vbal4

www.vbal4.be : het seizoensgebonden archief

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 04/06/2016

Hoe zat dat nu weer in de aanloop naar het volgende seizoen: welke ploegen fusioneerden, welke ploegen verdwenen, ...?

(Antw)Fusie, gaat NIET door !!

(Brab)Fusie

(Limb)Fusie

(Limb)Fusie(vanaf 2017/2018)

(Hai)Faillissement

(Ovl)Fusie

(Ovl)Verdwijnt op het einde van het seizoen

(Ovl)Fusie

(Ovl)Verkoop stamnummer(of niet)

(Ovl)Verdwijnt

(Wvl)Gaat door, in welke reeks ?(P2 of P4)

(Wvl)Verdwijnt

(Liè)Verdwijnt

Sint-Lenaarts(Nat-4C) en Brecht(P4A)

Wolvertem(Nat-4B) en Merchtem 2000(P1)

Alt Hoeselt(P2B) en KSV Hoeselt(P3C)

Niel(P3B) en As(P4B)

Geants Athois(Nat-4B)

Rapide Club Lebbeke(P1) en SK Lebbeke(P2C)

Nederename(P3C)

SV Ressegem(P3D) en Wit-Zwart 93(P3D)

SV Ressegem(P3D)

Jong Geraardsbergen(P2B)

Nieuwpoort(P2A)

Helkijn(P2B en P4C)

Patro Lensios(Nat-4D)

er komt geen fusie

wordt KHO Wolvertem Merchtem, met het stamnr. van Wolvertem

wordt KVV Hoeselt, met het stamnr. van Alt Hoeselt

wordt K.As-Niel United, met het stamnummer van As

maar waar blijft het stamnummer want het is nog NIET verkocht ?

start het nieuwe seizoen als FC Lebbeke (of S.K. Rapide Lebbeke)

met overname stamnummer: Vurste-Semmerzake(P2B)

wordt SV Sint-Antelinks

maar aan wie ?

degradeert bovendien naar P3

dispuut met stad lijkt opgelost

Fc.Herstal zal ze vervangen

PROMOTIE <-- 4de PROVINCIALE <-- LIÈGE

seizoensresumé:

4de Provinciale A (28/28)

  • 1.

    Huccorgne

    79

  • 2.

    Marchin

    72

  • 3.

    US.Grâce Hollogne

    68

  • 4.

    Racour

    61

  • 5.

    Patro Othée

    44

  • 6.

    Ans Montegnée

    41

  • 7.

    Modave

    38

  • 8.

    Horion

    38

  • 9.

    Oleye

    34

  • 10.

    Wasseiges

    32

  • 11.

    Rosoux

    29

  • 12.

    Burdinne

    25

  • 13.

    Fc.Villers

    20

  • 14.

    Un.Hesbignonne

    16

  • 15.

    Merdorp

    0

  • periode 1:
    Huccorgne
  • 2:
    Huccorgne

4de Provinciale B (26/26)

  • 1.

    Mcs.Liège

    63

  • 2.

    Haccourt

    58

  • 3.

    Fouron

    57

  • 4.

    As.Hermalle

    45

  • 4.

    Ent.Fexhe Slins

    45

  • 6.

    St.Pholien

    44

  • 7.

    Thier à Liège

    42

  • 8.

    Montagnarde

    37

  • 9.

    Cheratte

    27

  • 10.

    Ellas Liège

    25

  • 11.

    C.S.Juprelle

    24

  • 12.

    RRC Vottem

    17

  • 13.

    Olympic Vottem

    17

  • 14.

    Fragnée

    10

  • amc.

    Glons

    0

  • periode 1:
    Mcs.Liège
  • 2:
    Mcs.Liège

4de Provinciale C (26/26)

  • 1.

    Remouchamps

    66

  • 2.

    Magnée

    61

  • 3.

    Wandruzienne

    59

  • 4.

    Tilff

    54

  • 4.

    Fraiture Fc

    54

  • 6.

    Sart Tilman

    40

  • 7.

    My

    38

  • 8.

    Rc.Vaux

    29

  • 9.

    Oneutois

    29

  • 10.

    Mont

    28

  • 11.

    Ocquier

    19

  • 12.

    Fc.Grivegnée

    18

  • 13.

    U.S.Neuville

    17

  • 14.

    JSN Ans

    9

  • amc.

    AIC Sp.Grivegnée

    0

  • periode 1:
    Remouchamps
  • 2:
    Remouchamps

4de Provinciale D (26/26)

  • 1.

    Lontzen

    57

  • 2.

    Union Limbourg

    57

  • 3.

    Gemmenich

    51

  • 4.

    Jalhay

    50

  • 5.

    Queue du Bois

    47

  • 6.

    Bolland

    45

  • 7.

    Soiron

    37

  • 8.

    Soumagne

    36

  • 9.

    Wegnez

    35

  • 10.

    Elan Dalhem

    29

  • 11.

    Fc.Barchon

    24

  • 12.

    Stembertoise

    23

  • 13.

    Lambermont

    12

  • 14.

    Bellevaux

    11

  • periode 1:
    Lontzen
  • 2:
    Union Limbourg

4de Provinciale E (26/26)

  • 1.

    Verlaine B

    76

  • 2.

    Rc.Ent.Amay B

    59

  • 3.

    Es.Geer B

    47

  • 4.

    Haneffe B

    44

  • 5.

    Lensois B

    41

  • 6.

    Oreye B

    38

  • 7.

    Entité Engis B

    36

  • 8.

    Limont B

    35

  • 9.

    Faimes B

    34

  • 10.

    Stockay B

    33

  • 11.

    Fizoise B

    31

  • 12.

    Momalle B

    19

  • 13.

    Couthuin B

    18

  • 14.

    Jehay B

    7

  • periode 1:
    Verlaine B
  • 2:
    Verlaine B

4de Provinciale F (24/24)

  • 1.

    Huy B

    61

  • 2.

    Union Flémalle B

    57

  • 3.

    Templ.Nandrin B

    50

  • 4.

    Xhoris B

    45

  • 5.

    Ougrée B

    44

  • 6.

    Sart Tilman B

    43

  • 7.

    Strée B

    32

  • 8.

    Clavinoise B

    27

  • 9.

    Pierreuse B

    24

  • 10.

    Montagnarde B

    22

  • 11.

    Anthisnes

    17

  • 11.

    Vyle Tharoul B

    17

  • 13.

    Ans Montegnée B

    6

  • amc.

    Mcs.Liège

    0

  • periode 1:
    Union Flémalle B
  • 2:
    Huy B

4de Provinciale G (24/24)

  • 1.

    Fc.Herstal B

    63

  • 2.

    RRC Vottem B

    55

  • 3.

    Lixhe B

    52

  • 4.

    Wandruzienne B

    45

  • 5.

    FC Trooz B

    44

  • 6.

    Saive B

    41

  • 7.

    Houtain B

    36

  • 8.

    Oupeye B

    35

  • 9.

    Jupille B

    34

  • 10.

    Retinne B

    20

  • 11.

    Fléron B

    13

  • 12.

    Queue du Bois B

    8

  • 13.

    Cheratte B

    6

  • amc.

    Milanello Milmort B

    0

  • periode 1:
    Fc.Herstal B
  • 2:
    Fc.Herstal B

4de Provinciale H (22/22)

  • 1.

    Hombourg B

    58

  • 2.

    Minerois B

    56

  • 3.

    Cornesse B

    48

  • 4.

    Lambermont B

    39

  • 4.

    Etoile Dalhem B

    39

  • 6.

    Cs.Welkenraedt B

    30

  • 7.

    Goé B

    24

  • 8.

    Charneux B

    21

  • 9.

    Warsage B

    20

  • 10.

    Battice B

    17

  • 11.

    Pepinster B

    14

  • 12.

    Baelen B

    9

  • amc.

    Elan Dalhem B

    0

  • amc.

    Banneux B

    0

  • periode 1:
    Hombourg B
  • 2:
    Hombourg B

4de Provinciale I (22/22)

  • 1.

    Malmundaria B

    56

  • 2.

    Francorchamps B

    51

  • 3.

    Stavelot B

    43

  • 4.

    Weywertz B

    40

  • 5.

    Sart B

    35

  • 6.

    Heusy B

    34

  • 7.

