www.vbal4.be : het seizoensgebonden archief
Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 31/12/2022
huidig seizoen
BELGIË-HEREN
BELGIË-DAMES
EUROPA
2015-2016
Nationaal
Antwerpen
Brabant
Limburg
Oost-Vlaanderen
West-Vlaanderen
Hainaut
Liège
Luxembourg
Namur
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1x
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
2
2A
2A
2A
2A
2A
2A
2A
2A
2A
-
2B
2B
2B
2B
2B
2B
2B
2B
2B
-
-
2C
-
2C
-
2C
2C
2C
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
3A
3A
3A
3A
3A
3A
3A
3A
3A
3A
3B
3B
3B
3B
3B
3B
3B
3B
3B
3B
-
3C
3C
3C
3C
3C
3C
3C
3C
3C
-
-
3D
-
3D
-
3D
3D
3D
-
-
-
3E
-
3E
-
-
-
3E
-
-
-
3F
-
-
-
-
-
3F
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
+
+
+
+
+
+
+
+
-
+
4A
4A
4A
4A
4A
4A
4A
4A
-
4A
4B
4B
4B
4B
4B
4B
4B
4B
-
4B
4C
4C
4C
4C
4C
4C
4C
4C
-
4C
4D
4D
4D
4D
4D
-
4D
4D
-
4D
-
4E
4E
-
4E
-
4E
4E
-
4E
-
-
4F
-
-
-
4F
4F
-
4F
-
-
4G
-
-
-
4G
4G
-
-
-
-
4H
-
-
-
4H
4H
-
-
-
-
-
-
-
-
4I
4I
-
-
±
-
-
-
-
-
-
-
-
-
BEKER
BELGIË
ANTW
BRAB
LIMB
OVL
WVL
-
-
-
-
Brabant
printvriendelijke versie
1ste Provinciale
reeks details
30/30
.
Eppegem A
73
2.
KFC Diest
70
3.
Rc Jet Wavre A
56
4.
CS Braine A
55
5.
Bierbeek A
51
6.
Liedekerke A
49
7.
Hoeilaart A
47
8.
Merchtem 2000 A
38
.
Borght
38
10.
Stockel A
36
11.
Houtem
35
12.
Cros.Schaerbeek
34
13.
Rcl.Schaerbeek
31
14.
Strombeek
29
15.
Lovenjoel
18
16.
Ternat
10
2de Provinciale A
reeks details
30/30
.
Kampenhout
66
2.
Tervuren-Duisburg A
65
3.
Sport.Bruxelles A
57
4.
Wavre Limal A
52
5.
Grez-Doiceau A
51
6.
Villers la Ville A
46
7.
Melsbroek
45
8.
Boitsfort A
42
9.
Machelen
42
10.
SC Ixelles A
39
11.
Lasne Ohain A
36
12.
Etterbeek A
34
13.
Kampelaar
32
14.
Kortenberg
30
15.
Suryoyés Bruxellois
17
16.
Union Rixensart A
10
2de Provinciale B
reeks details
30/30
.
Veltem A
80
2.
Aarschot A
76
3.
Bekkevoort A
64
4.
Butsel
63
5.
Averbode-Okselaar
52
6.
Out-Hoegaarden A
42
7.
Bertem-Leefdaal A
38
8.
Haasrode A
36
.
Linden
36
10.
Binkom
34
11.
Meerbeek
33
12.
Oplinter
33
13.
Vissenaken
33
14.
Rap.Wezemaal A
31
15.
Lubbeek A
25
16.
Rillaar A
7
2de Provinciale C
reeks details
30/30
.
RSD.Jette A
66
2.
Herne
57
3.
Rhode-De Hoek A
49
4.
Oetingen
48
5.
BX Brussels
47
6.
Dend.Pamel A
46
7.
Kester-Gooik
44
8.
Boka United A
42
9.
Lembeek
39
10.
Leeuw A
39
11.
Meise A
37
12.
De Leeuwkens A
36
13.
Groot-Dilbeek A
34
14.
Kosova A
31
15.
Delta Londerzeel
25
16.
Beersel Drogenb.A
24
3de Provinciale A
reeks details
30/30
.
