vbal4-archief
vbal4

www.vbal4.be : het seizoensgebonden archief

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 04/06/2016

Hoe zat dat nu weer in de aanloop naar het volgende seizoen: welke ploegen fusioneerden, welke ploegen verdwenen, ...?

(Antw)Fusie, gaat NIET door !!

(Brab)Fusie

(Limb)Fusie

(Limb)Fusie(vanaf 2017/2018)

(Hai)Faillissement

(Ovl)Fusie

(Ovl)Verdwijnt op het einde van het seizoen

(Ovl)Fusie

(Ovl)Verkoop stamnummer(of niet)

(Ovl)Verdwijnt

(Wvl)Gaat door, in welke reeks ?(P2 of P4)

(Wvl)Verdwijnt

(Liè)Verdwijnt

Sint-Lenaarts(Nat-4C) en Brecht(P4A)

Wolvertem(Nat-4B) en Merchtem 2000(P1)

Alt Hoeselt(P2B) en KSV Hoeselt(P3C)

Niel(P3B) en As(P4B)

Geants Athois(Nat-4B)

Rapide Club Lebbeke(P1) en SK Lebbeke(P2C)

Nederename(P3C)

SV Ressegem(P3D) en Wit-Zwart 93(P3D)

SV Ressegem(P3D)

Jong Geraardsbergen(P2B)

Nieuwpoort(P2A)

Helkijn(P2B en P4C)

Patro Lensios(Nat-4D)

er komt geen fusie

wordt KHO Wolvertem Merchtem, met het stamnr. van Wolvertem

wordt KVV Hoeselt, met het stamnr. van Alt Hoeselt

wordt K.As-Niel United, met het stamnummer van As

maar waar blijft het stamnummer want het is nog NIET verkocht ?

start het nieuwe seizoen als FC Lebbeke (of S.K. Rapide Lebbeke)

met overname stamnummer: Vurste-Semmerzake(P2B)

wordt SV Sint-Antelinks

maar aan wie ?

degradeert bovendien naar P3

dispuut met stad lijkt opgelost

Fc.Herstal zal ze vervangen

HAINAUT --> 2de PROVINCIALE --> DEGRADATIE

seizoensresumé:

2de Provinciale A (30/30)

  • 1.

    Montkainoise A

    67

  • 2.

    Ostiches-Ath A

    67

  • 3.

    Meslin A

    60

  • 4.

    Pays Blanc A

    59

  • 5.

    Templeuvois A

    57

  • 6.

    Estaimbourg A

    53

  • 7.

    Lessines-Ollignies A

    51

  • 8.

    Warcoing A

    46

  • 9.

    Havinnes A

    43

  • 10.

    Wiers A

    42

  • 11.

    Bievene A

    29

  • 12.

    Etoiles d'Ere A

    27

  • 13.

    Flobecq A

    21

  • 14.

    Obigies A

    20

  • 15.

    Brunehaut A

    20

  • 16.

    Escanaffles

    17

  • periode 1:
    Montkainoise A
  • 2:
    Lessines-Ollignies A
  • 3:
    Ostiches-Ath A

2de Provinciale B (30/30)

  • 1.

    Stade Brainois A

    78

  • 2.

    Houdeng A

    67

  • 3.

    Symphorinois A

    59

  • 4.

    Neufvilles A

    57

  • 5.

    Albert Quevy-Mons B

    54

  • 6.

    Harchies-Bernis

    46

  • 7.

    Naast A

    43

  • 8.

    Givry

    43

  • 9.

    Horrues A

    39

  • 10.

    Flénu

    34

  • 11.

    Vacresse A

    32

  • 11.

    Hyon-Quaregnon A

    32

  • 13.

    Cuesmes

    30

  • 14.

    Havre

    29

  • 15.

    Elouges-Dour A

    23

  • 16.

    Honnelloise A

    11

  • periode 1:
    Stade Brainois A
  • 2:
    Stade Brainois A
  • 3:
    Houdeng A

2de Provinciale C (30/30)

  • 1.

    Monceau

    69

  • 2.

    Gilly A

    64

  • 3.

    Beaumont A

    62

  • 4.

    Trivières A

    58

  • 5.

    Montignies A

    55

  • 6.

    Anderlues A

    52

  • 7.

    Gerpinnes A

    47

  • 8.

    Turque A

    40

  • 9.

    Binche

    37

  • 10.

    Roux A

    37

  • 11.

    March-Collège A

    33

  • 12.

    Jumet A

    28

  • 13.

    Bracquegnies A

    26

  • 14.

    Grand Reng A

    25

  • 15.

    Forchies A

    24

  • 16.

    Trazegnies A

    14

  • periode 1:
    Gilly A
  • 2:
    Monceau
  • 3:
    Anderlues A
testwedstrijden - nacompetitie:

Eindronde voor de ploegen op plaats 14

Hoe Brunehaut A (15de in 2A) daarin is terechtgekomen weet ik ook niet ?
Zo08/05/201615:00Brunehaut A - Havre1-1 
Za14/05/201619:00Grand Reng A - Brunehaut A2-0 
Za21/05/201616:00Havre - Grand Reng A2-1 
- Rangschikking(2/2)
ABCD
3.Brunehaut A10-21
2.Grand Reng A31+13
1.Havre41+13
Apunten
Baantal keer gewonnen
Cdoelpuntensaldo
Dtotaal aantal gemaakte goals
conclusies: