vbal4

www.vbal4.be : het seizoensgebonden archief

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 03/06/2016

Oost-Vlaanderen

1ste Provinciale

30/30

  • .

    FC Merelbeke

    67
  • 2.

    Rapide Club Lebbeke

    67
  • 3.

    Lede

    50
  • 4.

    KVV Zelzate

    47
  • 5.

    Elene-Grotenberge A

    47
  • 6.

    Avanti Stekene A

    46
  • 7.

    Melsele A

    45
  • 8.

    Lochristi A

    41
  • 9.

    Kruibeke

    40
  • 10.

    Appelterre

    38
  • 11.

    Voorde

    35
  • 12.

    Lovendegem

    35
  • 13.

    Maldegem

    30
  • 14.

    Kemzeke

    27
  • 15.

    Eine

    22
  • 16.

    Drongen

    21

2de Provinciale A

30/30

  • .

    Aalter

    71
  • 2.

    Latem

    63
  • 3.

    De Pinte

    54
  • 4.

    Jong Zulte

    53
  • 5.

    Merendree

    52
  • 6.

    Zomergem

    44
  • 7.

    Kleit

    40
  • 8.

    Adegem

    38
  • 9.

    Evergem Center

    38
  • 10.

    Meetjesland

    37
  • 11.

    Lembeke

    35
  • 12.

    St.Kruis-Winkel

    34
  • 13.

    Sleidinge

    33
  • 14.

    Waarschoot

    31
  • 15.

    Ursel A

    30
  • 16.

    Exc.Mariakerke A

    13

2de Provinciale B

30/30

  • .

    Bambrugge

    77
  • 2.

    Ardennen

    70
  • 3.

    Burst

    54
  • 4.

    Sottegem A

    53
  • 5.

    Osta Meerbeke

    51
  • 6.

    Lebeke-Aalst

    49
  • .

    SV Geraardsbergen

    49
  • 8.

    Munkzwalm

    47
  • 9.

    Windeke

    41
  • 10.

    Edeboys

    40
  • 11.

    Gavere-Asper

    39
  • 12.

    E.Houtem

    30
  • 13.

    Kluisbergen Sp.A

    29
  • 14.

    Winnik

    29
  • 15.

    Vurste-Semmerzake

    24
  • 16.

    J.Geraardsbergen

    0

2de Provinciale C

30/30

  • .

    Robur A

    62
  • 2.

    HO Kalken A

    60
  • 3.

    E.Buggenhout

    58
  • 4.

    SK Lebbeke

    56
  • 5.

    Sinaai

    50
  • 6.

    Vrasene

    50
  • 7.

    Heikant

    46
  • 8.

    Schoonaarde

    40
  • 9.

    TK.Meldert

    40
  • 10.

    FC Moerbeke

    38
  • 11.

    Bazel

    38
  • 12.

    Dendermonde

    38
  • 13.

    Grembergen

    32
  • .

    Haasdonk A

    32
  • 15.

    Rangers Opdorp

    23
  • 16.

    Laarne-Kalken A

    10

3de Provinciale A

30/30

  • .

    Belzele

    67
  • 2.

    Zeveren

    64
  • 3.

    Watervliet

    62
  • 4.

    Machelen

    59
  • 5.

    Knesselare

    54
  • 6.

    Bellem

    49
  • 7.

    Assenede

    45
  • .

    DKW Evergem

    45
  • 9.

    Poesele A

    44
  • 10.

    Vinkt

    37
  • 11.

    Nevele

    31
  • 12.

    Maria-Aalter

    30
  • .

    Kaprijke-Bentille

    30
  • 14.

    St.Laureins

    27
  • 15.

    Ertvelde United

    23
  • 16.

    Lotenhulle

    13

3de Provinciale B

30/30

  • .

    KVV Schelde

    69
  • 2.

    St.Denijs

    63
  • 3.

    VC.Zwijnaarde

    52
  • 4.

    Cercle Melle

    51
  • 5.

    St.Muide Gent A

    46
  • 6.

    Massemen

    43
  • .

    Gijzel-Oosterzele

    43
  • 8.

    HT.Zwijnaarde

    41
  • 9.

    Heusden A

    40
  • 10.

    FC Destelbergen

    39
  • 11.

    Nazareth-Eke A

    37
  • 12.

    Melsen

    37
  • 13.

    Moortsele

    35
  • 14.

    VSV.Gent

    35
  • 15.

    Zevergem

    29
  • 16.

    Tenstar Melle

    12

3de Provinciale C

30/30

  • .

    Nederename

    65
  • 2.

    Oudenhove

    56
  • 3.

    Zingem

    52
  • 4.

    FC Kluisbergen A

    51
  • 5.

    Wortegem

    50
  • .

    Moerbeke-G'bergen

    50
  • 7.

    Boekel

    50
  • 8.

    Velzeke

    44
  • 9.

    Bonanza

    41
  • 10.

    Bevere

    38
  • 11.

    Elene-Grotenberge B

    38
  • 12.

    Nokere-Kruishoutem A

    36
  • 13.

    Horebeke

    32
  • 14.

    Sottegem B

    29
  • 15.

    Maarkedal

    19
  • 16.

    Deftinge

    16

3de Provinciale D

30/30

  • .

    SK Denderhoutem

    80
  • 2.

    Nederhasselt

    62
  • 3.

    Borsbeke

    57
  • 4.

    KV St.Gillis

    56
  • 5.

    Wilskr.Idegem A

    51
  • 6.

    Oudegem

    48
  • 7.

    St.Denderleeuw

    40
  • 8.

    Erembodegem

    40
  • .

    SV Ressegem

    40
  • 10.

    Wit-Zwart 93

    39
  • 11.

    Hofstade

    35
  • 12.

    Kerksken

    33
  • 13.

    Mere

    32
  • 14.

    Baardegem

    31
  • 15.

    Okegem

    20
  • 16.

    Nieuwerkerken

    16

3de Provinciale E

30/30

  • .

    Sp.Waasmunster

    57
  • 2.

    Kieldrecht

    57
  • 3.

    Dynamo Beervelde A

    52
  • 4.

    Zaffelare

    47
  • 5.

    WB.St.Niklaas

    46
  • 6.

    Wachtebeke

    45
  • 7.

    Doorslaar

    45
  • 8.

    SK Gerda

    45
  • .

    Eksaarde

    45
  • 10.

    YB.Beveren

    42
  • 11.

    Melsele B

    38
  • 12.

    Verrebroek

    38
  • 13.

    Klinge

    37
  • 14.

    St.Pauwels

    34
  • 15.

    Hamme-Zogge

    29
  • 16.

    Tielrode

    11

4de Provinciale A

26/26

  • .

    Bassevelde

    59
  • 2.

    Hansbeke

    57
  • 3.

    Vinderhoute

    50
  • 4.

    AK Middelburg

    49
  • .

    Balgerhoeke

    49
  • 6.

    Donk

    46
  • 7.

    Oostakker

    36
  • 8.

    VC Boekhoute

    33
  • 9.

    Ursel B

    31
  • 10.

    Exc.Mariakerke B

    30
  • 11.

    Gentbrugge

    29
  • 12.

    Jago St.Amandsberg

    17
  • .

    Avrasya Gent

    17
  • 14.

    Poesele B

    7
  • 15.

    Genc Turk Gent

    AMC

4de Provinciale B

28/28

  • .

    Lochristi B

    71
  • 2.

    Vlierzele

    66
  • 3.

    Overmere

    59
  • 4.

    Wichelen

    57
  • 5.

    Bottelare

    50
  • 6.

    HO.Kalken B

    49
  • 7.

    Laarne-Kalken B

    42
  • 8.

    Smetlede

    42
  • 9.

    Heusden B

    40
  • 10.

    VS Destelbergen

    34
  • 11.

    St.Muide Gent B

    26
  • 12.

    Nazareth-Eke B

    25
  • 13.

    Dynamo Beervelde B

    24
  • 14.

    Bavegem

    6
  • 15.

    Yildiz Gent

    3
  • 16.

    Landskouter

    AMC

4de Provinciale C

30/30

  • .

    Michelbeke A

    70
  • 2.

    Olsene

    64
  • 3.

    Balegem

    61
  • 4.

    Everbeek

    58
  • 5.

    Petegem Schelde

    56
  • 6.

    Huise-Ouwegem

    47
  • 7.

    Nokere-Kruishoutem B

    46
  • 8.

    Ophasselt A

    40
  • 9.

    Kluisbergen Sp. B

    36
  • 10.

    FC Kluisbergen B

    35
  • .

    Opbrakel

    35
  • 12.

    Volkegem

    31
  • 13.

    Ronse

    30
  • 14.

    SK Merelbeke

    26
  • 15.

    Mater

    25
  • 16.

    Zegelsem

    20

4de Provinciale D

30/30

  • .

    Doggen

    74
  • 2.

    Gijzegem

    68
  • 3.

    Zandbergen

    64
  • 4.

    Haaltert

    59
  • 5.

    Wieze

    58
  • 6.

    Aaigem

    56
  • 7.

    Neigem

    50
  • .

    Herzele-Ressegem

    50
  • 9.

    St.Goriks

    47
  • 10.

    S.Moorsel

    38
  • 11.

    Wilskr.Idegem B

    32
  • 12.

    Herdersem

    28
  • 13.

    Overboelare

    23
  • 14.

    Strijpen

    20
  • 15.

    Michelbeke B

    18
  • 16.

    Ophasselt B

    0

4de Provinciale E

28/28

  • .

    Daknam

    60
  • 2.

    Sombeke

    50
  • 3.

    Robur B

    49
  • 4.

    Belsele

    48
  • 5.

    Kallo

    44
  • 6.

    PD Kruibeke

    43
  • 7.

    SVH.Waasmunster

    40
  • 8.

    Meerdonk

    39
  • 9.

    Rupelmonde

    37
  • 10.

    Bosdam Beveren

    36
  • 11.

    Avanti Stekene B

    33
  • 12.

    Baasrode

    31
  • 13.

    Haasdonk B

    29
  • 14.

    Zele B

    25
  • 15.

    Hoogeinde

    19
DE KAMPIOENEN
1FC Merelbeke
2AAalter
2BBambrugge
2CRobur A
3ABelzele
3BKVV Schelde
3CNederename
3DSK Denderhoutem
3E+Sp.Waasmunster
4ABassevelde
4BLochristi B
4CMichelbeke A
4DDoggen
4EDaknam
Sp.Waasmunster werd kampioen
na het spelen van een testwedstrijd
---
productiefst
3DSK Denderhoutem122
2BBambrugge115
3DNederhasselt103
4DHaaltert101
4DWieze100
4CMichelbeke A99
4DDoggen97
3AZeveren95
3BKVV Schelde92
4DNeigem91
4CPetegem Schelde89
minste tegendoelpunten
1Rapide Club Lebbeke21
4BLochristi B22
2CRobur A26
4BBottelare27
4DDoggen27
4AHansbeke28
4BOvermere28
1FC Merelbeke29
2BBambrugge29
2CSK Lebbeke29
4ABassevelde29
4COlsene29
langste reeks overwinningen
3DSK Denderhoutem22
langste reeks zonder nederlaag
2BBambrugge28
1Rapide Club Lebbeke24
3DSK Denderhoutem23
3BKVV Schelde22
4AHansbeke19
minste verliespunten
3DSK Denderhoutem10
2BBambrugge13
4BLochristi B13
4DDoggen16
4BVlierzele18
2AAalter19
4ABassevelde19
4CMichelbeke A20
2BArdennen20
4AHansbeke21
3BKVV Schelde21
minste verliespunten thuis
4BLochristi B0
4DGijzegem5
1FC Merelbeke6
3AWatervliet6
3DSK Denderhoutem7
4BVlierzele7
4BWichelen7
4ABassevelde8
4AHansbeke8
4BOvermere8
2BArdennen9
4CEverbeek9
4DDoggen9
4ERobur B9
minste verliespunten uit
2BBambrugge0
3DSK Denderhoutem3
4CMichelbeke A7
4DDoggen7
2AAalter8
3BKVV Schelde8
2ALatem9
1Rapide Club Lebbeke11
2BArdennen11
3AMachelen11
3CNederename11
4ABassevelde11
4BVlierzele11
4EDaknam11
hoogste scores
4BYildiz Gent -Smetlede1-15
4AExc.Mariakerke B -Avrasya Gent14-1
2BBambrugge -J.Geraardsbergen12-1
2BJ.Geraardsbergen -Ardennen1-12
2BJ.Geraardsbergen -Lebeke-Aalst0-13
2CLaarne-Kalken A -HO Kalken A1-12
4BOvermere -Yildiz Gent13-0
2BLebeke-Aalst -J.Geraardsbergen12-0
4DDoggen -Ophasselt B12-0
4DOphasselt B -Neigem0-12
het aantal ...
... totaal te spelen wedstrijden :3242
... wedstrijden met uitslag :3242
... thuiszeges :1418(43,7%)
... uitzeges :1198(37,0%)
... draws :625(19,3%)
... F2 uitslagen :1
het aantal wedstrijden ...
... zonder goals :90(2,8%)
... met één goal :293(9,0%)
... met twee goals :575(17,7%)
... met drie goals :611(18,8%)
... met vier goals :574(17,7%)
... met vijf goals :447(13,8%)
... met zes goals :302(9,3%)
... met zeven goals :172(5,3%)
... met meer dan zeven goals :177(5,5%)