vbal4

www.vbal4.be : het seizoensgebonden archief

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 04/06/2016

Hoe zat dat nu weer in de aanloop naar het volgende seizoen: welke ploegen fusioneerden, welke ploegen verdwenen, ...?

(Antw)Fusie, gaat NIET door !!

(Brab)Fusie

(Limb)Fusie

(Limb)Fusie(vanaf 2017/2018)

(Hai)Faillissement

(Ovl)Fusie

(Ovl)Verdwijnt op het einde van het seizoen

(Ovl)Fusie

(Ovl)Verkoop stamnummer(of niet)

(Ovl)Verdwijnt

(Wvl)Gaat door, in welke reeks ?(P2 of P4)

(Wvl)Verdwijnt

(Liè)Verdwijnt

Sint-Lenaarts(Nat-4C) en Brecht(P4A)

Wolvertem(Nat-4B) en Merchtem 2000(P1)

Alt Hoeselt(P2B) en KSV Hoeselt(P3C)

Niel(P3B) en As(P4B)

Geants Athois(Nat-4B)

Rapide Club Lebbeke(P1) en SK Lebbeke(P2C)

Nederename(P3C)

SV Ressegem(P3D) en Wit-Zwart 93(P3D)

SV Ressegem(P3D)

Jong Geraardsbergen(P2B)

Nieuwpoort(P2A)

Helkijn(P2B en P4C)

Patro Lensios(Nat-4D)

er komt geen fusie

wordt KHO Wolvertem Merchtem, met het stamnr. van Wolvertem

wordt KVV Hoeselt, met het stamnr. van Alt Hoeselt

wordt K.As-Niel United, met het stamnummer van As

maar waar blijft het stamnummer want het is nog NIET verkocht ?

start het nieuwe seizoen als FC Lebbeke (of S.K. Rapide Lebbeke)

met overname stamnummer: Vurste-Semmerzake(P2B)

wordt SV Sint-Antelinks

maar aan wie ?

degradeert bovendien naar P3

dispuut met stad lijkt opgelost

Fc.Herstal zal ze vervangen

NATIONAAL --> BEVORDERING --> DEGRADATIE

Hier staat ook de interprovinciale eindronde welke PROMOTIE kan opleveren

voor extra provinciale ploegen.

Op het einde van dit seizoen wordt bevordering opgedoekt.

seizoensresumé:

Bevordering A (30/30)

  • 1.

    Knokke

    60

  • 2.

    SW Harelbeke

    58

  • 3.

    Westhoek

    57

  • 4.

    Dikkelvenne

    54

  • 5.

    Berlare

    51

  • 6.

    Eendr.Zele

    50

  • 7.

    Menen

    49

  • 8.

    Ingelmunster

    49

  • 9.

    Pepingen

    45

  • 10.

    Ronse

    39

  • 11.

    RFC Wetteren

    39

  • 12.

    Ninove

    37

  • 13.

    St.Gillis Waas

    25

  • 14.

    Damme

    21

  • 15.

    Eernegem

    21

  • 16.

    Adinkerke

    14

Bevordering B (28/28)

  • 1.

    Charleroi-Marchienne

    62

  • 2.

    FC Duffel

    52

  • 3.

    Châtelet

    50

  • 4.

    Sterrebeek

    49

  • 5.

    Charleroi-Fleurus

    48

  • 6.

    Rebecq

    43

  • 7.

    Halle

    42

  • 8.

    Léopold FC

    39

  • 9.

    RWDM

    39

  • 10.

    Wolvertem

    35

  • 11.

    Betekom

    34

  • 12.

    Franc Borains

    33

  • 13.

    Ganshoren

    24

  • 14.

    Tournai

    24

  • 15.

    RRC Waterloo

    14

  • amc.

    Athois

    0

Bevordering C (30/30)

  • 1.

    Hades

    61

  • 2.

    Wijgmaal

    52

  • 3.

    Thes Sport

    51

  • 4.

    Zwarte Leeuw

    50

  • 5.

    St.Lenaarts

    46

  • 6.

    Sp.-Mopertingen

    45

  • 7.

    KSC City Pirates

    44

  • 8.

    Leopoldsburg

    44

  • 9.

    Esperanza Pelt

    44

  • 10.

    KFC Turnhout

    43

  • 11.

    Nijlen

    38

  • 12.

    Wellen

    37

  • 13.

    Vosselaar VV

    36

  • 14.

    Bilzerse Waltwilder

    25

  • 15.

    Lille

    23

  • 16.

    Lyra

    17

Bevordering D (30/30)

  • 1.

    Meux

    59

  • 2.

    Givry

    59

  • 3.

    Solières

    59

  • 4.

    Couvin-Mariembourg

    58

  • 5.

    Waremme

    57

  • 6.

    UR Namur

    52

  • 7.

    Cointe-Liège

    43

  • 8.

    Bertrix

    41

  • 9.

    Tamines

    40

  • 10.

    United Richelle

    40

  • 11.

    Patro Lensois

    35

  • 12.

    Arlon JL

    33

  • 13.

    Longlier

    31

  • 14.

    Verlaine

    29

  • 15.

    Aywaille

    22

  • 16.

    Loyers

    11

testwedstrijden - nacompetitie:

vfv-eindronde-ama3
interprovinciale eindronde van de Vlaamse clubs
voor de opbouw van vfv-wachtkamer-ama3

Do19/05/201619:00GR Katelijne - WINGENE2 - 3
...Heur-Tongeren - VLAMERTINGE1 - 2
Zo22/05/201616:00RC LEBBEKE - Wingene1 - 0
...VLAMERTINGE - Vlijtingen4 - 2
Zo29/05/201616:00VLAMERTINGE - RC Lebbeke3 - 1W3 (1 en 2)
...Vlijtingen - Wingene - W4 - PP

acff-eindronde-ama3
interprovinciale eindronde van de Waalse clubs
voor de opbouw van acff-wachtkamer-ama3

plaatsen 1/5

Zo22/05/201615:00SOLRE SAMBRE - Ethe A4 - 2W1a
Zo29/05/201615:00Profondeville - RC JET WAVRE A0 - 6W2a
...Solre Sambre - Warnant - W3a - PP
Zo05/06/201615:00Verliezer W3a - Profondeville - W4a
Warnant is in de plaats van Fc.Herstal gekomen.
Fc.Herstal promoveert rechtstreeks, het neemt
de plaats in van Patro Lensios(Nat-4D)

plaatsen 6/10

Zo22/05/201615:00CS BRAINE A - Fosses5 - 3W1b
Zo29/05/201615:00DISON - Pâturages3 - 0W2b
...Habay-La-Neuve - CS BRAINE A1 - 2W3b
Wo08/06/201619:00CS BRAINE A - Dison5 - 0W4b - FF
Dison vervangt Warnant, want die werden naar de constructie hierboven verplaatst !
conclusies:

gaan naar provinciale:

de 4 ploegen op
de laatste plaats degraderen zeker

4A: Adinkerke(Wvl)
4B: Athois(Hai)
4C: Lyra(Antw)
4D: Loyers(Nam)

voor de 8 ploegen op plaatsen 14 en 15
is er een andere regeling

de vfv ploegen degraderen eveneens,
de acff ploegen niet.
-
4A-14: Damme(Wvl)
4A-15: Eernegem(Wvl)
4C-14: Bilzerse Waltwilder(Limb)
4C-15: Lille(Antw)
- - - - -

vfv-wachtkamer-ama3
vfv-ploegen uit de provincies

Is de volgorde voor eventuele bijkomende promotie naar de 2 vfv-reeksen van 3de klasse amateur
1Vlamertinge (promoveert)
1RC Lebbeke (promoveert)
3Vlijtingen of Wingene (onmogelijk)
4Vlijtingen of Wingene (onmogelijk)

acff-wachtkamer-ama3
acff-ploegen uit de provincies

Is de volgorde voor eventuele bijkomende promotie naar de 2 acff-reeksen van 3de klasse amateur
1Rc Jet Wavre A (promoveert)
2Profondeville (promoveert)
2Solre Sambre (promoveert)
2Warnant (promoveert)
5Ethe A (twijfelgeval)
6CS Braine A (onmogelijk)
7Dison (onmogelijk)