www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 23/09/2019

vbal4

Brabant : 3de Provinciale C

zaterdag 21/09/2019

18:30

Diegem B

-Steenhuffel A4 -1
19:00Kobbegem-Ramsdonk0-0
19:30

Melsbroek B

-Eppegem B3 -2
20:00SJ Londerzeel-Beigem A1-1

zondag 22/09/2019

15:00

Zemst

-Mollem4 -2
.Tange-Machelen A2 -2
.

Delta Londerzeel A

-Malderen2-1
.

Borght-Humbeek B

-Infinity Vilvoorde4 -2

donderdag 26/09/2019

19:30Borght-Humbeek B3- 0Eppegem B-

zaterdag 28/09/2019

19:30Mollem0- 0Tange-
20:00Steenhuffel A6 - 4Melsbroek B-

zondag 29/09/2019

14:30Machelen A3-0SJ Londerzeel-
15:00Asse-Terheide A4-3Zemst-
.Beigem A4-4Delta Londerzeel A-
.Infinity Vilvoorde4 -3Diegem B-
.Malderen6-1Borght-Humbeek B-
18:00Eppegem B0-6Kobbegem-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

6/32

1.Steenhuffel A159-4.(0)
2.Malderen129-2.(0)
3.Beigem A118.-1(1)
4.Kobbegem*1110
5.Infinity Vilvoorde115.-3(1)
6.Delta Londerzeel A117
7.Diegem B*109
8.Melsbroek B*107
9.Machelen A*851.
10.Asse-Terheide A*883.
11.Zemst66.4
12.SJ Londerzeel62
13.Borght-Humbeek B*44
14.Tange41
15.Ramsdonk32
16.Eppegem B*00
17.Mollem*00.2
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 3de Provinciale C --> SJ Londerzeel

Machelen A

1.Wo-28/08/1920:00Beigem A-Machelen A1 -3

3

35
3.Wo-04/09/1920:00Machelen A-Mollem10 -0

3

65
4.Zo-08/09/1915:00Asse-Terheide A-Machelen A0 -0175
5.Zo-15/09/1914:30Machelen A-Zemst0 -2078
6.Zo-22/09/1915:00Tange-Machelen A2 -2189
7.Zo-29/09/1914:30Machelen A-

SJ Londerzeel

-.
8.Zo-06/10/1915:00Delta Londerzeel A-Machelen A -.
9.Zo-13/10/1914:30Machelen A-Borght-Humbeek B -.
10.Za-19/10/1918:30Diegem B-Machelen A -.
11.Zo-27/10/1914:30Machelen A-Melsbroek B -.
12.Zo-03/11/1900:00Kobbegem-Machelen A -.
13.Zo-10/11/1900:00Machelen A-Ramsdonk -.
14.Zo-17/11/1900:00Eppegem B-Machelen A -.
15.Zo-24/11/1900:00Machelen A-Steenhuffel A -.
16.Zo-01/12/1900:00Infinity Vilvoorde-Machelen A -.
17.Zo-08/12/1900:00Machelen A-Malderen -.
18.Zo-15/12/1900:00Machelen A-Beigem A -.
20.Zo-05/01/2000:00Mollem-Machelen A -.
21.Zo-12/01/2000:00Machelen A-Asse-Terheide A -.
22.Zo-19/01/2000:00Zemst-Machelen A -.
23.Zo-26/01/2000:00Machelen A-Tange -.
24.Zo-02/02/2000:00

SJ Londerzeel

-Machelen A -.
25.Zo-09/02/2000:00Machelen A-Delta Londerzeel A -.
26.Zo-16/02/2000:00Borght-Humbeek B-Machelen A -.
27.Zo-01/03/2000:00Machelen A-Diegem B -.
28.Zo-08/03/2000:00Melsbroek B-Machelen A -.
29.Zo-15/03/2000:00Machelen A-Kobbegem -.
30.Zo-22/03/2000:00Ramsdonk-Machelen A -.
31.Zo-29/03/2000:00Machelen A-Eppegem B -.
32.Zo-05/04/2000:00Steenhuffel A-Machelen A -.
33.Zo-26/04/2000:00Machelen A-Infinity Vilvoorde -.
34.Zo-03/05/2000:00Malderen-Machelen A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

SJ Londerzeel

1.Wo-28/08/1918:30Ramsdonk-

SJ Londerzeel

2 -2117
2.Za-31/08/1920:00

SJ Londerzeel

-Eppegem B5 -0

3

44
3.Wo-04/09/1920:00Steenhuffel A-

SJ Londerzeel

2 -0048
4.Za-07/09/1920:00

SJ Londerzeel

-Infinity Vilvoorde2 -2158
5.Za-14/09/1919:30Malderen-

SJ Londerzeel

2 -10511
6.Za-21/09/1920:00

SJ Londerzeel

-Beigem A1 -11612
7.Zo-29/09/1914:30Machelen A-

SJ Londerzeel

-.
8.Za-05/10/1920:00

SJ Londerzeel

-Mollem -.
9.Zo-13/10/1915:00Asse-Terheide A-

SJ Londerzeel

-.
10.Za-19/10/1920:00

SJ Londerzeel

-Zemst -.
11.Zo-27/10/1915:00Tange-

SJ Londerzeel

-.
13.Zo-10/11/1900:00

SJ Londerzeel

-Delta Londerzeel A -.
14.Zo-17/11/1900:00Borght-Humbeek B-

SJ Londerzeel

-.
15.Zo-24/11/1900:00

SJ Londerzeel

-Diegem B -.
16.Zo-01/12/1900:00Melsbroek B-

SJ Londerzeel

-.
17.Zo-08/12/1900:00

SJ Londerzeel

-Kobbegem -.
18.Zo-15/12/1900:00

SJ Londerzeel

-Ramsdonk -.
19.Zo-22/12/1900:00Eppegem B-

SJ Londerzeel

-.
20.Zo-05/01/2000:00

SJ Londerzeel

-Steenhuffel A -.
21.Zo-12/01/2000:00Infinity Vilvoorde-

SJ Londerzeel

-.
22.Zo-19/01/2000:00

SJ Londerzeel

-Malderen -.
23.Zo-26/01/2000:00Beigem A-

SJ Londerzeel

-.
24.Zo-02/02/2000:00

SJ Londerzeel

-Machelen A -.
25.Zo-09/02/2000:00Mollem-

SJ Londerzeel

-.
26.Zo-16/02/2000:00

SJ Londerzeel

-Asse-Terheide A -.
27.Zo-01/03/2000:00Zemst-

SJ Londerzeel

-.
28.Zo-08/03/2000:00

SJ Londerzeel

-Tange -.
30.Zo-22/03/2000:00Delta Londerzeel A-

SJ Londerzeel

-.
31.Zo-29/03/2000:00

SJ Londerzeel

-Borght-Humbeek B -.
32.Zo-05/04/2000:00Diegem B-

SJ Londerzeel

-.
33.Zo-26/04/2000:00

SJ Londerzeel

-Melsbroek B -.
34.Zo-03/05/2000:00Kobbegem-

SJ Londerzeel

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/16)

1Steenhuffel A913:2+11
2Malderen99:2+7
3Infinity Vilvoorde79:2+7
4Diegem B710:6+4
5Delta Londerzeel A64:5-1
6SJ Londerzeel58:3+5
7Kobbegem52:1+1
8Beigem A413:4+9
9Asse-Terheide A*43:2+1
10Machelen A*310:2+8
11Zemst34:6-2
12Melsbroek B*34:7-3
13Borght-Humbeek B35:12-7
14Ramsdonk24:6-2
15Tange14:11-7
16Mollem*03:9-6
17Eppegem B01:13-12

alle wedstrijden (6/32)

1Steenhuffel A1523:7+16
2Malderen1216:8+8
3Beigem A1120:5+15
4Kobbegem*1112:3+9
5Infinity Vilvoorde1115:8+7
6Delta Londerzeel A119:6+3
7Diegem B*1017:9+8
8Melsbroek B*1014:10+4
9Machelen A*815:5+10
10Asse-Terheide A*810:9+1
11Zemst69:14-5
12SJ Londerzeel611:9+2
13Borght-Humbeek B*46:19-13
14Tange47:27-20
15Ramsdonk37:12-5
16Eppegem B*03:21-18
17Mollem*05:27-22

uitwedstrijden (3/16)

1Melsbroek B710:3+7
2Beigem A77:1+6
3Kobbegem*610:2+8
4Steenhuffel A610:5+5
5Delta Londerzeel A55:1+4
6Machelen A55:3+2
7Asse-Terheide A47:70
8Infinity Vilvoorde46:60
9Diegem B*37:3+4
10Malderen37:6+1
11Zemst35:8-3
12Tange33:16-13
13Ramsdonk13:6-3
.SJ Londerzeel13:6-3
15Borght-Humbeek B*11:7-6
16Eppegem B*02:8-6
17Mollem02:18-16