    Jalhay B

    26

  • 8.

    Fc.Eupen B

    23

  • 9.

    Amblève B

    20

  • 10.

    Franchimontois B

    18

  • 11.

    Spa B

    15

  • 12.

    Waimes B

    11

  • periode 1:
    Malmundaria B
  • 2:
    Malmundaria B
testwedstrijden - nacompetitie:

Testwedstrijd in 4C voor plaatsen 3 en 4

Do28/04/201620:00TILFF - Fraiture Fc5 - 1

Testwedstrijd in 4D voor plaatsen 1 en 2

Do28/04/201620:00Union Limbourg - LONTZEN*2 - 2
won via strafschoppen*

Eindronde

4A

Zo01/05/201615:00MARCHIN* - Patro Othée0 - 0
...US.GRÂCE HOLLOGNE - Racour2 - 1
Zo08/05/201615:00US.GRÂCE HOLLOGNE - Marchin3 - 2
won via strafschoppen*

4B

Zo01/05/201615:00HACCOURT - As.Hermalle2 - 1
...FOURON - Ent.Fexhe Slins5 - 0
Zo08/05/201615:00Haccourt - FOURON1 - 4

4C

Zo01/05/201615:00MAGNÉE - Fraiture Fc6 - 1
...Wandruzienne - TILFF*1 - 1
Zo08/05/201615:00Magnée - TILFF*3 - 3
won via strafschoppen*

4D

Zo01/05/201615:00Union Limbourg - QUEUE DU BOIS*1 - 1
...GEMMENICH - Jalhay4 - 1
Zo08/05/201615:00Gemmenich - QUEUE DU BOIS1 - 2
won via strafschoppen*

4E

Zonder Haneffe B want Haneffe A zit in P3
Zo01/05/201615:00Es.Geer B - LENSOIS B2 - 3
Zo08/05/201615:00Lensois B - RC.ENT.AMAY B*1 - 1
won via strafschoppen*

4F

Zonder Union Flémalle B want Union Flémalle A zit in P3
Zo01/05/201615:00Xhoris B - Ougrée B2 - 2
Zo08/05/201615:00Xhoris B - TEMPL.NANDRIN B*1 - 1
won via strafschoppen*

4G

Zonder Wandruzienne B maar waarom weet ik niet
Zo01/05/201615:00LIXHE B - FC Trooz B3 - 1
Zo08/05/201615:00LIXHE B - RRC Vottem B4 - 2

4H

Zonder Etoile Dalhem B want Etoile Dalhem A zit in P3
Zo01/05/201615:00CORNESSE B - Lambermont B3 - 1
Zo08/05/201615:00Cornesse B - MINEROIS B3 - 4

4I

Zonder Sart B maar waarom weet ik niet
Do12/05/201619:30STAVELOT B - Weywertz B3 - 1
Zo15/05/201615:00Francorchamps B - STAVELOT B*4 - 4
won via strafschoppen*

Finale

Do12/05/201619:00TILFF - Rc.Ent.Amay B1 - 0
Zo15/05/201615:00Tilff - US.GRÂCE HOLLOGNE1 - 3
...FOURON - Queue du Bois1 - 0
...MINEROIS B - Templ.Nandrin B3 - 0
Do19/05/201619:15LIXHE B - Stavelot B8 - 0
Zo22/05/201615:00MINEROIS B* - Fouron1 - 1
...LIXHE B - US.Grâce Hollogne4 - 1
...TEMPL.NANDRIN B* - Tilff3 - 3
...Queue du Bois - STAVELOT B0 - 2
Zo29/05/201615:00LIXHE B - Minerois B5 - 3W1
...FOURON - US.Grâce Hollogne4 - 2W2
...Templ.Nandrin B - STAVELOT B2 - 4W3
...Queue du Bois - TILFF1 - 2W4
won via strafschoppen*
Rangschikking:
1Winnaar W1Lixhe B
2Verliezer W1Minerois B
3Winnaar W2Fouron
4Verliezer W2US.Grâce Hollogne
5Winnaar W3Stavelot B
6Verliezer W3Templ.Nandrin B
7Winnaar W4Tilff
8Verliezer W4Queue du Bois
conclusies: