www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 21/01/2020

vbal4

Brabant : 3de Provinciale C

zaterdag 18/01/2020

18:30

Diegem B

-Eppegem B6 -4
19:30

Melsbroek B

-Ramsdonk4 -1
20:00SJ Londerzeel-

Malderen

0-2

zondag 19/01/2020

14:30Zemst-

Machelen A

1 -3
.Asse-Terheide A-

Mollem

1 -4
.Borght-Humbeek B-

Steenhuffel A

1-2
.

Delta Londerzeel A

-Infinity Vilvoorde2-1

zaterdag 25/01/2020

19:30Malderen7- 1Delta Londerzeel A-
.Mollem0-8Zemst-
20:00Steenhuffel A8 -4Diegem B-

zondag 26/01/2020

14:30Ramsdonk7-3Kobbegem-
.Beigem A8-7SJ Londerzeel-
15:00Infinity Vilvoorde6-6Borght-Humbeek B-
.Eppegem B3 -0Melsbroek B-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

20/30

1.Diegem B*399.3
2.Machelen A*389
3.Beigem A*378
4.SJ Londerzeel346-1.(3)
5.Kobbegem*336
6.Steenhuffel A*334
7.Malderen*317
8.Zemst315-2.(1)
9.Delta Londerzeel A317.1
10.Infinity Vilvoorde*303
11.Asse-Terheide A274.-3(0)
12.Ramsdonk226
13.Melsbroek B*2164.
14.Borght-Humbeek B1832.
15.Eppegem B*123
16.Mollem*33-4.(3)
AMCTange0
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 3de Provinciale C --> Malderen

Malderen

1.Wo-28/08/1920:00

Malderen

-Mollem4 -0

3

32
2.Zo-01/09/1916:30Asse-Terheide A-

Malderen

3 -2036
3.Wo-04/09/1920:00

Malderen

-Zemst3 -1

3

64
5.Za-14/09/1919:30

Malderen

-SJ Londerzeel2 -1

3

93
6.Zo-22/09/1915:00Delta Londerzeel A-

Malderen

2 -1096
7.Zo-29/09/1915:00

Malderen

-Borght-Humbeek B0 -01109
8.Za-05/10/1918:30Diegem B-

Malderen

3 -00109
9.Zo-13/10/1915:00

Malderen

-Melsbroek B1 -0

3

138
10.Za-19/10/1919:00Kobbegem-

Malderen

0 -01148
11.Za-26/10/1919:30

Malderen

-Ramsdonk3 -2

3

177
12.Zo-03/11/1915:00Eppegem B-

Malderen

1 -00178
13.Za-09/11/1919:30

Malderen

-Steenhuffel A2 -0

3

207
14.Zo-17/11/1915:00Infinity Vilvoorde-

Malderen

3 -00208
16.Zo-01/12/1914:30

Malderen

-Beigem A2 -21218
17.Zo-08/12/1914:30Machelen A-

Malderen

0 -1

3

248
18.Za-14/12/1919:30Mollem-

Malderen

2 -3

3

278
19.Zo-22/12/1914:30

Malderen

-Asse-Terheide A3 -50279
20.Zo-05/01/2014:30Zemst-

Malderen

3 -31288
22.Za-18/01/2020:00SJ Londerzeel-

Malderen

0 -2

3

317
23.Za-25/01/2019:30

Malderen

-Delta Londerzeel A -.
24.Zo-02/02/2015:00Borght-Humbeek B-

Malderen

-.
25.Zo-09/02/2015:00

Malderen

-Diegem B -.
26.Za-15/02/2019:30Melsbroek B-

Malderen

-.
27.Zo-01/03/2000:00

Malderen

-Kobbegem -.
28.Zo-08/03/2000:00Ramsdonk-

Malderen

-.
29.Zo-15/03/2000:00

Malderen

-Eppegem B -.
30.Zo-22/03/2000:00Steenhuffel A-

Malderen

-.
31.Zo-29/03/2000:00

Malderen

-Infinity Vilvoorde -.
33.Zo-26/04/2000:00Beigem A-

Malderen

-.
34.Zo-03/05/2000:00

Malderen

-Machelen A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Delta Londerzeel A

1.Wo-28/08/1920:00Kobbegem-Delta Londerzeel A0 -0118
2.Zo-01/09/1916:30Delta Londerzeel A-Ramsdonk2 -0

3

45
3.Wo-04/09/1920:00Eppegem B-Delta Londerzeel A0 -4

3

71
4.Zo-08/09/1915:00Delta Londerzeel A-Steenhuffel A0 -4076
5.Zo-15/09/1915:00Infinity Vilvoorde-Delta Londerzeel A1 -1185
6.Zo-22/09/1915:00Delta Londerzeel A-

Malderen

2 -1

3

113
7.Zo-29/09/1915:00Beigem A-Delta Londerzeel A3 -00116
8.Zo-06/10/1915:00Delta Londerzeel A-Machelen A3 -2

3

144
9.Za-12/10/1919:30Mollem-Delta Londerzeel A0 -1

3

172
10.Zo-20/10/1915:00Delta Londerzeel A-Asse-Terheide A1 -0

3

201
11.Zo-27/10/1915:00Zemst-Delta Londerzeel A2 -21211
13.Za-09/11/1920:00SJ Londerzeel-Delta Londerzeel A3 -10215
15.Zo-24/11/1914:30Delta Londerzeel A-Borght-Humbeek B1 -20218
16.Za-30/11/1918:30Diegem B-Delta Londerzeel A3 -20219
17.Zo-08/12/1914:30Delta Londerzeel A-Melsbroek B4 -2

3

249
18.Zo-15/12/1914:30Delta Londerzeel A-Kobbegem0 -402410
19.Zo-22/12/1914:30Ramsdonk-Delta Londerzeel A1 -002411
20.Zo-05/01/2014:30Delta Londerzeel A-Eppegem B3 -2

3

2711
21.Za-11/01/2020:00Steenhuffel A-Delta Londerzeel A1 -112810
22.Zo-19/01/2014:30Delta Londerzeel A-Infinity Vilvoorde2 -1

3

319
23.Za-25/01/2019:30

Malderen

-Delta Londerzeel A -.
24.Zo-02/02/2015:00Delta Londerzeel A-Beigem A -.
25.Zo-09/02/2014:30Machelen A-Delta Londerzeel A -.
26.Zo-16/02/2015:00Delta Londerzeel A-Mollem -.
27.Zo-01/03/2000:00Asse-Terheide A-Delta Londerzeel A -.
28.Zo-08/03/2000:00Delta Londerzeel A-Zemst -.
30.Zo-22/03/2000:00Delta Londerzeel A-SJ Londerzeel -.
32.Zo-05/04/2000:00Borght-Humbeek B-Delta Londerzeel A -.
33.Zo-26/04/2000:00Delta Londerzeel A-Diegem B -.
34.Zo-03/05/2000:00Melsbroek B-Delta Londerzeel A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (11/15)

1SJ Londerzeel2628:10+18
2Diegem B**2329:17+12
3Machelen A*2134:8+26
4Delta Londerzeel A*2118:180
5Steenhuffel A**2122:6+16
6Kobbegem**2117:4+13
7Malderen**2020:11+9
8Infinity Vilvoorde**1917:8+9
9Asse-Terheide A1718:20-2
10Ramsdonk*1522:14+8
11Beigem A**1515:7+8
12Zemst*1419:20-1
13Melsbroek B*1329:22+7
14Borght-Humbeek B1016:26-10
15Eppegem B**910:30-20
16Mollem**08:40-32

alle wedstrijden (20/30)

1Diegem B*3949:29+20
2Machelen A*3859:19+40
3Beigem A*3734:14+20
4SJ Londerzeel3440:26+14
5Kobbegem*3339:20+19
6Steenhuffel A*3341:26+15
7Malderen*3132:28+4
8Zemst3137:370
9Delta Londerzeel A3130:32-2
10Infinity Vilvoorde*3035:29+6
11Asse-Terheide A2737:45-8
12Ramsdonk2235:36-1
13Melsbroek B*2144:39+5
14Borght-Humbeek B1824:50-26
15Eppegem B*1227:62-35
16Mollem*320:91-71

uitwedstrijden (11/15)

1Beigem A2219:7+12
2Machelen A*1725:11+14
3Zemst1718:17+1
4Diegem B1620:12+8
5Kobbegem1222:16+6
6Steenhuffel A1219:20-1
7Infinity Vilvoorde1118:21-3
8Malderen1112:17-5
9Asse-Terheide A*1019:25-6
10Delta Londerzeel A1012:14-2
11Melsbroek B*815:17-2
12SJ Londerzeel*812:16-4
13Borght-Humbeek B*88:24-16
14Ramsdonk713:22-9
15Eppegem B317:32-15
16Mollem312:51-39