vbal4

www.vbal4.be : het seizoensgebonden archief

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 03/06/2016

Brabant : 4de Provinciale B

speeldag 1

zaterdag 29/08/2015

18:00SC.M Braine B-Union Rixensart B1-1

zondag 30/08/2015

15:00Jeun.Molenbeek-Forestoise2-2
.Ophain B-

Maccabi Brussels

2-7
.

La Hulpe B

-Ottignies-Stimont B4-1
.Saintoise B-

Houtain Genappe B

2-3
.

Forest

-Ittroise B6-0
.Clabecq B-

Nivellois B

0-6
.Stéphanois A-

Lasne Ohain B

1-2
.

Hikma Bruxelles A

-Auderghem B5-1

speeldag 2

zaterdag 05/09/2015

19:30

Houtain Genappe B

-Forest4-1
.

Lasne Ohain B

-SC.M Braine B4-1
.Nivellois B-Stéphanois A3-3

zondag 06/09/2015

15:00Union Rixensart B-

Hikma Bruxelles A

1-3
.

Maccabi Brussels

-La Hulpe B5-2
.

Ottignies-Stimont B

-Saintoise B2-1
.Auderghem B-

Jeun.Molenbeek

0-2
.

Ittroise B

-Clabecq B15-0
.

Forestoise

-Ophain B12-0

speeldag 3

zaterdag 12/09/2015

18:00SC.M Braine B-

Nivellois B

2-7

zondag 13/09/2015

15:00Union Rixensart B-

Lasne Ohain B

1-4
.Ophain B-Auderghem B0-0
.La Hulpe B-

Forestoise

1-6
.Saintoise B-

Maccabi Brussels

0-8
.Forest-Ottignies-Stimont B1-1
.Clabecq B-

Houtain Genappe B

0-9
.

Stéphanois A

-Ittroise B5-1
.Hikma Bruxelles A-

Jeun.Molenbeek

1-2

speeldag 4

zaterdag 19/09/2015

19:00Auderghem B-

La Hulpe B

1-3
19:30

Lasne Ohain B

-Hikma Bruxelles A3-0
.Nivellois B-

Union Rixensart B

1-3
20:00

Maccabi Brussels

-Forest3-2

zondag 20/09/2015

15:00

Ottignies-Stimont B

-Clabecq B10-2
.Ittroise B-

SC.M Braine B

0-7
.

Houtain Genappe B

-Stéphanois A2-1

zondag 20/12/2015

15:00

Jeun.Molenbeek

-Ophain B8-2
.

Forestoise

-Saintoise B9-2

speeldag 5

zaterdag 26/09/2015

18:00SC.M Braine B-Houtain Genappe B1-1
19:30

Lasne Ohain B

-Nivellois B1-0

zondag 27/09/2015

15:00

Union Rixensart B

-Ittroise B5-1
.

La Hulpe B

-Jeun.Molenbeek3-2
.Saintoise B-

Auderghem B

2-6
.Forest-Forestoise2-2
.Clabecq B-

Maccabi Brussels

0-11
.

Stéphanois A

-Ottignies-Stimont B5-2
.

Hikma Bruxelles A

-Ophain B4-3

speeldag 6

zaterdag 03/10/2015

19:30Nivellois B-

Hikma Bruxelles A

1-2
20:00

Maccabi Brussels

-Stéphanois A4-3

zondag 04/10/2015

15:00Ottignies-Stimont B-

SC.M Braine B

0-4
.

Auderghem B

-Forest4-2
.

Jeun.Molenbeek

-Saintoise B9-0
.Ophain B-

La Hulpe B

2-4
.Ittroise B-

Lasne Ohain B

1-2
.Houtain Genappe B-

Union Rixensart B

1-5
.

Forestoise

-Clabecq B15-0

speeldag 7

zaterdag 10/10/2015

18:00

SC.M Braine B

-Maccabi Brussels5-1
18:45

Nivellois B

-Ittroise B1-0
19:30

Lasne Ohain B

-Houtain Genappe B3-1

zondag 11/10/2015

15:00

Union Rixensart B

-Ottignies-Stimont B5-2
.Saintoise B-

Ophain B

0-3
.Forest-

Jeun.Molenbeek

0-4
.Clabecq B-

Auderghem B

0-9
.

Stéphanois A

-Forestoise2-0
.

