www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 14/05/2020

vbal4

Brabant vv : 3de Provinciale C

speeldag 1

woensdag 28/08/2019

18:30Ramsdonk-SJ Londerzeel2-2
20:00

Infinity Vilvoorde

-Asse-Terheide A3-1
.Eppegem B-
Tange
0-3
.Beigem A-

Machelen A

1-3
.Kobbegem-Delta Londerzeel A0-0
.

Malderen

-Mollem4-0

donderdag 29/08/2019

20:00

Steenhuffel A

-Zemst5-2

zaterdag 14/12/2019

19:30Melsbroek B-

Borght-Humbeek B

0-2

vrij: Diegem B

speeldag 2

zaterdag 31/08/2019

18:30Diegem B-Melsbroek B2-2
19:30Mollem-

Beigem A

0-4
20:00

SJ Londerzeel

-Eppegem B5-0

zondag 01/09/2019

15:00

Tange

-Steenhuffel A1-5
.Borght-Humbeek B-

Kobbegem

1-5
.Zemst-

Infinity Vilvoorde

0-2
16:30

Delta Londerzeel A

-Ramsdonk2-0
.

Asse-Terheide A

-Malderen3-2

vrij: Machelen A

speeldag 3

woensdag 04/09/2019

18:30Ramsdonk-Borght-Humbeek B1-1
20:00

Kobbegem

-Diegem B2-1
.

Machelen A

-Mollem10-0
.

Steenhuffel A

-SJ Londerzeel2-0
.

Malderen

-Zemst3-1
.Infinity Vilvoorde-
Tange
5-0
.Beigem A-Asse-Terheide A1-1
.Eppegem B-

Delta Londerzeel A

0-4

vrij: Melsbroek B

speeldag 4

zaterdag 07/09/2019

18:30

Diegem B

-Ramsdonk4-3
19:00Melsbroek B-

Kobbegem

1-5
20:00SJ Londerzeel-Infinity Vilvoorde2-2

zondag 08/09/2019

15:00Delta Londerzeel A-

Steenhuffel A

0-4
.Zemst-

Beigem A

0-2
.Asse-Terheide A-Machelen A0-0
.

Tange

-Malderen1-4

donderdag 26/09/2019

19:30

Borght-Humbeek B

-Eppegem B3-0

vrij: Mollem

speeldag 5

zaterdag 14/09/2019

19:30Mollem-

Asse-Terheide A

3-5
.

Malderen

-SJ Londerzeel2-1
20:00

Steenhuffel A

-Borght-Humbeek B6-0

zondag 15/09/2019

14:30Machelen A-

Zemst

0-2
15:00Ramsdonk-

Melsbroek B

1-3
.Infinity Vilvoorde-Delta Londerzeel A1-1
.Eppegem B-

Diegem B

1-6
.Beigem A-
Tange
11-0

vrij: Kobbegem

speeldag 6

zaterdag 21/09/2019

18:30

Diegem B

-Steenhuffel A4-1
19:00Kobbegem-Ramsdonk0-0
19:30

Melsbroek B

-Eppegem B3-2
20:00SJ Londerzeel-Beigem A1-1

zondag 22/09/2019

15:00

Zemst

-Mollem4-2
.

Tange

-Machelen A2-2
.

Delta Londerzeel A

-Malderen2-1
.

Borght-Humbeek B

-Infinity Vilvoorde4-2

vrij: Asse-Terheide A

speeldag 7

zaterdag 28/09/2019

19:30Mollem-
Tange
4-1
20:00Steenhuffel A-Melsbroek B1-1

zondag 29/09/2019

14:30

Machelen A

-SJ Londerzeel2-1
15:00Asse-Terheide A-

Zemst

1-2
.

Beigem A

-Delta Londerzeel A3-0
.

Infinity Vilvoorde

-Diegem B2-1
.Malderen-Borght-Humbeek B0-0
18:00

Eppegem B

-Kobbegem2-0

vrij: Ramsdonk

speeldag 8

zaterdag 05/10/2019

18:30

Diegem B

-Malderen3-0
19:00

Kobbegem

-Steenhuffel A3-1
19:30Melsbroek B-

Infinity Vilvoorde

1-3
20:00

SJ Londerzeel

-Mollem3-1

zondag 06/10/2019

15:00

Ramsdonk

-Eppegem B3-1
.

Tange

-Asse-Terheide A0-3
.

Delta Londerzeel A

-Machelen A3-2
.Borght-Humbeek B-

Beigem A

1-3

vrij: Zemst

speeldag 9

zaterdag 12/10/2019

19:30Mollem-

Delta Londerzeel A

0-1
20:00

Steenhuffel A

-Ramsdonk2-1

zondag 13/10/2019

14:30

Machelen A

-Borght-Humbeek B6-0
15:00Beigem A-

Diegem B

0-1
.

Asse-Terheide A

-SJ Londerzeel1-0
.Zemst-
Tange
7-0
.

Infinity Vilvoorde

-Kobbegem1-0
.

Malderen

-Melsbroek B1-0

vrij: Eppegem B

speeldag 10

zaterdag 19/10/2019

18:30Diegem B-Machelen A2-2
19:00Kobbegem-Malderen0-0
19:30Melsbroek B-

Beigem A

1-2
20:00

SJ Londerzeel

-Zemst1-0

zondag 20/10/2019

15:00

Ramsdonk

-Infinity Vilvoorde6-0
.Eppegem B-

Steenhuffel A

1-3
.

Delta Londerzeel A

-Asse-Terheide A1-0
.

Borght-Humbeek B

-Mollem4-2

vrij: Tange

speeldag 11

zaterdag 26/10/2019

19:30

Malderen

-Ramsdonk3-2
.Mollem-

Diegem B

0-7

zondag 27/10/2019

14:30

Machelen A

-Melsbroek B4-1
15:00

Beigem A

-Kobbegem1-0
.

Asse-Terheide A

-Borght-Humbeek B4-2
.Zemst-Delta Londerzeel A2-2
.

Tange

-SJ Londerzeel2-4
.

Infinity Vilvoorde

-Eppegem B1-0

vrij: Steenhuffel A

speeldag 12

zaterdag 02/11/2019

18:30

Diegem B

-Asse-Terheide A2-1
19:00

Kobbegem

-Machelen A3-1
19:30

Melsbroek B

-Mollem12-1
20:00

Steenhuffel A

-Infinity Vilvoorde2-0

zondag 03/11/2019

14:30Ramsdonk-

Beigem A

0-2
.Delta Londerzeel A-
Tange
8-1
.Borght-Humbeek B-

Zemst

1-2
15:00

Eppegem B

-Malderen1-0

vrij: SJ Londerzeel

speeldag 13

zaterdag 09/11/2019

19:30

Malderen

-Steenhuffel A2-0
.Mollem-

Kobbegem

1-4
20:00

SJ Londerzeel

-Delta Londerzeel A3-1

zondag 10/11/2019

14:30

Beigem A

-Eppegem B4-2
.

Machelen A

-Ramsdonk1-0
.Zemst-

Diegem B

1-2
.

Tange

-Borght-Humbeek B0-3
15:00

Asse-Terheide A

-Melsbroek B2-1

vrij: Infinity Vilvoorde

speeldag 14

zaterdag 16/11/2019

18:30Diegem B-
Tange
-
19:00

Kobbegem

-Asse-Terheide A3-0
20:00Steenhuffel A-Beigem A0-0

zondag 17/11/2019

14:30

Ramsdonk

-Mollem5-1
.Borght-Humbeek B-

SJ Londerzeel

0-2
15:00Melsbroek B-

Zemst

1-3
.Eppegem B-

Machelen A

0-7
.

Infinity Vilvoorde

-Malderen3-0

vrij: Delta Londerzeel A

speeldag 15

zaterdag 23/11/2019

19:30Mollem-

Eppegem B

1-5
20:00

SJ Londerzeel

-Diegem B2-0

zondag 24/11/2019

14:30Delta Londerzeel A-

Borght-Humbeek B

1-2
.

Tange

-Melsbroek B-
.

Machelen A

-Steenhuffel A2-1
.Beigem A-Infinity Vilvoorde0-0
.Asse-Terheide A-

Ramsdonk

1-2
.

Zemst

-Kobbegem2-1

vrij: Malderen

speeldag 16

zaterdag 30/11/2019

18:30

Diegem B

-Delta Londerzeel A3-2
19:00Kobbegem-
Tange
-
19:30Melsbroek B-SJ Londerzeel2-2
20:00

Steenhuffel A

-Mollem3-1

zondag 01/12/2019

14:30Ramsdonk-Zemst3-3
.Malderen-Beigem A2-2
15:00Eppegem B-

Asse-Terheide A

1-6
.Infinity Vilvoorde-

Machelen A

1-2

vrij: Borght-Humbeek B

speeldag 17

zaterdag 07/12/2019

19:30Mollem-

Infinity Vilvoorde

1-6
20:00

SJ Londerzeel

-Kobbegem4-1

zondag 08/12/2019

14:30Machelen A-

Malderen

0-1
.Asse-Terheide A-

Steenhuffel A

1-4
.

Zemst

-Eppegem B3-1
.

Tange

-Ramsdonk-
.

Delta Londerzeel A

-Melsbroek B4-2
.Borght-Humbeek B-Diegem B0-0

vrij: Beigem A

speeldag 18

donderdag 29/08/2019

19:30Borght-Humbeek B-

Melsbroek B

0-5F1

zaterdag 14/12/2019

19:30Mollem-

Malderen

2-3
20:00

SJ Londerzeel

-Ramsdonk4-1

zondag 15/12/2019

14:30Machelen A-

Beigem A

1-2
.

Asse-Terheide A

-Infinity Vilvoorde3-2
.Delta Londerzeel A-

Kobbegem

0-4
.

Zemst

-Steenhuffel A3-2
.

Tange

-Eppegem B-

vrij: Diegem B

speeldag 19

zaterdag 30/11/2019

19:00

Kobbegem

-Borght-Humbeek B4-1

woensdag 18/12/2019

20:00Eppegem B-

SJ Londerzeel

2-4

zaterdag 21/12/2019

19:30

Melsbroek B

-Diegem B4-1
20:00Steenhuffel A-
Tange
-

zondag 22/12/2019

14:30

Beigem A

-Mollem5-0
.Malderen-

Asse-Terheide A

3-5
.

Ramsdonk

-Delta Londerzeel A1-0
15:00Infinity Vilvoorde-

Zemst

2-3

vrij: Machelen A

speeldag 20

woensdag 18/12/2019

19:30Mollem-

Machelen A

0-5

zaterdag 04/01/2020

18:30

Diegem B

-Kobbegem3-2
20:00

SJ Londerzeel

-Steenhuffel A3-1

zondag 05/01/2020

14:30Asse-Terheide A-Beigem A1-1
.Borght-Humbeek B-

Ramsdonk

1-3
.

Delta Londerzeel A

-Eppegem B3-2
.

Tange

-Infinity Vilvoorde-
.Zemst-Malderen3-3

vrij: Melsbroek B

speeldag 21

zaterdag 11/01/2020

19:30

Kobbegem

-Melsbroek B2-0
20:00Steenhuffel A-Delta Londerzeel A1-1

zondag 12/01/2020

14:00

Eppegem B

-Borght-Humbeek B2-0
14:30Ramsdonk-

Diegem B

0-1
.

Machelen A

-Asse-Terheide A8-0
.Beigem A-Zemst0-0
.Malderen-
Tange
-
15:00

Infinity Vilvoorde

-SJ Londerzeel3-0

vrij: Mollem

speeldag 22

zaterdag 18/01/2020

18:30

Diegem B

-Eppegem B6-4
19:30

Melsbroek B

-Ramsdonk4-1
20:00SJ Londerzeel-

Malderen

0-2

zondag 19/01/2020

14:30

Tange

-Beigem A-
.Zemst-

Machelen A

1-3
.Asse-Terheide A-

Mollem

1-4
.Borght-Humbeek B-

Steenhuffel A

1-2
.

Delta Londerzeel A

-Infinity Vilvoorde2-1

vrij: Kobbegem

speeldag 23

zaterdag 25/01/2020

19:30Malderen-

Delta Londerzeel A

0-3
.Mollem-

Zemst

0-7
20:00Steenhuffel A-

Diegem B

0-2

zondag 26/01/2020

14:30Ramsdonk-

Kobbegem

0-4
.Machelen A-
Tange
-
.Beigem A-

SJ Londerzeel

0-1
15:00

Infinity Vilvoorde

-Borght-Humbeek B3-0
.Eppegem B-

Melsbroek B

0-1

vrij: Asse-Terheide A

speeldag 24

zaterdag 01/02/2020

18:30Diegem B-

Infinity Vilvoorde

1-2
19:00

Kobbegem

-Eppegem B3-0
19:30Melsbroek B-

Steenhuffel A

0-6
20:00SJ Londerzeel-Machelen A0-0

zondag 02/02/2020

00:00

Tange

-Mollem-
15:00Delta Londerzeel A-

Beigem A

1-2
.

Zemst

-Asse-Terheide A1-0
.Borght-Humbeek B-

Malderen

0-2

vrij: Ramsdonk

speeldag 25

zaterdag 08/02/2020

19:30Mollem-

SJ Londerzeel

0-7
20:00

Steenhuffel A

-Kobbegem3-0

zondag 09/02/2020

00:00Asse-Terheide A-
Tange
-

donderdag 20/02/2020

20:30

Machelen A

-Delta Londerzeel A2-1

zondag 23/02/2020

14:30Eppegem B-Ramsdonk1-1
15:00

Malderen

-Diegem B2-0
.

Infinity Vilvoorde

-Melsbroek B5-1

donderdag 16/04/2020

00:00Beigem A-Borght-Humbeek B-PP

vrij: Zemst

speeldag 26

zaterdag 15/02/2020

18:30Diegem B-

Beigem A

1-2
19:00Kobbegem-

Infinity Vilvoorde

1-2
19:30Melsbroek B-

Malderen

0-1
20:00

SJ Londerzeel

-Asse-Terheide A2-0

zondag 16/02/2020

00:00

Tange

-Zemst-
15:00Ramsdonk-

Steenhuffel A

1-5
.

Delta Londerzeel A

-Mollem3-0

donderdag 23/04/2020

00:00Borght-Humbeek B-Machelen A-PP

vrij: Eppegem B

speeldag 27

zaterdag 29/02/2020

19:30

Mollem

-Borght-Humbeek B4-2
20:00

Steenhuffel A

-Eppegem B1-0

zondag 01/03/2020

14:30

Machelen A

-Diegem B2-0
15:00

Beigem A

-Melsbroek B9-1
.Malderen-

Kobbegem

0-1
.

Infinity Vilvoorde

-Ramsdonk3-1
.Zemst-SJ Londerzeel2-2
.

Asse-Terheide A

-Delta Londerzeel A3-1

vrij: Tange

speeldag 28

zaterdag 07/03/2020

18:30

Diegem B

-Mollem6-1
19:00Kobbegem-

Beigem A

1-3
19:30Melsbroek B-

Machelen A

1-3

zondag 08/03/2020

00:00SJ Londerzeel-
Tange
-
15:00Borght-Humbeek B-

Asse-Terheide A

1-3
.Delta Londerzeel A-Zemst1-1
.Eppegem B-

Infinity Vilvoorde

0-2
16:00Ramsdonk-

Malderen

1-3

vrij: Steenhuffel A

speeldag 29

zondag 15/03/2020

00:00

Tange

-Delta Londerzeel A-PP
.Mollem-Melsbroek B-PP
.Malderen-Eppegem B-PP
.Asse-Terheide A-Diegem B-PP
.Machelen A-Kobbegem-PP
.Beigem A-Ramsdonk-PP
.Infinity Vilvoorde-Steenhuffel A-PP
.Zemst-Borght-Humbeek B-PP

vrij: SJ Londerzeel

speeldag 30

zondag 22/03/2020

00:00Borght-Humbeek B-
Tange
-PP
.Diegem B-Zemst-PP
.Kobbegem-Mollem-PP
.Melsbroek B-Asse-Terheide A-PP
.Steenhuffel A-Malderen-PP
.Eppegem B-Beigem A-PP
.Ramsdonk-Machelen A-PP
.Delta Londerzeel A-SJ Londerzeel-PP

vrij: Infinity Vilvoorde

speeldag 31

zondag 29/03/2020

00:00

Tange

-Diegem B-PP
.Mollem-Ramsdonk-PP
.SJ Londerzeel-Borght-Humbeek B-PP
.Machelen A-Eppegem B-PP
.Zemst-Melsbroek B-PP
.Asse-Terheide A-Kobbegem-PP
.Beigem A-Steenhuffel A-PP
.Malderen-Infinity Vilvoorde-PP

vrij: Delta Londerzeel A

speeldag 32

zondag 05/04/2020

00:00Melsbroek B-
Tange
-
.Diegem B-SJ Londerzeel-PP
.Kobbegem-Zemst-PP
.Steenhuffel A-Machelen A-PP
.Infinity Vilvoorde-Beigem A-PP
.Eppegem B-Mollem-PP
.Ramsdonk-Asse-Terheide A-PP
.Borght-Humbeek B-Delta Londerzeel A-PP

vrij: Malderen

speeldag 33

zondag 26/04/2020

00:00

Tange

-Kobbegem-
.Delta Londerzeel A-Diegem B-PP
.SJ Londerzeel-Melsbroek B-PP
.Zemst-Ramsdonk-PP
.Asse-Terheide A-Eppegem B-PP
.Mollem-Steenhuffel A-PP
.Machelen A-Infinity Vilvoorde-PP
.Beigem A-Malderen-PP

vrij: Borght-Humbeek B

speeldag 34

zondag 03/05/2020

00:00Ramsdonk-
Tange
-PP
.Malderen-Machelen A-PP
.Infinity Vilvoorde-Mollem-PP
.Steenhuffel A-Asse-Terheide A-PP
.Eppegem B-Zemst-PP
.Kobbegem-SJ Londerzeel-PP
.Melsbroek B-Delta Londerzeel A-PP
.Diegem B-Borght-Humbeek B-PP

vrij: Beigem A

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

26/26

1

2

3

4

5

6

7

Machelen A***54,2616,96+50,8774,616,78+18,0931,65
2.xBeigem A**53,0815,17+33,5854,179,75+17,3328,17
3.xInfinity Vilvoorde*49,9215,6+19,7654,086,24+1,0424,96
4.xSteenhuffel A**48,7515,17+29,2560,676,5+9,7532,5
5.xDiegem B*46,814,56+21,8461,366,24+6,2422,88
6.xSJ Londerzeel*46,813,52+24,9654,084,16+4,1622,88
7.xMalderen*44,7213,52+7,2841,66,24018,72
8.xKobbegem*43,6813,52+21,8450,966,24+8,3228,08
9.xZemst**42,2511,92+8,67526,5+8,6728,17
10.xDelta Londerzeel A38110403-217
11.xAsse-Terheide A**35,7510,83-7,5846,584,33-7,5823,83
12.xMelsbroek B*24,967,28-15,649,923,12-13,5218,72
13.xRamsdonk*23,926,24-13,5240,562,08-11,4415,6
14.xBorght-Humbeek B**19,55,42-37,9229,252,17-22,7510,83
15.xEppegem B**14,084,33-45,530,331,08-20,5818,42
16.xMollem**6,52,17-98,5827,081,08-50,9214,08
17.xTange0000000

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden