vbal4

www.vbal4.be : het seizoensgebonden archief

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 03/06/2016

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B

speeldag 1

periode 1

zaterdag 29/08/2015

18:00

Heusden A

-FC Destelbergen1-0
19:30

St.Muide Gent A

-Nazareth-Eke A5-2

zondag 30/08/2015

15:00KVV Schelde-

HT.Zwijnaarde

0-1
.Zevergem-

Melsen

0-2
.VSV.Gent-Gijzel-Oosterzele1-1
.

Cercle Melle

-Tenstar Melle3-2
.

Massemen

-Moortsele3-0
.VC.Zwijnaarde-St.Denijs2-2

speeldag 2

periode 1

zaterdag 05/09/2015

19:30Nazareth-Eke A-

Massemen

0-2

zondag 06/09/2015

15:00

St.Denijs

-KVV Schelde5-2
.FC Destelbergen-VC.Zwijnaarde0-0
.Moortsele-

Heusden A

2-5
.Tenstar Melle-

St.Muide Gent A

0-1
.Gijzel-Oosterzele-Cercle Melle1-1
.Melsen-

VSV.Gent

1-2
.HT.Zwijnaarde-

Zevergem

0-2

speeldag 3

periode 1

zaterdag 12/09/2015

19:00

St.Muide Gent A

-Gijzel-Oosterzele5-1

zondag 13/09/2015

15:00Heusden A-

Nazareth-Eke A

2-3
.FC Destelbergen-

Moortsele

0-1
.Zevergem-

St.Denijs

1-2
.VSV.Gent-

HT.Zwijnaarde

0-3
.

Cercle Melle

-Melsen3-1
.Massemen-

Tenstar Melle

2-3
.VC.Zwijnaarde-

KVV Schelde

2-4

speeldag 4

periode 1

zaterdag 19/09/2015

19:30Nazareth-Eke A-

FC Destelbergen

1-3

zondag 20/09/2015

15:00

St.Denijs

-VSV.Gent3-2
.KVV Schelde-

Zevergem

0-2
.Moortsele-VC.Zwijnaarde2-2
.Tenstar Melle-

Heusden A

1-2
.Gijzel-Oosterzele-Massemen1-1
.

Melsen

-St.Muide Gent A2-1
.

HT.Zwijnaarde

-Cercle Melle4-1

speeldag 5

periode 1

zaterdag 26/09/2015

19:00

St.Muide Gent A

-HT.Zwijnaarde2-1

zondag 27/09/2015

15:00Heusden A-

Gijzel-Oosterzele

0-5
.

FC Destelbergen

-Tenstar Melle1-0
.Moortsele-

Nazareth-Eke A

1-2
.

VSV.Gent

-KVV Schelde3-2
.Cercle Melle-

St.Denijs

0-3
.

Massemen

-Melsen3-0
16:00

VC.Zwijnaarde

-Zevergem3-1

speeldag 6

periode 1

zaterdag 03/10/2015

19:30Nazareth-Eke A-

VC.Zwijnaarde

1-4

zondag 04/10/2015

15:00

St.Denijs

-St.Muide Gent A5-0
.

KVV Schelde

-Cercle Melle2-1
.Zevergem-VSV.Gent0-0
.Tenstar Melle-

Moortsele

1-2
.

Gijzel-Oosterzele

-FC Destelbergen2-1
.

Melsen

-Heusden A2-0
.HT.Zwijnaarde-

Massemen

1-2

speeldag 7

periode 1

zaterdag 10/10/2015

19:00St.Muide Gent A-

KVV Schelde

1-3
19:30

Nazareth-Eke A

-Tenstar Melle2-1

zondag 11/10/2015

15:00

Heusden A

-HT.Zwijnaarde1-0
.FC Destelbergen-

Melsen

1-2
.Moortsele-Gijzel-Oosterzele2-2
.

Cercle Melle

-Zevergem3-0
.

Massemen

-St.Denijs2-1
.VC.Zwijnaarde-VSV.Gent1-1

speeldag 8

periode 1

zondag 18/10/2015

15:00

St.Denijs

-Heusden A6-3
.KVV Schelde-

Massemen

1-2
.Zevergem-

St.Muide Gent A

2-3
.VSV.Gent-Cercle Melle0-0
.Tenstar Melle-

VC.Zwijnaarde

0-1
.

Gijzel-Oosterzele

-Nazareth-Eke A2-0
.

Melsen

-Moortsele4-3
.HT.Zwijnaarde-FC Destelbergen2-2

speeldag 9

periode 1

zaterdag 24/10/2015

19:00St.Muide Gent A-

VSV.Gent

1-4

zondag 25/10/2015

15:00

Nazareth-Eke A

-Melsen3-2
.Heusden A-

KVV Schelde

1-5
.

FC Destelbergen

-St.Denijs3-2
.

Moortsele

-HT.Zwijnaarde1-0
.Tenstar Melle-

Gijzel-Oosterzele

1-4
.

Massemen

-Zevergem2-1
.

VC.Zwijnaarde

-Cercle Melle3-2

speeldag 10

periode 1

zaterdag 31/10/2015

19:30

Cercle Melle

-St.Muide Gent A3-1
20:00HT.Zwijnaarde-Nazareth-Eke A1-1

zondag 01/11/2015

14:30St.Denijs-Moortsele1-1
.

KVV Schelde

-FC Destelbergen3-1
.

Zevergem

-Heusden A2-1
.VSV.Gent-Massemen1-1
.Gijzel-Oosterzele-

VC.Zwijnaarde

0-1
.

Melsen

-Tenstar Melle5-0

speeldag 11

periode 2

zaterdag 07/11/2015

19:30Nazareth-Eke A-

St.Denijs

0-1

zondag 08/11/2015

14:30Heusden A-

VSV.Gent

0-3
.

FC Destelbergen

-Zevergem6-1
.Moortsele-

KVV Schelde

2-3
.Tenstar Melle-HT.Zwijnaarde0-0
.Gijzel-Oosterzele-Melsen2-2
.Massemen-

Cercle Melle

0-1
.VC.Zwijnaarde-St.Muide Gent A3-3

speeldag 12

periode 2

zaterdag 14/11/2015

19:00

St.Muide Gent A

-Massemen2-1

zondag 15/11/2015

14:30

St.Denijs

-Tenstar Melle4-0
.

KVV Schelde

-Nazareth-Eke A6-1
.Zevergem-Moortsele1-1
.

VSV.Gent

-FC Destelbergen3-1
.Cercle Melle-

Heusden A

2-3
.Melsen-

VC.Zwijnaarde

1-2
.

HT.Zwijnaarde

-Gijzel-Oosterzele3-1

speeldag 13

periode 2

zaterdag 21/11/2015

18:00

Nazareth-Eke A

-Zevergem2-0

zondag 22/11/2015

14:30Heusden A-St.Muide Gent A3-3
.FC Destelbergen-

Cercle Melle

0-2
.

Moortsele

-VSV.Gent2-1
.Tenstar Melle-

KVV Schelde

0-2
.Gijzel-Oosterzele-

St.Denijs

0-2
.

Melsen

-HT.Zwijnaarde2-1
.

VC.Zwijnaarde

-Massemen1-0

speeldag 14

periode 2

zaterdag 28/11/2015

19:00

St.Muide Gent A

-FC Destelbergen3-1

zondag 29/11/2015

14:30

St.Denijs

-Melsen3-2
.KVV Schelde-Gijzel-Oosterzele1-1
.Zevergem-Tenstar Melle4-4
.VSV.Gent-

Nazareth-Eke A

1-2
.Cercle Melle-

Moortsele

1-2
.

Massemen

-Heusden A5-2
.

VC.Zwijnaarde

-HT.Zwijnaarde1-0

speeldag 15

periode 2

zaterdag 05/12/2015

19:30Nazareth-Eke A-Cercle Melle1-1

zondag 06/12/2015

14:30

Heusden A

-VC.Zwijnaarde3-2
.

FC Destelbergen

-Massemen3-2
.

Moortsele

-St.Muide Gent A1-0
.

Tenstar Melle

-VSV.Gent2-1
.Gijzel-Oosterzele-Zevergem1-1
.Melsen-KVV Schelde2-2
.HT.Zwijnaarde-

St.Denijs

1-5

speeldag 16

periode 2

zaterdag 12/12/2015

19:30Nazareth-Eke A-

St.Muide Gent A

1-2

zondag 13/12/2015

14:30FC Destelbergen-Heusden A1-1
.HT.Zwijnaarde-

KVV Schelde

3-7
.Melsen-

Zevergem

0-5F1
.Gijzel-Oosterzele-

VSV.Gent

0-3
.Tenstar Melle-

Cercle Melle

1-3
.

Moortsele

-Massemen3-1
.St.Denijs-

VC.Zwijnaarde

1-3

speeldag 17

periode 2

zaterdag 19/12/2015

19:00St.Muide Gent A-Tenstar Melle3-3

zondag 20/12/2015

14:30

KVV Schelde

-St.Denijs5-0
.

VC.Zwijnaarde

-FC Destelbergen3-0
.

Heusden A

-Moortsele2-1
.

Massemen

-Nazareth-Eke A3-0
.Cercle Melle-

Gijzel-Oosterzele

3-4
.VSV.Gent-Melsen0-0
.Zevergem-HT.Zwijnaarde2-2

speeldag 18

periode 2

zaterdag 09/01/2016

19:30Nazareth-Eke A-

Heusden A

0-2

zondag 10/01/2016

14:30Moortsele-

FC Destelbergen

0-2
.

St.Denijs

-Zevergem4-0
.

HT.Zwijnaarde

-VSV.Gent3-0
.Melsen-

Cercle Melle

1-2
.

Gijzel-Oosterzele

-St.Muide Gent A2-0
.Tenstar Melle-

Massemen

0-2
.

KVV Schelde

-VC.Zwijnaarde3-1

speeldag 19

periode 2

zaterdag 16/01/2016

19:00St.Muide Gent A-Melsen0-0

zondag 17/01/2016

15:00VSV.Gent-

St.Denijs

0-1
.Zevergem-

KVV Schelde

1-5
.VC.Zwijnaarde-

Moortsele

1-3
.

FC Destelbergen

-Nazareth-Eke A3-1
.

Heusden A

-Tenstar Melle6-1
.Massemen-

Gijzel-Oosterzele

1-2
.Cercle Melle-HT.Zwijnaarde1-1

speeldag 20

periode 2

zaterdag 23/01/2016

19:30

Nazareth-Eke A

-Moortsele5-1

zondag 24/01/2016

15:00

Gijzel-Oosterzele

-Heusden A4-2
.Tenstar Melle-

FC Destelbergen

1-3
.KVV Schelde-VSV.Gent3-3
.St.Denijs-Cercle Melle2-2
.HT.Zwijnaarde-

St.Muide Gent A

2-4
.Melsen-Massemen1-1
.Zevergem-

VC.Zwijnaarde

1-2

speeldag 21

periode 3

zaterdag 30/01/2016

19:00St.Muide Gent A-St.Denijs3-3

zondag 31/01/2016

15:00Cercle Melle-

KVV Schelde

1-3
.VSV.Gent-

Zevergem

3-4
.VC.Zwijnaarde-Nazareth-Eke A1-1
.

Moortsele

-Tenstar Melle4-2
.

