vbal4

www.vbal4.be : het seizoensgebonden archief

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 03/06/2016

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale E

zondag 17/04/2016

15:00

Hamme-Zogge

-WB.St.Niklaas1-0
.Tielrode-

YB.Beveren

0-3
.

Zaffelare

-Eksaarde5-3
.Verrebroek-Kieldrecht2-2
.St.Pauwels-

Melsele B

0-1
.Klinge-

Doorslaar

1-2
.

Dynamo Beervelde A

-Wachtebeke3-1
.SK Gerda-Sp.Waasmunster0-0
Dit voetbalseizoen is afgelopen. Het werd uitgespreid
over een totaal van 233 opeenvolgende dagen.
De openingswedstrijd was op zaterdag 29/08/2015,
de laatste wedstrijden op zondag 17/04/2016.

vbal4 heeft op het einde van elke dag (jawel, 233 keer)
de rangschikking berekend.
Rechts zie je voor elke ploeg afzonderlijk het aantal dagen dat
het eerste en laatste stond.

30/30

Sp.Waasmunster571531
2.Kieldrecht57571
3.Dynamo Beervelde A5207
4.Zaffelare47015
5.WB.St.Niklaas4601
6.Wachtebeke45891
7.Doorslaar4570
8.SK Gerda4501
Eksaarde45121
10.YB.Beveren4201
11.Melsele B3808
12.Verrebroek3861
13.Klinge37015
14.St.Pauwels34021
15.Hamme-Zogge2901
16.Tielrode110233

het aantal dagen op de eerste plaats

en het aantal dagen op de laatste plaats

periode 1

10/10

Wachtebeke25
2.Sp.Waasmunster23
3.Kieldrecht18
4.Dynamo Beervelde A18
5.Eksaarde18
6.Melsele B17
7.Doorslaar15
8.Zaffelare14
9.WB.St.Niklaas12
10.YB.Beveren12
11.Klinge10
12.Verrebroek10
13.Hamme-Zogge10
14.St.Pauwels9
15.SK Gerda8
16.Tielrode3

periode 2

10/10

Doorslaar19
2.Zaffelare18
3.WB.St.Niklaas17
4.Sp.Waasmunster17
5.Wachtebeke17
6.Eksaarde17
7.YB.Beveren16
8.Kieldrecht16
9.Dynamo Beervelde A16
10.SK Gerda15
11.Klinge15
12.St.Pauwels12
13.Verrebroek12
14.Hamme-Zogge6
15.Tielrode5
16.Melsele B4

periode 3

10/10

Kieldrecht23
2.SK Gerda22
3.Dynamo Beervelde A18
4.WB.St.Niklaas17
5.Sp.Waasmunster17
6.Melsele B17
7.Verrebroek16
8.Zaffelare15
9.YB.Beveren14
10.St.Pauwels13
11.Hamme-Zogge13
12.Klinge12
13.Doorslaar11
14.Eksaarde10
15.Wachtebeke3
16.Tielrode3

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (30/30)

  • Sp.Waasmunster

    33
  • Kieldrecht

    33
  • Dynamo Beervelde A

    38
  • Zaffelare

    43
  • WB.St.Niklaas

    44
  • Wachtebeke

    45
  • Doorslaar

    45
  • SK Gerda

    45
  • Eksaarde

    45
  • YB.Beveren

    48
  • Melsele B

    52
  • Verrebroek

    52
  • Klinge

    53
  • St.Pauwels

    56
  • Hamme-Zogge

    61
  • Tielrode

    79

thuis (15/15)

  • Zaffelare

    15
  • Eksaarde

    18
  • Sp.Waasmunster

    19
  • Dynamo Beervelde A

    19
  • Doorslaar

    20
  • Kieldrecht

    21
  • WB.St.Niklaas

    21
  • Klinge

    25
  • Wachtebeke

    25
  • St.Pauwels

    25
  • YB.Beveren

    25
  • Verrebroek

    27
  • SK Gerda

    27
  • Melsele B

    31
  • Hamme-Zogge

    33
  • Tielrode

    38

uit (15/15)

  • Kieldrecht

    12
  • Sp.Waasmunster

    14
  • SK Gerda

    18
  • Dynamo Beervelde A

    19
  • Wachtebeke

    20
  • Melsele B

    21
  • WB.St.Niklaas

    23
  • YB.Beveren

    23
  • Doorslaar

    25
  • Verrebroek

    25
  • Eksaarde

    27
  • Zaffelare

    28
  • Hamme-Zogge

    28
  • Klinge

    28
  • St.Pauwels

    31
  • Tielrode

    41

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (30/30)

  • Zaffelare

    81
  • Wachtebeke

    64
  • Sp.Waasmunster

    62
  • Kieldrecht

    62
  • WB.St.Niklaas

    60
  • Doorslaar

    58
  • SK Gerda

    58
  • Dynamo Beervelde A

    58
  • YB.Beveren

    56
  • Verrebroek

    55
  • Eksaarde

    55
  • Hamme-Zogge

    50
  • Klinge

    44
  • Melsele B

    43
  • St.Pauwels

    36
  • Tielrode

    28

thuis (15/15)

  • Zaffelare

    49
  • Doorslaar

    32
  • Dynamo Beervelde A

    32
  • Eksaarde

    32
  • Sp.Waasmunster

    30
  • YB.Beveren

    30
  • Kieldrecht

    29
  • SK Gerda

    26
  • Klinge

    25
  • WB.St.Niklaas

    25
  • Verrebroek

    24
  • Melsele B

    23
  • Wachtebeke

    20
  • Hamme-Zogge

    20
  • St.Pauwels

    19
  • Tielrode

    13

uit (15/15)

  • Wachtebeke

    44
  • WB.St.Niklaas

    35
  • Kieldrecht

    33
  • Sp.Waasmunster

    32
  • Zaffelare

    32
  • SK Gerda

    32
  • Verrebroek

    31
  • Hamme-Zogge

    30
  • Doorslaar

    26
  • Dynamo Beervelde A

    26
  • YB.Beveren

    26
  • Eksaarde

    23
  • Melsele B

    20
  • Klinge

    19
  • St.Pauwels

    17
  • Tielrode

    15

de minste tegengoals

alle wedstrijden (30/30)

  • Sp.Waasmunster

    37
  • WB.St.Niklaas

    40
  • Kieldrecht

    42
  • Klinge

    44
  • SK Gerda

    46
  • Eksaarde

    48
  • Doorslaar

    50
  • Verrebroek

    51
  • Melsele B

    52
  • Wachtebeke

    52
  • Dynamo Beervelde A

    55
  • St.Pauwels

    58
  • YB.Beveren

    63
  • Zaffelare

    65
  • Hamme-Zogge

    70
  • Tielrode

    97

thuis (15/15)

  • WB.St.Niklaas

    17
  • Klinge

    22
  • Sp.Waasmunster

    22
  • SK Gerda

    22
  • Wachtebeke

    22
  • Eksaarde

    22
  • Verrebroek

    25
  • Kieldrecht

    25
  • Doorslaar

    25
  • St.Pauwels

    27
  • Dynamo Beervelde A

    29
  • Melsele B

    31
  • Zaffelare

    34
  • YB.Beveren

    34
  • Hamme-Zogge

    36
  • Tielrode

    48

uit (15/15)

  • Sp.Waasmunster

    15
  • Kieldrecht

    17
  • Melsele B

    21
  • Klinge

    22
  • WB.St.Niklaas

    23
  • SK Gerda

    24
  • Doorslaar

    25
  • Verrebroek

    26
  • Dynamo Beervelde A

    26
  • Eksaarde

    26
  • YB.Beveren

    29
  • Wachtebeke

    30
  • Zaffelare

    31
  • St.Pauwels

    31
  • Hamme-Zogge

    34
  • Tielrode

    49

het aantal keer ...

gewonnen

  • Sp.Waasmunster

    17
  • Kieldrecht

    17
  • Dynamo Beervelde A

    15
  • Zaffelare

    14
  • Wachtebeke

    14
  • Doorslaar

    13
  • WB.St.Niklaas

    13
  • SK Gerda

    12
  • Eksaarde

    12
  • YB.Beveren

    12
  • Klinge

    10
  • Melsele B

    10
  • St.Pauwels

    10
  • Verrebroek

    9
  • Hamme-Zogge

    7
  • Tielrode

    3

gelijk

  • Verrebroek

    11
  • SK Gerda

    9
  • Eksaarde

    9
  • Melsele B

    8
  • Hamme-Zogge

    8
  • Klinge

    7
  • WB.St.Niklaas

    7
  • Dynamo Beervelde A

    7
  • Sp.Waasmunster

    6
  • Kieldrecht

    6
  • Doorslaar

    6
  • YB.Beveren

    6
  • Zaffelare

    5
  • St.Pauwels

    4
  • Wachtebeke

    3
  • Tielrode

    2

verloren

  • Sp.Waasmunster

    7
  • Kieldrecht

    7
  • Dynamo Beervelde A

    8
  • SK Gerda

    9
  • Eksaarde

    9
  • Verrebroek

    10
  • WB.St.Niklaas

    10
  • Zaffelare

    11
  • Doorslaar

    11
  • Melsele B

    12
  • YB.Beveren

    12
  • Klinge

    13
  • Wachtebeke

    13
  • Hamme-Zogge

    15
  • St.Pauwels

    16
  • Tielrode

    25
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • Kieldrecht

    11
  • Sp.Waasmunster

    11
  • Zaffelare

    11
  • Wachtebeke

    10
  • WB.St.Niklaas

    9
  • YB.Beveren

    6
  • Verrebroek

    6
  • SK Gerda

    6
  • Eksaarde

    6
  • Doorslaar

    5
  • Klinge

    4
  • Melsele B

    4
  • Hamme-Zogge

    4
  • Dynamo Beervelde A

    4
  • St.Pauwels

    3
  • Tielrode

    1
verloren met meer dan één
goal verschil
  • WB.St.Niklaas

    1
  • Sp.Waasmunster

    2
  • SK Gerda

    3
  • Eksaarde

    4
  • Doorslaar

    4
  • Dynamo Beervelde A

    4
  • Zaffelare

    5
  • Verrebroek

    5
  • Klinge

    5
  • Kieldrecht

    6
  • Melsele B

    6
  • Wachtebeke

    8
  • YB.Beveren

    8
  • St.Pauwels

    10
  • Hamme-Zogge

    11
  • Tielrode

    19
gewonnen met één
goal verschil
  • Dynamo Beervelde A

    11
  • Doorslaar

    8
  • St.Pauwels

    7
  • Sp.Waasmunster

    6
  • SK Gerda

    6
  • Eksaarde

    6
  • Klinge

    6
  • Kieldrecht

    6
  • Melsele B

    6
  • YB.Beveren

    6
  • WB.St.Niklaas

    4
  • Wachtebeke

    4
  • Zaffelare

    3
  • Verrebroek

    3
  • Hamme-Zogge

    3
  • Tielrode

    2
verloren met één
goal verschil
  • Kieldrecht

    1
  • Dynamo Beervelde A

    4
  • YB.Beveren

    4
  • Hamme-Zogge

    4
  • Sp.Waasmunster

    5
  • Eksaarde

    5
  • Wachtebeke

    5
  • Verrebroek

    5
  • St.Pauwels

    6
  • SK Gerda

    6
  • Melsele B

    6
  • Zaffelare

    6
  • Tielrode

    6
  • Doorslaar

    7
  • Klinge

    8
  • WB.St.Niklaas

    9

de nul vastgehouden

  • Kieldrecht

    9
  • Sp.Waasmunster

    9
  • Wachtebeke

    7
  • SK Gerda

    7
  • Melsele B

    7
  • Verrebroek

    6
  • Klinge

    6
  • Dynamo Beervelde A

    5
  • Eksaarde

    5
  • WB.St.Niklaas

    5
  • Zaffelare

    4
  • YB.Beveren

    3
  • Hamme-Zogge

    3
  • St.Pauwels

    3
  • Doorslaar

    2
  • Tielrode

    1

men niet kon scoren

  • Zaffelare

    1
  • Sp.Waasmunster

    3
  • Dynamo Beervelde A

    3
  • SK Gerda

    4
  • Eksaarde

    4
  • WB.St.Niklaas

    4
  • Doorslaar

    4
  • Kieldrecht

    5
  • Melsele B

    5
  • Verrebroek

    5
  • Klinge

    5
  • Hamme-Zogge

    5
  • Wachtebeke

    6
  • St.Pauwels

    7
  • YB.Beveren

    8
  • Tielrode

    13

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • Wachtebeke

    5
  • Kieldrecht

    4
  • WB.St.Niklaas

    4
  • YB.Beveren

    4
  • Zaffelare

    4
  • Doorslaar

    4
  • SK Gerda

    4
  • Sp.Waasmunster

    3
  • Dynamo Beervelde A

    3
  • Melsele B

    3
  • Eksaarde

    3
  • Verrebroek

    3
  • St.Pauwels

    3
  • Hamme-Zogge

    2
  • Klinge

    2
  • Tielrode

    1

zonder nederlaag

  • Wachtebeke

    9
  • Kieldrecht

    8
  • Sp.Waasmunster

    8
  • Dynamo Beervelde A

    7
  • WB.St.Niklaas

    6
  • Melsele B

    6
  • YB.Beveren

    5
  • Eksaarde

    5
  • Hamme-Zogge

    5
  • Zaffelare

    4
  • Doorslaar

    4
  • SK Gerda

    4
  • Verrebroek

    4
  • Klinge

    4
  • St.Pauwels

    3
  • Tielrode

    2

verzameld uit alle reeksen