www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op dinsdag 18/02/2020
2019-2020, Antwerpen-3C: NOORDSTAR
Wedstrijden
1Zo-01/09/1915:00Noordstar -Flandria2 -21 19 
2Zo-08/09/1915:00Poederlee -Noordstar3 -1 0111 
3Zo-15/09/1915:00Noordstar -Arendonk Sport2 -21 213 
4Zo-22/09/1915:00Zwaneven -Noordstar5 -2 0213 
5Zo-29/09/1915:00FC Turnhout B -Noordstar2 -1 0214 
6Zo-06/10/1915:00Noordstar -Herenthout4 -23 513 
7Za-12/10/1919:30Kasterlee -Noordstar2 -0 0514 
8Zo-20/10/1915:00Noordstar -Beekhoek2 -40 514 
9Zo-27/10/1915:00Gierle -Noordstar0 -2 3813 
10Zo-03/11/1914:30Noordstar -KFC Mol3 -03 1112 
11Zo-10/11/1914:30Excelsior Vorst -Noordstar3 -0 01112 
12Zo-17/11/1914:30Noordstar -Olmen0 -20 1113 
13Za-23/11/1919:30Rauw -Noordstar1 -4 31410 
14Zo-01/12/1914:30Noordstar -Linda Olen3 -03 1710 
15Zo-08/12/1914:30Exc.Bouwel -Noordstar0 -3 3208 
16Zo-15/12/1914:30Flandria -Noordstar5 -2 02010 
17Zo-05/01/2014:30Noordstar -Poederlee2 -21 2110 
18Zo-12/01/2014:30Arendonk Sport -Noordstar3 -1 02110 
19Zo-19/01/2014:30Noordstar -Zwaneven2 -03 249 
20Zo-26/01/2014:30Noordstar -FC Turnhout B2 -13 279 
21Za-01/02/2019:30Herenthout -Noordstar2 -2 12810 
23Zo-16/02/2015:00Beekhoek -Noordstar2 -1 02811 
24Zo-23/02/2015:00Noordstar -Gierle  - .    
25Za-29/02/2019:30KFC Mol -Noordstar  -  .   
26Zo-08/03/2015:00Noordstar -Excelsior Vorst  - .    
27Za-14/03/2019:30Olmen -Noordstar  -  .   
28Zo-22/03/2015:00Noordstar -Rauw  - .    
22Zo-29/03/2015:00Noordstar -Kasterlee  - .    
29Zo-05/04/2015:00Linda Olen -Noordstar  -  .   
30Zo-19/04/2015:00Noordstar -Exc.Bouwel  - .    
Rangschikking(23/30)
1Arendonk Sport* 52 16+4262 10+3342
 2Olmen* 51 16+3061 5+619
 3Zwaneven* 48 15+3560 6+1529
 4Beekhoek* 44 13+2550 7+1627
 5Excelsior Vorst* 35 11+451 2-1214
 6Kasterlee* 35 11+343 4-219
 7FC Turnhout B* 32 10+439 5+524
 8Exc.Bouwel* 30 9-647 6-126
 9Rauw* 29 8-843 2-822
 10Flandria* 28 8-141 3-617
11Noordstar* 28 8-241 3-919
 12Poederlee*x27 7-342 3-422
 13Linda Olen** 25 8-1338 4-617
 14Herenthoutx17 4-2930 2-2017
 15KFC Mol*x13 4-3622 3-910
16Gierle*x9 3-4526 0-2610
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van GIERLE
1Zo-01/09/1915:00Gierle -Olmen1 -50 014 
2Za-07/09/1919:30Rauw -Gierle5 -2 0015 
3Zo-15/09/1915:00Gierle -Linda Olen2 -40 015 
4Zo-22/09/1915:00Exc.Bouwel -Gierle3 -1 0015 
5Zo-29/09/1915:00Gierle -Flandria2 -30 016-
6Zo-06/10/1915:00Poederlee -Gierle5 -1 0016-
7Zo-13/10/1915:00Gierle -Arendonk Sport0 -30 016-
8Zo-20/10/1915:00Zwaneven -Gierle3 -0 0016-
9Zo-27/10/1915:00Gierle -Noordstar0 -20 016-
25Zo-03/11/1914:30Gierle -Herenthout2 -13 316-
11Zo-10/11/1914:30Gierle -Kasterlee2 -13 615 
12Zo-17/11/1914:30Beekhoek -Gierle4 -1 0616-
13Zo-24/11/1914:30FC Turnhout B -Gierle3 -0 0616-
14Zo-01/12/1914:30Gierle -KFC Mol2 -13 915 
15Zo-08/12/1914:30Excelsior Vorst -Gierle2 -0 0916-
16Za-14/12/1919:30Olmen -Gierle3 -2 0916-
17Zo-05/01/2014:30Gierle -Rauw1 -40 916-
18Zo-12/01/2014:30Linda Olen -Gierle3 -0 0916-
19Zo-19/01/2014:30Gierle -Exc.Bouwel4 -50 916-
20Za-25/01/2019:30Flandria -Gierle5 -3 0916-
21Zo-02/02/2015:00Gierle -Poederlee0 -20 916-
23Zo-16/02/2015:00Gierle -Zwaneven0 -40 916-
24Zo-23/02/2015:00Noordstar -Gierle  -  .   
10Za-29/02/2019:30Herenthout -Gierle  -  .   
26Za-07/03/2019:30Kasterlee -Gierle  -  .   
27Zo-15/03/2015:00Gierle -Beekhoek  - .    
28Zo-22/03/2015:00Gierle -FC Turnhout B  - .    
22Zo-29/03/2015:00Arendonk Sport -Gierle  -  .   
29Zo-05/04/2015:00KFC Mol -Gierle  -  .   
30Zo-19/04/2015:00Gierle -Excelsior Vorst  - .    
Periode1(10/10)
1Zwaneven 25
 2Beekhoekx24
 3Olmenx22
 4Arendonk Sportx21
 5Exc.Bouwelx17
 6Excelsior Vorstx16
 7FC Turnhout Bx15
 8Poederleex15
 9Rauwx14
 10Flandriax14
 11Kasterleex13
12Noordstarx11
 13KFC Molx9
 14Linda Olenx7
 15Herenthout*x4
16Gierle*x0
Periode2(10/10)
1Arendonk Sport 25
 2Olmenx23
 3Zwanevenx19
 4Kasterleex18
 5Linda Olenx18
 6Beekhoekx17
7Noordstarx16
 8Rauwx14
 9FC Turnhout Bx13
 10Excelsior Vorstx13
 11Herenthoutx12
 12Flandriax11
 13Exc.Bouwelx10
 14Poederleex9
15Gierlex6
 16KFC Molx4
Periode3(4/10)
1Arendonk Sport**6
 2Excelsior Vorst**6
 3Olmen**6
 4Zwaneven**4
 5FC Turnhout B**4
 6Kasterlee**4
 7Flandria**3
 8Poederlee**3
 9Exc.Bouwel**3
 10Beekhoek**3
11Gierle*3
12Noordstar**1
 .Rauw**1
 14Herenthout1
 15Linda Olen***0
 16KFC Mol**0
Beste aanval
Arendonk Sport62
 Olmen61
 Zwaneven60
 Excelsior Vorst51
 Beekhoek50
 Exc.Bouwel47
 Kasterlee43
 Rauw43
 Poederlee42
 Flandria41
Noordstar41
 FC Turnhout B39
 Linda Olen38
 Herenthout30
Gierle26
 KFC Mol22
Beste verdediging
Arendonk Sport20
 Beekhoek25
 Zwaneven25
 Olmen31
 FC Turnhout B35
 Kasterlee40
 Flandria42
Noordstar43
 Poederlee45
 Excelsior Vorst47
 Linda Olen51
 Rauw51
 Exc.Bouwel53
 KFC Mol58
 Herenthout59
Gierle71
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.