vbal4

www.vbal4.be : het seizoensgebonden archief

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 03/06/2016

Brabant : 4de Provinciale C

zondag 15/05/2016

15:00SC Ixelles B-

Boitsfort B

1-2
.Kosova B-

Saint-Michel B

0-1
.Africa Bruxelles-

VK Berchem

1-7
.Polonia Boitsfort-

Etterbeek B

1-3
.

Stade Everois B

-Hikma Bruxelles B4-0
.

Brussels City

-Sport.Bruxelles B6-2
.

Léopold FC B

-Espanola Anderlecht5-0F1
.Guidon Anderlecht-

Anderlecht-Milan

0-5F1
Dit voetbalseizoen is afgelopen. Het werd uitgespreid
over een totaal van 261 opeenvolgende dagen.
De openingswedstrijden waren op zaterdag 29/08/2015,
de laatste wedstrijden op zondag 15/05/2016.

vbal4 heeft op het einde van elke dag (jawel, 261 keer)
de rangschikking berekend.
Rechts zie je voor elke ploeg afzonderlijk het aantal dagen dat
het eerste en laatste stond.

32/32

Etterbeek B762191
2.Brussels City75561
3.Polonia Boitsfort7261
4.VK Berchem55015
5.Guidon Anderlecht5471
6.Boitsfort B5061
7.Espanola Anderlecht45015
8.Africa Bruxelles4061
9.Stade Everois B40014
10.Léopold FC B39014
11.RC.Schaerbeek37015
12.Saint-Michel B3608
13.Kosova B35130
14.Anderlecht-Milan330229
15.Sport.Bruxelles B3101
16.SC Ixelles B293022
17.Hikma Bruxelles B28017
AMCBon Air0

het aantal dagen op de eerste plaats

en het aantal dagen op de laatste plaats

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (32/32)

  • Etterbeek B

    20
  • Brussels City

    21
  • Polonia Boitsfort

    24
  • VK Berchem

    41
  • Guidon Anderlecht

    42
  • Boitsfort B

    46
  • Espanola Anderlecht

    51
  • Africa Bruxelles

    56
  • Stade Everois B

    56
  • Léopold FC B

    57
  • RC.Schaerbeek

    59
  • Saint-Michel B

    60
  • Kosova B

    61
  • Anderlecht-Milan

    63
  • Sport.Bruxelles B

    65
  • SC Ixelles B

    67
  • Hikma Bruxelles B

    68

thuis (16/16)

  • Brussels City

    8
  • Polonia Boitsfort

    9
  • Etterbeek B

    11
  • Guidon Anderlecht

    14
  • VK Berchem

    17
  • Espanola Anderlecht

    21
  • Boitsfort B

    21
  • Africa Bruxelles

    23
  • RC.Schaerbeek

    24
  • Léopold FC B

    26
  • Hikma Bruxelles B

    26
  • Saint-Michel B

    26
  • Kosova B

    27
  • SC Ixelles B

    29
  • Sport.Bruxelles B

    30
  • Stade Everois B

    30
  • Anderlecht-Milan

    34

uit (16/16)

  • Etterbeek B

    9
  • Brussels City

    13
  • Polonia Boitsfort

    15
  • VK Berchem

    24
  • Boitsfort B

    25
  • Stade Everois B

    26
  • Guidon Anderlecht

    28
  • Anderlecht-Milan

    29
  • Espanola Anderlecht

    30
  • Léopold FC B

    31
  • Africa Bruxelles

    33
  • Saint-Michel B

    34
  • Kosova B

    34
  • RC.Schaerbeek

    35
  • Sport.Bruxelles B

    35
  • SC Ixelles B

    38
  • Hikma Bruxelles B

    42

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (32/32)

  • Brussels City

    145
  • Etterbeek B

    99
  • Guidon Anderlecht

    92
  • Polonia Boitsfort

    90
  • Saint-Michel B

    85
  • Sport.Bruxelles B

    84
  • SC Ixelles B

    80
  • VK Berchem

    79
  • Africa Bruxelles

    79
  • Boitsfort B

    75
  • Anderlecht-Milan

    74
  • Espanola Anderlecht

    74
  • RC.Schaerbeek

    70
  • Léopold FC B

    68
  • Kosova B

    60
  • Stade Everois B

    58
  • Hikma Bruxelles B

    51

thuis (16/16)

  • Brussels City

    72
  • Guidon Anderlecht

    55
  • Polonia Boitsfort

    54
  • Espanola Anderlecht

    51
  • Saint-Michel B

    49
  • Africa Bruxelles

    48
  • Etterbeek B

    45
  • RC.Schaerbeek

    45
  • Sport.Bruxelles B

    44
  • VK Berchem

    44
  • Boitsfort B

    42
  • Hikma Bruxelles B

    38
  • Anderlecht-Milan

    34
  • SC Ixelles B

    34
  • Léopold FC B

    32
  • Stade Everois B

    29
  • Kosova B

    28

uit (16/16)

  • Brussels City

    73
  • Etterbeek B

    54
  • SC Ixelles B

    46
  • Sport.Bruxelles B

    40
  • Anderlecht-Milan

    40
  • Guidon Anderlecht

    37
  • Saint-Michel B

    36
  • Léopold FC B

    36
  • Polonia Boitsfort

    36
  • VK Berchem

    35
  • Boitsfort B

    33
  • Kosova B

    32
  • Africa Bruxelles

    31
  • Stade Everois B

    29
  • RC.Schaerbeek

    25
  • Espanola Anderlecht

    23
  • Hikma Bruxelles B

    13

de minste tegengoals

alle wedstrijden (32/32)

  • Polonia Boitsfort

    29
  • Etterbeek B

    41
  • VK Berchem

    54
  • Brussels City

    54
  • Stade Everois B

    70
  • Boitsfort B

    74
  • Kosova B

    77
  • Léopold FC B

    79
  • Espanola Anderlecht

    81
  • Africa Bruxelles

    92
  • Anderlecht-Milan

    93
  • Sport.Bruxelles B

    99
  • Guidon Anderlecht

    100
  • Saint-Michel B

    100
  • SC Ixelles B

    103
  • RC.Schaerbeek

    104
  • Hikma Bruxelles B

    113

thuis (16/16)

  • Polonia Boitsfort

    15
  • Etterbeek B

    18
  • VK Berchem

    24
  • Brussels City

    30
  • SC Ixelles B

    32
  • Kosova B

    33
  • Léopold FC B

    33
  • Boitsfort B

    34
  • Stade Everois B

    37
  • Guidon Anderlecht

    40
  • Africa Bruxelles

    41
  • Hikma Bruxelles B

    41
  • Sport.Bruxelles B

    43
  • Espanola Anderlecht

    45
  • Anderlecht-Milan

    48
  • Saint-Michel B

    52
  • RC.Schaerbeek

    53

uit (16/16)

  • Polonia Boitsfort

    14
  • Etterbeek B

    23
  • Brussels City

    24
  • VK Berchem

    30
  • Stade Everois B

    33
  • Espanola Anderlecht

    36
  • Boitsfort B

    40
  • Kosova B

    44
  • Anderlecht-Milan

    45
  • Léopold FC B

    46
  • Saint-Michel B

    48
  • Africa Bruxelles

    51
  • RC.Schaerbeek

    51
  • Sport.Bruxelles B

    56
  • Guidon Anderlecht

    60
  • SC Ixelles B

    71
  • Hikma Bruxelles B

    72

het aantal keer ...

gewonnen

  • Etterbeek B

    24
  • Brussels City

    24
  • Polonia Boitsfort

    22
  • Guidon Anderlecht

    17
  • VK Berchem

    16
  • Boitsfort B

    14
  • Africa Bruxelles

    13
  • Espanola Anderlecht

    13
  • Léopold FC B

    12
  • Stade Everois B

    11
  • RC.Schaerbeek

    11
  • Saint-Michel B

    10
  • Kosova B

    9
  • Anderlecht-Milan

    9
  • SC Ixelles B

    9
  • Hikma Bruxelles B

    9
  • Sport.Bruxelles B

    8

gelijk

  • Kosova B

    8
  • Boitsfort B

    8
  • Sport.Bruxelles B

    7
  • VK Berchem

    7
  • Stade Everois B

    7
  • Anderlecht-Milan

    6
  • Saint-Michel B

    6
  • Polonia Boitsfort

    6
  • Espanola Anderlecht

    6
  • Etterbeek B

    4
  • RC.Schaerbeek

    4
  • Guidon Anderlecht

    3
  • Brussels City

    3
  • Léopold FC B

    3
  • SC Ixelles B

    2
  • Africa Bruxelles

    1
  • Hikma Bruxelles B

    1

verloren

  • Etterbeek B

    4
  • Polonia Boitsfort

    4
  • Brussels City

    5
  • VK Berchem

    9
  • Boitsfort B

    10
  • Guidon Anderlecht

    12
  • Espanola Anderlecht

    13
  • Stade Everois B

    14
  • Kosova B

    15
  • Saint-Michel B

    16
  • Sport.Bruxelles B

    17
  • Anderlecht-Milan

    17
  • Léopold FC B

    17
  • RC.Schaerbeek

    17
  • Africa Bruxelles

    18
  • SC Ixelles B

    21
  • Hikma Bruxelles B

    22
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • Brussels City

    20
  • Etterbeek B

    17
  • Polonia Boitsfort

    16
  • VK Berchem

    12
  • Boitsfort B

    9
  • Guidon Anderlecht

    9
  • Léopold FC B

    8
  • Espanola Anderlecht

    8
  • Africa Bruxelles

    8
  • Kosova B

    7
  • SC Ixelles B

    7
  • Anderlecht-Milan

    6
  • Stade Everois B

    6
  • Hikma Bruxelles B

    5
  • Sport.Bruxelles B

    5
  • Saint-Michel B

    5
  • RC.Schaerbeek

    4
verloren met meer dan één
goal verschil
  • Etterbeek B

    1
  • Brussels City

    2
  • Polonia Boitsfort

    3
  • VK Berchem

    6
  • Léopold FC B

    8
  • Saint-Michel B

    8
  • Espanola Anderlecht

    9
  • Kosova B

    9
  • Sport.Bruxelles B

    9
  • Boitsfort B

    10
  • Guidon Anderlecht

    11
  • Anderlecht-Milan

    11
  • Stade Everois B

    11
  • RC.Schaerbeek

    11
  • Africa Bruxelles

    12
  • SC Ixelles B

    14
  • Hikma Bruxelles B

    17
gewonnen met één
goal verschil
  • Guidon Anderlecht

    8
  • Etterbeek B

    7
  • RC.Schaerbeek

    7
  • Polonia Boitsfort

    6
  • Saint-Michel B

    5
  • Espanola Anderlecht

    5
  • Boitsfort B

    5
  • Stade Everois B

    5
  • Africa Bruxelles

    5
  • Brussels City

    4
  • VK Berchem

    4
  • Léopold FC B

    4
  • Hikma Bruxelles B

    4
  • Sport.Bruxelles B

    3
  • Anderlecht-Milan

    3
  • Kosova B

    2
  • SC Ixelles B

    2
verloren met één
goal verschil
  • Boitsfort B

    0
  • Guidon Anderlecht

    1
  • Polonia Boitsfort

    1
  • Etterbeek B

    3
  • Stade Everois B

    3
  • Brussels City

    3
  • VK Berchem

    3
  • Espanola Anderlecht

    4
  • Hikma Bruxelles B

    5
  • RC.Schaerbeek

    6
  • Africa Bruxelles

    6
  • Anderlecht-Milan

    6
  • Kosova B

    6
  • SC Ixelles B

    7
  • Saint-Michel B

    8
  • Sport.Bruxelles B

    8
  • Léopold FC B

    9

de nul vastgehouden

  • Polonia Boitsfort

    13
  • Etterbeek B

    9
  • Brussels City

    8
  • Boitsfort B

    6
  • VK Berchem

    6
  • Kosova B

    5
  • Stade Everois B

    4
  • Africa Bruxelles

    4
  • Anderlecht-Milan

    4
  • SC Ixelles B

    4
  • Léopold FC B

    4
  • Espanola Anderlecht

    3
  • Hikma Bruxelles B

    3
  • RC.Schaerbeek

    3
  • Guidon Anderlecht

    2
  • Saint-Michel B

    2
  • Sport.Bruxelles B

    2

men niet kon scoren

  • Brussels City

    0
  • Polonia Boitsfort

    2
  • Etterbeek B

    2
  • VK Berchem

    3
  • Guidon Anderlecht

    3
  • Saint-Michel B

    3
  • Sport.Bruxelles B

    4
  • Boitsfort B

    5
  • Africa Bruxelles

    5
  • SC Ixelles B

    5
  • Stade Everois B

    6
  • Anderlecht-Milan

    6
  • Espanola Anderlecht

    6
  • Kosova B

    7
  • Léopold FC B

    7
  • RC.Schaerbeek

    7
  • Hikma Bruxelles B

    11

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • Brussels City

    12
  • Etterbeek B

    9
  • Polonia Boitsfort

    8
  • Espanola Anderlecht

    5
  • VK Berchem

    4
  • Léopold FC B

    4
  • Guidon Anderlecht

    4
  • Africa Bruxelles

    4
  • Anderlecht-Milan

    3
  • Stade Everois B

    3
  • Saint-Michel B

    3
  • SC Ixelles B

    3
  • Boitsfort B

    2
  • Kosova B

    2
  • RC.Schaerbeek

    2
  • Sport.Bruxelles B

    2
  • Hikma Bruxelles B

    2

zonder nederlaag

  • Etterbeek B

    14
  • Brussels City

    12
  • Polonia Boitsfort

    12
  • Anderlecht-Milan

    7
  • Stade Everois B

    7
  • VK Berchem

    6
  • Boitsfort B

    6
  • Espanola Anderlecht

    5
  • Léopold FC B

    5
  • Guidon Anderlecht

    5
  • Saint-Michel B

    5
  • Africa Bruxelles

    4
  • Kosova B

    4
  • RC.Schaerbeek

    4
  • SC Ixelles B

    3
  • Sport.Bruxelles B

    3
  • Hikma Bruxelles B

    2

verzameld uit alle reeksen