www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 23/09/2019

vbal4

Antwerpen : 3de Provinciale C

zaterdag 21/09/2019

19:30

Arendonk Sport

-Herenthout4 -2
.

Olmen

-FC Turnhout B4 -2
.Rauw-

Excelsior Vorst

1-2

zondag 22/09/2019

15:00Flandria-

Beekhoek

0-3
.Linda Olen-

KFC Mol

1 -3
.Poederlee-Kasterlee1-1
.

Exc.Bouwel

-Gierle3 -1
.

Zwaneven

-Noordstar5 -2

zaterdag 28/09/2019

19:30Kasterlee6- 4Arendonk Sport-
.Herenthout1- 4Zwaneven-
.KFC Mol3 -6Exc.Bouwel-
.Olmen6-0Rauw-

zondag 29/09/2019

15:00Excelsior Vorst6-3Linda Olen-
.FC Turnhout B0-0Noordstar-
.Beekhoek3 -1Poederlee-
.Gierle0-1Flandria-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

4/30

1.Excelsior Vorst12
2.Zwaneven10
3.Kasterlee10
4.Beekhoek9
5.Exc.Bouwel9
6.Olmen9
7.Arendonk Sport8
8.KFC Mol6
9.Poederlee5
10.Flandria4
11.Linda Olen3
12.Rauw3
13.Noordstar2
14.Herenthout1
15.Gierle0
16.FC Turnhout B0

Antwerpen : 3de Provinciale C --> Exc.Bouwel

periode 1

4/10

1.Excelsior Vorst12
2.Zwaneven10
3.Kasterlee10
4.Beekhoek9
5.Exc.Bouwel9
6.Olmen9
7.Arendonk Sport8
8.KFC Mol6
9.Poederlee5
10.Flandria4
11.Linda Olen3
Rauw3
13.Noordstar2
14.Herenthout1
15.Gierle0
16.FC Turnhout B0

periode 2

0/10

1.Beekhoek0
Arendonk Sport0
Olmen0
Zwaneven0
Kasterlee0
Excelsior Vorst0
Gierle0
Herenthout0
Flandria0
KFC Mol0
Noordstar0
Linda Olen0
Exc.Bouwel0
FC Turnhout B0
Poederlee0
Rauw0

periode 3

0/10

1.Beekhoek0
Arendonk Sport0
Olmen0
Zwaneven0
Kasterlee0
Excelsior Vorst0
Gierle0
Herenthout0
Flandria0
KFC Mol0
Noordstar0
Linda Olen0
Exc.Bouwel0
FC Turnhout B0
Poederlee0
Rauw0

KFC Mol

1.Za-31/08/1919:30KFC Mol-Excelsior Vorst0 -30012
2.Za-07/09/1919:30Olmen-KFC Mol2 -10013
3.Za-14/09/1919:30KFC Mol-Rauw4 -0

3

310
4.Zo-22/09/1915:00Linda Olen-KFC Mol1 -3

3

68
5.Za-28/09/1919:30KFC Mol-

Exc.Bouwel

-.
6.Zo-06/10/1915:00Flandria-KFC Mol -.
7.Za-12/10/1919:30KFC Mol-Poederlee -.
8.Za-19/10/1919:30Arendonk Sport-KFC Mol -.
9.Za-26/10/1919:30KFC Mol-Zwaneven -.
10.Zo-03/11/1900:00Noordstar-KFC Mol -.
11.Zo-10/11/1900:00KFC Mol-Herenthout -.
12.Zo-17/11/1900:00Kasterlee-KFC Mol -.
13.Zo-24/11/1900:00KFC Mol-Beekhoek -.
14.Zo-01/12/1900:00Gierle-KFC Mol -.
15.Zo-08/12/1900:00KFC Mol-FC Turnhout B -.
16.Zo-15/12/1900:00Excelsior Vorst-KFC Mol -.
17.Zo-05/01/2000:00KFC Mol-Olmen -.
18.Zo-12/01/2000:00Rauw-KFC Mol -.
19.Zo-19/01/2000:00KFC Mol-Linda Olen -.
20.Zo-26/01/2000:00

Exc.Bouwel

-KFC Mol -.
21.Zo-02/02/2000:00KFC Mol-Flandria -.
22.Zo-09/02/2000:00Poederlee-KFC Mol -.
23.Zo-16/02/2000:00KFC Mol-Arendonk Sport -.
24.Zo-23/02/2000:00Zwaneven-KFC Mol -.
25.Zo-01/03/2000:00KFC Mol-Noordstar -.
26.Zo-08/03/2000:00Herenthout-KFC Mol -.
27.Zo-15/03/2000:00KFC Mol-Kasterlee -.
28.Zo-22/03/2000:00Beekhoek-KFC Mol -.
29.Zo-05/04/2000:00KFC Mol-Gierle -.
30.Zo-19/04/2000:00FC Turnhout B-KFC Mol -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Exc.Bouwel

