vbal4-archief
vbal4

www.vbal4.be : het seizoensgebonden archief

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 04/06/2016

Hoe zat dat nu weer in de aanloop naar het volgende seizoen: welke ploegen fusioneerden, welke ploegen verdwenen, ...?

(Antw)Fusie, gaat NIET door !!

(Brab)Fusie

(Limb)Fusie

(Limb)Fusie(vanaf 2017/2018)

(Hai)Faillissement

(Ovl)Fusie

(Ovl)Verdwijnt op het einde van het seizoen

(Ovl)Fusie

(Ovl)Verkoop stamnummer(of niet)

(Ovl)Verdwijnt

(Wvl)Gaat door, in welke reeks ?(P2 of P4)

(Wvl)Verdwijnt

(Liè)Verdwijnt

Sint-Lenaarts(Nat-4C) en Brecht(P4A)

Wolvertem(Nat-4B) en Merchtem 2000(P1)

Alt Hoeselt(P2B) en KSV Hoeselt(P3C)

Niel(P3B) en As(P4B)

Geants Athois(Nat-4B)

Rapide Club Lebbeke(P1) en SK Lebbeke(P2C)

Nederename(P3C)

SV Ressegem(P3D) en Wit-Zwart 93(P3D)

SV Ressegem(P3D)

Jong Geraardsbergen(P2B)

Nieuwpoort(P2A)

Helkijn(P2B en P4C)

Patro Lensios(Nat-4D)

er komt geen fusie

wordt KHO Wolvertem Merchtem, met het stamnr. van Wolvertem

wordt KVV Hoeselt, met het stamnr. van Alt Hoeselt

wordt K.As-Niel United, met het stamnummer van As

maar waar blijft het stamnummer want het is nog NIET verkocht ?

start het nieuwe seizoen als FC Lebbeke (of S.K. Rapide Lebbeke)

met overname stamnummer: Vurste-Semmerzake(P2B)

wordt SV Sint-Antelinks

maar aan wie ?

degradeert bovendien naar P3

dispuut met stad lijkt opgelost

Fc.Herstal zal ze vervangen

PROMOTIE <-- 3de PROVINCIALE <-- BRABANT

Volgend seizoen komen er in P3 zes reeksen:
-vier reeksen vfv, met in elke reeks 17 teams,
-en twee reeksen acff, met elk 16 teams.
- -
Een eventueel tekort aan ploegen wordt aangevuld met ploegen uit de promotie-wachtkamers van P4.
Wat er moet gebeuren als er een teveel aan ploegen moest ontstaan weet ik niet ?

seizoensresumé:

3de Provinciale A (30/30)

  • 1.

    Wolfsdonk

    69

  • 2.

    Holsbeek

    63

  • 3.

    Langdorp

    57

  • 4.

    Tielt-Winge A

    52

  • 5.

    Zoutleeuw

    50

  • 6.

    Keiberg

    45

  • 7.

    Scherpenheuvel

    44

  • 8.

    Roosbeek

    42

  • 9.

    Kumtich-Tienen

    40

  • 10.

    Glabbeek

    40

  • 11.

    Testelt

    34

  • 12.

    Bierbeek B

    32

  • 13.

    Budingen

    30

  • 14.

    Hakendover

    30

  • 15.

    Heide Linter

    25

  • 16.

    Boutersem

    18

3de Provinciale B (30/30)

  • 1.

    Jodoigne A

    65

  • 2.

    Beauvechain A

    60

  • 3.

    Chastre A

    56

  • 4.

    Stockel B

    52

  • 5.

    Wezembeek

    45

  • 5.

    Chaumont-Gistoux A

    45

  • 5.

    Auderghem A

    45

  • 8.

    Saint-Michel A

    45

  • 9.

    Villers la Ville B

    37

  • 9.

    Eur.90 Kraainem

    37

  • 11.

    Mont St.Guibert A

    36

  • 11.

    Orp-Noduwez

    36

  • 13.

    Rc Jet Wavre B

    34

  • 14.

    Melin

    33

  • 15.

    Huppaye A

    27

  • 16.

    La Hulpe A

    22

3de Provinciale C (30/30)

  • 1.

    Stade Everois A

    73

  • 2.

    Saint-Josse

    70

  • 3.

    CS Braine B

    67

  • 4.

    Ways-Genappe A

    65

  • 5.

    Saintoise A

    47

  • 6.

    Houtain Genappe A

    45

  • 6.

    Ophain A

    45

  • 8.

    ASC.Berchem

    38

  • 9.

    FCM.Uccle

    36

  • 10.

    Nivelles A

    33

  • 10.

    Ittroise A

    33

  • 12.

    ES Braine

    33

  • 13.

    SC.M Braine A

    31

  • 14.

    RSD.Jette B

    30

  • 15.

    Clabecq A

    25

  • 16.

    Black Star

    9

3de Provinciale D (30/30)

  • 1.

    Rotselaar A

    70

  • 2.

    OHR Huldenberg A

    67

  • 3.

    KVC Haacht A

    59

  • 4.

    Erps-Kwerps

    50

  • 4.

    Baal A

    50

  • 6.

    Vossem

    49

  • 7.

    Zemst

    49

  • 8.

    KDN.United A

    47

  • 9.

    Herent A

    46

  • 10.

    KV Tremelo

    33

  • 11.

    Eizer

    31

  • 12.

    Veltem B

    30

  • 13.

    Elewijt

    28

  • 14.

    SC Keerbergen A

    27

  • 15.

    Weerde

    18

  • 15.

    Hever

    18

3de Provinciale E (30/30)

  • 1.

    Steenhuffel A

    59

  • 2.

    Relegem

    59

  • 3.

    Mazenzele Opwijk A

    53

  • 4.

    Asse-Zellik A

    49

  • 5.

    SJ Londerzeel

    48

  • 6.

    Beigem

    44

  • 6.

    Nossegem

    44

  • 8.

    Wemmel A

    42

  • 9.

    Peizegem

    38

  • 10.

    Asse-Terheide

    34

  • 11.

    Perk

    34

  • 12.

    Ramsdonk

    34

  • 13.

    Malderen

    33

  • 14.

    Vilvoorde

    31

  • 15.

    Peutie

    30

  • 16.

    Kapelle o/d Bos

    21

3de Provinciale F (30/30)

  • 1.

    Wambeek A

    72

  • 2.

    Schepdaal

    63

  • 3.

    Galmaarden

    61

  • 4.

    Lennik

    59

  • 5.

    Huizingen A

    58

  • 6.

    Zuun A

    55

  • 7.

    Itterbeek

    51

  • 8.

    Borchtlombeek A

    49

  • 9.

    Eizeringen A

    36

  • 10.

    Tollembeek

    34

  • 11.

    Ritterklub A

    32

  • 12.

    Hekelgem A

    31

  • 13.

    Essene A

    29

  • 14.

    Liedekerke B

    23

  • 15.

    Negenmanneke

    15

  • 16.

    Beersel Drogenb.B

    11

testwedstrijden - nacompetitie:

Eindronde

Geen eindronde dit overgangsseizoen.

de vfv promotie-wachtkamer:
is nodig voor eventuele bijkomende promotie

----Eerst worden alle vfv ploegen op de 2de plaats
gerangschikt op basis van:
-1.punten
-2.gewonnen wedstrijden
-3.doelpuntensaldo
-4.gemaakte doelpunten
---Vervolgens gebeurt hetzelfde met de ploegen op plaats 3

platform 1: de ploegen op plaats 2

Rangschikking:
1OHR Huldenberg A (3D)67
2Holsbeek (3A)6320
3Schepdaal (3F)6319
4Relegem (3E)59

platform 2: de ploegen op plaats 3

Rangschikking:
5Galmaarden (3F)61
6KVC Haacht A (3D)59
7Langdorp (3A)57
8Mazenzele Opwijk A (3E)53

de acff promotie-wachtkamer:
is nodig voor eventuele bijkomende promotie

Zelfde mechanisme als hierboven.(vfv promotie-wachtkamer)

platform 1: de ploegen op plaats 2

Rangschikking:
1Saint-Josse (3C)70
2Beauvechain A (3B)60

platform 2: de ploegen op plaats 3

Rangschikking:
3CS Braine B (3C)67
4Chastre A (3B)56

platform 3: de ploegen op plaats 4

Rangschikking:
5Ways-Genappe A (3C)65
6Stockel B (3B)52

platform 4: de ploegen op plaats 5

Ik heb geen idee welke ploegen ik hier moet plaatsen.
Rangschikking:
7?
8?

platform 5: de ploegen op plaats 6

Ik heb geen idee welke ploegen ik hier moet plaatsen.
Rangschikking:
9?
10?
conclusies:

Volgend seizoen naar 2de provinciale:

de kampioenen:

- - -
------- vier naar vfv: -------
Wolfsdonk
Rotselaar A
Steenhuffel A
Wambeek A
- - -
------- twee naar acff: -------
Jodoigne A
Stade Everois A
- - -

acht bijkomende stijgers:

- - -
------- twee naar vfv: -------
OHR Huldenberg A
Holsbeek
- - -
------- zes naar acff: -------
Saint-Josse
Beauvechain A
CS Braine B
Chastre A
Ways-Genappe A
? Stockel B ?
- - -

De vfv promotie-wachtkamer

Is de volgorde voor eventuele bijkomende promotie
1OHR Huldenberg A = zeker
2Holsbeek = zeker
3Schepdaal = onmogelijk
4Relegem = onmogelijk
5Galmaarden = onmogelijk

De acff promotie-wachtkamer

Is de volgorde voor eventuele bijkomende promotie
1Saint-Josse = zeker
2Beauvechain A = zeker
3CS Braine B = zeker
4Chastre A = zeker
5Ways-Genappe A = zeker
6Stockel B = waarschijnlijk
7? = onmogelijk
8? = onmogelijk

waarom de ploeg op plaats 6 waarschijnlijk ?

Een gevolg van de fusie Wolvertem/Merchtem, er moet dan wel een stamnummer verdwijnen.