Wolfsdonk
69
2.
Holsbeek
63
3.
Langdorp
57
4.
Tielt-Winge A
52
5.
Zoutleeuw
50
6.
Keiberg
45
7.
Scherpenheuvel
44
8.
Roosbeek
42
9.
Kumtich-Tienen
40
10.
Glabbeek
40
11.
Testelt
34
12.
Bierbeek B
32
13.
Budingen
30
14.
Hakendover
30
15.
Heide Linter
25
16.
Boutersem
18
3de Provinciale B
reeks details
30/30
.
Jodoigne A
65
2.
Beauvechain A
60
3.
Chastre A
56
4.
Stockel B
52
5.
Wezembeek
45
.
Chaumont-Gistoux A
45
.
Auderghem A
45
8.
Saint-Michel A
45
9.
Villers la Ville B
37
.
Eur.90 Kraainem
37
11.
Mont St.Guibert A
36
.
Orp-Noduwez
36
13.
Rc Jet Wavre B
34
14.
Melin
33
15.
Huppaye A
27
16.
La Hulpe A
22
3de Provinciale C
reeks details
30/30
.
Stade Everois A
73
2.
Saint-Josse
70
3.
CS Braine B
67
4.
Ways-Genappe A
65
5.
Saintoise A
47
6.
Houtain Genappe A
45
.
Ophain A
45
8.
ASC.Berchem
38
9.
FCM.Uccle
36
10.
Nivelles A
33
.
Ittroise A
33
12.
ES Braine
33
13.
SC.M Braine A
31
14.
RSD.Jette B
30
15.
Clabecq A
25
16.
Black Star
9
3de Provinciale D
reeks details
30/30
.
Rotselaar A
70
2.
OHR Huldenberg A
67
3.
KVC Haacht A
59
4.
Erps-Kwerps
50
.
Baal A
50
6.
Vossem
49
7.
Zemst
49
8.
KDN.United A
47
9.
Herent A
46
10.
KV Tremelo
33
11.
Eizer
31
12.
Veltem B
30
13.
Elewijt
28
14.
SC Keerbergen A
27
15.
Weerde
18
.
Hever
18
3de Provinciale E
reeks details
30/30
.
Steenhuffel A
59
2.
Relegem
59
3.
Mazenzele Opwijk A
53
4.
Asse-Zellik A
49
5.
SJ Londerzeel
48
6.
Beigem
44
.
Nossegem
44
8.
Wemmel A
42
9.
Peizegem
38
10.
Asse-Terheide
34
11.
Perk
34
12.
Ramsdonk
34
13.
Malderen
33
14.
Vilvoorde
31
15.
Peutie
30
16.
Kapelle o/d Bos
21
3de Provinciale F
reeks details
30/30
.
Wambeek A
72
2.
Schepdaal
63
3.
Galmaarden
61
4.
Lennik
59
5.
Huizingen A
58
6.
Zuun A
55
7.
Itterbeek
51
8.
Borchtlombeek A
49
9.
Eizeringen A
36
10.
Tollembeek
34
11.
Ritterklub A
32
12.
Hekelgem A
31
13.
Essene A
29
14.
Liedekerke B
23
15.
Negenmanneke
15
16.
Beersel Drogenb.B
11
4de Provinciale A
reeks details
32/32
.
Perwez
86
2.
Bierges
74
3.
Chastre B
73
4.
Incourt
71
5.
Grez-Doiceau B
58
6.
Stéphanois B
53
.
Ottignies-Stimont A
53
8.
Mont St.André
46
9.
Jandrain
44
10.
Buston
42
11.
Wavre Limal B
40
12.
Jodoigne B
33
13.
Archennes-Pécrot
32
14.
Mont St.Guibert B
20
15.
Huppaye B
18
16.
Beauvechain B
14
17.
Ways-Genappe B
13
18.
Chaumont-Gistoux B
AMC
4de Provinciale B
reeks details
34/34
.
Forestoise
91
2.
Jeun.Molenbeek
83
.
Lasne Ohain B
83
4.
Hikma Bruxelles A
73
5.
Maccabi Brussels
71
6.
Auderghem B
63
7.
Union Rixensart B
57
8.
Stéphanois A
53
9.
Nivellois B
51
10.
SC.M Braine B
45
11.
Forest
44
12.
Houtain Genappe B
39
13.
Ittroise B
34
14.
Ottignies-Stimont B
31
15.
La Hulpe B
30
16.
Ophain B
21
17.
Saintoise B
14
18.
Clabecq B
6
4de Provinciale C
reeks details
32/32
.
Etterbeek B
76
2.
Brussels City
75
3.
Polonia Boitsfort
72
4.
VK Berchem
55
5.
Guidon Anderlecht
54
6.
Boitsfort B
50
7.
Espanola Anderlecht
45
8.
Africa Bruxelles
40
9.
Stade Everois B
40
10.
Léopold FC B
39
11.
RC.Schaerbeek
37
12.
Saint-Michel B
36
13.
Kosova B
35
14.
Anderlecht-Milan
33
15.
Sport.Bruxelles B
31
16.
SC Ixelles B
29
17.
Hikma Bruxelles B
28
18.
Bon Air
AMC
4de Provinciale D
reeks details
32/32
.
Huizingen B
71
2.
Rhode-De Hoek B
71
3.
Groot-Dilbeek B
68
4.
Linkebeek
68
5.
Zuun B
67
6.
Dworp
65
7.
Boka United B
55
.
Pepingen B
55
9.
Vlezenbeek
39
10.
Leeuw B
37
11.
Brucom
37
12.
Wambeek B
34
13.
Ritterklub B
30
14.
Halle B
28
15.
Dend.Pamel B
27
16.
Eizeringen B
21
17.
Borchtlombeek B
11
4de Provinciale E
reeks details
26/26
.
Mollem
61
2.
Kobbegem
56
.
Haren
56
4.
Meise B
56
5.
Mazenzele Opwijk B
46
6.
Humbeek
41
7.
Asse-Zellik B
37
8.
Steenhuffel B
34
9.
De Leeuwkens B
32
10.
Wemmel B
31
11.
Tange
26
.
Essene B
26
13.
Merchtem B
11
14.
Hekelgem B
10
15.
Vilvoorde-Koningslo
AMC
.
Hoek Zaventem
AMC
4de Provinciale F
reeks details
30/30
.
Hoeilaart B
75
2.
Berg-Op
72
3.
Tildonk
56
4.
Boortmeerbeek
55
5.
Moorsel
54
6.
Bertem-Leefdaal B
50
7.
NV Keerbergen
50
8.
Eppegem B
49
9.
Steenokkerzeel
43
10.
Haacht Statie
41
11.
OHR Huldenberg B
38
12.
KVC Haacht B
35
13.
Hofstade
21
14.
VK Laar
19
15.
Tervuren-Duisburg B
14
16.
SC Keerbergen B
13
4de Provinciale G
reeks details
34/34
.
Begijnendijk
86
2.
Kessel-Lo
82
3.
Zichem
77
4.
Meensel-Kiezegem
67
.
Bekkevoort B
67
6.
Sparta Schaffen
66
7.
Baal B
55
8.
Rotselaar B
54
9.
Werchter
49
10.
Herent B
48
11.
Deurne
43
12.
Aarschot B
33
13.
Tielt-Winge B
31
14.
KDN.United B
29
15.
Rap.Wezemaal B
25
16.
Holsbeek B
20
17.
Rillaar B
18
18.
Elewijt B
18
4de Provinciale H
reeks details
34/34
.
Kortenaken
91
2.
Bunsbeek
89
3.
Orsmaal
70
4.
Waanrode
67
5.
Haasrode B
61
6.
Geetbets
59
7.
Rummen-Geetbets
59
8.
Drieslinter
58
9.
Korbeek
56
10.
Sp.Molenbeek
41
11.
Goetsenhoven
37
12.
Atlas Linter
37
13.
Halle VV
36
14.
Meldert
27
15.
Lubbeek B
23
16.
Out-Hoegaarden B
22
17.
Neerwinden
19
18.
Neervelp
17
DE KAMPIOENEN
1
Eppegem A
2A
Kampenhout
2B
Veltem A
2C
RSD.Jette A
3A
Wolfsdonk
3B
Jodoigne A
3C
Stade Everois A
3D
Rotselaar A
3E
Steenhuffel A
3F
Wambeek A
4A
Perwez
4B
Forestoise
4C
Etterbeek B
4D
+Huizingen B
4E
Mollem
4F
Hoeilaart B
4G
Begijnendijk
4H
Kortenaken
Huizingen B werd kampioen
na het spelen van een testwedstrijd
---
productiefst
4B
Forestoise
172
4B
Jeun.Molenbeek
159
4C
Brussels City
145
4A
Perwez
141
4A
Chastre B
133
4B
Hikma Bruxelles A
129
4B
Maccabi Brussels
126
4A
Bierges
124
4H
Kortenaken
124
4B
Stéphanois A
118
4F
Hoeilaart B
115
4G
Kessel-Lo
115
minste tegendoelpunten
3D
Rotselaar A
19
2B
Veltem A
21
4H
Bunsbeek
21
3F
Wambeek A
24
4H
Kortenaken
24
2C
RSD.Jette A
25
1
KFC Diest
26
2B
Aarschot A
26
3A
Tielt-Winge A
27
3C
Stade Everois A
28
4F
Moorsel
28
langste reeks overwinningen
4B
Forestoise
17
4A
Perwez
16
2B
Veltem A
12
4C
Brussels City
12
langste reeks zonder nederlaag
4B
Forestoise
28
4H
Bunsbeek
24
3B
Jodoigne A
22
4A
Bierges
19
4H
Kortenaken
19
minste verliespunten
2B
Veltem A
10
4A
Perwez
10
4B
Forestoise
11
4H
Kortenaken
11
4H
Bunsbeek
13
2B
Aarschot A
14
4F
Hoeilaart B
15
4G
Begijnendijk
16
1
Eppegem A
17
3C
Stade Everois A
17
4E
Mollem
17
minste verliespunten thuis
2B
Veltem A
0
1
Eppegem A
2
4A
Perwez
2
4B
Forestoise
2
2B
Aarschot A
3
4H
Kortenaken
3
3F
Wambeek A
4
2C
RSD.Jette A
5
4D
Linkebeek
5
2A
Tervuren-Duisburg A
6
3B
Chastre A
6
4E
Mollem
6
4H
Bunsbeek
6
minste verliespunten uit
3C
Stade Everois A
5
4F
Berg-Op
5
4G
Begijnendijk
7
4H
Bunsbeek
7
4A
Perwez
8
4F
Hoeilaart B
8
4H
Kortenaken
8
4B
Forestoise
9
4C
Etterbeek B
9
2B
Veltem A
10
4E
Meise B
10
hoogste scores
4B
Hikma Bruxelles A -Houtain Genappe B
20-0
4G
Aarschot B -Elewijt B
19-0
4C
RC.Schaerbeek -SC Ixelles B
8-10
4B
Jeun.Molenbeek -Ittroise B
14-2
4B
Forestoise -Clabecq B
15-0
4B
Maccabi Brussels -Ophain B
14-1
4B
Ittroise B -Clabecq B
15-0
4H
Haasrode B -Meldert
10-5
4A
Jodoigne B -Perwez
2-12
4A
Bierges -Beauvechain B
13-1
4B
Auderghem B -Clabecq B
14-0
4B
Union Rixensart B -Ophain B
14-0
4B
Clabecq B -Stéphanois A
0-14
4H
Kortenaken -Neervelp
11-3
het aantal ...
... totaal te spelen wedstrijden :
4556
... wedstrijden met uitslag :
4556
... thuiszeges :
2096
(46,0%)
... uitzeges :
1668
(36,6%)
... draws :
791
(17,4%)
... F2 uitslagen :
1
het aantal wedstrijden ...
... zonder goals :
110
(2,4%)
... met één goal :
375
(8,2%)
... met twee goals :
654
(14,4%)
... met drie goals :
820
(18,0%)
... met vier goals :
816
(17,9%)
... met vijf goals :
664
(14,6%)
... met zes goals :
448
(9,8%)
... met zeven goals :
287
(6,3%)
... met meer dan zeven goals :
381
(8,4%)