vbal4

www.vbal4.be : het seizoensgebonden archief

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 03/06/2016

Hainaut : 4de Provinciale G

speeldag 1

zondag 30/08/2015

15:00Goutroux B-

Jumet B

2-5
.

Gozee

-Docherie B1-0
.

Roux B

-Wangenies A2-1
.March-Collège B-

Courcelles B

1-5
.

Turque B

-Trazegnies B6-0
.

Aiseau-Presles B

-Mellet Sp A2-1

vrij: St Amand-Brye

speeldag 2

zondag 06/09/2015

15:00Mellet Sp A-

Gozee

0-5
.

Jumet B

-Aiseau-Presles B5-0
.Trazegnies B-

Goutroux B

2-4
.

Courcelles B

-Turque B3-1
.

Wangenies A

-St Amand-Brye4-1
.Docherie B-

Roux B

1-3

vrij: March-Collège B

speeldag 3

zondag 13/09/2015

15:00Goutroux B-Courcelles B0-0
.

Jumet B

-Trazegnies B10-0
.Roux B-Mellet Sp A3-3
.St Amand-Brye-Docherie B4-4
.March-Collège B-

Wangenies A

1-2
.Aiseau-Presles B-

Gozee

0-11

vrij: Turque B

speeldag 4

zondag 20/09/2015

15:00

Mellet Sp A

-St Amand-Brye2-1
.Gozee-

Roux B

0-2
.

Trazegnies B

-Aiseau-Presles B4-1
.Courcelles B-

Jumet B

3-4
.

Wangenies A

-Turque B5-0F1
.

Docherie B

-March-Collège B4-3

vrij: Goutroux B

speeldag 5

zondag 27/09/2015

15:00Goutroux B-

Wangenies A

1-2
.Trazegnies B-

Courcelles B

3-4
.St Amand-Brye-

Gozee

0-3
.

March-Collège B

-Mellet Sp A5-0
.Turque B-

Docherie B

0-2
.Aiseau-Presles B-

Roux B

0-12

vrij: Jumet B

speeldag 6

zondag 04/10/2015

15:00

Mellet Sp A

-Turque B6-1
.

Gozee

-March-Collège B5-1
.

Roux B

-St Amand-Brye4-0
.

Courcelles B

-Aiseau-Presles B6-1
.Wangenies A-Jumet B2-2
.

Docherie B

-Goutroux B7-0

vrij: Trazegnies B

speeldag 7

zondag 11/10/2015

15:00Goutroux B-Mellet Sp A4-4
.

Jumet B

-Docherie B5-0F1
.Trazegnies B-

Wangenies A

0-2
.March-Collège B-Roux B1-1
.Turque B-

Gozee

0-1
.Aiseau-Presles B-

St Amand-Brye

2-3

vrij: Courcelles B

speeldag 8

vrijdag 16/10/2015

20:00

Roux B

-Turque B3-2

zondag 18/10/2015

15:00Mellet Sp A-

Jumet B

2-5
.Gozee-Goutroux B4-4
.

St Amand-Brye

-March-Collège B3-2
.

Wangenies A

-Courcelles B2-0
.

Docherie B

-Trazegnies B7-1

vrij: Aiseau-Presles B

speeldag 9

zondag 25/10/2015

15:00Goutroux B-

Roux B

1-4
.Jumet B-

Gozee

4-5
.Trazegnies B-

Mellet Sp A

2-4
.

Courcelles B

-Docherie B2-0
.

Turque B

-St Amand-Brye1-0
.Aiseau-Presles B-

March-Collège B

0-5

vrij: Wangenies A

speeldag 10

zondag 08/11/2015

14:30Gozee-Trazegnies B1-1
.

Roux B

-Jumet B5-3
.St Amand-Brye-Goutroux B3-3
.March-Collège B-Turque B1-1
.

Wangenies A

-Aiseau-Presles B4-0
15:00Mellet Sp A-Courcelles B2-2

vrij: Docherie B

speeldag 11

zaterdag 14/11/2015

19:00Trazegnies B-

Roux B

2-6

zondag 15/11/2015

14:30Goutroux B-March-Collège B1-1
.

Jumet B

-St Amand-Brye5-1
.Courcelles B-Gozee0-0
.Wangenies A-Docherie B1-1
.Aiseau-Presles B-

Turque B

1-3

vrij: Mellet Sp A

speeldag 12

zondag 22/11/2015

14:30

Roux B

-Courcelles B4-0
.

St Amand-Brye

-Trazegnies B8-0
.March-Collège B-

Jumet B

2-3
.Turque B-

Goutroux B

3-4
.Aiseau-Presles B-

Docherie B

0-7
15:00Mellet Sp A-

Wangenies A

1-2

vrij: Gozee

speeldag 13

zondag 29/11/2015

14:30

Goutroux B

-Aiseau-Presles B7-1
.Jumet B-Turque B2-2
.Trazegnies B-

March-Collège B

2-3
.Courcelles B-

St Amand-Brye

2-4
.

Wangenies A

-Gozee4-1
.Docherie B-

Mellet Sp A

2-3

vrij: Roux B

speeldag 14

zondag 13/12/2015

14:30

Jumet B

-Goutroux B8-0
.Docherie B-

Gozee

3-5
.

Wangenies A

-Roux B1-0
.

Courcelles B

-March-Collège B6-1
.Trazegnies B-

Turque B

1-3
15:00

Mellet Sp A

-Aiseau-Presles B6-0

vrij: St Amand-Brye

speeldag 15

zondag 10/01/2016

14:30

Gozee

-Mellet Sp A6-2
.Aiseau-Presles B-

Jumet B

1-9
.Goutroux B-Trazegnies B3-3
.Turque B-Courcelles B3-3
.St Amand-Brye-

Wangenies A

3-4
.

Roux B

-Docherie B3-1

vrij: March-Collège B

speeldag 16

zondag 17/01/2016

15:00

Courcelles B

-Goutroux B6-2
.Trazegnies B-

Jumet B

0-3
.Mellet Sp A-

Roux B

2-5
.Docherie B-

St Amand-Brye

6-7
.

Wangenies A

-March-Collège B4-0
.

Gozee

-Aiseau-Presles B15-0

vrij: Turque B

speeldag 17

zondag 24/01/2016

15:00

St Amand-Brye

-Mellet Sp A5-1
.

Roux B

-Gozee2-0
.Aiseau-Presles B-

Trazegnies B

0-3
.Jumet B-

Courcelles B

3-5
.Turque B-

Wangenies A

2-4
.March-Collège B-Docherie B3-3

vrij: Goutroux B

speeldag 18

zondag 31/01/2016

15:00

Courcelles B

-Trazegnies B7-2
.Gozee-St Amand-Brye4-4
.

Mellet Sp A

-March-Collège B5-2
.Docherie B-

Turque B

1-2
.

Roux B

-Aiseau-Presles B8-0

zondag 07/02/2016

15:00

Wangenies A

-Goutroux B3-0

vrij: Jumet B

speeldag 19

zondag 21/02/2016

15:00

Turque B

-Mellet Sp A3-1
.March-Collège B-

Gozee

1-2
.St Amand-Brye-

Roux B

0-4
.Aiseau-Presles B-

Courcelles B

0-11
.Jumet B-

Wangenies A

3-5
.Goutroux B-Docherie B3-3

vrij: Trazegnies B

speeldag 20

zondag 28/02/2016

15:00

Mellet Sp A

-Goutroux B1-0
.

Docherie B

-Jumet B5-0F1
.

Wangenies A

-Trazegnies B12-1
.

Roux B

-March-Collège B3-2
.

Gozee

-Turque B2-0
.

St Amand-Brye

-Aiseau-Presles B7-0

vrij: Courcelles B

speeldag 21

zondag 13/03/2016

15:00Jumet B-

Mellet Sp A

1-2
.Goutroux B-

Gozee

1-2
.Turque B-

Roux B

1-2
.March-Collège B-

St Amand-Brye

3-4
.Courcelles B-

Wangenies A

1-5
.Trazegnies B-

Docherie B

0-2

vrij: Aiseau-Presles B

speeldag 22

zondag 20/03/2016

15:00

Roux B

-Goutroux B1-0
.

Gozee

-Jumet B3-2
.

Mellet Sp A

-Trazegnies B8-1
.

Docherie B

-Courcelles B2-0
.St Amand-Brye-

Turque B

3-6
.March-Collège B-

Aiseau-Presles B

3-6

vrij: Wangenies A

speeldag 23

zondag 03/04/2016

15:00

Courcelles B

-Mellet Sp A7-1
.Trazegnies B-

Gozee

0-4
.Jumet B-

Roux B

0-3
.

Goutroux B

-St Amand-Brye8-2
.

Turque B

-March-Collège B5-1

zondag 10/04/2016

15:00Aiseau-Presles B-

Wangenies A

0-5

vrij: Docherie B

speeldag 24

zondag 17/04/2016

15:00March-Collège B-

Goutroux B

0-6
.St Amand-Brye-

Jumet B

1-6
.

Roux B

-Trazegnies B7-1
.

Gozee

-Courcelles B2-0
.Docherie B-

Wangenies A

2-4
.

Turque B

-Aiseau-Presles B3-1

vrij: Mellet Sp A

speeldag 25

woensdag 20/04/2016

19:30

Mellet Sp A

-Docherie B5-0F1

zondag 24/04/2016

15:00

Aiseau-Presles B

-Goutroux B4-3
.

Turque B

-Jumet B3-2
.March-Collège B-

Trazegnies B

1-3
.

St Amand-Brye

-Courcelles B2-1
.Gozee-

Wangenies A

1-2

vrij: Roux B

speeldag 26

zaterdag 30/04/2016

18:00Trazegnies B-St Amand-Brye3-3

zondag 01/05/2016

15:00

Wangenies A

-Mellet Sp A7-0
.Courcelles B-

Roux B

1-3
.

Jumet B

-March-Collège B5-0F1
.

Goutroux B

-Turque B3-2
.

Docherie B

-Aiseau-Presles B3-2

vrij: Gozee

24/24

Wangenies A65997
2.Roux B652270
3.Gozee52260
4.Jumet B41280
5.Courcelles B37140
6.Turque B33714
Mellet Sp A33014
8.Docherie B31014
St Amand-Brye31028
10.Goutroux B2507
11.March-Collège B13028
12.Trazegnies B12049
13.Aiseau-Presles B97204

het aantal dagen op de eerste plaats

en het aantal dagen op de laatste plaats

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

24/24

1

2

Wangenies A6521
2.xRoux B6521
3.xGozee5216
4.xJumet B4113
5.xCourcelles B3711
6.xTurque B3310
xMellet Sp A3310
8.xDocherie B319
xSt Amand-Brye319
10.xGoutroux B256
11.xMarch-Collège B133
12.xTrazegnies B123
13.xAiseau-Presles B93

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden