www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op dinsdag 21/01/2020
2019-2020, Antwerpen-3C: EXC.BOUWEL
Wedstrijden
1Za-31/08/1919:30Herenthout -Exc.Bouwel0 -4 332 
2Zo-08/09/1915:00Exc.Bouwel -Kasterlee3 -40 38 
3Zo-15/09/1915:00Beekhoek -Exc.Bouwel1 -2 365 
4Zo-22/09/1915:00Exc.Bouwel -Gierle3 -13 95 
5Za-28/09/1919:30KFC Mol -Exc.Bouwel1 -2 3123 
6Zo-06/10/1915:00Exc.Bouwel -Excelsior Vorst2 -21 134 
7Za-12/10/1919:30Olmen -Exc.Bouwel6 -2 0136 
8Zo-20/10/1915:00Exc.Bouwel -Rauw3 -31 147 
9Zo-27/10/1915:00Linda Olen -Exc.Bouwel1 -3 3175 
10Zo-03/11/1914:30Exc.Bouwel -FC Turnhout B1 -40 175 
11Zo-10/11/1914:30Exc.Bouwel -Flandria3 -13 205 
12Zo-17/11/1914:30Poederlee -Exc.Bouwel2 -1 0205 
13Zo-24/11/1914:30Exc.Bouwel -Arendonk Sport1 -50 207 
14Zo-01/12/1914:30Zwaneven -Exc.Bouwel3 -1 0208 
15Zo-08/12/1914:30Exc.Bouwel -Noordstar0 -30 209 
16Zo-15/12/1914:30Exc.Bouwel -Herenthout1 -11 218 
17Za-04/01/2019:30Kasterlee -Exc.Bouwel6 -3 02112 
18Zo-12/01/2014:30Exc.Bouwel -Beekhoek1 -20 2112 
19Zo-19/01/2014:30Gierle -Exc.Bouwel4 -5 32410 
20Zo-26/01/2014:30Exc.Bouwel -KFC Mol  - .    
21Zo-02/02/2015:00Excelsior Vorst -Exc.Bouwel  -  .   
22Zo-09/02/2015:00Exc.Bouwel -Olmen  - .    
23Za-15/02/2019:30Rauw -Exc.Bouwel  -  .   
24Za-22/02/2014:30Exc.Bouwel -Linda Olen  - .    
25Zo-01/03/2000:00FC Turnhout B -Exc.Bouwel  -  .   
26Zo-08/03/2000:00Flandria -Exc.Bouwel  -  .   
27Zo-15/03/2000:00Exc.Bouwel -Poederlee  - .    
28Zo-22/03/2000:00Arendonk Sport -Exc.Bouwel  -  .   
29Zo-05/04/2000:00Exc.Bouwel -Zwaneven  - .    
30Zo-19/04/2000:00Noordstar -Exc.Bouwel  -  .   
Rangschikking(19/30)
1Arendonk Sport 46 14+4159 8+3039
 2Olmen 44 14+2856 5+618
 3Zwaneven 41 13+2751 5+1124
 4Beekhoek 40 12+2548 7+1627
 5Excelsior Vorst 29 9+445 2-1014
 6FC Turnhout B 28 9+232 4+320
 7Kasterlee 28 9-236 3-417
 8Rauw 27 8-739 2-819
 9Noordstar 24 7-236 3-816
10Exc.Bouwel 24 7-941 5-123
 11Poederlee 23 6-438 2-518
 12Linda Olen 22 7-1435 4-516
 13Flandria 22 6-531 2-812
 14Herenthout 16 4-1927 2-1316
15KFC Mol 13 4-2821 3-610
 16Gierlex9 3-3723 0-247
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van KFC MOL
1Za-31/08/1919:30KFC Mol -Excelsior Vorst0 -30 012 
2Za-07/09/1919:30Olmen -KFC Mol2 -1 0013 
3Za-14/09/1919:30KFC Mol -Rauw4 -03 310 
4Zo-22/09/1915:00Linda Olen -KFC Mol1 -3 368 
5Za-28/09/1919:30KFC Mol -Exc.Bouwel1 -20 69 
6Zo-06/10/1915:00Flandria -KFC Mol2 -0 0610 
7Za-12/10/1919:30KFC Mol -Poederlee1 -50 611 
8Za-19/10/1919:30Arendonk Sport -KFC Mol0 -1 3911 
9Za-26/10/1919:30KFC Mol -Zwaneven2 -50 912 
10Zo-03/11/1914:30Noordstar -KFC Mol3 -0 0913 
11Za-09/11/1919:30KFC Mol -Herenthout2 -21 1013 
12Za-16/11/1919:30Kasterlee -KFC Mol0 -2 31311 
13Za-23/11/1919:30KFC Mol -Beekhoek0 -50 1313 
14Zo-01/12/1914:30Gierle -KFC Mol2 -1 01313 
15Za-07/12/1919:30KFC Mol -FC Turnhout B0 -50 1313 
16Zo-15/12/1914:30Excelsior Vorst -KFC Mol3 -1 01314 
17Za-04/01/2019:30KFC Mol -Olmen0 -40 1314 
18Za-11/01/2019:30Rauw -KFC Mol3 -1 01315 
19Za-18/01/2019:30KFC Mol -Linda Olen1 -20 1315 
20Zo-26/01/2014:30Exc.Bouwel -KFC Mol  -  .   
21Za-01/02/2019:30KFC Mol -Flandria  - .    
22Zo-09/02/2015:00Poederlee -KFC Mol  -  .   
23Za-15/02/2019:30KFC Mol -Arendonk Sport  - .    
24Zo-23/02/2015:00Zwaneven -KFC Mol  -  .   
25Zo-01/03/2000:00KFC Mol -Noordstar  - .    
26Zo-08/03/2000:00Herenthout -KFC Mol  -  .   
27Zo-15/03/2000:00KFC Mol -Kasterlee  - .    
28Zo-22/03/2000:00Beekhoek -KFC Mol  -  .   
29Zo-05/04/2000:00KFC Mol -Gierle  - .    
30Zo-19/04/2000:00FC Turnhout B -KFC Mol  -  .   
Periode1(10/10)
1Zwaneven 25
 2Beekhoekx24
 3Olmenx22
 4Arendonk Sportx21
5Exc.Bouwelx17
 6Excelsior Vorstx16
 7FC Turnhout Bx15
 8Poederleex15
 9Rauwx14
 10Flandriax14
 11Kasterleex13
 12Noordstarx11
13KFC Molx9
 14Linda Olenx7
 15Herenthout*x4
 16Gierle*x0
Periode2(9/10)
1Arendonk Sport 25
 2Olmen 22
 3Zwanevenx16
 4Beekhoekx16
 5Kasterleex15
 6Linda Olenx15
 7FC Turnhout Bx13
 8Noordstarx13
 9Excelsior Vorstx13
 10Rauwx13
 11Herenthoutx12
 12Flandriax8
 13Poederleex8
14Exc.Bouwelx7
 15Gierlex6
16KFC Molx4
Periode3(1/10)
1Gierle3
 2Beekhoek*0
 .Arendonk Sport*0
 .Olmen*0
 .Zwaneven*0
 .Kasterlee*0
 .Excelsior Vorst*0
 .Flandria*0
.KFC Mol*0
 .Noordstar*0
 .Linda Olen*0
.Exc.Bouwel*0
 .FC Turnhout B*0
 .Poederlee*0
 .Rauw*0
 16Herenthout0
Beste aanval
Arendonk Sport59
 Olmen56
 Zwaneven51
 Beekhoek48
 Excelsior Vorst45
Exc.Bouwel41
 Rauw39
 Poederlee38
 Kasterlee36
 Noordstar36
 Linda Olen35
 FC Turnhout B32
 Flandria31
 Herenthout27
 Gierle23
KFC Mol21
Beste verdediging
Arendonk Sport18
 Beekhoek23
 Zwaneven24
 Olmen28
 FC Turnhout B30
 Flandria36
 Kasterlee38
 Noordstar38
 Excelsior Vorst41
 Poederlee42
 Herenthout46
 Rauw46
KFC Mol49
 Linda Olen49
Exc.Bouwel50
 Gierle60
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.