vbal4

www.vbal4.be : het seizoensgebonden archief

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 03/06/2016

Brabant : 4de Provinciale D

speeldag 1

zaterdag 29/08/2015

18:00

Wambeek B

-Vlezenbeek2-1
20:00

Zuun B

-Rhode-De Hoek B5-0F1

zondag 30/08/2015

15:00

Brucom

-Borchtlombeek B5-0F1
.

Pepingen B

-Eizeringen B5-2
.

Boka United B

-Groot-Dilbeek B6-2
.

Linkebeek

-Dend.Pamel B6-0
.

Leeuw B

-Ritterklub B3-2
18:00Dworp-Huizingen B3-3

vrij: Halle B

speeldag 2

zaterdag 05/09/2015

19:00

Huizingen B

-Halle B4-1
19:30

Groot-Dilbeek B

-Linkebeek3-1
.Rhode-De Hoek B-Dworp3-3

zondag 06/09/2015

15:00Ritterklub B-

Zuun B

2-3
.

Dend.Pamel B

-Leeuw B3-2
.Eizeringen B-

Boka United B

0-1
.

Vlezenbeek

-Pepingen B2-1
.

Borchtlombeek B

-Wambeek B3-2

vrij: Brucom

speeldag 3

zaterdag 12/09/2015

19:30

Rhode-De Hoek B

-Ritterklub B2-0
20:00

Zuun B

-Dend.Pamel B5-1

zondag 13/09/2015

15:00Brucom-

Huizingen B

1-2
.

Pepingen B

-Borchtlombeek B4-0
.Boka United B-

Vlezenbeek

2-3
.

Linkebeek

-Eizeringen B7-1
.Leeuw B-

Groot-Dilbeek B

2-4
.

Dworp

-Halle B4-1

vrij: Wambeek B

speeldag 4

zaterdag 19/09/2015

19:00

Huizingen B

-Wambeek B5-0F1
19:30Groot-Dilbeek B-Zuun B1-1
20:00Halle B-

Brucom

1-5

zondag 20/09/2015

15:00Dend.Pamel B-

Rhode-De Hoek B

0-3
.Eizeringen B-Leeuw B2-2
.Vlezenbeek-

Linkebeek

1-5
.Borchtlombeek B-

Boka United B

1-6

zondag 20/12/2015

15:00Ritterklub B-

Dworp

0-3

vrij: Pepingen B

speeldag 5

zaterdag 26/09/2015

18:00

Wambeek B

-Halle B3-1
19:30

Rhode-De Hoek B

-Groot-Dilbeek B2-1
20:00

Zuun B

-Eizeringen B3-0

zondag 27/09/2015

15:00

Ritterklub B

-Dend.Pamel B4-3
.

Pepingen B

-Huizingen B3-1
.

Linkebeek

-Borchtlombeek B5-0
.

Leeuw B

-Vlezenbeek3-1
.Dworp-Brucom0-0

vrij: Boka United B

speeldag 6

zaterdag 03/10/2015

18:00

Huizingen B

-Boka United B2-0
19:30

Groot-Dilbeek B

-Ritterklub B5-0
20:00Halle B-

Pepingen B

1-2

zondag 04/10/2015

15:00Brucom-Wambeek B1-1
.

Dend.Pamel B

-Dworp2-1
.Eizeringen B-

Rhode-De Hoek B

1-3
.Vlezenbeek-

Zuun B

0-2
.Borchtlombeek B-

Leeuw B

1-3

vrij: Linkebeek

speeldag 7

zaterdag 10/10/2015

19:30

Rhode-De Hoek B

-Vlezenbeek3-1
20:00

Zuun B

-Borchtlombeek B6-0

zondag 11/10/2015

15:00Ritterklub B-

Eizeringen B

1-2
.Dend.Pamel B-

Groot-Dilbeek B

0-4
.Pepingen B-Brucom0-0
.

Boka United B

-Halle B6-2
.Linkebeek-Huizingen B1-1
.

Dworp

-Wambeek B4-1

vrij: Leeuw B

speeldag 8

zaterdag 17/10/2015

18:00

Huizingen B

-Leeuw B5-1
19:30

Groot-Dilbeek B

-Dworp3-1
20:00Halle B-

Linkebeek

2-5

zondag 18/10/2015

15:00

Wambeek B

-Pepingen B5-4
.

Brucom

-Boka United B2-1
.Eizeringen B-

Dend.Pamel B

1-4
.

Vlezenbeek

-Ritterklub B3-0
.Borchtlombeek B-Rhode-De Hoek B1-1

vrij: Zuun B

speeldag 9

zaterdag 24/10/2015

19:30

Groot-Dilbeek B

-Eizeringen B5-1
20:00Zuun B-Huizingen B1-1

zondag 25/10/2015

15:00

Ritterklub B

-Borchtlombeek B2-0
.Dend.Pamel B-

Vlezenbeek

2-3
.

Boka United B

-Wambeek B5-2
.

Linkebeek

-Brucom5-1
.Leeuw B-

Halle B

0-2
.

Dworp

-Pepingen B1-0

vrij: Rhode-De Hoek B

speeldag 10

zaterdag 31/10/2015

19:00

Huizingen B

-Borchtlombeek B2-1
20:00

Halle B

-Vlezenbeek4-1

zondag 01/11/2015

14:30Wambeek B-

Groot-Dilbeek B

0-4
.

Brucom

-Eizeringen B2-1
.

Pepingen B

-Dend.Pamel B3-1
.Boka United B-Ritterklub B1-1
.Leeuw B-Zuun B1-1
15:00

Linkebeek

-Rhode-De Hoek B4-1

vrij: Dworp

speeldag 11

zaterdag 07/11/2015

18:00Huizingen B-Rhode-De Hoek B2-2
19:00Wambeek B-

Linkebeek

0-1
20:00Halle B-Zuun B2-2

zondag 08/11/2015

14:30Brucom-

Leeuw B

0-9
.Pepingen B-

Boka United B

0-4
.Eizeringen B-

Dworp

0-2
.

Vlezenbeek

-Groot-Dilbeek B2-1
.Borchtlombeek B-

Dend.Pamel B

1-2

vrij: Ritterklub B

speeldag 12

donderdag 05/11/2015

20:00

Zuun B

-Dworp3-1

woensdag 11/11/2015

14:30

Ritterklub B

-Linkebeek2-0
.Dend.Pamel B-

Boka United B

3-5
.Groot-Dilbeek B-

Pepingen B

1-6
.Eizeringen B-Wambeek B2-2
.Borchtlombeek B-

Halle B

0-4

donderdag 12/11/2015

19:30

Rhode-De Hoek B

-Leeuw B2-1

zondag 20/12/2015

14:30Vlezenbeek-

Brucom

0-2

vrij: Huizingen B

speeldag 13

zaterdag 14/11/2015

19:30

Groot-Dilbeek B

-Borchtlombeek B5-1
.

Rhode-De Hoek B

-Halle B3-0
20:00

Zuun B

-Brucom4-1

zondag 15/11/2015

14:30

Ritterklub B

-Huizingen B3-1
.Eizeringen B-

Vlezenbeek

0-2
.

Leeuw B

-Wambeek B5-1
.

Dworp

-Boka United B3-2
15:00

Linkebeek

-Pepingen B3-0

vrij: Dend.Pamel B

speeldag 14

zaterdag 21/11/2015

18:00

Huizingen B

-Dend.Pamel B8-0
20:00Halle B-

Ritterklub B

0-1

zondag 22/11/2015

14:30Wambeek B-Zuun B2-2
.Brucom-

Rhode-De Hoek B

1-3
.

Pepingen B

-Leeuw B1-0
.Boka United B-Linkebeek2-2
.Vlezenbeek-

Dworp

0-5
.Borchtlombeek B-

Eizeringen B

3-5

vrij: Groot-Dilbeek B

speeldag 15

zaterdag 28/11/2015

19:30Groot-Dilbeek B-

Huizingen B

2-4
.Rhode-De Hoek B-

Wambeek B

3-4
20:00

Zuun B

-Pepingen B4-3

zondag 29/11/2015

14:30Ritterklub B-

Brucom

0-1
.Dend.Pamel B-

Halle B

3-4
.

Vlezenbeek

-Borchtlombeek B1-0
.Leeuw B-

Boka United B

1-4
.

Dworp

-Linkebeek5-2

vrij: Eizeringen B

speeldag 16

zaterdag 05/12/2015

18:00

Huizingen B

-Eizeringen B5-0
20:00Halle B-Groot-Dilbeek B0-0

zondag 06/12/2015

14:30

Wambeek B

-Ritterklub B5-1
.

Brucom

-Dend.Pamel B1-0
.Pepingen B-

Rhode-De Hoek B

0-1
.

Boka United B

-Zuun B3-1

zondag 24/04/2016

14:30Borchtlombeek B-

Dworp

0-2
15:00

Linkebeek

-Leeuw B3-2

vrij: Vlezenbeek

speeldag 17

zaterdag 12/12/2015

19:30

Rhode-De Hoek B

-Boka United B1-0
20:00

Zuun B

-Linkebeek2-1

zondag 13/12/2015

14:30Ritterklub B-Pepingen B4-4
.Dend.Pamel B-

Wambeek B

2-4
.

Eizeringen B

-Halle B3-0
.Vlezenbeek-

Huizingen B

2-6
.

Dworp

-Leeuw B3-2

zaterdag 30/04/2016

19:30

Groot-Dilbeek B

-Brucom7-1

vrij: Borchtlombeek B

speeldag 18

zaterdag 09/01/2016

18:00Huizingen B-

Dworp

0-1
19:30

Groot-Dilbeek B

-Boka United B3-1
.Rhode-De Hoek B-

Zuun B

0-1

zondag 10/01/2016

14:30Borchtlombeek B-Brucom0-0
.

Vlezenbeek

-Wambeek B1-0
.Eizeringen B-

Pepingen B

0-3
.Dend.Pamel B-

Linkebeek

1-3
.

Ritterklub B

-Leeuw B3-1

vrij: Halle B

speeldag 19

zaterdag 16/01/2016

20:00Pepingen B-

Vlezenbeek

1-3
.

Zuun B

-Ritterklub B6-2

zondag 17/01/2016

15:00

Leeuw B

-Dend.Pamel B4-0

zaterdag 05/03/2016

19:00

Dworp

-Rhode-De Hoek B1-0
20:00Halle B-

Huizingen B

1-4

zondag 06/03/2016

15:00

Linkebeek

-Groot-Dilbeek B3-2
.

Boka United B

-Eizeringen B2-1

donderdag 14/04/2016

19:00Wambeek B-

Borchtlombeek B

0-4

vrij: Brucom

speeldag 20

zaterdag 23/01/2016

18:00Huizingen B-

Brucom

2-4
19:30

Groot-Dilbeek B

-Leeuw B2-0
20:00Halle B-

Dworp

1-2

zondag 24/01/2016

15:00Dend.Pamel B-

Zuun B

1-3
.Ritterklub B-

Rhode-De Hoek B

2-4
.Borchtlombeek B-

Pepingen B

1-3
.Vlezenbeek-

Boka United B

0-2
.Eizeringen B-

Linkebeek

1-4

vrij: Wambeek B

speeldag 21

zaterdag 30/01/2016

19:30

Rhode-De Hoek B

-Dend.Pamel B6-1
20:00Zuun B-

Groot-Dilbeek B

2-3

zondag 31/01/2016

14:30Wambeek B-

Huizingen B

0-3
15:00

Brucom

-Halle B2-0
.Dworp-Ritterklub B4-4
.

Leeuw B

-Eizeringen B3-2
.Linkebeek-

Vlezenbeek

3-4
.

Boka United B

-Borchtlombeek B12-1

vrij: Pepingen B

speeldag 22

zaterdag 06/02/2016

19:00

Huizingen B

-Pepingen B6-1
19:30Groot-Dilbeek B-

Rhode-De Hoek B

0-1
20:00Halle B-Wambeek B2-2

zondag 07/02/2016

15:00Eizeringen B-

Zuun B

1-3
.

Dend.Pamel B

-Ritterklub B4-2
.Borchtlombeek B-

Linkebeek

0-3
.

Vlezenbeek

-Leeuw B3-1
.Brucom-

Dworp

1-2

vrij: Boka United B

speeldag 23

zaterdag 13/02/2016

19:30

Rhode-De Hoek B

-Eizeringen B4-1
20:00

Zuun B

-Vlezenbeek3-1

zondag 14/02/2016

14:30

Wambeek B

-Brucom2-1
15:00Boka United B-

Huizingen B

0-6
.

Pepingen B

-Halle B6-1
.

Dworp

-Dend.Pamel B8-1
.Ritterklub B-

Groot-Dilbeek B

0-4
.

Leeuw B

-Borchtlombeek B3-2

vrij: Linkebeek

speeldag 24

zaterdag 20/02/2016

18:00Huizingen B-Linkebeek1-1
19:30

Groot-Dilbeek B

-Dend.Pamel B8-0
20:00Halle B-

Boka United B

0-1

zondag 21/02/2016

15:00Vlezenbeek-

Rhode-De Hoek B

1-2
.

Eizeringen B

-Ritterklub B6-3
.Brucom-

Pepingen B

0-1

zondag 27/03/2016

15:00Borchtlombeek B-

Zuun B

0-2

donderdag 21/04/2016

19:00Wambeek B-

Dworp

0-2

vrij: Leeuw B

speeldag 25

zaterdag 27/02/2016

19:30

Rhode-De Hoek B

-Borchtlombeek B2-1

zondag 28/02/2016

15:00Leeuw B-

Huizingen B

0-1
.

Linkebeek

-Halle B7-0
.Boka United B-Brucom1-1
.

Pepingen B

-Wambeek B2-0
.Dworp-

Groot-Dilbeek B

2-5
.Dend.Pamel B-

Eizeringen B

0-1
.

Ritterklub B

-Vlezenbeek3-1

vrij: Zuun B

speeldag 26

zaterdag 12/03/2016

18:00

Huizingen B

-Zuun B3-2
20:00Halle B-

Leeuw B

1-2

zondag 13/03/2016

14:30Wambeek B-

Boka United B

0-1
15:00

Borchtlombeek B

-Ritterklub B3-0
.Vlezenbeek-

Dend.Pamel B

0-2
.Eizeringen B-

Groot-Dilbeek B

0-5
.Brucom-

Linkebeek

0-4
.

Pepingen B

-Dworp1-0

vrij: Rhode-De Hoek B

speeldag 27

zaterdag 19/03/2016

19:30

Groot-Dilbeek B

-Vlezenbeek5-3
.

Rhode-De Hoek B

-Huizingen B2-1
20:00Zuun B-Halle B3-3

zondag 20/03/2016

15:00Leeuw B-Brucom1-1
.

Linkebeek

-Wambeek B7-1
.Boka United B-

Pepingen B

2-5
.

Dworp

-Eizeringen B1-0
.

Dend.Pamel B

-Borchtlombeek B2-0

vrij: Ritterklub B

speeldag 28

zaterdag 02/04/2016

18:00

Wambeek B

-Leeuw B2-1
.

Huizingen B

-Ritterklub B7-1
20:00Halle B-

Rhode-De Hoek B

1-6

zondag 03/04/2016

15:00Brucom-

Zuun B

1-2
.Borchtlombeek B-

Groot-Dilbeek B

0-5
.

Vlezenbeek

-Eizeringen B2-1
.

Pepingen B

-Linkebeek3-1
.Boka United B-Dworp3-3

vrij: Dend.Pamel B

speeldag 29

zaterdag 09/04/2016

19:30

Rhode-De Hoek B

-Brucom8-2
20:00

Zuun B

-Wambeek B4-0

zondag 10/04/2016

15:00Dend.Pamel B-

Huizingen B

1-3
.Ritterklub B-

Halle B

3-5
.

Leeuw B

-Pepingen B2-0
.

