zondag 30/08/2015 | ||||||
15:00 | Genc Turk Gent | - | Avrasya Gent | 0 | - | 5 |
. | Hansbeke | - | Gentbrugge | 4 | - | 1 |
. | Balgerhoeke | - | Bassevelde | 3 | - | 2 |
. | VC Boekhoute | - | Exc.Mariakerke B | 5 | - | 3 |
. | Ursel B | - | Vinderhoute | 2 | - | 4 |
. | Donk | - | Poesele B | 3 | - | 0 |
. | Jago St.Amandsberg | - | AK Middelburg | 3 | - | 4 |
zaterdag 05/09/2015 | ||||||
19:30 | Bassevelde | - | VC Boekhoute | 3 | - | 1 |
. | Exc.Mariakerke B | - | Genc Turk Gent | - | ||
zondag 06/09/2015 | ||||||
15:00 | Poesele B | - | Hansbeke | 0 | - | 3 |
. | AK Middelburg | - | Balgerhoeke | 2 | - | 3 |
. | Gentbrugge | - | Jago St.Amandsberg | 4 | - | 1 |
. | Oostakker | - | Donk | 1 | - | 7 |
. | Avrasya Gent | - | Ursel B | 3 | - | 3 |
zaterdag 12/09/2015 | ||||||
18:00 | Ursel B | - | Exc.Mariakerke B | 1 | - | 3 |
19:00 | Donk | - | Vinderhoute | 4 | - | 4 |
zondag 13/09/2015 | ||||||
15:00 | Hansbeke | - | Oostakker | 2 | - | 0 |
. | Gentbrugge | - | Poesele B | 7 | - | 1 |
. | VC Boekhoute | - | AK Middelburg | 1 | - | 6 |
. | Genc Turk Gent | - | Bassevelde | - | ||
. | Jago St.Amandsberg | - | Balgerhoeke | 2 | - | 2 |
zaterdag 19/09/2015 | ||||||
19:00 | Poesele B | - | Jago St.Amandsberg | 1 | - | 2 |
19:30 | Bassevelde | - | Ursel B | 3 | - | 0 |
. | Vinderhoute | - | Hansbeke | 1 | - | 3 |
zondag 20/09/2015 | ||||||
15:00 | AK Middelburg | - | Genc Turk Gent | - | ||
. | Balgerhoeke | - | VC Boekhoute | 1 | - | 0 |
. | Oostakker | - | Gentbrugge | 0 | - | 2 |
. | Avrasya Gent | - | Donk | 1 | - | 3 |
zaterdag 26/09/2015 | ||||||
19:00 | Poesele B | - | Oostakker | 1 | - | 4 |
zondag 27/09/2015 | ||||||
15:00 | Hansbeke | - | Avrasya Gent | 4 | - | 3 |
. | Gentbrugge | - | Vinderhoute | 3 | - | 3 |
. | Genc Turk Gent | - | Balgerhoeke | - | ||
. | Ursel B | - | AK Middelburg | 1 | - | 2 |
. | Donk | - | Exc.Mariakerke B | 4 | - | 2 |
. | Jago St.Amandsberg | - | VC Boekhoute | 1 | - | 2 |
zaterdag 03/10/2015 | ||||||
19:30 | Exc.Mariakerke B | - | Hansbeke | 3 | - | 3 |
zondag 04/10/2015 | ||||||
15:00 | Balgerhoeke | - | Ursel B | 2 | - | 0 |
. | VC Boekhoute | - | Genc Turk Gent | - | ||
. | Oostakker | - | Jago St.Amandsberg | 3 | - | 2 |
. | Vinderhoute | - | Poesele B | 8 | - | 2 |
. | Avrasya Gent | - | Gentbrugge | 3 | - | 3 |
. | Bassevelde | - | Donk | 2 | - | 0 |
zaterdag 10/10/2015 | ||||||
19:00 | Poesele B | - | Avrasya Gent | 1 | - | 7 |
zondag 11/10/2015 | ||||||
15:00 | Hansbeke | - | Bassevelde | 1 | - | 1 |
. | Gentbrugge | - | Exc.Mariakerke B | 4 | - | 1 |
. | Oostakker | - | Vinderhoute | 1 | - | 0 |
. | Ursel B | - | VC Boekhoute | 2 | - | 2 |
. | Donk | - | AK Middelburg | 2 | - | 3 |
. | Jago St.Amandsberg | - | Genc Turk Gent | - |
zaterdag 17/10/2015 | ||||||
19:30 | Exc.Mariakerke B | - | Poesele B | 8 | - | 2 |
zondag 18/10/2015 | ||||||
15:00 | AK Middelburg | - | Hansbeke | 1 | - | 1 |
. | Balgerhoeke | - | Donk | 2 | - | 2 |
. | Genc Turk Gent | - | Ursel B | - | ||
. | Vinderhoute | - | Jago St.Amandsberg | 4 | - | 1 |
. | Avrasya Gent | - | Oostakker | 2 | - | 2 |
. | Bassevelde | - | Gentbrugge | 1 | - | 1 |
zaterdag 24/10/2015 | ||||||
19:00 | Poesele B | - | Bassevelde | 0 | - | 9 |
zondag 25/10/2015 | ||||||
15:00 | Hansbeke | - | Balgerhoeke | 0 | - | 0 |
. | Gentbrugge | - | AK Middelburg | 0 | - | 8 |
. | Oostakker | - | Exc.Mariakerke B | 5 | - | 5 |
. | Vinderhoute | - | Avrasya Gent | 6 | - | 2 |
. | Donk | - | VC Boekhoute | 2 | - | 3 |
. | Jago St.Amandsberg | - | Ursel B | 4 | - | 2 |
zaterdag 31/10/2015 | ||||||
19:30 | Bassevelde | - | Oostakker | 2 | - | 0 |
. | Exc.Mariakerke B | - | Vinderhoute | 3 | - | 3 |
zondag 01/11/2015 | ||||||
14:30 | AK Middelburg | - | Poesele B | 3 | - | 1 |
. | Balgerhoeke | - | Gentbrugge | 0 | - | 5 |
. | VC Boekhoute | - | Hansbeke | 0 | - | 4 |
. | Genc Turk Gent | - | Donk | - | ||
. | Avrasya Gent | - | Jago St.Amandsberg | 1 | - | 3 |
zaterdag 07/11/2015 | ||||||
19:00 | Poesele B | - | Balgerhoeke | 2 | - | 4 |
zondag 08/11/2015 | ||||||
14:30 | Hansbeke | - | Genc Turk Gent | - | ||
. | Gentbrugge | - | VC Boekhoute | 6 | - | 2 |
. | Oostakker | - | AK Middelburg | 3 | - | 3 |
. | Vinderhoute | - | Bassevelde | 1 | - | 4 |
. | Avrasya Gent | - | Exc.Mariakerke B | 2 | - | 1 |
. | Donk | - | Ursel B | 5 | - | 1 |
zaterdag 14/11/2015 | ||||||
19:30 | Exc.Mariakerke B | - | Jago St.Amandsberg | 4 | - | 0 |
zondag 15/11/2015 | ||||||
14:30 | AK Middelburg | - | Vinderhoute | 1 | - | 2 |
. | Balgerhoeke | - | Oostakker | 2 | - | 1 |
. | VC Boekhoute | - | Poesele B | 4 | - | 0 |
. | Genc Turk Gent | - | Gentbrugge | - | ||
. | Ursel B | - | Hansbeke | 0 | - | 1 |
. | Bassevelde | - | Avrasya Gent | 2 | - | 2 |
zaterdag 21/11/2015 | ||||||
19:00 | Poesele B | - | Genc Turk Gent | - | ||
19:30 | Exc.Mariakerke B | - | Bassevelde | 1 | - | 3 |
zondag 22/11/2015 | ||||||
14:30 | Vinderhoute | - | Balgerhoeke | 0 | - | 4 |
. | Avrasya Gent | - | AK Middelburg | 0 | - | 1 |
. | Jago St.Amandsberg | - | Donk | 0 | - | 1 |
. | Oostakker | - | VC Boekhoute | 0 | - | 1 |
zondag 03/01/2016 | ||||||
14:30 | Gentbrugge | - | Ursel B | 2 | - | 3 |
zondag 29/11/2015 | ||||||
14:30 | AK Middelburg | - | Exc.Mariakerke B | 2 | - | 2 |
. | Balgerhoeke | - | Avrasya Gent | 3 | - | 2 |
. | VC Boekhoute | - | Vinderhoute | 0 | - | 6 |
. | Genc Turk Gent | - | Oostakker | - | ||
. | Ursel B | - | Poesele B | 2 | - | 0 |
. | Donk | - | Hansbeke | 1 | - | 1 |
. | Jago St.Amandsberg | - | Bassevelde | 0 | - | 1 |
zaterdag 05/12/2015 | ||||||
19:30 | Exc.Mariakerke B | - | Balgerhoeke | 0 | - | 2 |
zondag 06/12/2015 | ||||||
14:30 | Hansbeke | - | Jago St.Amandsberg | 1 | - | 1 |
. | Gentbrugge | - | Donk | 2 | - | 7 |
. | Oostakker | - | Ursel B | 3 | - | 1 |
. | Vinderhoute | - | Genc Turk Gent | - | ||
. | Avrasya Gent | - | VC Boekhoute | 0 | - | 2 |
. | Bassevelde | - | AK Middelburg | 2 | - | 2 |
zaterdag 12/12/2015 | ||||||
19:00 | Poesele B | - | Donk | 1 | - | 3 |
19:30 | Exc.Mariakerke B | - | VC Boekhoute | 4 | - | 2 |
zondag 13/12/2015 | ||||||
14:30 | Gentbrugge | - | Hansbeke | 1 | - | 6 |
. | Bassevelde | - | Balgerhoeke | 3 | - | 0 |
. | Avrasya Gent | - | Genc Turk Gent | - | ||
. | Vinderhoute | - | Ursel B | 5 | - | 3 |
. | AK Middelburg | - | Jago St.Amandsberg | 4 | - | 1 |
zaterdag 19/12/2015 | ||||||
14:30 | VC Boekhoute | - | Bassevelde | 0 | - | 5 |
zondag 20/12/2015 | ||||||
14:00 | Hansbeke | - | Poesele B | 5 | - | 0 |
14:30 | Balgerhoeke | - | AK Middelburg | 2 | - | 2 |
. | Jago St.Amandsberg | - | Gentbrugge | 3 | - | 4 |
. | Donk | - | Oostakker | 0 | - | 3 |
. | Ursel B | - | Avrasya Gent | 6 | - | 0 |
. | Genc Turk Gent | - | Exc.Mariakerke B | - |
zaterdag 09/01/2016 | ||||||
19:00 | Poesele B | - | Gentbrugge | 2 | - | 0 |
19:30 | Exc.Mariakerke B | - | Ursel B | 4 | - | 1 |
zondag 10/01/2016 | ||||||
14:30 | Oostakker | - | Hansbeke | 2 | - | 5 |
. | AK Middelburg | - | VC Boekhoute | 3 | - | 1 |
. | Bassevelde | - | Genc Turk Gent | - | ||
. | Vinderhoute | - | Donk | 6 | - | 4 |
. | Balgerhoeke | - | Jago St.Amandsberg | 4 | - | 2 |
zondag 17/01/2016 | ||||||
15:00 | Genc Turk Gent | - | AK Middelburg | - | ||
. | VC Boekhoute | - | Balgerhoeke | 2 | - | 1 |
. | Jago St.Amandsberg | - | Poesele B | 3 | - | 4 |
. | Gentbrugge | - | Oostakker | 2 | - | 2 |
. | Hansbeke | - | Vinderhoute | 5 | - | 1 |
. | Donk | - | Avrasya Gent | 7 | - | 1 |
. | Ursel B | - | Bassevelde | 3 | - | 4 |
zaterdag 23/01/2016 | ||||||
19:30 | Exc.Mariakerke B | - | Donk | 2 | - | 2 |
zondag 24/01/2016 | ||||||
15:00 | Avrasya Gent | - | Hansbeke | 0 | - | 3 |
. | Vinderhoute | - | Gentbrugge | 1 | - | 0 |
. | Oostakker | - | Poesele B | 5 | - | 0 |
. | Balgerhoeke | - | Genc Turk Gent | - | ||
. | AK Middelburg | - | Ursel B | 1 | - | 1 |
. | VC Boekhoute | - | Jago St.Amandsberg | 5 | - | 5 |
zaterdag 30/01/2016 | ||||||
19:00 | Poesele B | - | Vinderhoute | 1 | - | 2 |
zondag 31/01/2016 | ||||||
15:00 | Ursel B | - | Balgerhoeke | 3 | - | 2 |
. | Genc Turk Gent | - | VC Boekhoute | - | ||
. | Jago St.Amandsberg | - | Oostakker | 5 | - | 5 |
. | Hansbeke | - | Exc.Mariakerke B | 3 | - | 0 |
. | Donk | - | Bassevelde | 5 | - | 3 |
zondag 07/02/2016 | ||||||
15:00 | Gentbrugge | - | Avrasya Gent | 4 | - | 0 |
zaterdag 13/02/2016 | ||||||
19:30 | Exc.Mariakerke B | - | Gentbrugge | 2 | - | 2 |
zondag 14/02/2016 | ||||||
15:00 | Bassevelde | - | Hansbeke | 3 | - | 2 |
. | Avrasya Gent | - | Poesele B | 3 | - | 2 |
. | Vinderhoute | - | Oostakker | 2 | - | 1 |
. | VC Boekhoute | - | Ursel B | 1 | - | 2 |
. | AK Middelburg | - | Donk | 2 | - | 1 |
. | Genc Turk Gent | - | Jago St.Amandsberg | - |
zaterdag 20/02/2016 | ||||||
19:00 | Poesele B | - | Exc.Mariakerke B | 1 | - | 4 |
zondag 21/02/2016 | ||||||
15:00 | Hansbeke | - | AK Middelburg | 1 | - | 0 |
. | Donk | - | Balgerhoeke | 4 | - | 1 |
. | Ursel B | - | Genc Turk Gent | - | ||
. | Jago St.Amandsberg | - | Vinderhoute | 1 | - | 5 |
. | Oostakker | - | Avrasya Gent | 1 | - | 0 |
zaterdag 26/03/2016 | ||||||
15:00 | Gentbrugge | - | Bassevelde | 0 | - | 2 |
zaterdag 27/02/2016 | ||||||
19:30 | Exc.Mariakerke B | - | Oostakker | 0 | - | 1 |
zondag 28/02/2016 | ||||||
15:00 | Balgerhoeke | - | Hansbeke | 0 | - | 0 |
. | AK Middelburg | - | Gentbrugge | 5 | - | 1 |
. | Bassevelde | - | Poesele B | 6 | - | 1 |
. | Avrasya Gent | - | Vinderhoute | 0 | - | 4 |
. | VC Boekhoute | - | Donk | 0 | - | 1 |
. | Ursel B | - | Jago St.Amandsberg | 3 | - | 0 |
zaterdag 05/03/2016 | ||||||
19:00 | Poesele B | - | AK Middelburg | 1 | - | 1 |
zondag 06/03/2016 | ||||||
15:00 | Donk | - | Genc Turk Gent | - | ||
. | Jago St.Amandsberg | - | Avrasya Gent | 4 | - | 2 |
. | Oostakker | - | Bassevelde | 3 | - | 5 |
zondag 27/03/2016 | ||||||
15:00 | Hansbeke | - | VC Boekhoute | 3 | - | 1 |
maandag 28/03/2016 | ||||||
15:00 | Gentbrugge | - | Balgerhoeke | 1 | - | 2 |
19:30 | Vinderhoute | - | Exc.Mariakerke B | 2 | - | 1 |
zaterdag 12/03/2016 | ||||||
19:30 | Exc.Mariakerke B | - | Avrasya Gent | 14 | - | 1 |
zondag 13/03/2016 | ||||||
15:00 | Genc Turk Gent | - | Hansbeke | - | ||
. | VC Boekhoute | - | Gentbrugge | 4 | - | 1 |
. | Balgerhoeke | - | Poesele B | 2 | - | 0 |
. | AK Middelburg | - | Oostakker | 2 | - | 0 |
. | Bassevelde | - | Vinderhoute | 1 | - | 1 |
. | Ursel B | - | Donk | 1 | - | 0 |
zaterdag 19/03/2016 | ||||||
19:00 | Poesele B | - | VC Boekhoute | 0 | - | 7 |
zondag 20/03/2016 | ||||||
15:00 | Vinderhoute | - | AK Middelburg | 4 | - | 0 |
. | Oostakker | - | Balgerhoeke | 2 | - | 2 |
. | Gentbrugge | - | Genc Turk Gent | - | ||
. | Hansbeke | - | Ursel B | 1 | - | 1 |
. | Jago St.Amandsberg | - | Exc.Mariakerke B | 2 | - | 4 |
. | Avrasya Gent | - | Bassevelde | 0 | - | 2 |
zaterdag 02/04/2016 | ||||||
19:30 | Bassevelde | - | Exc.Mariakerke B | 4 | - | 0 |
zondag 03/04/2016 | ||||||
15:00 | Ursel B | - | Gentbrugge | 3 | - | 0 |
. | Genc Turk Gent | - | Poesele B | - | ||
. | VC Boekhoute | - | Oostakker | 2 | - | 3 |
. | Balgerhoeke | - | Vinderhoute | 1 | - | 1 |
. | AK Middelburg | - | Avrasya Gent | 1 | - | 3 |
. | Donk | - | Jago St.Amandsberg | 1 | - | 0 |
zondag 10/04/2016 | ||||||
15:00 | Exc.Mariakerke B | - | AK Middelburg | 1 | - | 8 |
. | Avrasya Gent | - | Balgerhoeke | 2 | - | 3 |
. | Vinderhoute | - | VC Boekhoute | 3 | - | 4 |
. | Oostakker | - | Genc Turk Gent | - | ||
. | Poesele B | - | Ursel B | 1 | - | 2 |
. | Hansbeke | - | Donk | 3 | - | 2 |
. | Bassevelde | - | Jago St.Amandsberg | 3 | - | 1 |
zondag 17/04/2016 | ||||||
15:00 | Jago St.Amandsberg | - | Hansbeke | 5 | - | 5 |
. | Donk | - | Gentbrugge | 4 | - | 2 |
. | Ursel B | - | Oostakker | 0 | - | 3 |
. | Genc Turk Gent | - | Vinderhoute | - | ||
. | VC Boekhoute | - | Avrasya Gent | 2 | - | 2 |
. | Balgerhoeke | - | Exc.Mariakerke B | 6 | - | 2 |
. | AK Middelburg | - | Bassevelde | 1 | - | 0 |
26/26 | |||||||||
Bassevelde | 59 | 64 | 6 | ||||||
2. | Hansbeke | 57 | 160 | 0 | |||||
3. | Vinderhoute | 50 | 7 | 0 | |||||
4. | AK Middelburg | 49 | 7 | 0 | |||||
. | Balgerhoeke | 49 | 27 | 0 | |||||
6. | Donk | 46 | 14 | 0 | |||||
7. | Oostakker | 36 | 0 | 27 | |||||
8. | VC Boekhoute | 33 | 7 | 0 | |||||
9. | Ursel B | 31 | 0 | 7 | |||||
10. | Exc.Mariakerke B | 30 | 0 | 13 | |||||
11. | Gentbrugge | 29 | 0 | 7 | |||||
12. | Jago St.Amandsberg | 17 | 0 | 14 | |||||
. | Avrasya Gent | 17 | 0 | 7 | |||||
14. | Poesele B | 7 | 0 | 232 | |||||
AMC | Genc Turk Gent |
26/26 | ||||
1 | 2 | |||
Bassevelde | 59 | 18 | ||
2. | x | Hansbeke | 57 | 16 |
3. | x | Vinderhoute | 50 | 15 |
4. | x | AK Middelburg | 49 | 14 |
x | Balgerhoeke | 49 | 14 | |
6. | x | Donk | 46 | 14 |
7. | x | Oostakker | 36 | 10 |
8. | x | VC Boekhoute | 33 | 10 |
9. | x | Ursel B | 31 | 9 |
10. | x | Exc.Mariakerke B | 30 | 8 |
11. | x | Gentbrugge | 29 | 8 |
12. | x | Jago St.Amandsberg | 17 | 4 |
x | Avrasya Gent | 17 | 4 | |
14. | x | Poesele B | 7 | 2 |
15. | x | Genc Turk Gent | 0 | 0 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
-/- | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
AK Middelburg | 8/8 | 24 | 8 | +21 | 36 | |
2. | Hansbeke | 10/10 | 22 | 6 | +15 | 25 |
3. | Bassevelde | 8/8 | 21 | 6 | +21 | 29 |
4. | Balgerhoeke | 8/8 | 19 | 5 | 0 | 16 |
5. | Gentbrugge | 10/10 | 18 | 5 | +8 | 30 |
6. | Vinderhoute | 9/9 | 17 | 4 | +13 | 37 |
7. | Donk | 9/9 | 16 | 4 | +10 | 30 |
8. | VC Boekhoute | 8/8 | 13 | 4 | -10 | 18 |
9. | Oostakker | 9/9 | 12 | 3 | -8 | 18 |
10. | Exc.Mariakerke B | 8/8 | 11 | 3 | +1 | 35 |
11. | Jago St.Amandsberg | 9/9 | 11 | 3 | -4 | 21 |
12. | Avrasya Gent | 8/8 | 8 | 1 | -4 | 28 |
13. | Ursel B | 8/8 | 3 | 0 | -15 | 14 |
14. | Poesele B | 10/10 | 0 | 0 | -45 | 9 |
1 | het aantal gespeelde wedstrijden / het aantal te spelen wedstrijden |
2 | het puntentotaal |
3 | het aantal gewonnen wedstrijden |
4 | het doelpuntensaldo |
5 | het aantal gemaakte doelpunten |
-/- | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Hansbeke | 8/8 | 25 | 8 | +26 | 34 | |
2. | Bassevelde | 8/8 | 25 | 8 | +19 | 30 |
3. | Balgerhoeke | 9/9 | 21 | 7 | +9 | 24 |
4. | Donk | 9/9 | 19 | 6 | +14 | 33 |
5. | Vinderhoute | 8/8 | 19 | 6 | +1 | 28 |
6. | AK Middelburg | 9/9 | 16 | 3 | +6 | 21 |
7. | Oostakker | 8/8 | 14 | 4 | +6 | 24 |
8. | Exc.Mariakerke B | 8/8 | 14 | 4 | +5 | 23 |
9. | VC Boekhoute | 10/10 | 13 | 4 | -11 | 19 |
10. | Ursel B | 10/10 | 10 | 3 | -4 | 21 |
11. | Gentbrugge | 8/8 | 9 | 3 | -11 | 21 |
12. | Poesele B | 8/8 | 8 | 3 | -21 | 11 |
13. | Avrasya Gent | 8/8 | 5 | 1 | -22 | 9 |
14. | Jago St.Amandsberg | 9/9 | 2 | 0 | -14 | 17 |
-/- | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ursel B | 8/8 | 24 | 8 | +9 | 19 | |
2. | Vinderhoute | 9/9 | 22 | 7 | +16 | 27 |
3. | Bassevelde | 10/10 | 22 | 7 | +15 | 29 |
4. | Donk | 8/8 | 19 | 6 | +8 | 23 |
5. | Hansbeke | 8/8 | 19 | 5 | +8 | 23 |
6. | AK Middelburg | 9/9 | 18 | 6 | +9 | 22 |
7. | Balgerhoeke | 9/9 | 17 | 4 | +4 | 21 |
8. | Oostakker | 9/9 | 16 | 4 | +1 | 21 |
9. | VC Boekhoute | 8/8 | 13 | 4 | +8 | 26 |
10. | Exc.Mariakerke B | 10/10 | 10 | 3 | -2 | 28 |
11. | Avrasya Gent | 10/10 | 7 | 2 | -24 | 13 |
12. | Jago St.Amandsberg | 8/8 | 6 | 1 | -12 | 23 |
13. | Gentbrugge | 8/8 | 5 | 1 | -14 | 14 |
14. | Poesele B | 8/8 | 1 | 0 | -25 | 9 |