Hikma Bruxelles A

-La Hulpe B3-2

speeldag 8

zaterdag 17/10/2015

19:30Houtain Genappe B-

Nivellois B

1-4
20:00

Maccabi Brussels

-Union Rixensart B3-1

zondag 18/10/2015

15:00Ottignies-Stimont B-

Lasne Ohain B

0-3
.Auderghem B-

Stéphanois A

0-2
.

Jeun.Molenbeek

-Clabecq B10-1
.Ophain B-

Forest

1-2
.La Hulpe B-

Saintoise B

1-2
.Ittroise B-Hikma Bruxelles A2-2
.

Forestoise

-SC.M Braine B7-0

speeldag 9

zaterdag 24/10/2015

18:00SC.M Braine B-

Auderghem B

0-3
19:30

Lasne Ohain B

-Maccabi Brussels1-0
.

Nivellois B

-Ottignies-Stimont B1-0

zondag 25/10/2015

15:00Union Rixensart B-

Forestoise

1-2
.Ittroise B-

Houtain Genappe B

1-5
.Forest-

La Hulpe B

1-2
.Clabecq B-

Ophain B

0-3
.Stéphanois A-

Jeun.Molenbeek

0-5F1
.

Hikma Bruxelles A

-Saintoise B10-2

speeldag 10

zondag 01/11/2015

14:30Ophain B-

Houtain Genappe B

2-3
.

La Hulpe B

-Ittroise B2-1
.

Saintoise B

-Nivellois B3-1
.Forest-

Lasne Ohain B

0-2
.Clabecq B-

Union Rixensart B

1-8
.

Stéphanois A

-SC.M Braine B3-1
.Hikma Bruxelles A-Forestoise1-1
15:00

Jeun.Molenbeek

-Ottignies-Stimont B8-3
.

Auderghem B

-Maccabi Brussels2-1

speeldag 11

zaterdag 07/11/2015

20:00

Maccabi Brussels

-Nivellois B2-1

zondag 08/11/2015

14:30Ophain B-

Stéphanois A

2-4
.

La Hulpe B

-Clabecq B8-0
.

Saintoise B

-Forest4-1
.Houtain Genappe B-Hikma Bruxelles A1-1
.

Forestoise

-Lasne Ohain B2-0
15:00

Jeun.Molenbeek

-SC.M Braine B2-1
.

Auderghem B

-Union Rixensart B1-0
.

Ottignies-Stimont B

-Ittroise B6-2

speeldag 12

woensdag 11/11/2015

14:30

Lasne Ohain B

-Clabecq B5-0F1
.SC.M Braine B-

Hikma Bruxelles A

1-3
.Union Rixensart B-

Stéphanois A

1-4
.

Ittroise B

-Saintoise B5-0
.Houtain Genappe B-La Hulpe B2-2
.Maccabi Brussels-

Jeun.Molenbeek

0-3
.

Forestoise

-Auderghem B3-0
15:00

Ottignies-Stimont B

-Ophain B3-1

zondag 20/12/2015

15:00Nivellois B-

Forest

2-3

speeldag 13

zaterdag 14/11/2015

18:00

SC.M Braine B

-Ophain B2-1
19:30Lasne Ohain B-Auderghem B2-2
.Nivellois B-

Forestoise

1-2

zondag 15/11/2015

14:30Union Rixensart B-

Jeun.Molenbeek

1-2
.Ittroise B-Maccabi Brussels3-3
.Houtain Genappe B-Ottignies-Stimont B1-1
.Clabecq B-

Saintoise B

0-2
.

Stéphanois A

-La Hulpe B1-0
.

Hikma Bruxelles A

-Forest4-1

speeldag 14

zondag 22/11/2015

14:30Ophain B-

Union Rixensart B

0-2
.

La Hulpe B

-SC.M Braine B1-0
.Saintoise B-

Stéphanois A

0-3
15:00Ottignies-Stimont B-

Hikma Bruxelles A

0-6

zaterdag 19/12/2015

20:00

Maccabi Brussels

-Houtain Genappe B3-0

zondag 06/03/2016

14:30

Forest

-Clabecq B6-0
15:00

Auderghem B

-Nivellois B3-1
.

Jeun.Molenbeek

-Lasne Ohain B3-2
18:00

Forestoise

-Ittroise B7-0

speeldag 15

zaterdag 28/11/2015

18:00

SC.M Braine B

-Saintoise B4-2
19:30Houtain Genappe B-

Forestoise

0-4
.

Nivellois B

-Jeun.Molenbeek2-1
.

Lasne Ohain B

-Ophain B3-1

zondag 29/11/2015

14:30

Union Rixensart B

-La Hulpe B3-1
.Ittroise B-

Auderghem B

0-5
17:30Stéphanois A-

Forest

1-2

zondag 27/03/2016

15:00Hikma Bruxelles A-

Clabecq B

0-5F1

zondag 17/04/2016

15:00Ottignies-Stimont B-

Maccabi Brussels

1-6

speeldag 16

zaterdag 05/12/2015

20:00

Maccabi Brussels

-Hikma Bruxelles A3-0

zondag 06/12/2015

14:30Ophain B-Nivellois B2-2
.La Hulpe B-

Lasne Ohain B

0-3
.Saintoise B-

Union Rixensart B

0-8
.

Forest

-SC.M Braine B4-1
.Clabecq B-

Stéphanois A

0-14
.

Forestoise

-Ottignies-Stimont B4-1
15:00

Auderghem B

-Houtain Genappe B9-0
.

Jeun.Molenbeek

-Ittroise B14-2

speeldag 17

zaterdag 12/12/2015

18:00

SC.M Braine B

-Clabecq B10-1
19:30

Nivellois B

-La Hulpe B4-0
.

Lasne Ohain B

-Saintoise B5-0F1
20:00Maccabi Brussels-

Forestoise

1-4

zondag 13/12/2015

14:30

Union Rixensart B

-Forest5-1
.

Ittroise B

-Ophain B3-1
.Houtain Genappe B-

Jeun.Molenbeek

4-5
.

Hikma Bruxelles A

-Stéphanois A4-3
15:00Ottignies-Stimont B-

Auderghem B

0-6

speeldag 18

zaterdag 09/01/2016

19:30

Lasne Ohain B

-Stéphanois A3-2
.

Nivellois B

-Clabecq B4-1
20:00

Maccabi Brussels

-Ophain B14-1

zondag 10/01/2016

14:30Forestoise-Jeun.Molenbeek2-2
.

Houtain Genappe B

-Saintoise B8-2
.

Ittroise B

-Forest5-2
15:00

Union Rixensart B

-SC.M Braine B5-0
.

Ottignies-Stimont B

-La Hulpe B1-0
.Auderghem B-

Hikma Bruxelles A

2-3

speeldag 19

zondag 17/01/2016

15:00Clabecq B-

Ittroise B

0-13
.Saintoise B-Ottignies-Stimont B2-2
.Ophain B-

Forestoise

4-7

zondag 06/03/2016

15:00Hikma Bruxelles A-

Union Rixensart B

0-5F1

zondag 27/03/2016

15:00

Forest

-Houtain Genappe B5-1
.Stéphanois A-

Nivellois B

4-5

donderdag 14/04/2016

19:00La Hulpe B-

Maccabi Brussels

2-5
20:00Jeun.Molenbeek-

Auderghem B

1-2

donderdag 05/05/2016

20:00SC.M Braine B-

Lasne Ohain B

0-5

speeldag 20

zaterdag 23/01/2016

19:30

Nivellois B

-SC.M Braine B2-0
.Lasne Ohain B-

Union Rixensart B

0-2
20:00

Maccabi Brussels

-Saintoise B5-4

zondag 24/01/2016

15:00

Ottignies-Stimont B

-Forest4-3
.

Auderghem B

-Ophain B9-1
.

Houtain Genappe B

-Clabecq B7-0
.Ittroise B-

Stéphanois A

1-6
.

Forestoise

-La Hulpe B5-0F1
.

Jeun.Molenbeek

-Hikma Bruxelles A5-0F1

speeldag 21

zaterdag 30/01/2016

18:00

SC.M Braine B

-Ittroise B8-0

zondag 31/01/2016

15:00La Hulpe B-

Auderghem B

0-4
.Ophain B-

Jeun.Molenbeek

2-4
.

Hikma Bruxelles A

-Lasne Ohain B4-2
.Union Rixensart B-

Nivellois B

0-1
.

Stéphanois A

-Houtain Genappe B11-2
.Clabecq B-

Ottignies-Stimont B

0-7
.

Forest

-Maccabi Brussels3-2
.Saintoise B-

Forestoise

0-10

speeldag 22

zaterdag 06/02/2016

19:30Houtain Genappe B-

SC.M Braine B

2-4
.Nivellois B-

Lasne Ohain B

2-5

zondag 07/02/2016

15:00

Maccabi Brussels

-Clabecq B10-1
.