Linkebeek

-Boka United B2-0
.

Dworp

-Vlezenbeek4-3
.

Eizeringen B

-Borchtlombeek B3-1

vrij: Groot-Dilbeek B

speeldag 30

zaterdag 16/04/2016

19:00Wambeek B-

Rhode-De Hoek B

0-2
20:00Halle B-

Dend.Pamel B

1-2

zondag 17/04/2016

15:00Pepingen B-Zuun B2-2
.Brucom-

Ritterklub B

1-3
.Borchtlombeek B-

Vlezenbeek

1-2
.Boka United B-

Leeuw B

0-1
.

Linkebeek

-Dworp7-1
17:00

Huizingen B

-Groot-Dilbeek B5-0F1

vrij: Eizeringen B

speeldag 31

zondag 06/12/2015

14:30

Dworp

-Borchtlombeek B2-1
.Leeuw B-Linkebeek0-0

zaterdag 23/04/2016

19:30

Groot-Dilbeek B

-Halle B8-3
.Rhode-De Hoek B-Pepingen B3-3
20:00Zuun B-

Boka United B

0-5
.

Ritterklub B

-Wambeek B2-1

zondag 24/04/2016

15:00Eizeringen B-

Huizingen B

1-5
.

Dend.Pamel B

-Brucom3-0

vrij: Vlezenbeek

speeldag 32

zondag 13/12/2015

14:30Brucom-

Groot-Dilbeek B

2-3

zaterdag 30/04/2016

18:00

Huizingen B

-Vlezenbeek5-3
19:00

Wambeek B

-Dend.Pamel B3-1
19:30

Pepingen B

-Ritterklub B7-3
20:00

Halle B

-Eizeringen B5-4

zondag 01/05/2016

15:00

Linkebeek

-Zuun B5-1
.Boka United B-

Rhode-De Hoek B

0-4
.Leeuw B-

Dworp

1-2

vrij: Borchtlombeek B

speeldag 33

zondag 08/05/2016

15:00Borchtlombeek B-

Huizingen B

0-2
.Vlezenbeek-

Halle B

2-3
.

Groot-Dilbeek B

-Wambeek B6-0
.Dend.Pamel B-

Pepingen B

3-7
.Rhode-De Hoek B-Linkebeek3-3
.

Zuun B

-Leeuw B2-0
.Eizeringen B-Brucom1-1
17:00Ritterklub B-

Boka United B

3-5

vrij: Dworp

speeldag 34

zondag 15/05/2016

15:00Dworp-

Zuun B

1-2
.Leeuw B-

Rhode-De Hoek B

1-6
.

Linkebeek

-Ritterklub B8-0
.

Boka United B

-Dend.Pamel B6-3
.

Brucom

-Vlezenbeek4-3
.

Halle B

-Borchtlombeek B5-2
.Pepingen B-

Groot-Dilbeek B

0-1
.

Wambeek B

-Eizeringen B4-0

vrij: Huizingen B

32/32

Huizingen B71391
2.Rhode-De Hoek B71517
3.Groot-Dilbeek B6847
4.Linkebeek68301
5.Zuun B671560
6.Dworp6501
7.Boka United B55121
Pepingen B5561
9.Vlezenbeek3908
10.Leeuw B3761
11.Brucom3761
12.Wambeek B3470
13.Ritterklub B30029
14.Halle B28063
15.Dend.Pamel B2708
16.Eizeringen B21033
17.Borchtlombeek B110206

het aantal dagen op de eerste plaats

en het aantal dagen op de laatste plaats

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

32/32

1

2

Huizingen B7122
2.xRhode-De Hoek B7122
3.xGroot-Dilbeek B6822
4.xLinkebeek6821
5.xZuun B6720
6.xDworp6520
7.xBoka United B5517
xPepingen B5517
9.xVlezenbeek3913
10.xLeeuw B3711
11.xBrucom3710
12.xWambeek B3410
13.xRitterklub B309
14.xHalle B288
15.xDend.Pamel B279
16.xEizeringen B216
17.xBorchtlombeek B113

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden