Faymonville

    11
  • Butgenbach

    14
  • La Calamine B

    14
  • Walhorn

    16
  • Elsenborn

    19
  • Hautes Fagnes

    22
  • Plombières

    24
  • Emmels

    25
  • Bullange

    27
  • Oudler

    27
  • Pepinster

    27
  • Xhoffraix B

    32
  • Goé

    36
  • Spa

    40

uit (15/15)

  • Walhorn

    9
  • Fc.Eupen

    9
  • K.Recht

    14
  • Hautes Fagnes

    20
  • La Calamine B

    20
  • Faymonville

    22
  • Plombières

    22
  • Emmels

    24
  • Butgenbach

    25
  • Bullange

    30
  • Oudler

    34
  • Goé

    36
  • Elsenborn

    36
  • Xhoffraix B

    37
  • Pepinster

    37
  • Spa

    41

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (30/30)

  • Fc.Eupen

    98
  • K.Recht

    90
  • Walhorn

    85
  • Faymonville

    82
  • La Calamine B

    79
  • Plombières

    62
  • Butgenbach

    57
  • Bullange

    53
  • Hautes Fagnes

    52
  • Pepinster

    49
  • Elsenborn

    47
  • Emmels

    44
  • Oudler

    33
  • Xhoffraix B

    32
  • Goé

    30
  • Spa

    17

thuis (15/15)

  • Fc.Eupen

    54
  • Faymonville

    52
  • La Calamine B

    49
  • K.Recht

    47
  • Walhorn

    47
  • Butgenbach

    32
  • Plombières

    32
  • Pepinster

    31
  • Elsenborn

    25
  • Hautes Fagnes

    24
  • Bullange

    23
  • Emmels

    23
  • Goé

    18
  • Oudler

    17
  • Xhoffraix B

    16
  • Spa

    5

uit (15/15)

  • Fc.Eupen

    44
  • K.Recht

    43
  • Walhorn

    38
  • Faymonville

    30
  • Plombières

    30
  • Bullange

    30
  • La Calamine B

    30
  • Hautes Fagnes

    28
  • Butgenbach

    25
  • Elsenborn

    22
  • Emmels

    21
  • Pepinster

    18
  • Xhoffraix B

    16
  • Oudler

    16
  • Goé

    12
  • Spa

    12

de minste tegengoals

alle wedstrijden (30/30)

  • Fc.Eupen

    25
  • K.Recht

    36
  • Walhorn

    37
  • Faymonville

    38
  • La Calamine B

    39
  • Butgenbach

    48
  • Emmels

    48
  • Plombières

    56
  • Bullange

    57
  • Hautes Fagnes

    58
  • Elsenborn

    59
  • Oudler

    65
  • Goé

    74
  • Xhoffraix B

    78
  • Pepinster

    90
  • Spa

    102

thuis (15/15)

  • Fc.Eupen

    13
  • K.Recht

    15
  • Faymonville

    16
  • Butgenbach

    21
  • Walhorn

    21
  • Bullange

    22
  • La Calamine B

    22
  • Elsenborn

    23
  • Emmels

    24
  • Hautes Fagnes

    25
  • Oudler

    27
  • Plombières

    28
  • Xhoffraix B

    34
  • Goé

    36
  • Pepinster

    41
  • Spa

    47

uit (15/15)

  • Fc.Eupen

    12
  • Walhorn

    16
  • La Calamine B

    17
  • K.Recht

    21
  • Faymonville

    22
  • Emmels

    24
  • Butgenbach

    27
  • Plombières

    28
  • Hautes Fagnes

    33
  • Bullange

    35
  • Elsenborn

    36
  • Oudler

    38
  • Goé

    38
  • Xhoffraix B

    44
  • Pepinster

    49
  • Spa

    55

het aantal keer ...

gewonnen

  • Fc.Eupen

    23
  • K.Recht

    22
  • Walhorn

    21
  • Butgenbach

    16
  • Faymonville

    16
  • La Calamine B

    16
  • Hautes Fagnes

    14
  • Plombières

    12
  • Emmels

    12
  • Elsenborn

    10
  • Bullange

    9
  • Oudler

    8
  • Pepinster

    7
  • Xhoffraix B

    6
  • Goé

    4
  • Spa

    1

gelijk

  • Faymonville

    9
  • Plombières

    8
  • La Calamine B

    8
  • Bullange

    6
  • Hautes Fagnes

    6
  • Goé

    6
  • Spa

    6
  • Fc.Eupen

    5
  • Emmels

    5
  • Oudler

    5
  • Elsenborn

    5
  • Pepinster

    5
  • K.Recht

    4
  • Xhoffraix B

    3
  • Butgenbach

    3
  • Walhorn

    2

verloren

  • Fc.Eupen

    2
  • K.Recht

    4
  • Faymonville

    5
  • La Calamine B

    6
  • Walhorn

    7
  • Plombières

    10
  • Hautes Fagnes

    10
  • Butgenbach

    11
  • Emmels

    13
  • Bullange

    15
  • Elsenborn

    15
  • Oudler

    17
  • Pepinster

    18
  • Goé

    20
  • Xhoffraix B

    21
  • Spa

    23
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • K.Recht

    17
  • Fc.Eupen

    16
  • Walhorn

    16
  • La Calamine B

    13
  • Faymonville

    11
  • Butgenbach

    8
  • Hautes Fagnes

    7
  • Bullange

    6
  • Elsenborn

    5
  • Pepinster

    5
  • Plombières

    5
  • Emmels

    3
  • Oudler

    3
  • Xhoffraix B

    2
  • Goé

    1
  • Spa

    0
verloren met meer dan één
goal verschil
  • K.Recht

    1
  • Fc.Eupen

    1
  • La Calamine B

    2
  • Walhorn

    3
  • Faymonville

    3
  • Emmels

    3
  • Plombières

    5
  • Butgenbach

    6
  • Bullange

    6
  • Elsenborn

    8
  • Hautes Fagnes

    9
  • Goé

    11
  • Pepinster

    12
  • Oudler

    12
  • Xhoffraix B

    16
  • Spa

    20
gewonnen met één
goal verschil
  • Emmels

    9
  • Butgenbach

    8
  • Fc.Eupen

    7
  • Plombières

    7
  • Hautes Fagnes

    7
  • K.Recht

    5
  • Walhorn

    5
  • Faymonville

    5
  • Elsenborn

    5
  • Oudler

    5
  • Xhoffraix B

    4
  • La Calamine B

    3
  • Bullange

    3
  • Goé

    3
  • Pepinster

    2
  • Spa

    1
verloren met één
goal verschil
  • Fc.Eupen

    1
  • Hautes Fagnes

    1
  • Faymonville

    2
  • K.Recht

    3
  • Spa

    3
  • Walhorn

    4
  • La Calamine B

    4
  • Butgenbach

    5
  • Plombières

    5
  • Oudler

    5
  • Xhoffraix B

    5
  • Pepinster

    6
  • Elsenborn

    7
  • Bullange

    9
  • Goé

    9
  • Emmels

    10

de nul vastgehouden

  • Fc.Eupen

    12
  • La Calamine B

    11
  • K.Recht

    9
  • Faymonville

    8
  • Walhorn

    8
  • Elsenborn

    8
  • Plombières

    7
  • Oudler

    7
  • Hautes Fagnes

    6
  • Butgenbach

    5
  • Pepinster

    4
  • Bullange

    4
  • Spa

    3
  • Xhoffraix B

    3
  • Emmels

    3
  • Goé

    2

men niet kon scoren

  • Fc.Eupen

    2
  • La Calamine B

    2
  • K.Recht

    2
  • Walhorn

    2
  • Faymonville

    4
  • Plombières

    4
  • Bullange

    4
  • Butgenbach

    5
  • Oudler

    7
  • Hautes Fagnes

    7
  • Emmels

    7
  • Elsenborn

    8
  • Pepinster

    8
  • Xhoffraix B

    10
  • Goé

    11
  • Spa

    17

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • Fc.Eupen

    7
  • Hautes Fagnes

    6
  • Faymonville

    5
  • Walhorn

    5
  • La Calamine B

    5
  • K.Recht

    4
  • Butgenbach

    3
  • Xhoffraix B

    3
  • Plombières

    2
  • Oudler

    2
  • Pepinster

    2
  • Bullange

    2
  • Emmels

    2
  • Elsenborn

    2
  • Goé

    2
  • Spa

    1

zonder nederlaag

  • Fc.Eupen

    17
  • Faymonville

    12
  • K.Recht

    11
  • Walhorn

    10
  • La Calamine B

    8
  • Hautes Fagnes

    7
  • Plombières

    6
  • Butgenbach

    4
  • Oudler

    4
  • Pepinster

    4
  • Xhoffraix B

    3
  • Bullange

    3
  • Emmels

    3
  • Elsenborn

    3
  • Goé

    2
  • Spa

    2

verzameld uit alle reeksen