FC Destelbergen

-Gijzel-Oosterzele2-1
.Heusden A-Melsen1-1

zondag 07/02/2016

15:00Massemen-HT.Zwijnaarde0-0

speeldag 22

periode 3

zondag 14/02/2016

15:00

HT.Zwijnaarde

-Heusden A2-1
.Melsen-

FC Destelbergen

1-3
.

Gijzel-Oosterzele

-Moortsele1-0
.Tenstar Melle-

Nazareth-Eke A

0-3
.Zevergem-

Cercle Melle

2-3
.

KVV Schelde

-St.Muide Gent A3-1
.St.Denijs-

Massemen

1-2
.VSV.Gent-

VC.Zwijnaarde

0-2

speeldag 23

periode 3

zaterdag 20/02/2016

19:00

St.Muide Gent A

-Zevergem3-1
19:30Nazareth-Eke A-

Gijzel-Oosterzele

0-5

zondag 21/02/2016

15:00Heusden A-

St.Denijs

1-2
.Massemen-

KVV Schelde

1-5
.

Cercle Melle

-VSV.Gent3-2
.

VC.Zwijnaarde

-Tenstar Melle2-0
.Moortsele-

Melsen

1-3
.FC Destelbergen-

HT.Zwijnaarde

0-1

speeldag 24

periode 3

zondag 28/02/2016

15:00Cercle Melle-VC.Zwijnaarde1-1
.

KVV Schelde

-Heusden A6-1
.St.Denijs-FC Destelbergen0-0
.HT.Zwijnaarde-Moortsele1-1
.Melsen-

Nazareth-Eke A

1-3
.

Gijzel-Oosterzele

-Tenstar Melle3-0
.VSV.Gent-St.Muide Gent A0-0
.

Zevergem

-Massemen2-1

speeldag 25

periode 3

zaterdag 05/03/2016

19:00

St.Muide Gent A

-Cercle Melle4-0
19:30Nazareth-Eke A-HT.Zwijnaarde1-1

zondag 06/03/2016

15:00FC Destelbergen-

KVV Schelde

1-3
.

Heusden A

-Zevergem4-0
.VC.Zwijnaarde-

Gijzel-Oosterzele

0-3
.Tenstar Melle-

Melsen

1-7

maandag 28/03/2016

15:00Massemen-VSV.Gent1-1
16:00Moortsele-

St.Denijs

0-2

speeldag 26

periode 3

zaterdag 12/03/2016

19:00

St.Muide Gent A

-VC.Zwijnaarde2-0

zondag 13/03/2016

15:00VSV.Gent-Heusden A2-2
.

Zevergem

-FC Destelbergen2-1
.

KVV Schelde

-Moortsele1-0
.

St.Denijs

-Nazareth-Eke A4-2
.

HT.Zwijnaarde

-Tenstar Melle3-1
.

Cercle Melle

-Massemen3-2
16:00

Melsen

-Gijzel-Oosterzele3-0

speeldag 27

periode 3

zaterdag 19/03/2016

19:30Nazareth-Eke A-

KVV Schelde

1-4

zondag 20/03/2016

15:00Tenstar Melle-

St.Denijs

1-6
.

Moortsele

-Zevergem2-1
.FC Destelbergen-VSV.Gent0-0
.Heusden A-

Cercle Melle

0-1
.

VC.Zwijnaarde

-Melsen3-1
.Gijzel-Oosterzele-

HT.Zwijnaarde

2-3
16:00Massemen-St.Muide Gent A2-2

speeldag 28

periode 3

zaterdag 02/04/2016

17:30

St.Denijs

-Gijzel-Oosterzele3-0
18:00Massemen-

VC.Zwijnaarde

0-2
.Zevergem-

Nazareth-Eke A

1-4
19:00St.Muide Gent A-

Heusden A

0-4
19:30

Cercle Melle

-FC Destelbergen1-0

zondag 03/04/2016

15:00

VSV.Gent

-Moortsele2-1
.

KVV Schelde

-Tenstar Melle1-0
.

HT.Zwijnaarde

-Melsen1-0

speeldag 29

periode 3

zondag 10/04/2016

15:00

Nazareth-Eke A

-VSV.Gent3-1
.Melsen-St.Denijs1-1
.Gijzel-Oosterzele-

KVV Schelde

1-3
.

Tenstar Melle

-Zevergem5-0
.Moortsele-

Cercle Melle

0-2
.

FC Destelbergen

-St.Muide Gent A2-1
.Heusden A-

Massemen

0-3
.

HT.Zwijnaarde

-VC.Zwijnaarde2-1

speeldag 30

periode 3

zondag 17/04/2016

15:00

St.Muide Gent A

-Moortsele2-1
.VC.Zwijnaarde-

Heusden A

1-3
.Massemen-FC Destelbergen2-2
.

Cercle Melle

-Nazareth-Eke A2-1
.

VSV.Gent

-Tenstar Melle1-0
.

Zevergem

-Gijzel-Oosterzele5-1
.

KVV Schelde

-Melsen4-1
.

St.Denijs

-HT.Zwijnaarde3-1

30/30

KVV Schelde696422
2.St.Denijs631331
3.VC.Zwijnaarde5209
4.Cercle Melle5161
5.St.Muide Gent A46220
6.Massemen43481
Gijzel-Oosterzele4309
8.HT.Zwijnaarde4161
9.Heusden A40130
10.FC Destelbergen39014
11.Nazareth-Eke A37015
12.Melsen3761
13.Moortsele35015
14.VSV.Gent3501
15.Zevergem2908
16.Tenstar Melle120219

het aantal dagen op de eerste plaats

en het aantal dagen op de laatste plaats

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

30/30

1

2

KVV Schelde6922
2.xSt.Denijs6319
3.xVC.Zwijnaarde5215
4.xCercle Melle5115
5.xSt.Muide Gent A4613
6.xMassemen4312
xGijzel-Oosterzele4312
8.xHT.Zwijnaarde4111
9.xHeusden A4012
10.xFC Destelbergen3911
11.xNazareth-Eke A3711
12.xMelsen3710
13.xMoortsele3510
14.xVSV.Gent358
15.xZevergem298
16.xTenstar Melle123

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Massemen237+1120
2.St.Denijs206+1430
3.VC.Zwijnaarde195+619
4.Melsen186+521
5.Gijzel-Oosterzele164+619
6.KVV Schelde155+322
7.St.Muide Gent A155-320
8.Cercle Melle144017
9.VSV.Gent143+114
10.Nazareth-Eke A134-815
11.Heusden A124-1016
12.Moortsele123-515
13.HT.Zwijnaarde113+113
14.FC Destelbergen113-212
15.Zevergem103-511
16.Tenstar Melle31-149

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

KVV Schelde247+2337
2.St.Denijs227+1023
3.VC.Zwijnaarde196+419
4.Heusden A175+224
5.FC Destelbergen165+320
6.Moortsele165-116
7.St.Muide Gent A164+320
8.Cercle Melle154+318
9.Gijzel-Oosterzele154-117
10.VSV.Gent113+115
11.Massemen103+116
12.Nazareth-Eke A103-713
13.HT.Zwijnaarde92-716
14.Melsen81-711
15.Zevergem71-1116
16.Tenstar Melle61-1612

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

KVV Schelde3010+2533
2.Cercle Melle227+217
3.St.Denijs216+1425
4.HT.Zwijnaarde216+515
5.St.Muide Gent A154+218
6.VC.Zwijnaarde144013
7.Nazareth-Eke A144-119
8.Gijzel-Oosterzele124-217
9.Zevergem124-918
10.FC Destelbergen123-111
11.Melsen113+119
12.Heusden A113-117
13.Massemen102-414
14.VSV.Gent102-412
15.Moortsele72-710
16.Tenstar Melle31-2010

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing