www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 13/10/2019
2019-2020, Antwerpen-3C: NOORDSTAR
Wedstrijden
1Zo-01/09/1915:00Noordstar -Flandria2 -21 19 
2Zo-08/09/1915:00Poederlee -Noordstar3 -1 0111 
3Zo-15/09/1915:00Noordstar -Arendonk Sport2 -21 213 
4Zo-22/09/1915:00Zwaneven -Noordstar5 -2 0213 
5Zo-29/09/1915:00FC Turnhout B -Noordstar2 -1 0214 
6Zo-06/10/1915:00Noordstar -Herenthout4 -23 513 
7Za-12/10/1919:30Kasterlee -Noordstar2 -0 0514 
8Zo-20/10/1915:00Noordstar -Beekhoek  - .    
9Zo-27/10/1915:00Gierle -Noordstar  -  .   
10Zo-03/11/1914:30Noordstar -KFC Mol  - .    
11Zo-10/11/1914:30Excelsior Vorst -Noordstar  -  .   
12Zo-17/11/1900:00Noordstar -Olmen  - .    
13Zo-24/11/1900:00Rauw -Noordstar  -  .   
14Zo-01/12/1900:00Noordstar -Linda Olen  - .    
15Zo-08/12/1900:00Exc.Bouwel -Noordstar  -  .   
16Zo-15/12/1900:00Flandria -Noordstar  -  .   
17Zo-05/01/2000:00Noordstar -Poederlee  - .    
18Zo-12/01/2000:00Arendonk Sport -Noordstar  -  .   
19Zo-19/01/2000:00Noordstar -Zwaneven  - .    
20Zo-26/01/2000:00Noordstar -FC Turnhout B  - .    
21Zo-02/02/2000:00Herenthout -Noordstar  -  .   
22Zo-09/02/2000:00Noordstar -Kasterlee  - .    
23Zo-16/02/2000:00Beekhoek -Noordstar  -  .   
24Zo-23/02/2000:00Noordstar -Gierle  - .    
25Zo-01/03/2000:00KFC Mol -Noordstar  -  .   
26Zo-08/03/2000:00Noordstar -Excelsior Vorst  - .    
27Zo-15/03/2000:00Olmen -Noordstar  -  .   
28Zo-22/03/2000:00Noordstar -Rauw  - .    
29Zo-05/04/2000:00Linda Olen -Noordstar  -  .   
30Zo-19/04/2000:00Noordstar -Exc.Bouwel  - .    
Rangschikking(7/30)
1Olmen18 6+1125 2+39
 2Arendonk Sport17 5+1523 3+1214
 3Zwaneven16 5+1220 2+511
 4Excelsior Vorst16 5+1119 2+47
5Beekhoek15 5+1222 2+510
 6Exc.Bouwel13 4+318 3+210
 7Kasterlee13 4-111 105
 8Poederlee11 3+414 1-25
 9Flandria10 3-213 1-57
 10Rauw9 3017 0-75
 11KFC Mol6 2-510 1-14
 12Linda Olen6 2-713 2-18
 13FC Turnhout B6 2-108 0-53
14Noordstar5 1-612 0-84
 15Herenthout1 0-185 0-105
 16Gierle0 0-199 0-94
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van BEEKHOEK
1Za-31/08/1918:00Beekhoek -Rauw4 -23 36 
2Zo-08/09/1915:00Linda Olen -Beekhoek2 -5 361 
3Zo-15/09/1915:00Beekhoek -Exc.Bouwel1 -20 64 
4Zo-22/09/1915:00Flandria -Beekhoek0 -3 394 
5Zo-29/09/1915:00Beekhoek -Poederlee3 -03 122 
6Za-05/10/1919:30Arendonk Sport -Beekhoek3 -2 0126 
7Zo-13/10/1915:00Beekhoek -Zwaneven4 -13 155 
8Zo-20/10/1915:00Noordstar -Beekhoek  -  .   
9Zo-27/10/1915:00Beekhoek -Herenthout  - .    
10Za-02/11/1919:30Kasterlee -Beekhoek  -  .   
11Zo-10/11/1914:30FC Turnhout B -Beekhoek  -  .   
12Zo-17/11/1900:00Beekhoek -Gierle  - .    
13Zo-24/11/1900:00KFC Mol -Beekhoek  -  .   
14Zo-01/12/1900:00Beekhoek -Excelsior Vorst  - .    
15Zo-08/12/1900:00Olmen -Beekhoek  -  .   
16Zo-15/12/1900:00Rauw -Beekhoek  -  .   
17Zo-05/01/2000:00Beekhoek -Linda Olen  - .    
18Zo-12/01/2000:00Exc.Bouwel -Beekhoek  -  .   
19Zo-19/01/2000:00Beekhoek -Flandria  - .    
20Zo-26/01/2000:00Poederlee -Beekhoek  -  .   
21Zo-02/02/2000:00Beekhoek -Arendonk Sport  - .    
22Zo-09/02/2000:00Zwaneven -Beekhoek  -  .   
23Zo-16/02/2000:00Beekhoek -Noordstar  - .    
24Zo-23/02/2000:00Herenthout -Beekhoek  -  .   
25Zo-01/03/2000:00Beekhoek -Kasterlee  - .    
26Zo-08/03/2000:00Beekhoek -FC Turnhout B  - .    
27Zo-15/03/2000:00Gierle -Beekhoek  -  .   
28Zo-22/03/2000:00Beekhoek -KFC Mol  - .    
29Zo-05/04/2000:00Excelsior Vorst -Beekhoek  -  .   
30Zo-19/04/2000:00Beekhoek -Olmen  - .    
Periode1(7/10)
1Olmen 18
 2Arendonk Sport 17
 3Zwaneven 16
 4Excelsior Vorst 16
5Beekhoek 15
 6Exc.Bouwel 13
 7Kasterlee 13
 8Poederlee 11
 9Flandria 10
 10Rauw 9
 11KFC Molx6
 12Linda Olenx6
 13FC Turnhout Bx6
14Noordstarx5
 15Herenthoutx1
 16Gierlex0
Periode2(0/10)
1Beekhoek0
.Arendonk Sport0
.Olmen0
.Zwaneven0
.Kasterlee0
.Excelsior Vorst0
.Gierle0
.Herenthout0
.Flandria0
.KFC Mol0
.Noordstar0
.Linda Olen0
.Exc.Bouwel0
.FC Turnhout B0
.Poederlee0
.Rauw0
Periode3(0/10)
1Beekhoek0
.Arendonk Sport0
.Olmen0
.Zwaneven0
.Kasterlee0
.Excelsior Vorst0
.Gierle0
.Herenthout0
.Flandria0
.KFC Mol0
.Noordstar0
.Linda Olen0
.Exc.Bouwel0
.FC Turnhout B0
.Poederlee0
.Rauw0
Beste aanval
Olmen25
 Arendonk Sport23
Beekhoek22
 Zwaneven20
 Excelsior Vorst19
 Exc.Bouwel18
 Rauw17
 Poederlee14
 Flandria13
 Linda Olen13
Noordstar12
 Kasterlee11
 KFC Mol10
 Gierle9
 FC Turnhout B8
 Herenthout5
Beste verdediging
Arendonk Sport8
 Zwaneven8
 Excelsior Vorst8
Beekhoek10
 Poederlee10
 Kasterlee12
 Olmen14
 Flandria15
 KFC Mol15
 Exc.Bouwel15
 Rauw17
Noordstar18
 FC Turnhout B18
 Linda Olen20
 Herenthout23
 Gierle28
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.