www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 16/09/2019

vbal4

Antwerpen : 3de Provinciale C

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

18:00

Beekhoek

-Rauw4-2
19:30

Kasterlee

-Linda Olen2-1
.Herenthout-

Exc.Bouwel

0-4
.KFC Mol-

Excelsior Vorst

0-3

zondag 01/09/2019

15:00FC Turnhout B-

Arendonk Sport

0-4
.Gierle-

Olmen

1-5
.Noordstar-Flandria2-2
.

Zwaneven

-Poederlee3-0

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:30

Olmen

-KFC Mol2-1
.

Rauw

-Gierle5-2
.Arendonk Sport-Zwaneven2-2

zondag 08/09/2019

15:00

Flandria

-Herenthout4-0
.

Poederlee

-Noordstar3-1
.

Excelsior Vorst

-FC Turnhout B2-0
.Linda Olen-

Beekhoek

2-5
.Exc.Bouwel-

Kasterlee

3-4

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30

Kasterlee

-Flandria2-1
.Herenthout-Poederlee0-0
.

KFC Mol

-Rauw4-0

zondag 15/09/2019

15:00

Excelsior Vorst

-Olmen3-1
.Beekhoek-

Exc.Bouwel

1-2
.FC Turnhout B-

Zwaneven

0-4
.Gierle-

Linda Olen

2-4
.Noordstar-Arendonk Sport2-2

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30Arendonk Sport-Herenthout-
.Olmen-FC Turnhout B-
.Rauw-Excelsior Vorst-

zondag 22/09/2019

15:00Flandria-Beekhoek-
.Linda Olen-KFC Mol-
.Poederlee-Kasterlee-
.Exc.Bouwel-Gierle-
.Zwaneven-Noordstar-

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30Kasterlee-Arendonk Sport-
.Herenthout-Zwaneven-
.KFC Mol-Exc.Bouwel-
.Olmen-Rauw-

zondag 29/09/2019

15:00Excelsior Vorst-Linda Olen-
.FC Turnhout B-Noordstar-
.Beekhoek-Poederlee-
.Gierle-Flandria-

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:30Arendonk Sport-Beekhoek-
.Rauw-FC Turnhout B-

zondag 06/10/2019

15:00Zwaneven-Kasterlee-
.Noordstar-Herenthout-
.Linda Olen-Olmen-
.Exc.Bouwel-Excelsior Vorst-
.Flandria-KFC Mol-
.Poederlee-Gierle-

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30Rauw-Linda Olen-
.Kasterlee-Noordstar-
.Olmen-Exc.Bouwel-
.KFC Mol-Poederlee-

zondag 13/10/2019

15:00Excelsior Vorst-Flandria-
.Beekhoek-Zwaneven-
.Gierle-Arendonk Sport-
.FC Turnhout B-Herenthout-

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:30Arendonk Sport-KFC Mol-
.Herenthout-Kasterlee-

zondag 20/10/2019

15:00Zwaneven-Gierle-
.Noordstar-Beekhoek-
.Linda Olen-FC Turnhout B-
.Exc.Bouwel-Rauw-
.Flandria-Olmen-
.Poederlee-Excelsior Vorst-

speeldag 9

periode 1

zondag 27/10/2019

00:00KFC Mol-Zwaneven-
.Excelsior Vorst-Arendonk Sport-
.Olmen-Poederlee-
.Rauw-Flandria-
.Linda Olen-Exc.Bouwel-
.Beekhoek-Herenthout-
.Gierle-Noordstar-
.FC Turnhout B-Kasterlee-

speeldag 10

periode 1

zondag 03/11/2019

00:00Arendonk Sport-Olmen-
.Zwaneven-Excelsior Vorst-
.Noordstar-KFC Mol-
.Herenthout-Gierle-
.Kasterlee-Beekhoek-
.Exc.Bouwel-FC Turnhout B-
.Flandria-Linda Olen-
.Poederlee-Rauw-

speeldag 11

periode 2

zondag 10/11/2019

00:00KFC Mol-Herenthout-
.Excelsior Vorst-Noordstar-
.Olmen-Zwaneven-
.Rauw-Arendonk Sport-
.Linda Olen-Poederlee-
.Exc.Bouwel-Flandria-
.Gierle-Kasterlee-
.FC Turnhout B-Beekhoek-

speeldag 12

periode 2

zondag 17/11/2019

00:00Arendonk Sport-Linda Olen-
.Zwaneven-Rauw-
.Noordstar-Olmen-
.Herenthout-Excelsior Vorst-
.Kasterlee-KFC Mol-
.Beekhoek-Gierle-
.Flandria-FC Turnhout B-
.Poederlee-Exc.Bouwel-

speeldag 13

periode 2

zondag 24/11/2019

00:00KFC Mol-Beekhoek-
.Excelsior Vorst-Kasterlee-
.Olmen-Herenthout-
.Rauw-Noordstar-
.Linda Olen-Zwaneven-
.Exc.Bouwel-Arendonk Sport-
.Flandria-Poederlee-
.FC Turnhout B-Gierle-

speeldag 14

periode 2

zondag 01/12/2019

00:00Arendonk Sport-Flandria-
.Zwaneven-Exc.Bouwel-
.Noordstar-Linda Olen-
.Herenthout-Rauw-
.Kasterlee-Olmen-
.Beekhoek-Excelsior Vorst-
.Gierle-KFC Mol-
.FC Turnhout B-Poederlee-

speeldag 15

periode 2

zondag 08/12/2019

00:00KFC Mol-FC Turnhout B-
.Excelsior Vorst-Gierle-
.Olmen-Beekhoek-
.Rauw-Kasterlee-
.Linda Olen-Herenthout-
.Exc.Bouwel-Noordstar-
.Flandria-Zwaneven-
.Poederlee-Arendonk Sport-

speeldag 16

periode 2

zondag 15/12/2019

00:00Excelsior Vorst-KFC Mol-
.Poederlee-Zwaneven-
.Flandria-Noordstar-
.Exc.Bouwel-Herenthout-
.Linda Olen-Kasterlee-
.Rauw-Beekhoek-
.Olmen-Gierle-
.Arendonk Sport-FC Turnhout B-

speeldag 17

periode 2

zondag 05/01/2020

00:00Zwaneven-Arendonk Sport-
.FC Turnhout B-Excelsior Vorst-
.KFC Mol-Olmen-
.Gierle-Rauw-
.Beekhoek-Linda Olen-
.Kasterlee-Exc.Bouwel-
.Herenthout-Flandria-
.Noordstar-Poederlee-

speeldag 18

periode 2

zondag 12/01/2020

00:00Rauw-KFC Mol-
.Olmen-Excelsior Vorst-
.Arendonk Sport-Noordstar-
.Poederlee-Herenthout-
.Flandria-Kasterlee-
.Exc.Bouwel-Beekhoek-
.Linda Olen-Gierle-
.Zwaneven-FC Turnhout B-

speeldag 19

periode 2

zondag 19/01/2020

00:00Herenthout-Arendonk Sport-
.Noordstar-Zwaneven-
.FC Turnhout B-Olmen-
.Excelsior Vorst-Rauw-
.KFC Mol-Linda Olen-
.Gierle-Exc.Bouwel-
.Beekhoek-Flandria-
.Kasterlee-Poederlee-

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

00:00Exc.Bouwel-KFC Mol-
.Linda Olen-Excelsior Vorst-
.Rauw-Olmen-
.Zwaneven-Herenthout-
.Arendonk Sport-Kasterlee-
.Poederlee-Beekhoek-
.Flandria-Gierle-
.Noordstar-FC Turnhout B-

speeldag 21

periode 3

zondag 02/02/2020

00:00Beekhoek-Arendonk Sport-
.Kasterlee-Zwaneven-
.Herenthout-Noordstar-
.FC Turnhout B-Rauw-
.Olmen-Linda Olen-
.Excelsior Vorst-Exc.Bouwel-
.KFC Mol-Flandria-
.Gierle-Poederlee-

speeldag 22

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00Poederlee-KFC Mol-
.Flandria-Excelsior Vorst-
.Exc.Bouwel-Olmen-
.Linda Olen-Rauw-
.Noordstar-Kasterlee-
.Zwaneven-Beekhoek-
.Arendonk Sport-Gierle-
.Herenthout-FC Turnhout B-

speeldag 23

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00KFC Mol-Arendonk Sport-
.Gierle-Zwaneven-
.Beekhoek-Noordstar-
.Kasterlee-Herenthout-
.FC Turnhout B-Linda Olen-
.Rauw-Exc.Bouwel-
.Olmen-Flandria-
.Excelsior Vorst-Poederlee-

speeldag 24

periode 3

zondag 23/02/2020

00:00Zwaneven-KFC Mol-
.Arendonk Sport-Excelsior Vorst-
.Poederlee-Olmen-
.Flandria-Rauw-
.Exc.Bouwel-Linda Olen-
.Herenthout-Beekhoek-
.Noordstar-Gierle-
.Kasterlee-FC Turnhout B-

speeldag 25

periode 3

zondag 01/03/2020

00:00Olmen-Arendonk Sport-
.Excelsior Vorst-Zwaneven-
.KFC Mol-Noordstar-
.Gierle-Herenthout-
.Beekhoek-Kasterlee-
.FC Turnhout B-Exc.Bouwel-
.Linda Olen-Flandria-
.Rauw-Poederlee-

speeldag 26

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00Herenthout-KFC Mol-
.Noordstar-Excelsior Vorst-
.Zwaneven-Olmen-
.Arendonk Sport-Rauw-
.Poederlee-Linda Olen-
.Flandria-Exc.Bouwel-
.Kasterlee-Gierle-
.Beekhoek-FC Turnhout B-

speeldag 27

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Linda Olen-Arendonk Sport-
.Rauw-Zwaneven-
.Olmen-Noordstar-
.Excelsior Vorst-Herenthout-
.KFC Mol-Kasterlee-
.Gierle-Beekhoek-
.FC Turnhout B-Flandria-
.Exc.Bouwel-Poederlee-

speeldag 28

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Beekhoek-KFC Mol-
.Kasterlee-Excelsior Vorst-
.Herenthout-Olmen-
.Noordstar-Rauw-
.Zwaneven-Linda Olen-
.Arendonk Sport-Exc.Bouwel-
.Poederlee-Flandria-
.Gierle-FC Turnhout B-

speeldag 29

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00Flandria-Arendonk Sport-
.Exc.Bouwel-Zwaneven-
.Linda Olen-Noordstar-
.Rauw-Herenthout-
.Olmen-Kasterlee-
.Excelsior Vorst-Beekhoek-
.KFC Mol-Gierle-
.Poederlee-FC Turnhout B-

speeldag 30

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00FC Turnhout B-KFC Mol-
.Gierle-Excelsior Vorst-
.Beekhoek-Olmen-
.Kasterlee-Rauw-
.Herenthout-Linda Olen-
.Noordstar-Exc.Bouwel-
.Zwaneven-Flandria-
.Arendonk Sport-Poederlee-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

3/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Excelsior Vorst93+781+33
2.Kasterlee93+381+14
3.Zwaneven72+791+46
4.Beekhoek62+4101+35
5.Exc.Bouwel62+492+56
6.Olmen62+381+26
7.Arendonk Sport51+481+46
8.Flandria41+370-13
9.Poederlee41-130-30
10.KFC Mol31050-11
11.Linda Olen31-271+15
12.Rauw31-370-62
13.Noordstar20-250-21
14.Herenthout10-800-40
15.Gierle00-950-32
16.FC Turnhout B00-1000-20

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

3/10

1

2

3

4

1.Excelsior Vorst93+78
2.Kasterlee93+38
3.Zwaneven72+79
4.Beekhoek62+410
5.Exc.Bouwel62+49
6.Olmen62+38
7.Arendonk Sport51+48
8.Flandria41+37
9.Poederlee41-13
10.KFC Mol3105
11.Linda Olen31-27
12.Rauw31-37
13.Noordstar20-25
14.Herenthout10-80
15.Gierle00-95
16.FC Turnhout B00-100

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

4

1.Beekhoek0000
Arendonk Sport0000
Olmen0000
Zwaneven0000
Kasterlee0000
Excelsior Vorst0000
Gierle0000
Herenthout0000
Flandria0000
KFC Mol0000
Noordstar0000
Linda Olen0000
Exc.Bouwel0000
FC Turnhout B0000
Poederlee0000
Rauw0000

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

4

1.Beekhoek0000
Arendonk Sport0000
Olmen0000
Zwaneven0000
Kasterlee0000
Excelsior Vorst0000
Gierle0000
Herenthout0000
Flandria0000
KFC Mol0000
Noordstar0000
Linda Olen0000
Exc.Bouwel0000
FC Turnhout B0000
Poederlee0000
Rauw0000