vbal4

www.vbal4.be : het seizoensgebonden archief

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 03/06/2016

Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale E

zondag 17/04/2016

15:00

Sombeke

-Rupelmonde5-2
.Belsele-

Meerdonk

2-3
.

SVH.Waasmunster

-Kallo3-0
.Haasdonk B-

Daknam

1-6
.Hoogeinde-

Bosdam Beveren

1-3
.Baasrode-

PD Kruibeke

1-2
.Zele B-

Robur B

0-2
Dit voetbalseizoen is afgelopen. Het werd uitgespreid
over een totaal van 233 opeenvolgende dagen.
De openingswedstrijden waren op zaterdag 29/08/2015,
de laatste wedstrijden op zondag 17/04/2016.

vbal4 heeft op het einde van elke dag (jawel, 233 keer)
de rangschikking berekend.
Rechts zie je voor elke ploeg afzonderlijk het aantal dagen dat
het eerste en laatste stond.

28/28

Daknam60861
2.Sombeke50871
3.Robur B4909
4.Belsele48480
5.Kallo44015
6.PD Kruibeke43131
7.SVH.Waasmunster40501
8.Meerdonk3908
9.Rupelmonde3761
10.Bosdam Beveren36019
11.Avanti Stekene B33022
12.Baasrode3170
13.Haasdonk B29735
14.Zele B25022
15.Hoogeinde190183

het aantal dagen op de eerste plaats

en het aantal dagen op de laatste plaats
Hieronder zie je twee verschillende berekeningen voor de perioderangschikkingen.
Welke van deze twee de juiste is weet ik ook niet, het is zelfs mogelijk dat er nog een andere berekeningsmethode is.
Heel moeilijk, ik hoor verschillende verhalen.
Maar ik kan niet anders dan me concentreren op de modaliteiten zoals het PC ze VOOR DE AANVANG VAN HET SEIZOEN gepubliceerd heeft.
Ik laat alles staan en zie wel op het einde van het seizoen welke ploegen naar de eindronde gaan.
Moest er één van jullie nog een andere methode kunnen bedenken die strookt met de modaliteiten, laat ze me maar weten. Dan zet ik die er ook nog wel bij.
En in 4A is het nog moeilijker, want daar is nog eens een ploeg op AMC gekomen..

1ste methode: 30 speeldagen opgesplitst in 3 periodes van 10 speeldagen

Deze methode wordt NIET vermeld in de modaliteiten.
Voor vbal4 krijgt ze de voorkeur omdat ik dit sinds het seizoen 2008/2009 onafgebroken gebruik.
Moest op het einde van het seizoen blijken dat deze keuze fout is zal ik aanpassingen moeten doen op het archief.

periode 1

-/-

SVH.Waasmunster10/1021
2.Sombeke10/1020
3.Belsele10/1019
4.Meerdonk9/917
5.Daknam9/916
6.PD Kruibeke9/916
7.Avanti Stekene B10/1015
8.Kallo9/914
9.Baasrode9/913
10.Rupelmonde10/1011
11.Hoogeinde9/910
12.Robur B9/910
13.Zele B9/910
14.Bosdam Beveren9/98
15.Haasdonk B9/98

periode 2

-/-

Daknam9/924
2.Sombeke9/921
3.Robur B10/1021
4.Baasrode10/1018
5.Kallo9/916
6.Belsele9/914
7.Bosdam Beveren9/913
8.Meerdonk9/913
9.Rupelmonde9/912
10.Haasdonk B10/1012
11.Zele B10/1011
12.SVH.Waasmunster9/911
13.PD Kruibeke9/911
14.Avanti Stekene B9/99
15.Hoogeinde10/101

periode 3

-/-

Daknam10/1024
2.Robur B9/921
3.PD Kruibeke10/1019
4.Belsele9/918
5.Rupelmonde9/917
6.Bosdam Beveren10/1017
7.Kallo10/1017
8.Meerdonk10/1012
9.Sombeke9/912
10.Haasdonk B9/911
11.Avanti Stekene B9/911
12.SVH.Waasmunster9/910
13.Hoogeinde9/910
14.Zele B9/96
15.Baasrode9/91

2de methode: een reeks van 15 ploegen opgesplist in een 10-9-9 wedstrijden constructie

Deze methode wordt ook duidelijk vermeld in de modaliteiten. En kan ook, want er zijn 15 ploegen gestart in deze reeks.

periode 1

10/10

SVH.Waasmunster21
2.Sombeke20
3.Belsele19
4.Daknam17
5.Kallo16
6.Avanti Stekene B15
7.Baasrode15
8.Meerdonk15
9.PD Kruibeke15
10.Rupelmonde11
11.Hoogeinde9
12.Robur B9
13.Zele B9
14.Bosdam Beveren8
15.Haasdonk B7

periode 2

9/9

Daknam22
2.Robur B21
3.Sombeke19
4.Baasrode15
5.Bosdam Beveren14
6.Belsele13
7.Kallo12
8.Meerdonk12
9.Haasdonk B12
10.PD Kruibeke12
11.Zele B11
12.Rupelmonde11
13.SVH.Waasmunster10
14.Avanti Stekene B8
15.Hoogeinde1

periode 3

9/9

Daknam21
2.Robur B19
3.Belsele16
4.PD Kruibeke16
5.Kallo16
6.Rupelmonde15
7.Bosdam Beveren14
8.Meerdonk12
9.Sombeke11
10.Haasdonk B10
11.Avanti Stekene B10
12.SVH.Waasmunster9
13.Hoogeinde9
14.Zele B5
15.Baasrode1

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (28/28)

  • Daknam

    24
  • Sombeke

    34
  • Robur B

    35
  • Belsele

    36
  • Kallo

    40
  • PD Kruibeke

    41
  • SVH.Waasmunster

    44
  • Meerdonk

    45
  • Rupelmonde

    47
  • Bosdam Beveren

    48
  • Avanti Stekene B

    51
  • Baasrode

    53
  • Haasdonk B

    55
  • Zele B

    59
  • Hoogeinde

    65

thuis (14/14)

  • Robur B

    9
  • Daknam

    13
  • Belsele

    13
  • Kallo

    16
  • Sombeke

    16
  • Rupelmonde

    17
  • PD Kruibeke

    20
  • SVH.Waasmunster

    20
  • Avanti Stekene B

    22
  • Baasrode

    26
  • Meerdonk

    26
  • Zele B

    26
  • Haasdonk B

    27
  • Bosdam Beveren

    27
  • Hoogeinde

    29

uit (14/14)

  • Daknam

    11
  • Sombeke

    18
  • Meerdonk

    19
  • Bosdam Beveren

    21
  • PD Kruibeke

    21
  • Belsele

    23
  • Kallo

    24
  • SVH.Waasmunster

    24
  • Robur B

    26
  • Baasrode

    27
  • Haasdonk B

    28
  • Avanti Stekene B

    29
  • Rupelmonde

    30
  • Zele B

    33
  • Hoogeinde

    36

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (28/28)

  • Sombeke

    69
  • Belsele

    67
  • Daknam

    63
  • PD Kruibeke

    60
  • SVH.Waasmunster

    56
  • Zele B

    55
  • Robur B

    52
  • Kallo

    51
  • Meerdonk

    48
  • Rupelmonde

    47
  • Bosdam Beveren

    47
  • Baasrode

    46
  • Avanti Stekene B

    40
  • Haasdonk B

    36
  • Hoogeinde

    32

thuis (14/14)

  • Belsele

    41
  • Sombeke

    39
  • Kallo

    36
  • Zele B

    36
  • Robur B

    34
  • SVH.Waasmunster

    31
  • Daknam

    30
  • PD Kruibeke

    27
  • Rupelmonde

    26
  • Bosdam Beveren

    25
  • Meerdonk

    23
  • Avanti Stekene B

    22
  • Baasrode

    21
  • Haasdonk B

    18
  • Hoogeinde

    17

uit (14/14)

  • Daknam

    33
  • PD Kruibeke

    33
  • Sombeke

    30
  • Belsele

    26
  • Meerdonk

    25
  • Baasrode

    25
  • SVH.Waasmunster

    25
  • Bosdam Beveren

    22
  • Rupelmonde

    21
  • Zele B

    19
  • Haasdonk B

    18
  • Robur B

    18
  • Avanti Stekene B

    18
  • Kallo

    15
  • Hoogeinde

    15

de minste tegengoals

alle wedstrijden (28/28)

  • Robur B

    32
  • Daknam

    34
  • Belsele

    37
  • Bosdam Beveren

    42
  • SVH.Waasmunster

    43
  • Kallo

    46
  • Meerdonk

    48
  • Avanti Stekene B

    49
  • Baasrode

    52
  • Sombeke

    53
  • Rupelmonde

    53
  • PD Kruibeke

    62
  • Haasdonk B

    66
  • Hoogeinde

    76
  • Zele B

    76

thuis (14/14)

  • Robur B

    12
  • Belsele

    15
  • Daknam

    16
  • SVH.Waasmunster

    18
  • Rupelmonde

    20
  • Kallo

    21
  • Avanti Stekene B

    21
  • PD Kruibeke

    23
  • Sombeke

    25
  • Bosdam Beveren

    25
  • Baasrode

    25
  • Meerdonk

    26
  • Haasdonk B

    31
  • Hoogeinde

    31
  • Zele B

    34

uit (14/14)

  • Bosdam Beveren

    17
  • Daknam

    18
  • Robur B

    20
  • Meerdonk

    22
  • Belsele

    22
  • Kallo

    25
  • SVH.Waasmunster

    25
  • Baasrode

    27
  • Sombeke

    28
  • Avanti Stekene B

    28
  • Rupelmonde

    33
  • Haasdonk B

    35
  • PD Kruibeke

    39
  • Zele B

    42
  • Hoogeinde

    45

het aantal keer ...

gewonnen

  • Daknam

    18
  • Sombeke

    15
  • Belsele

    14
  • Kallo

    13
  • Robur B

    13
  • PD Kruibeke

    12
  • Rupelmonde

    11
  • Meerdonk

    10
  • Bosdam Beveren

    10
  • SVH.Waasmunster

    10
  • Baasrode

    9
  • Avanti Stekene B

    9
  • Haasdonk B

    8
  • Zele B

    6
  • Hoogeinde

    5

gelijk

  • Robur B

    10
  • SVH.Waasmunster

    10
  • Meerdonk

    9
  • PD Kruibeke

    7
  • Zele B

    7
  • Daknam

    6
  • Bosdam Beveren

    6
  • Belsele

    6
  • Avanti Stekene B

    6
  • Kallo

    5
  • Sombeke

    5
  • Haasdonk B

    5
  • Rupelmonde

    4
  • Baasrode

    4
  • Hoogeinde

    4

verloren

  • Daknam

    4
  • Robur B

    5
  • Sombeke

    8
  • SVH.Waasmunster

    8
  • Belsele

    8
  • Meerdonk

    9
  • PD Kruibeke

    9
  • Kallo

    10
  • Bosdam Beveren

    12
  • Rupelmonde

    13
  • Avanti Stekene B

    13
  • Haasdonk B

    15
  • Baasrode

    15
  • Zele B

    15
  • Hoogeinde

    19
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • Belsele

    10
  • Kallo

    9
  • SVH.Waasmunster

    9
  • Sombeke

    9
  • Daknam

    9
  • Robur B

    8
  • PD Kruibeke

    7
  • Rupelmonde

    6
  • Bosdam Beveren

    6
  • Baasrode

    6
  • Avanti Stekene B

    5
  • Zele B

    5
  • Haasdonk B

    4
  • Meerdonk

    4
  • Hoogeinde

    2
verloren met meer dan één
goal verschil
  • Belsele

    1
  • Daknam

    1
  • Robur B

    2
  • SVH.Waasmunster

    5
  • Sombeke

    5
  • Bosdam Beveren

    5
  • Rupelmonde

    6
  • Avanti Stekene B

    6
  • Kallo

    7
  • PD Kruibeke

    7
  • Baasrode

    7
  • Meerdonk

    7
  • Zele B

    10
  • Haasdonk B

    14
  • Hoogeinde

    16
gewonnen met één
goal verschil
  • Daknam

    9
  • Sombeke

    6
  • Meerdonk

    6
  • Robur B

    5
  • Rupelmonde

    5
  • PD Kruibeke

    5
  • Belsele

    4
  • Bosdam Beveren

    4
  • Avanti Stekene B

    4
  • Kallo

    4
  • Haasdonk B

    4
  • Baasrode

    3
  • Hoogeinde

    3
  • SVH.Waasmunster

    1
  • Zele B

    1
verloren met één
goal verschil
  • Haasdonk B

    1
  • Meerdonk

    2
  • PD Kruibeke

    2
  • Daknam

    3
  • Sombeke

    3
  • Robur B

    3
  • Kallo

    3
  • Hoogeinde

    3
  • SVH.Waasmunster

    3
  • Zele B

    5
  • Rupelmonde

    7
  • Belsele

    7
  • Bosdam Beveren

    7
  • Avanti Stekene B

    7
  • Baasrode

    8

de nul vastgehouden

  • Robur B

    9
  • Daknam

    8
  • Kallo

    8
  • Belsele

    7
  • Haasdonk B

    6
  • SVH.Waasmunster

    6
  • PD Kruibeke

    5
  • Hoogeinde

    5
  • Bosdam Beveren

    5
  • Sombeke

    4
  • Rupelmonde

    4
  • Avanti Stekene B

    4
  • Meerdonk

    3
  • Zele B

    3
  • Baasrode

    3

men niet kon scoren

  • Daknam

    1
  • Belsele

    3
  • Sombeke

    3
  • Robur B

    4
  • PD Kruibeke

    4
  • Meerdonk

    5
  • Baasrode

    5
  • SVH.Waasmunster

    6
  • Bosdam Beveren

    6
  • Avanti Stekene B

    6
  • Zele B

    6
  • Kallo

    7
  • Rupelmonde

    7
  • Haasdonk B

    8
  • Hoogeinde

    9

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • Daknam

    6
  • SVH.Waasmunster

    6
  • Rupelmonde

    5
  • Haasdonk B

    5
  • Robur B

    4
  • Sombeke

    4
  • Kallo

    4
  • Baasrode

    4
  • Belsele

    3
  • Meerdonk

    3
  • Avanti Stekene B

    3
  • Bosdam Beveren

    2
  • PD Kruibeke

    2
  • Hoogeinde

    2
  • Zele B

    1

zonder nederlaag

  • Robur B

    18
  • Daknam

    16
  • SVH.Waasmunster

    10
  • Sombeke

    7
  • Belsele

    7
  • Bosdam Beveren

    6
  • Rupelmonde

    5
  • Haasdonk B

    5
  • Kallo

    5
  • Baasrode

    5
  • Meerdonk

    5
  • PD Kruibeke

    5
  • Avanti Stekene B

    4
  • Hoogeinde

    2
  • Zele B

    2

verzameld uit alle reeksen