vbal4-archief
vbal4

www.vbal4.be : het seizoensgebonden archief

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 04/06/2016

Hoe zat dat nu weer in de aanloop naar het volgende seizoen: welke ploegen fusioneerden, welke ploegen verdwenen, ...?

(Antw)Fusie, gaat NIET door !!

(Brab)Fusie

(Limb)Fusie

(Limb)Fusie(vanaf 2017/2018)

(Hai)Faillissement

(Ovl)Fusie

(Ovl)Verdwijnt op het einde van het seizoen

(Ovl)Fusie

(Ovl)Verkoop stamnummer(of niet)

(Ovl)Verdwijnt

(Wvl)Gaat door, in welke reeks ?(P2 of P4)

(Wvl)Verdwijnt

(Liè)Verdwijnt

Sint-Lenaarts(Nat-4C) en Brecht(P4A)

Wolvertem(Nat-4B) en Merchtem 2000(P1)

Alt Hoeselt(P2B) en KSV Hoeselt(P3C)

Niel(P3B) en As(P4B)

Geants Athois(Nat-4B)

Rapide Club Lebbeke(P1) en SK Lebbeke(P2C)

Nederename(P3C)

SV Ressegem(P3D) en Wit-Zwart 93(P3D)

SV Ressegem(P3D)

Jong Geraardsbergen(P2B)

Nieuwpoort(P2A)

Helkijn(P2B en P4C)

Patro Lensios(Nat-4D)

er komt geen fusie

wordt KHO Wolvertem Merchtem, met het stamnr. van Wolvertem

wordt KVV Hoeselt, met het stamnr. van Alt Hoeselt

wordt K.As-Niel United, met het stamnummer van As

maar waar blijft het stamnummer want het is nog NIET verkocht ?

start het nieuwe seizoen als FC Lebbeke (of S.K. Rapide Lebbeke)

met overname stamnummer: Vurste-Semmerzake(P2B)

wordt SV Sint-Antelinks

maar aan wie ?

degradeert bovendien naar P3

dispuut met stad lijkt opgelost

Fc.Herstal zal ze vervangen

PROMOTIE <-- 3de PROVINCIALE <-- HAINAUT

seizoensresumé:

3de Provinciale A (30/30)

  • 1.

    Molenbaix A

    67

  • 2.

    Anvaing

    61

  • 3.

    Taintignies

    59

  • 4.

    Beclers A

    59

  • 5.

    Herseautoise A

    49

  • 6.

    Montkainoise B

    49

  • 7.

    Leuze-Lignette A

    45

  • 8.

    Vaulx A

    44

  • 9.

    Isières A

    43

  • 10.

    Bleharies A

    39

  • 11.

    Estaimbourg B

    36

  • 12.

    Herinnes

    34

  • 13.

    Pays Blanc B

    28

  • 14.

    Mont de l'Enclus A

    25

  • 15.

    Velaines

    23

  • 16.

    Wodecq A

    11

  • periode 1:
    Taintignies
  • 2:
    Molenbaix A
  • 3:
    Molenbaix A

3de Provinciale B (28/28)

  • 1.

    Hornu A

    56

  • 2.

    Enghien A

    56

  • 3.

    Peruwelz B

    48

  • 4.

    Thulin A

    48

  • 5.

    Lens

    48

  • 6.

    Chièvres A

    42

  • 6.

    Obourg A

    42

  • 8.

    Baudour

    37

  • 9.

    Thumaide

    35

  • 10.

    Frameries A

    33

  • 11.

    Ostiches-Ath B

    29

  • 12.

    Risquons Tout

    29

  • 13.

    Wasmes

    27

  • 14.

    Symphorinois B

    27

  • 15.

    Vaudignies A

    25

  • amc.

    Brunehaut B

    0

  • periode 1:
    Hornu A
  • 2:
    Thulin A
  • 3:
    Chièvres A

3de Provinciale C (30/30)

  • 1.

    Maurage A

    69

  • 2.

    Ronquières-Hy A

    62

  • 3.

    Houdeng B

    56

  • 4.

    Morlanwelz A

    54

  • 5.

    Snef-Tyber A

    52

  • 6.

    Athenes Peronnes

    45

  • 7.

    Ransart B

    43

  • 8.

    Buvrinnes A

    42

  • 9.

    Jemappes

    40

  • 10.

    St.Ghislain B

    39

  • 11.

    Ent.Estinnoise B

    35

  • 12.

    Casteau A

    32

  • 13.

    La Buissière A

    29

  • 14.

    Gouy A

    28

  • 15.

    Piéton

    20

  • 16.

    Peronnes A

    19

  • periode 1:
    Ronquières-Hy A
  • 2:
    Maurage A
  • 3:
    Snef-Tyber A

3de Provinciale D (30/30)

  • 1.

    Thuin A

    74

  • 2.

    Erpion A

    61

  • 3.

    Nalinnes A

    58

  • 3.

    Bouffioulx

    58

  • 5.

    Mominoise A

    55

  • 6.

    Celles Buzet B

    54

  • 7.

    Ragnies A

    47

  • 8.

    Montignies B

    46

  • 9.

    Entente Châtelet A

    43

  • 10.

    Goutroux A

    42

  • 11.

    Jamioulx A

    35

  • 12.

    Baileux A

    34

  • 13.

    JS Marcinelle A

    25

  • 14.

    Froidchapelle

    21

  • 15.

    Frasnes A

    15

  • 16.

    Beaumont B

    9

  • periode 1:
    Thuin A
  • 2:
    Bouffioulx
  • 3:
    Thuin A
testwedstrijden - nacompetitie:

Testwedstrijd in 3B voor plaatsen 1 en 2

Wo04/05/201619:30Enghien A - HORNU A0 - 2

Eindronde

3A

Zo08/05/201615:00HERSEAUTOISE A - Anvaing2 - 0
...TAINTIGNIES - Beclers A3 - 0
Zo15/05/201615:00Taintignies - HERSEAUTOISE A0 - 1

3B

Zo08/05/201615:00Chièvres A - THULIN A1 - 6
...PERUWELZ B - Enghien A2 - 0
Zo15/05/201615:00Peruwelz B - THULIN A0 - 1

3C

Zo08/05/201615:00RONQUIÈRES-HY A - Houdeng B1 - 0
...SNEF-TYBER A - d2 - 1
Zo15/05/201615:00SNEF-TYBER A - Ronquières-Hy A5 - 2

3D

Zo08/05/201615:00ERPION A - Mominoise A5 - 1
...NALINNES A - Bouffioulx2 - 0
Zo15/05/201615:00Nalinnes A - ERPION A0 - 2

Finale: de winnaars 3A/3D

Alle winnaars promoveren:
Herseautoise A
Thulin A
Snef-Tyber A
Erpion A

Kleine finale: de ploegen op plaats 2

Zo22/05/201615:00Taintignies - RONQUIÈRES-HY A0 - 2
...NALINNES A - Peruwelz B4 - 1
Zo29/05/201615:00RONQUIÈRES-HY A - Nalinnes A3 - 1W3
...Taintignies - PERUWELZ B0 - 3W4
Rangschikking:
1winnaar W3Ronquières-Hy A
2verliezer W3Nalinnes A
3winnaar W4Peruwelz B
4verliezer W4Taintignies
conclusies: