vbal4

www.vbal4.be : het seizoensgebonden archief

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 03/06/2016

Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale A

zondag 17/04/2016

15:00Jago St.Amandsberg-Hansbeke5-5
.

Donk

-Gentbrugge4-2
.Ursel B-

Oostakker

0-3
.VC Boekhoute-Avrasya Gent2-2
.

Balgerhoeke

-Exc.Mariakerke B6-2
.

AK Middelburg

-Bassevelde1-0
Dit voetbalseizoen is afgelopen. Het werd uitgespreid
over een totaal van 232 opeenvolgende dagen.
De openingswedstrijden waren op zondag 30/08/2015,
de laatste wedstrijden op zondag 17/04/2016.

vbal4 heeft op het einde van elke dag (jawel, 232 keer)
de rangschikking berekend.
Rechts zie je voor elke ploeg afzonderlijk het aantal dagen dat
het eerste en laatste stond.

vbal4 geeft AK Middelburg als winnaar van de 1ste periode, maar is dat wel juist ?
-
vbal4 gaat uit van een indeling op basis van het aantal speeldagen,
er zijn 30 speeldagen en die kan je alleen maar indelen in 10-10-10.
Een techniek die ik al onafgebroken jaarlijks gebruik, al 8 seizoenen.
-
De modaliteiten vermeldt echter een ander (voor mij verwarrend) verhaal,
want dat stond 8 seizoenen geleden ook al in de modaliteiten.(seizoen 2008-2009)
-
Ik zie dus geen enkele reden om een aanpassing te doen.

26/26

Bassevelde59646
2.Hansbeke571600
3.Vinderhoute5070
4.AK Middelburg4970
Balgerhoeke49270
6.Donk46140
7.Oostakker36027
8.VC Boekhoute3370
9.Ursel B3107
10.Exc.Mariakerke B30013
11.Gentbrugge2907
12.Jago St.Amandsberg17014
Avrasya Gent1707
14.Poesele B70232
AMCGenc Turk Gent0

het aantal dagen op de eerste plaats

en het aantal dagen op de laatste plaats
Hieronder zie je drie verschillende berekeningen voor de perioderangschikkingen.
Welke van deze drie de juiste is weet ik ook niet, het is zelfs mogelijk dat er nog een andere berekeningsmethode is.
Heel moeilijk, ik hoor verschillende verhalen.
Maar ik kan niet anders dan me concentreren op de modaliteiten zoals het PC ze VOOR DE AANVANG VAN HET SEIZOEN gepubliceerd heeft, maar ook de manier waarop het de voorbije seizoenen is verlopen kan ik niet negeren.
Ik laat alles staan en zie wel op het einde van het seizoen welke ploegen naar de eindronde gaan.
Moest er één van jullie nog een andere methode kunnen bedenken die strookt met de modaliteiten, laat ze me maar weten. Dan zet ik die er ook nog wel bij.

1ste methode: 30 speeldagen opgesplitst in 3 periodes van 10 speeldagen

Deze methode wordt NIET vermeld in de modaliteiten.
Voor vbal4 krijgt ze de voorkeur omdat ik dit sinds het seizoen 2008/2009 onafgebroken gebruik.
Moest op het einde van het seizoen blijken dat deze keuze fout is zal ik aanpassingen moeten doen op het archief.

periode 1

-/-

AK Middelburg8/824
2.Hansbeke10/1022
3.Bassevelde8/821
4.Balgerhoeke8/819
5.Gentbrugge10/1018
6.Vinderhoute9/917
7.Donk9/916
8.VC Boekhoute8/813
9.Oostakker9/912
10.Exc.Mariakerke B8/811
11.Jago St.Amandsberg9/911
12.Avrasya Gent8/88
13.Ursel B8/83
14.Poesele B10/100

periode 2

-/-

Hansbeke8/825
2.Bassevelde8/825
3.Balgerhoeke9/921
4.Donk9/919
5.Vinderhoute8/819
6.AK Middelburg9/916
7.Oostakker8/814
8.Exc.Mariakerke B8/814
9.VC Boekhoute10/1013
10.Ursel B10/1010
11.Gentbrugge8/89
12.Poesele B8/88
13.Avrasya Gent8/85
14.Jago St.Amandsberg9/92

periode 3

-/-

Ursel B8/824
2.Vinderhoute9/922
3.Bassevelde10/1022
4.Donk8/819
5.Hansbeke8/819
6.AK Middelburg9/918
7.Balgerhoeke9/917
8.Oostakker9/916
9.VC Boekhoute8/813
10.Exc.Mariakerke B10/1010
11.Avrasya Gent10/107
12.Jago St.Amandsberg8/86
13.Gentbrugge8/85
14.Poesele B8/81

2de methode: een reeks van 15 ploegen opgesplist in een 10-9-9 wedstrijden constructie

Deze methode wordt duidelijk vermeld in de modaliteiten. Maar er zijn toch maar 14 ploegen in deze reeks?
Klopt niet helemaal want bij de start van het seizoen stond Genc Turk Gent nog NIET OP AMC.
Stel dat die ploeg nog actief zou zijn tot bv. nieuwjaar, dan tellen die uitslagen wel degelijk mee.
Als het methode 1 niet wordt dan lijkt methode 2 de meest logische.
En laat U niet misleiden want niet elke ploeg speelt noodzakelijk 10-9-9 wedstrijden, de eventuele AMC wedstrijden zijn gescrapt.

periode 1

-/-

Bassevelde9/922
2.AK Middelburg9/922
3.Hansbeke10/1022
4.Balgerhoeke9/920
5.Gentbrugge10/1018
6.Donk9/916
7.Vinderhoute10/1015
8.Oostakker10/1012
9.Jago St.Amandsberg9/911
10.VC Boekhoute9/911
11.Exc.Mariakerke B9/910
12.Avrasya Gent9/910
13.Ursel B9/92
14.Poesele B10/100

periode 2

-/-

Hansbeke8/823
2.Vinderhoute8/820
3.Bassevelde8/819
4.Balgerhoeke8/818
5.Donk9/917
6.AK Middelburg8/815
7.VC Boekhoute9/913
8.Oostakker8/812
9.Exc.Mariakerke B8/812
10.Ursel B9/910
11.Gentbrugge8/88
12.Poesele B8/87
13.Jago St.Amandsberg9/92
14.Avrasya Gent8/81

periode 3

-/-

Bassevelde9/922
2.Ursel B8/821
3.Vinderhoute8/819
4.Donk8/817
5.Hansbeke8/817
6.AK Middelburg9/916
7.Oostakker8/815
8.Balgerhoeke9/915
9.VC Boekhoute8/811
10.Exc.Mariakerke B9/910
11.Avrasya Gent9/97
12.Jago St.Amandsberg8/86
13.Gentbrugge8/85
14.Poesele B8/81

3de methode: een reeks van 14 ploegen opgesplist in een 10-8-8 wedstrijden constructie

Deze methode wordt ook duidelijk vermeld in de modaliteiten. En kan ook, want momenteel zijn 14 ploegen actief in deze reeks.
Dan vraag ik met toch af wat er gaat gebeuren moest er nog een extra ploeg later op het seizoen op AMC komen.

periode 1

10/10

Hansbeke22
2.Bassevelde21
3.Balgerhoeke21
4.AK Middelburg20
5.Gentbrugge18
6.Donk17
7.Vinderhoute15
8.VC Boekhoute13
9.Exc.Mariakerke B12
10.Oostakker12
11.Jago St.Amandsberg10
12.Avrasya Gent10
13.Ursel B2
14.Poesele B0

periode 2

8/8

Hansbeke20
2.Bassevelde19
3.Vinderhoute18
4.AK Middelburg16
5.Donk14
6.Balgerhoeke13
7.Oostakker11
8.Ursel B10
9.VC Boekhoute10
10.Exc.Mariakerke B9
11.Gentbrugge7
12.Poesele B6
13.Avrasya Gent3
14.Jago St.Amandsberg2

periode 3

8/8

Bassevelde19
2.Ursel B19
3.Vinderhoute17
4.Donk15
5.Hansbeke15
6.Balgerhoeke15
7.AK Middelburg13
8.Oostakker13
9.VC Boekhoute10
10.Exc.Mariakerke B9
11.Jago St.Amandsberg5
12.Gentbrugge4
13.Avrasya Gent4
14.Poesele B1

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (26/26)

  • Bassevelde

    19
  • Hansbeke

    21
  • Vinderhoute

    28
  • AK Middelburg

    29
  • Balgerhoeke

    29
  • Donk

    32
  • Oostakker

    42
  • VC Boekhoute

    45
  • Ursel B

    47
  • Exc.Mariakerke B

    48
  • Gentbrugge

    49
  • Avrasya Gent

    61
  • Jago St.Amandsberg

    61
  • Poesele B

    71

thuis (13/13)

  • Bassevelde

    8
  • Hansbeke

    8
  • Balgerhoeke

    11
  • Vinderhoute

    12
  • Donk

    13
  • AK Middelburg

    15
  • Ursel B

    20
  • Exc.Mariakerke B

    20
  • Oostakker

    21
  • Gentbrugge

    22
  • VC Boekhoute

    25
  • Avrasya Gent

    30
  • Jago St.Amandsberg

    30
  • Poesele B

    35

uit (13/13)

  • Bassevelde

    11
  • Hansbeke

    13
  • AK Middelburg

    14
  • Vinderhoute

    16
  • Balgerhoeke

    18
  • Donk

    19
  • VC Boekhoute

    20
  • Oostakker

    21
  • Gentbrugge

    27
  • Ursel B

    27
  • Exc.Mariakerke B

    28
  • Avrasya Gent

    31
  • Jago St.Amandsberg

    31
  • Poesele B

    36

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (26/26)

  • Vinderhoute

    79
  • Bassevelde

    76
  • Donk

    75
  • Exc.Mariakerke B

    74
  • Hansbeke

    70
  • AK Middelburg

    68
  • Gentbrugge

    58
  • Oostakker

    54
  • VC Boekhoute

    54
  • Balgerhoeke

    54
  • Jago St.Amandsberg

    52
  • Ursel B

    47
  • Avrasya Gent

    42
  • Poesele B

    25

thuis (13/13)

  • Exc.Mariakerke B

    46
  • Vinderhoute

    43
  • Donk

    42
  • Gentbrugge

    36
  • Bassevelde

    35
  • Hansbeke

    33
  • Jago St.Amandsberg

    33
  • Oostakker

    29
  • AK Middelburg

    28
  • Balgerhoeke

    28
  • Ursel B

    27
  • VC Boekhoute

    26
  • Avrasya Gent

    17
  • Poesele B

    12

uit (13/13)

  • Bassevelde

    41
  • AK Middelburg

    40
  • Hansbeke

    37
  • Vinderhoute

    36
  • Donk

    33
  • Exc.Mariakerke B

    28
  • VC Boekhoute

    28
  • Balgerhoeke

    26
  • Oostakker

    25
  • Avrasya Gent

    25
  • Gentbrugge

    22
  • Ursel B

    20
  • Jago St.Amandsberg

    19
  • Poesele B

    13

de minste tegengoals

alle wedstrijden (26/26)

  • Hansbeke

    28
  • Bassevelde

    29
  • AK Middelburg

    38
  • Balgerhoeke

    42
  • Donk

    47
  • Vinderhoute

    52
  • Oostakker

    55
  • Ursel B

    56
  • VC Boekhoute

    67
  • Gentbrugge

    70
  • Exc.Mariakerke B

    71
  • Jago St.Amandsberg

    79
  • Avrasya Gent

    87
  • Poesele B

    107

thuis (13/13)

  • Bassevelde

    11
  • Hansbeke

    11
  • AK Middelburg

    17
  • Balgerhoeke

    19
  • Ursel B

    21
  • Donk

    24
  • Vinderhoute

    29
  • Exc.Mariakerke B

    30
  • Avrasya Gent

    32
  • Oostakker

    33
  • Gentbrugge

    38
  • VC Boekhoute

    39
  • Jago St.Amandsberg

    41
  • Poesele B

    48

uit (13/13)

  • Hansbeke

    17
  • Bassevelde

    18
  • AK Middelburg

    21
  • Oostakker

    22
  • Vinderhoute

    23
  • Donk

    23
  • Balgerhoeke

    23
  • VC Boekhoute

    28
  • Gentbrugge

    32
  • Ursel B

    35
  • Jago St.Amandsberg

    38
  • Exc.Mariakerke B

    41
  • Avrasya Gent

    55
  • Poesele B

    59

het aantal keer ...

gewonnen

  • Bassevelde

    18
  • Hansbeke

    16
  • Vinderhoute

    15
  • AK Middelburg

    14
  • Donk

    14
  • Balgerhoeke

    14
  • Oostakker

    10
  • VC Boekhoute

    10
  • Ursel B

    9
  • Gentbrugge

    8
  • Exc.Mariakerke B

    8
  • Avrasya Gent

    4
  • Jago St.Amandsberg

    4
  • Poesele B

    2

gelijk

  • Hansbeke

    9
  • AK Middelburg

    7
  • Balgerhoeke

    7
  • Exc.Mariakerke B

    6
  • Oostakker

    6
  • Bassevelde

    5
  • Vinderhoute

    5
  • Gentbrugge

    5
  • Avrasya Gent

    5
  • Jago St.Amandsberg

    5
  • Donk

    4
  • Ursel B

    4
  • VC Boekhoute

    3
  • Poesele B

    1

verloren

  • Hansbeke

    1
  • Bassevelde

    3
  • AK Middelburg

    5
  • Balgerhoeke

    5
  • Vinderhoute

    6
  • Donk

    8
  • Oostakker

    10
  • Exc.Mariakerke B

    12
  • Gentbrugge

    13
  • VC Boekhoute

    13
  • Ursel B

    13
  • Avrasya Gent

    17
  • Jago St.Amandsberg

    17
  • Poesele B

    23
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • Bassevelde

    15
  • Hansbeke

    12
  • Donk

    11
  • Vinderhoute

    10
  • Exc.Mariakerke B

    8
  • AK Middelburg

    8
  • Gentbrugge

    7
  • Balgerhoeke

    7
  • Oostakker

    5
  • VC Boekhoute

    5
  • Ursel B

    4
  • Jago St.Amandsberg

    3
  • Avrasya Gent

    2
  • Poesele B

    1
verloren met meer dan één
goal verschil
  • Hansbeke

    0
  • Bassevelde

    1
  • AK Middelburg

    2
  • Donk

    3
  • Balgerhoeke

    3
  • Vinderhoute

    4
  • Oostakker

    7
  • Exc.Mariakerke B

    9
  • VC Boekhoute

    9
  • Jago St.Amandsberg

    9
  • Gentbrugge

    10
  • Ursel B

    10
  • Avrasya Gent

    12
  • Poesele B

    19
gewonnen met één
goal verschil
  • Balgerhoeke

    7
  • AK Middelburg

    6
  • Vinderhoute

    5
  • Oostakker

    5
  • VC Boekhoute

    5
  • Ursel B

    5
  • Hansbeke

    4
  • Bassevelde

    3
  • Donk

    3
  • Avrasya Gent

    2
  • Jago St.Amandsberg

    1
  • Gentbrugge

    1
  • Poesele B

    1
  • Exc.Mariakerke B

    0
verloren met één
goal verschil
  • Hansbeke

    1
  • Balgerhoeke

    2
  • Vinderhoute

    2
  • Bassevelde

    2
  • AK Middelburg

    3
  • Oostakker

    3
  • Ursel B

    3
  • Gentbrugge

    3
  • Exc.Mariakerke B

    3
  • VC Boekhoute

    4
  • Poesele B

    4
  • Donk

    5
  • Avrasya Gent

    5
  • Jago St.Amandsberg

    8

de nul vastgehouden

  • Hansbeke

    10
  • Bassevelde

    10
  • Balgerhoeke

    7
  • Oostakker

    6
  • Ursel B

    5
  • Vinderhoute

    4
  • AK Middelburg

    4
  • VC Boekhoute

    4
  • Donk

    4
  • Gentbrugge

    3
  • Exc.Mariakerke B

    1
  • Poesele B

    1
  • Avrasya Gent

    0
  • Jago St.Amandsberg

    0

men niet kon scoren

  • Bassevelde

    1
  • Hansbeke

    2
  • Vinderhoute

    2
  • AK Middelburg

    2
  • Donk

    3
  • Balgerhoeke

    4
  • Ursel B

    4
  • Exc.Mariakerke B

    4
  • Oostakker

    5
  • VC Boekhoute

    5
  • Gentbrugge

    5
  • Jago St.Amandsberg

    5
  • Avrasya Gent

    8
  • Poesele B

    9

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • Hansbeke

    6
  • Vinderhoute

    5
  • Balgerhoeke

    5
  • Bassevelde

    4
  • Ursel B

    4
  • AK Middelburg

    3
  • Gentbrugge

    3
  • Oostakker

    3
  • Donk

    2
  • Exc.Mariakerke B

    2
  • VC Boekhoute

    2
  • Jago St.Amandsberg

    2
  • Poesele B

    2
  • Avrasya Gent

    1

zonder nederlaag

  • Hansbeke

    19
  • Bassevelde

    15
  • Vinderhoute

    9
  • Ursel B

    8
  • AK Middelburg

    8
  • Balgerhoeke

    7
  • Gentbrugge

    7
  • Oostakker

    5
  • Donk

    5
  • Exc.Mariakerke B

    3
  • VC Boekhoute

    3
  • Avrasya Gent

    3
  • Jago St.Amandsberg

    2
  • Poesele B

    2

verzameld uit alle reeksen