www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 18/04/2024
Brabant-vv : 3de Provinciale C
zaterdag 13/04/2024 |
18:00 | Rotselaar B | - | Wijgmaal B | 4
| - | 2
|
19:30 | Vossem A | - | Sterrebeek A | 0 | - | 3 |
20:00 | Herent B | - | Tremelo | 0 | - | 2 |
. | Bertem-Leefdaal B | - | Baal A | 5
| - | 1
|
zondag 14/04/2024 |
15:00 | Meerbeek | - | Betekom B | 1 | - | 1 |
. | Eendr.Eizer | - | Sp.Haacht-Tildonk | 2 | - | 0 |
. | NV Keerbergen | - | BHS United A | 1
| - | 3 |
. | Moorsel A | - | Kortenberg | 2 | - | 1 |
woensdag 17/04/2024 |
19:00 | Baal A | - | Moorsel A | 0 | - | 0 |
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Betekom B | 6 | - |
3 | Rotselaar B | | - | |
. | Baal A | 7 | - |
5 | Meerbeek | | - | |
. | BHS United A | 5 |
- | 9 | Herent B | | - | |
. | Kortenberg | 5 | - | 6 | Vossem A | | - | |
. | Sterrebeek A | 9 | - | 1 | Wijgmaal B | | - | |
. | Eendr.Eizer | 12 | - | 10 | Moorsel A | | - | |
. | Tremelo | 3 |
- | 2 | NV Keerbergen | | - | |
. | Sp.Haacht-Tildonk | 10 | - | 1 | Bertem-Leefdaal B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Brabant-vv : 3de Provinciale C --> Vossem A
periode 1
10/10 |
| Moorsel A | 23 |
2. | Sterrebeek A | 19 |
3. | Sp.Haacht-Tildonk | 19 |
4. | Rotselaar B | 19 |
5. | NV Keerbergen | 17 |
6. | Meerbeek | 16 |
7. | Wijgmaal B | 16 |
8. | Eendr.Eizer | 15 |
9. | Vossem A | 14 |
10. | BHS United A | 13 |
11. | Herent B | 12 |
12. | Kortenberg | 11 |
13. | Tremelo | 11 |
14. | Betekom B | 10 |
15. | Baal A | 6 |
16. | Bertem-Leefdaal B | 3 |
periode 2
10/10 |
| BHS United A | 26 |
2. | Sp.Haacht-Tildonk | 26 |
3. | Meerbeek | 23 |
4. | Sterrebeek A | 20 |
5. | NV Keerbergen | 18 |
6. | Moorsel A | 18 |
7. | Eendr.Eizer | 15 |
8. | Vossem A | 13 |
9. | Betekom B | 12 |
10. | Kortenberg | 10 |
11. | Herent B | 10 |
12. | Wijgmaal B | 9 |
13. | Tremelo | 8 |
14. | Rotselaar B | 7 |
15. | Baal A | 5 |
16. | Bertem-Leefdaal B | 3 |
periode 3
8/10 |
1. | Moorsel A | 22 | |
2. | Sp.Haacht-Tildonk | 19 | |
3. | Sterrebeek A | 16 | |
4. | Herent B | 15 | x |
5. | Meerbeek | 15 | x |
6. | BHS United A | 14 | x |
7. | Eendr.Eizer | 14 | x |
8. | Rotselaar B | 10 | x |
9. | Vossem A | 10 | x |
10. | Wijgmaal B | 8 | x |
11. | Betekom B | 8 | x |
12. | Bertem-Leefdaal B | 8 | x |
13. | Baal A | 7 | x |
14. | Tremelo | 6 | x |
15. | Kortenberg | 5 | x |
16. | NV Keerbergen | 3 | x |
Kortenberg
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | NV Keerbergen | - | Kortenberg | 2 - | 1 | | 0 | 0 | | 13 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Kortenberg | - | Moorsel A | 1 - | 1 | | 1 | 1 | | 11 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Kortenberg | - | Baal A | 4 - | 0 | | 3 | 4 | | 8 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Vossem A | - | Kortenberg | 2 - | 0 | | 0 | 4 | | 10 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Kortenberg | - | Wijgmaal B | 2 - | 2 | | 1 | 5 | | 12 | |
6. | Za-07/10/23 | 18:00 | Rotselaar B | - | Kortenberg | 2 - | 3 | | 3 | 8 | | 9 | |
7. | Za-14/10/23 | 20:00 | Herent B | - | Kortenberg | 2 - | 1 | | 0 | 8 | | 12 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Kortenberg | - | Sp.Haacht-Tildonk | 0 - | 1 | | 0 | 8 | | 13 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Sterrebeek A | - | Kortenberg | 3 - | 4 | | 3 | 11 | | 12 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Kortenberg | - | Eendr.Eizer | 1 - | 3 | | 0 | 11 | | 12 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | BHS United A | - | Kortenberg | 6 - | 1 | | 0 | 11 | | 13 | |
12. | Zo-19/11/23 | 15:00 | Kortenberg | - | Betekom B | 0 - | 1 | | 0 | 11 | | 14 | |
13. | Za-25/11/23 | 20:00 | Tremelo | - | Kortenberg | 0 - | 2 | | 3 | 14 | | 12 | |
14. | Zo-03/12/23 | 15:00 | Kortenberg | - | Meerbeek | 2 - | 1 | | 3 | 17 | | 12 | |
15. | Za-09/12/23 | 20:00 | Bertem-Leefdaal B | - | Kortenberg | 0 - | 3 | | 3 | 20 | | 9 | |
16. | Zo-17/12/23 | 15:00 | Kortenberg | - | Herent B | 0 - | 2 | | 0 | 20 | | 10 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Sp.Haacht-Tildonk | - | Kortenberg | 4 - | 2 | | 0 | 20 | | 11 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Baal A | - | Kortenberg | 2 - | 0 | | 0 | 20 | | 12 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Kortenberg | - | BHS United A | 0 - | 3 | | 0 | 20 | | 13 | |
18. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Kortenberg | - | Rotselaar B | 2 - | 2 | | 1 | 21 | | 13 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Meerbeek | - | Kortenberg | 3 - | 1 | | 0 | 21 | | 13 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Kortenberg | - | NV Keerbergen | 2 - | 2 | | 1 | 22 | | 12 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Eendr.Eizer | - | Kortenberg | 5 - | 2 | | 0 | 22 | | 13 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Kortenberg | - | Sterrebeek A | 0 - | 2 | | 0 | 22 | | 13 | |
25. | Za-16/03/24 | 18:00 | Betekom B | - | Kortenberg | 3 - | 2 | | 0 | 22 | | 13 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Kortenberg | - | Tremelo | 2 - | 1 | | 3 | 25 | | 13 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Kortenberg | - | Bertem-Leefdaal B | 2 - | 2 | | 1 | 26 | | 13 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Moorsel A | - | Kortenberg | 2 - | 1 | | 0 | 26 | | 13 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Kortenberg | - | Vossem A | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Wijgmaal B | - | Kortenberg | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Vossem A
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Moorsel A | - | Vossem A | 2 - | 1 | | 0 | 0 | | 13 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | Vossem A | - | Rotselaar B | 1 - | 3 | | 0 | 0 | | 14 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Wijgmaal B | - | Vossem A | 3 - | 1 | | 0 | 0 | | 14 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Vossem A | - | Kortenberg | 2 - | 0 | | 3 | 3 | | 12 | |
5. | Za-30/09/23 | 20:30 | Tremelo | - | Vossem A | 1 - | 0 | | 0 | 3 | | 14 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Vossem A | - | Herent B | 3 - | 3 | | 1 | 4 | | 13 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Sterrebeek A | - | Vossem A | 1 - | 3 | | 3 | 7 | | 13 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Vossem A | - | Eendr.Eizer | 2 - | 1 | | 3 | 10 | | 11 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Meerbeek | - | Vossem A | 0 - | 2 | | 3 | 13 | | 8 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Vossem A | - | BHS United A | 1 - | 1 | | 1 | 14 | | 9 | |
11. | Za-11/11/23 | 18:00 | Betekom B | - | Vossem A | 2 - | 1 | | 0 | 14 | | 10 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | Vossem A | - | Sp.Haacht-Tildonk | 3 - | 3 | | 1 | 15 | | 11 | |
13. | Za-25/11/23 | 20:00 | Bertem-Leefdaal B | - | Vossem A | 1 - | 3 | | 3 | 18 | | 9 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Vossem A | - | NV Keerbergen | 1 - | 2 | | 0 | 18 | | 10 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Baal A | - | Vossem A | 0 - | 2 | | 3 | 21 | | 8 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | Vossem A | - | Tremelo | 0 - | 1 | | 0 | 21 | | 9 | |
17. | Za-13/01/24 | 20:00 | Herent B | - | Vossem A | 0 - | 5 | | 3 | 24 | | 8 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Eendr.Eizer | - | Vossem A | 3 - | 1 | | 0 | 24 | | 9 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:30 | Vossem A | - | Bertem-Leefdaal B | 5 - | 0 | | 3 | 27 | | 8 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | Vossem A | - | Meerbeek | 1 - | 2 | | 0 | 27 | | 8 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | NV Keerbergen | - | Vossem A | 1 - | 5 | | 3 | 30 | | 8 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Vossem A | - | Moorsel A | 0 - | 2 | | 0 | 30 | | 9 | |
23. | Za-02/03/24 | 18:00 | Rotselaar B | - | Vossem A | 2 - | 3 | | 3 | 33 | | 8 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Vossem A | - | Baal A | 4 - | 2 | | 3 | 36 | | 8 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Sp.Haacht-Tildonk | - | Vossem A | 2 - | 0 | | 0 | 36 | | 8 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Vossem A | - | Wijgmaal B | 1 - | 1 | | 1 | 37 | | 7 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | BHS United A | - | Vossem A | 3 - | 2 | | 0 | 37 | | 8 | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | Vossem A | - | Sterrebeek A | 0 - | 3 | | 0 | 37 | | 8 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Kortenberg | - | Vossem A | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Vossem A | - | Betekom B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (14/15)
1 | Moorsel A | 35 | +21 |
2 | Sp.Haacht-Tildonk | 33 | +25 |
3 | Sterrebeek A | 30 | +17 |
4 | Eendr.Eizer | 29 | +15 |
5 | Meerbeek | 27 | +21 |
6 | BHS United A | 24 | +30 |
7 | Rotselaar B | 23 | +7 |
8 | Wijgmaal B | 22 | +7 |
9 | Betekom B | 21 | +4 |
10 | Herent B | 16 | -13 |
11 | Vossem A | 16 | 0 |
12 | Baal A | 16 | -4 |
13 | NV Keerbergen | 16 | -5 |
14 | Kortenberg | 14 | -5 |
15 | Tremelo | 10 | -23 |
16 | Bertem-Leefdaal B | 10 | -25 |
alle wedstrijden (28/30)
1 | Sp.Haacht-Tildonk | 64 | +46 |
2 | Moorsel A | 63 | +29 |
3 | Sterrebeek A | 55 | +28 |
4 | Meerbeek | 54 | +32 |
5 | BHS United A | 53 | +43 |
6 | Eendr.Eizer | 44 | +7 |
7 | NV Keerbergen | 38 | 0 |
8 | Vossem A | 37 | +8 |
9 | Herent B | 37 | -11 |
10 | Rotselaar B | 36 | -10 |
11 | Wijgmaal B | 33 | 0 |
12 | Betekom B | 30 | -16 |
13 | Kortenberg | 26 | -18 |
14 | Tremelo | 25 | -35 |
15 | Baal A | 18 | -36 |
16 | Bertem-Leefdaal B | 14 | -67 |
uitwedstrijden (14/15)
1 | Sp.Haacht-Tildonk | 31 | +21 |
2 | BHS United A | 29 | +13 |
3 | Moorsel A | 28 | +8 |
4 | Meerbeek | 27 | +11 |
5 | Sterrebeek A | 25 | +11 |
6 | NV Keerbergen | 22 | +5 |
7 | Vossem A | 21 | +8 |
8 | Herent B | 21 | +2 |
9 | Tremelo | 15 | -12 |
10 | Eendr.Eizer | 15 | -8 |
11 | Rotselaar B | 13 | -17 |
12 | Kortenberg | 12 | -13 |
13 | Wijgmaal B | 11 | -7 |
14 | Betekom B | 9 | -20 |
15 | Bertem-Leefdaal B | 4 | -42 |
16 | Baal A | 2 | -32 |