Ottignies-Stimont B

-Stéphanois A2-1
.Ittroise B-Union Rixensart B1-1
.

Jeun.Molenbeek

-La Hulpe B6-1
.

Auderghem B

-Saintoise B5-0F1
.

Forestoise

-Forest5-1
.Ophain B-

Hikma Bruxelles A

1-7

speeldag 23

zaterdag 13/02/2016

18:00

SC.M Braine B

-Ottignies-Stimont B4-0
19:30

Lasne Ohain B

-Ittroise B4-0

zondag 14/02/2016

15:00Forest-

Auderghem B

0-1
.Saintoise B-

Jeun.Molenbeek

2-10
.La Hulpe B-Ophain B1-1
.

Hikma Bruxelles A

-Nivellois B4-1
.

Union Rixensart B

-Houtain Genappe B5-0F1
.Stéphanois A-

Maccabi Brussels

2-3
.Clabecq B-

Forestoise

0-11

speeldag 24

zaterdag 20/02/2016

20:00

Maccabi Brussels

-SC.M Braine B3-1

zondag 21/02/2016

15:00Ottignies-Stimont B-

Union Rixensart B

2-4
.Ittroise B-Nivellois B2-2
.

Ophain B

-Saintoise B6-2
.

Jeun.Molenbeek

-Forest6-1
.

Auderghem B

-Clabecq B14-0
.

Forestoise

-Stéphanois A4-2
.La Hulpe B-

Hikma Bruxelles A

0-3

donderdag 14/04/2016

19:00Houtain Genappe B-

Lasne Ohain B

0-4

speeldag 25

zaterdag 27/02/2016

18:00SC.M Braine B-

Forestoise

1-3
19:30

Lasne Ohain B

-Ottignies-Stimont B4-1
.

Nivellois B

-Houtain Genappe B6-0

zondag 28/02/2016

15:00Stéphanois A-Auderghem B0-0
.Clabecq B-

Jeun.Molenbeek

0-10
.

Forest

-Ophain B2-0
.Saintoise B-La Hulpe B1-1
.

Hikma Bruxelles A

-Ittroise B5-0F1
.Union Rixensart B-

Maccabi Brussels

1-2

speeldag 26

zaterdag 12/03/2016

19:30Houtain Genappe B-

Ittroise B

0-5F1
20:00Maccabi Brussels-Lasne Ohain B2-2

zondag 13/03/2016

15:00

Jeun.Molenbeek

-Stéphanois A5-0F1
.

Ottignies-Stimont B

-Nivellois B4-3
.Auderghem B-SC.M Braine B2-2
.

Forestoise

-Union Rixensart B8-2
.La Hulpe B-

Forest

2-7
.

Ophain B

-Clabecq B7-1
.Saintoise B-

Hikma Bruxelles A

0-7

speeldag 27

zaterdag 19/03/2016

18:00SC.M Braine B-

Jeun.Molenbeek

0-1
19:30Lasne Ohain B-

Forestoise

1-4
.Nivellois B-

Maccabi Brussels

0-1

zondag 20/03/2016

15:00Union Rixensart B-Auderghem B1-1
.Stéphanois A-

Ophain B

2-3
.Clabecq B-

La Hulpe B

0-2
.

Forest

-Saintoise B10-1
.

Hikma Bruxelles A

-Houtain Genappe B20-0
.

Ittroise B

-Ottignies-Stimont B1-0

speeldag 28

zaterdag 02/04/2016

20:00

Maccabi Brussels

-Ittroise B4-2

zondag 03/04/2016

15:00Ottignies-Stimont B-Houtain Genappe B2-2
.Ophain B-

SC.M Braine B

0-4
.

Jeun.Molenbeek

-Union Rixensart B1-0
.Auderghem B-

Lasne Ohain B

0-2
.

Forestoise

-Nivellois B8-0
.Saintoise B-

Clabecq B

0-2
.La Hulpe B-

Stéphanois A

4-8
.Forest-

Hikma Bruxelles A

3-4

speeldag 29

zaterdag 09/04/2016

18:00

SC.M Braine B

-La Hulpe B3-0
19:30Houtain Genappe B-Maccabi Brussels4-4
.

Lasne Ohain B

-Jeun.Molenbeek3-1
.Nivellois B-

Auderghem B

1-3

zondag 10/04/2016

15:00

Union Rixensart B

-Ophain B14-0
.Clabecq B-

Forest

1-9
.

Hikma Bruxelles A

-Ottignies-Stimont B5-0
.Ittroise B-

Forestoise

1-5
17:30

Stéphanois A

-Saintoise B5-0F1

speeldag 30

zondag 17/04/2016

15:00Saintoise B-

SC.M Braine B

1-2
.La Hulpe B-

Union Rixensart B

1-3
.Ophain B-

Lasne Ohain B

0-5
.

Jeun.Molenbeek

-Nivellois B5-0
.

Auderghem B

-Ittroise B3-2
.

Forestoise

-Houtain Genappe B6-0
.Forest-

Stéphanois A

2-3
.Clabecq B-

Hikma Bruxelles A

0-10

donderdag 21/04/2016

20:00

Maccabi Brussels

-Ottignies-Stimont B4-1

speeldag 31

zaterdag 23/04/2016

18:00SC.M Braine B-

Forest

1-3
19:30

Lasne Ohain B

-La Hulpe B4-0
.

Nivellois B

-Ophain B4-1

zondag 24/04/2016

15:00Ottignies-Stimont B-

Forestoise

0-3
.Ittroise B-

Jeun.Molenbeek

0-4
.

Union Rixensart B

-Saintoise B5-0F1
.Hikma Bruxelles A-Maccabi Brussels1-1
16:00

Houtain Genappe B

-Auderghem B5-2
17:30

Stéphanois A

-Clabecq B10-0

speeldag 32

zondag 01/05/2016

15:00Clabecq B-

SC.M Braine B

0-3
.

Forest

-Union Rixensart B2-1
.Saintoise B-

Lasne Ohain B

0-6
.La Hulpe B-

Nivellois B

0-3
.Ophain B-

Ittroise B

1-2
.

Jeun.Molenbeek

-Houtain Genappe B9-0
.

Auderghem B

-Ottignies-Stimont B5-0F1
.

Forestoise

-Maccabi Brussels4-2
.Stéphanois A-

Hikma Bruxelles A

2-3

speeldag 33

zondag 08/05/2016

15:00

Forestoise

-Hikma Bruxelles A1-0
.

Houtain Genappe B

-Ophain B5-3
.

Ittroise B

-La Hulpe B3-2
.

Nivellois B

-Saintoise B3-0
.

Lasne Ohain B

-Forest4-0
.

Union Rixensart B

-Clabecq B7-0
.

SC.M Braine B

-Stéphanois A5-2
.Ottignies-Stimont B-

Jeun.Molenbeek

3-7
.Maccabi Brussels-Auderghem B1-1

speeldag 34

zondag 15/05/2016

15:00Forest-

Nivellois B

3-4
.Saintoise B-

Ittroise B

2-3
.

Ophain B

-Ottignies-Stimont B3-2
.Jeun.Molenbeek-

Maccabi Brussels

0-2
.Auderghem B-

Forestoise

0-4
.

Stéphanois A

-Union Rixensart B3-0
.

Hikma Bruxelles A

-SC.M Braine B4-2
.Clabecq B-

Lasne Ohain B

0-9
.La Hulpe B-

Houtain Genappe B

3-4

34/34

Forestoise911041
2.Jeun.Molenbeek8301
Lasne Ohain B831541
4.Hikma Bruxelles A73121
5.Maccabi Brussels71391
6.Auderghem B63015
7.Union Rixensart B5710
8.Stéphanois A5307
9.Nivellois B5171
10.SC.M Braine B4510
11.Forest4461
12.Houtain Genappe B39251
13.Ittroise B3408
14.Ottignies-Stimont B3108
15.La Hulpe B3061
16.Ophain B21015
17.Saintoise B14050
18.Clabecq B60261

het aantal dagen op de eerste plaats

en het aantal dagen op de laatste plaats

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

34/34

1

2

Forestoise9129
2.xJeun.Molenbeek8327
xLasne Ohain B8327
4.xHikma Bruxelles A7323
5.xMaccabi Brussels7122
6.xAuderghem B6319
7.xUnion Rixensart B5718
8.xStéphanois A5317
9.xNivellois B5116
10.xSC.M Braine B4514
11.xForest4414
12.xHoutain Genappe B3911
13.xIttroise B3410
14.xOttignies-Stimont B319
15.xLa Hulpe B309
16.xOphain B216
17.xSaintoise B144
18.xClabecq B62

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden