vbal4

www.vbal4.be : het seizoensgebonden archief

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 04/06/2016

Hoe zat dat nu weer in de aanloop naar het volgende seizoen: welke ploegen fusioneerden, welke ploegen verdwenen, ...?

(Antw)Fusie, gaat NIET door !!

(Brab)Fusie

(Limb)Fusie

(Limb)Fusie(vanaf 2017/2018)

(Hai)Faillissement

(Ovl)Fusie

(Ovl)Verdwijnt op het einde van het seizoen

(Ovl)Fusie

(Ovl)Verkoop stamnummer(of niet)

(Ovl)Verdwijnt

(Wvl)Gaat door, in welke reeks ?(P2 of P4)

(Wvl)Verdwijnt

(Liè)Verdwijnt

Sint-Lenaarts(Nat-4C) en Brecht(P4A)

Wolvertem(Nat-4B) en Merchtem 2000(P1)

Alt Hoeselt(P2B) en KSV Hoeselt(P3C)

Niel(P3B) en As(P4B)

Geants Athois(Nat-4B)

Rapide Club Lebbeke(P1) en SK Lebbeke(P2C)

Nederename(P3C)

SV Ressegem(P3D) en Wit-Zwart 93(P3D)

SV Ressegem(P3D)

Jong Geraardsbergen(P2B)

Nieuwpoort(P2A)

Helkijn(P2B en P4C)

Patro Lensios(Nat-4D)

er komt geen fusie

wordt KHO Wolvertem Merchtem, met het stamnr. van Wolvertem

wordt KVV Hoeselt, met het stamnr. van Alt Hoeselt

wordt K.As-Niel United, met het stamnummer van As

maar waar blijft het stamnummer want het is nog NIET verkocht ?

start het nieuwe seizoen als FC Lebbeke (of S.K. Rapide Lebbeke)

met overname stamnummer: Vurste-Semmerzake(P2B)

wordt SV Sint-Antelinks

maar aan wie ?

degradeert bovendien naar P3

dispuut met stad lijkt opgelost

Fc.Herstal zal ze vervangen

PROMOTIE <-- 3de PROVINCIALE <-- OOST-VLAANDEREN

seizoensresumé:

3de Provinciale A (30/30)

  • 1.

    Belzele

    67

  • 2.

    Zeveren

    64

  • 3.

    Watervliet

    62

  • 4.

    Machelen

    59

  • 5.

    Knesselare

    54

  • 6.

    Bellem

    49

  • 7.

    Assenede

    45

  • 7.

    DKW Evergem

    45

  • 9.

    Poesele A

    44

  • 10.

    Vinkt

    37

  • 11.

    Nevele

    31

  • 12.

    Maria-Aalter

    30

  • 12.

    Kaprijke-Bentille

    30

  • 14.

    St.Laureins

    27

  • 15.

    Ertvelde United

    23

  • 16.

    Lotenhulle

    13

  • periode 1:
    Zeveren
  • 2:
    Machelen
  • 3:
    Belzele

3de Provinciale B (30/30)

  • 1.

    KVV Schelde

    69

  • 2.

    St.Denijs

    63

  • 3.

    VC.Zwijnaarde

    52

  • 4.

    Cercle Melle

    51

  • 5.

    St.Muide Gent A

    46

  • 6.

    Massemen

    43

  • 6.

    Gijzel-Oosterzele

    43

  • 8.

    HT.Zwijnaarde

    41

  • 9.

    Heusden A

    40

  • 10.

    FC Destelbergen

    39

  • 11.

    Nazareth-Eke A

    37

  • 12.

    Melsen

    37

  • 13.

    Moortsele

    35

  • 14.

    VSV.Gent

    35

  • 15.

    Zevergem

    29

  • 16.

    Tenstar Melle

    12

  • periode 1:
    Massemen
  • 2:
    KVV Schelde
  • 3:
    KVV Schelde

3de Provinciale C (30/30)

  • 1.

    Nederename

    65

  • 2.

    Oudenhove

    56

  • 3.

    Zingem

    52

  • 4.

    FC Kluisbergen A

    51

  • 5.

    Wortegem

    50

  • 5.

    Moerbeke-G'bergen

    50

  • 7.

    Boekel

    50

  • 8.

    Velzeke

    44

  • 9.

    Bonanza

    41

  • 10.

    Bevere

    38

  • 11.

    Elene-Grotenberge B

    38

  • 12.

    Nokere-Kruishoutem A

    36

  • 13.

    Horebeke

    32

  • 14.

    Sottegem B

    29

  • 15.

    Maarkedal

    19

  • 16.

    Deftinge

    16

  • periode 1:
    Nederename
  • 2:
    Nederename
  • 3:
    Boekel

3de Provinciale D (30/30)

  • 1.

    SK Denderhoutem

    80

  • 2.

    Nederhasselt

    62

  • 3.

    Borsbeke

    57

  • 4.

    KV St.Gillis

    56

  • 5.

    Wilskr.Idegem A

    51

  • 6.

    Oudegem

    48

  • 7.

    St.Denderleeuw

    40

  • 8.

    Erembodegem

    40

  • 8.

    SV Ressegem

    40

  • 10.

    Wit-Zwart 93

    39

  • 11.

    Hofstade

    35

  • 12.

    Kerksken

    33

  • 13.

    Mere

    32

  • 14.

    Baardegem

    31

  • 15.

    Okegem

    20

  • 16.

    Nieuwerkerken

    16

  • periode 1:
    SK Denderhoutem
  • 2:
    SK Denderhoutem
  • 3:
    Nederhasselt

3de Provinciale E (30/30)

  • 1.

    Sp.Waasmunster

    57

  • 2.

    Kieldrecht

    57

  • 3.

    Dynamo Beervelde A

    52

  • 4.

    Zaffelare

    47

  • 5.

    WB.St.Niklaas

    46

  • 6.

    Wachtebeke

    45

  • 7.

    Doorslaar

    45

  • 8.

    SK Gerda

    45

  • 8.

    Eksaarde

    45

  • 10.

    YB.Beveren

    42

  • 11.

    Melsele B

    38

  • 12.

    Verrebroek

    38

  • 13.

    Klinge

    37

  • 14.

    St.Pauwels

    34

  • 15.

    Hamme-Zogge

    29

  • 16.

    Tielrode

    11

  • periode 1:
    Wachtebeke
  • 2:
    Doorslaar
  • 3:
    Kieldrecht
testwedstrijden - nacompetitie:

Testwedstrijd in 3E voor plaatsen 1 en 2

Wo20/04/201618:30SP.WAASMUNSTER - Kieldrecht3 - 2

Eindronde

ronde 1

Zo24/04/201615:00 WATERVLIET - St-Denijs3 - 1
... KNESSELARE - VC Zwijnaarde2 - 1
...Nederhasselt - ZEVEREN0 - 2
...ZINGEM - Boekel1 - 0
...MACHELEN* - Wachtebeke1 - 1
...Idegem A - FC KLUISBERGEN A0 - 2
...DOORSLAAR - Borsbeke2 - 0
Do28/04/201620:00KIELDRECHT - Cercle Melle2 - 1
won via strafschoppen*
de 8 winnaars gaan naar ronde 2

ronde 2

Zo01/05/201615:00OUDENHOVE - Machelen2 - 1
...FC KLUISBERGEN A - Kieldrecht2 - 0
...MASSEMEN - Zingem1 - 0
...BEERVELDE A - Knesselare5 - 0FF
..16:00ZEVEREN - KV St-Gillis5 - 0
..17:00DOORSLAAR - Watervliet2 - 0
de 6 winnaars gaan naar ronde 3

ronde 3

Do05/05/201615:00ZEVEREN - Oudenhove5 - 1
...Beervelde A - DOORSLAAR2 - 3
...MASSEMEN* - FC Kluisbergen A1 - 1
won via strafschoppen*
De wedstrijd Massemen - FC Kluisbergen was ook na 90' 1 - 1
de 3 winnaars stijgen 2de provinciale

Eindronde: deelnemers

In de onderstaande tabellen worden op het einde van het seizoen:
-de kampioenen geschrapt,
-elke ploeg mag eenmaal voorkomen, de rest wordt eveneens geschrapt.
Vervangers komen uit de eindrangschikking.

3A

2de eindrangschikking: Zeveren
1ste periode: Zeveren Watervliet
2de periode: Machelen
3de periode: Belzele Knesselare

3B

2de eindrangschikking: St.Denijs
1ste periode: Massemen
2de periode: KVV Schelde VC Zwijnaarde
3de periode: KVV Schelde Cercle Melle

3C

2de eindrangschikking: Oudenhove
1ste periode: Nederename Zingem
2de periode: Nederename FC Kluisbergen A
3de periode: Boekel

3D

2de eindrangschikking: Nederhasselt
1ste periode: SK Denderh. Borsbeke
2de periode: SK Denderh.KV St.Gillis
3de periode: Nederhasselt Idegem A

3E

2de eindrangschikking: Kieldrecht
1ste periode: Wachtebeke
2de periode: Doorslaar
3de periode: Kieldrecht Beervelde A
conclusies:

Volgend seizoen naar 2de provinciale:

5 kampioenen:

3A: Belzele
3B: KVV Schelde
3C: Nederename
3D: SK Denderhoutem
3E: Sp.Waasmunster

3 eindrondewinnaars

Zeveren
Doorslaar
Massemen

twee bijkomende stijgers:

FC Kluisbergen A
Beervelde A

De promotie-wachtkamer

Is de volgorde voor eventuele bijkomende promotie
1FC Kluisbergen A
2Beervelde A
3Oudenhove