1.Za-31/08/1919:30Herenthout-

Exc.Bouwel

0 -4

3

32
2.Zo-08/09/1915:00

Exc.Bouwel

-Kasterlee3 -4038
3.Zo-15/09/1915:00Beekhoek-

Exc.Bouwel

1 -2

3

65
4.Zo-22/09/1915:00

Exc.Bouwel

-Gierle3 -1

3

95
5.Za-28/09/1919:30KFC Mol-

Exc.Bouwel

-.
6.Zo-06/10/1915:00

Exc.Bouwel

-Excelsior Vorst -.
7.Za-12/10/1919:30Olmen-

Exc.Bouwel

-.
8.Zo-20/10/1915:00

Exc.Bouwel

-Rauw -.
9.Zo-27/10/1915:00Linda Olen-

Exc.Bouwel

-.
10.Zo-03/11/1900:00

Exc.Bouwel

-FC Turnhout B -.
11.Zo-10/11/1900:00

Exc.Bouwel

-Flandria -.
12.Zo-17/11/1900:00Poederlee-

Exc.Bouwel

-.
13.Zo-24/11/1900:00

Exc.Bouwel

-Arendonk Sport -.
14.Zo-01/12/1900:00Zwaneven-

Exc.Bouwel

-.
15.Zo-08/12/1900:00

Exc.Bouwel

-Noordstar -.
16.Zo-15/12/1900:00

Exc.Bouwel

-Herenthout -.
17.Zo-05/01/2000:00Kasterlee-

Exc.Bouwel

-.
18.Zo-12/01/2000:00

Exc.Bouwel

-Beekhoek -.
19.Zo-19/01/2000:00Gierle-

Exc.Bouwel

-.
20.Zo-26/01/2000:00

Exc.Bouwel

-KFC Mol -.
21.Zo-02/02/2000:00Excelsior Vorst-

Exc.Bouwel

-.
22.Zo-09/02/2000:00

Exc.Bouwel

-Olmen -.
23.Zo-16/02/2000:00Rauw-

Exc.Bouwel

-.
24.Zo-23/02/2000:00

Exc.Bouwel

-Linda Olen -.
25.Zo-01/03/2000:00FC Turnhout B-

Exc.Bouwel

-.
26.Zo-08/03/2000:00Flandria-

Exc.Bouwel

-.
27.Zo-15/03/2000:00

Exc.Bouwel

-Poederlee -.
28.Zo-22/03/2000:00Arendonk Sport-

Exc.Bouwel

-.
29.Zo-05/04/2000:00

Exc.Bouwel

-Zwaneven -.
30.Zo-19/04/2000:00Noordstar-

Exc.Bouwel

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (2/15)

1Zwaneven68:2+6
2Excelsior Vorst65:1+4
3Olmen66:3+3
4Kasterlee64:2+2
5Arendonk Sport46:4+2
6Poederlee44:2+2
7Rauw36:4+2
8Exc.Bouwel36:5+1
9Beekhoek35:4+1
10Flandria34:3+1
.KFC Mol34:3+1
12Noordstar24:40
13Herenthout10:4-4
14Linda Olen03:8-5
15Gierle03:9-6
16FC Turnhout B00:8-8

alle wedstrijden (4/30)

1Excelsior Vorst1210:2+8
2Zwaneven1014:4+10
3Kasterlee109:6+3
4Beekhoek913:6+7
5Exc.Bouwel912:6+6
6Olmen912:7+5
7Arendonk Sport812:6+6
8KFC Mol68:6+2
9Poederlee54:5-1
10Flandria47:70
11Linda Olen38:12-4
12Rauw38:12-4
13Noordstar27:12-5
14Herenthout12:12-10
15Gierle06:17-11
16FC Turnhout B02:14-12

uitwedstrijden (2/15)

1Beekhoek68:2+6
2Exc.Bouwel66:1+5
3Excelsior Vorst65:1+4
4Arendonk Sport46:2+4
.Zwaneven46:2+4
6Kasterlee45:4+1
7Olmen36:4+2
8Linda Olen35:4+1
9KFC Mol34:3+1
10Flandria13:4-1
11Poederlee10:3-3
12FC Turnhout B02:6-4
13Gierle03:8-5
.Noordstar03:8-5
15Herenthout02:8-6
.Rauw02:8-6