vbal4

www.vbal4.be : het seizoensgebonden archief

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 03/06/2016

Hainaut

1ste Provinciale

30/30

  • .

    Albert Quevy-Mons A

    73
  • 2.

    Entité Manageoise

    55
  • 3.

    Courcelles A

    54
  • 4.

    Pâturages

    51
  • 5.

    Binche

    51
  • 6.

    Solre Sambre

    50
  • 7.

    Soignies A

    47
  • 8.

    St.Ghislain A

    44
  • 9.

    Beloeil A

    42
  • 10.

    Celles Buzet A

    39
  • 11.

    Peruwelz A

    36
  • 12.

    Estinnes A

    32
  • 13.

    Gosselies

    30
  • 14.

    Ransart A

    27
  • 15.

    Le Roeulx A

    25
  • 16.

    Fontainoise

    23

2de Provinciale A

30/30

  • .

    Montkainoise A

    67
  • 2.

    Ostiches-Ath A

    67
  • 3.

    Meslin A

    60
  • 4.

    Pays Blanc A

    59
  • 5.

    Templeuvois A

    57
  • 6.

    Estaimbourg A

    53
  • 7.

    Lessines-Ollignies A

    51
  • 8.

    Warcoing A

    46
  • 9.

    Havinnes A

    43
  • 10.

    Wiers A

    42
  • 11.

    Bievene A

    29
  • 12.

    Etoiles d'Ere A

    27
  • 13.

    Flobecq A

    21
  • 14.

    Obigies A

    20
  • 15.

    Brunehaut A

    20
  • 16.

    Escanaffles

    17

2de Provinciale B

30/30

  • .

    Stade Brainois A

    78
  • 2.

    Houdeng A

    67
  • 3.

    Symphorinois A

    59
  • 4.

    Neufvilles A

    57
  • 5.

    Albert Quevy-Mons B

    54
  • 6.

    Harchies-Bernis

    46
  • 7.

    Naast A

    43
  • 8.

    Givry

    43
  • 9.

    Horrues A

    39
  • 10.

    Flénu

    34
  • 11.

    Vacresse A

    32
  • .

    Hyon-Quaregnon A

    32
  • 13.

    Cuesmes

    30
  • 14.

    Havre

    29
  • 15.

    Elouges-Dour A

    23
  • 16.

    Honnelloise A

    11

2de Provinciale C

30/30

  • .

    Monceau

    69
  • 2.

    Gilly A

    64
  • 3.

    Beaumont A

    62
  • 4.

    Trivières A

    58
  • 5.

    Montignies A

    55
  • 6.

    Anderlues A

    52
  • 7.

    Gerpinnes A

    47
  • 8.

    Turque A

    40
  • 9.

    Binche

    37
  • 10.

    Roux A

    37
  • 11.

    March-Collège A

    33
  • 12.

    Jumet A

    28
  • 13.

    Bracquegnies A

    26
  • 14.

    Grand Reng A

    25
  • 15.

    Forchies A

    24
  • 16.

    Trazegnies A

    14

3de Provinciale A

30/30

  • .

    Molenbaix A

    67
  • 2.

    Anvaing

    61
  • 3.

    Taintignies

    59
  • 4.

    Beclers A

    59
  • 5.

    Herseautoise A

    49
  • 6.

    Montkainoise B

    49
  • 7.

    Leuze-Lignette A

    45
  • 8.

    Vaulx A

    44
  • 9.

    Isières A

    43
  • 10.

    Bleharies A

    39
  • 11.

    Estaimbourg B

    36
  • 12.

    Herinnes

    34
  • 13.

    Pays Blanc B

    28
  • 14.

    Mont de l'Enclus A

    25
  • 15.

    Velaines

    23
  • 16.

    Wodecq A

    11

3de Provinciale B

28/28

  • .

    Hornu A

    56
  • 2.

    Enghien A

    56
  • 3.

    Peruwelz B

    48
  • 4.

    Thulin A

    48
  • 5.

    Lens

    48
  • 6.

    Chièvres A

    42
  • .

    Obourg A

    42
  • 8.

    Baudour

    37
  • 9.

    Thumaide

    35
  • 10.

    Frameries A

    33
  • 11.

    Ostiches-Ath B

    29
  • 12.

    Risquons Tout

    29
  • 13.

    Wasmes

    27
  • 14.

    Symphorinois B

    27
  • 15.

    Vaudignies A

    25
  • 16.

    Brunehaut B

    AMC

3de Provinciale C

30/30

  • .

    Maurage A

    69
  • 2.

    Ronquières-Hy A

    62
  • 3.

    Houdeng B

    56
  • 4.

    Morlanwelz A

    54
  • 5.

    Snef-Tyber A

    52
  • 6.

    Athenes Peronnes

    45
  • 7.

    Ransart B

    43
  • 8.

    Buvrinnes A

    42
  • 9.

    Jemappes

    40
  • 10.

    St.Ghislain B

    39
  • 11.

    Ent.Estinnoise B

    35
  • 12.

    Casteau A

    32
  • 13.

    La Buissière A

    29
  • 14.

    Gouy A

    28
  • 15.

    Piéton

    20
  • 16.

    Peronnes A

    19

3de Provinciale D

30/30

  • .

    Thuin A

    74
  • 2.

    Erpion A

    61
  • 3.

    Nalinnes A

    58
  • .

    Bouffioulx

    58
  • 5.

    Mominoise A

    55
  • 6.

    Celles Buzet B

    54
  • 7.

    Ragnies A

    47
  • 8.

    Montignies B

    46
  • 9.

    Entente Châtelet A

    43
  • 10.

    Goutroux A

    42
  • 11.

    Jamioulx A

    35
  • 12.

    Baileux A

    34
  • 13.

    JS Marcinelle A

    25
  • 14.

    Froidchapelle

    21
  • 15.

    Frasnes A

    15
  • 16.

    Beaumont B

    9

4de Provinciale A

26/26

  • .

    Templeuvois B

    65
  • 2.

    Rongy

    61
  • 3.

    Ellezelles A

    56
  • 4.

    Etoile d'Ere B

    55
  • 5.

    Maubray

    48
  • 6.

    Havinnes B

    44
  • 7.

    Herseautoise B

    34
  • 8.

    Esplechin

    33
  • 9.

    Beclers B

    33
  • 10.

    Warcoing B

    29
  • 11.

    Obigies B

    22
  • 12.

    Bleharies B

    20
  • 13.

    St.Jean Tounai B

    19
  • 14.

    Laplaigne

    5

4de Provinciale B

24/24

  • .

    Bievene B

    65
  • 2.

    Houtaing

    48
  • 3.

    Molenbaix B

    47
  • .

    Meslin B

    47
  • 5.

    St.Jean Tournai A

    47
  • 6.

    Flobecq B

    39
  • 7.

    Isières B

    38
  • 8.

    Leuze-Lignette B

    35
  • 9.

    Lessines-Ollignies B

    34
  • 10.

    Ellezelles B

    20
  • 11.

    Vaulx B

    15
  • 12.

    Mont de l'Enclus B

    7
  • 13.

    Wodecq B

    5
  • 14.

    Inter Barry B

    AMC

4de Provinciale C

24/24

  • .

    Baisieux Quiévrain

    57
  • 2.

    Mesvin

    54
  • 3.

    Colfontaine

    54
  • 4.

    Rumes La Glanerie

    43
  • 5.

    Quaregnon-Wasmeul

    41
  • 6.

    Enghien B

    32
  • 7.

    Beloeil B

    30
  • 8.

    Wez Guignes

    29
  • 9.

    Wiers B

    24
  • 10.

    Inter Barry B

    23
  • 11.

    Aulnois

    22
  • 12.

    Nechin

    18
  • 13.

    LC Ghlin

    17

4de Provinciale D

20/20

  • .

    Hensies

    48
  • 2.

    Brugelette

    44
  • 3.

    Thulin B

    39
  • 4.

    Elouges-Dour B

    36
  • 5.

    Hyon-Quaregnon B

    35
  • 6.

    Espanola

    29
  • 7.

    Pommeroeul Ville A

    28
  • 8.

    AS Ghlin B

    19
  • 9.

    Obourg B

    14
  • 10.

    Vaudignies B

    11
  • 11.

    Chièvres B

    10
  • 12.

    Frameries B

    AMC
  • .

    Hornu B

    AMC

4de Provinciale E

24/24

  • .

    Ent.Chapelloise

    65
  • 2.

    Neufvilles B

    62
  • 3.

    AS Ghlin A

    56
  • 4.

    Casteau B

    50
  • 5.

    Horrues B

    39
  • 6.

    Shape Youth

    29
  • 7.

    Buvrinnes B

    28
  • 8.

    Ecaussinnes B

    25
  • 9.

    Pommeroeul Ville B

    24
  • 10.

    Vacresse B

    20
  • .

    Grand Reng B

    20
  • 12.

    Le Roeulx B

    19
  • 13.

    Honnelles B

    14

4de Provinciale F

24/24

  • .

    Stade Brainois B

    51
  • 2.

    Ecaussinnes A

    46
  • 3.

    Anderleus B

    43
  • 4.

    Soignies B

    42
  • 5.

    Maurage B

    39
  • 6.

    Ronquières-Hy B

    38
  • 7.

    Trivières B

    37
  • 8.

    Naast B

    36
  • 9.

    Chapelle GF

    35
  • 10.

    Bracquegnies B

    24
  • 11.

    Morlanwelz B

    21
  • 12.

    Snef-Tyber B

    16
  • 13.

    Peronnes B

    15

4de Provinciale G

24/24

  • .

    Wangenies A

    65
  • 2.

    Roux B

    65
  • 3.

    Gozee

    52
  • 4.

    Jumet B

    41
  • 5.

    Courcelles B

    37
  • 6.

    Turque B

    33
  • .

    Mellet Sp A

    33
  • 8.

    Docherie B

    31
  • .

    St Amand-Brye

    31
  • 10.

    Goutroux B

    25
  • 11.

    March-Collège B

    13
  • 12.

    Trazegnies B

    12
  • 13.

    Aiseau-Presles B

    9

4de Provinciale H

26/26

  • .

    Charleroi Fleurus B

    72
  • 2.

    Docherie A

    57
  • 3.

    Aiseau-Presles A

    56
  • 4.

    Forchies B

    52
  • .

    Baulet

    52
  • 6.

    Nalinnes B

    48
  • 7.

    Frasnes B

    39
  • 8.

    Wangenies B

    31
  • 9.

    Marcinelle B

    29
  • 10.

    Lobbes

    27
  • 11.

    Jamioulx B

    26
  • 12.

    Gouy B

    21
  • 13.

    Mellet Sp B

    16
  • 14.

    Entente Châtelet B

    5

4de Provinciale I

26/26

  • .

    Gilly B

    67
  • 2.

    Gerpinnes B

    63
  • .

    Merbesars

    63
  • 4.

    Forges

    51
  • 5.

    Marbaix

    50
  • 6.

    Boussu Walcourt

    49
  • 7.

    Rance

    46
  • 8.

    Mominoise B

    38
  • 9.

    Sivry

    31
  • 10.

    Thuin B

    26
  • 11.

    Chimay/Virelles

    17
  • 12.

    La Buissière B

    9
  • 13.

    Erpion-Lacs B

    9
  • .

    Solre St Géry

    9
DE KAMPIOENEN
1Albert Quevy-Mons A
2AMontkainoise A
2BStade Brainois A
2CMonceau
3AMolenbaix A
3B+Hornu A
3CMaurage A
3DThuin A
4ATempleuvois B
4BBievene B
4CBaisieux Quiévrain
4DHensies
4EEnt.Chapelloise
4FStade Brainois B
4G+Wangenies A
4HCharleroi Fleurus B
4IGilly B
Hornu A en Wangenies A werden kampioen
na het spelen van een testwedstrijd
---
productiefst
4HCharleroi Fleurus B124
4IGilly B111
4EEnt.Chapelloise105
4ENeufvilles B105
4HAiseau-Presles A103
4ARongy100
4IMarbaix100
4BBievene B99
4IGerpinnes B99
4GJumet B95
4HForchies B94
4IMerbesars94
4IForges94
minste tegendoelpunten
2AOstiches-Ath A18
4BBievene B18
4DHensies18
4ENeufvilles B18
4HCharleroi Fleurus B19
2BStade Brainois A21
4ARongy22
4CBaisieux Quiévrain22
4EEnt.Chapelloise23
4GWangenies A23
4GRoux B23
4IGerpinnes B23
langste reeks overwinningen
4HCharleroi Fleurus B16
4GWangenies A14
2BHoudeng A11
4EEnt.Chapelloise11
4GRoux B11
langste reeks zonder nederlaag
4GWangenies A23
4IGilly B23
4EEnt.Chapelloise21
3CMaurage A20
3CRonquières-Hy A17
4CColfontaine17
2CTrivières A16
3CMorlanwelz A16
4CBaisieux Quiévrain16
4ENeufvilles B16
4HCharleroi Fleurus B16
minste verliespunten
4HCharleroi Fleurus B6
4BBievene B7
4EEnt.Chapelloise7
4GWangenies A7
4GRoux B7
4ENeufvilles B10
4IGilly B11
2BStade Brainois A12
4DHensies12
4ATempleuvois B13
4CBaisieux Quiévrain15
4IGerpinnes B15
4IMerbesars15
minste verliespunten thuis
4HCharleroi Fleurus B0
4BBievene B2
4GRoux B2
2BStade Brainois A3
4ATempleuvois B3
4EEnt.Chapelloise3
4FStade Brainois B4
4GWangenies A4
4IGerpinnes B4
1Albert Quevy-Mons A5
4ARongy5
4AEtoile d'Ere B5
4DBrugelette5
4DElouges-Dour B5
4IGilly B5
minste verliespunten uit
4ENeufvilles B2
4GWangenies A3
4EEnt.Chapelloise4
4BBievene B5
4GRoux B5
4CBaisieux Quiévrain6
4DHensies6
4EAS Ghlin A6
4HCharleroi Fleurus B6
4IGilly B6
4IMerbesars7
hoogste scores
4EGrand Reng B -Ent.Chapelloise1-14
4GGozee -Aiseau-Presles B15-0
4HMellet Sp B -Charleroi Fleurus B0-15
4HMellet Sp B -Aiseau-Presles A3-12
4IMominoise B -Solre St Géry15-0
3AHerseautoise A -Wodecq A12-2
3DCelles Buzet B -Beaumont B13-1
4BLeuze-Lignette B -Wodecq B13-1
4IGilly B -Chimay/Virelles13-1
het aantal ...
... totaal te spelen wedstrijden :3326
... wedstrijden met uitslag :3326
... thuiszeges :1531(46,0%)
... uitzeges :1249(37,6%)
... draws :545(16,4%)
... F2 uitslagen :1
het aantal wedstrijden ...
... zonder goals :81(2,4%)
... met één goal :258(7,8%)
... met twee goals :459(13,8%)
... met drie goals :596(17,9%)
... met vier goals :610(18,3%)
... met vijf goals :526(15,8%)
... met zes goals :314(9,4%)
... met zeven goals :216(6,5%)
... met meer dan zeven goals :265(8,0%)